23 ετών πλήρως παρθένος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Εγώ έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ότι μεγαλώνω είναι πολύ φανερό το ότι είμαι αρκετά πιο down σε όλα τα θέματα απότι στα 18 μου που έσφυζα από ενέργεια.
    Γερνάω λοιπόν σιγά σιγά και όταν θα είμαι 30 για να βρώ την μία και μοναδική ίσως θα είναι πολύ αργα..
    Στα 23 σου είσαι πάρα πολύ νέος...έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου .....τώρα αν εσύ νιώθεις γερος αυτό είναι κάτι άλλο πρέπει να το λύσεις με τον εαυτό σου

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Οι γυναικες του επαγγελματος μπορει να του δημιουργησουν καινουρια προβληματα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Εγώ έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ότι μεγαλώνω είναι πολύ φανερό το ότι είμαι αρκετά πιο down σε όλα τα θέματα απότι στα 18 μου που έσφυζα από ενέργεια.
    Γερνάω λοιπόν σιγά σιγά και όταν θα είμαι 30 για να βρώ την μία και μοναδική ίσως θα είναι πολύ αργα..
    Ε ρε και να 'μουνα 30 τι θα κανα...

  4. #34
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Ερώτηση: Πως θα φλερτάρω σωστά μια κοπέλα ώστε να έχω περισσότερες πιθανότητες;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    δεν ξερω τι ηλικια εχεις, αλλα περασα φαση απο τα 28 περιπου μεχρι πριν 1 χρονο, σχεδον μια 10ετια δηλαδη, κατα την οποια οπου πηγαινα ήμουν με ατομα ανω των 50-55...και αναρωτιομουν τι λαθος κανω...ή το αντιθετο, φοιτητες 18-20... Για Αθηνα μιλαω και για επαρχιακη πολη.
    Σχετικα με τα κιλα, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, η οραση παιζει τον αρχικο 1ο ρολο στις γνωριμιες κλπ...το λεει και η παροιμια απο τα ματια πιανεται, στα χειλη κατεβαινει, και απο τα χειλη στην καρδια ριζωνει και δεν φευγει... Εχω υπαρξει σε ολο το ευρος κιλων, και αδυνατη, και με λιγα κιλα, και με πολλα κιλα, και για λιγο καιρο ευτυχως κανονικη χοντρουλα. Τωρα ειμαι 15 κιλα ανω των κανονικων 53-53...ενω ως και 2016 ημουν 53, με καθημερινο εντατικο γυμναστηριο. τα λεω ολα αυτα για να πω απο την εμπειρια μου οτι υπαρχει τεραστιος ρατσισμος στην εμφανιση. Οπως υπηρχε παλια με τους μαυρους, με τους τσιγγανους, ετσι και με τα κιλα....σε βαζουν σε αλλη καστα, δεν σεπλησιαζουν καν. Οταν ημουν χοντρουλα το 2012, παροτι λενε οτι εχω γλυκα χαρακτηριστικα προσωπου δεν με προσεγγιζε κανεις! λες και δεν υπηρχε ουτε ενας για μενα, ουτε καν για ενα καμακι της πλακας. Μερικοι που με φλερταραν, το εκαναν για να σκεπασουν τις στραβες τους πχ ταξιτζης που με εκλεβε στην ταριφα κλπ
    Οταν εχασα τα κιλα με το γυμναστηριο, απο το 2014 ως το 2016, εβλεπα ανδρες να σταματανε στο δρομο και να με κοιτανε (κατι πρωτογνωρο γιατι δεν το ειχα ξαναζησει), συν το οτι στις παρεες εδινα μειλ και τηλεφωνο αβερτα...παιζει ρολο και η δουλεια μου που εχει επαφη με πολυ κοσμο...οχι οτι εγινε κατι τελικα αισθηματικα, κατεληξα να μεταναστευσω για εξωτερικο οπου ξεκινησα μια νεα ζωη!!

    Επομενως, χασε τα κιλα, σε νορμαλ βαθμο, δε λεμε να αποστεωθεις, κανε μια καποια γραμμωση-δε λεμε να γινεις μοντελο, πηγαινε και σε λατιν σχολη χορου, συν παρτυ, και να εισαι σιγουρος 100% οτι θα γνωρισεις κοπελες. Αλλα ξεκινα το σαν χομπυ, να περνας εσυ καλα πρωτα, να μαθεις, να γινεσαι καλυτερος, να γνωριζεις φιλους και φιλες, και θα προκυψει και το αισθημα...
    21 είμαι Μάρα. Ναι συμφωνώ για την εξωτερική εμφάνιση, αλλά εγώ όπως έχω πει είμαι πιο χύμα, στην προσωπική μου ζωή. Μου αρέσει η καλοπέραση και η καλή παρέα τίποτα άλλο. Κάνω πράγματα που γουστάρω, σε ένα μέτρο όμως.

    Να σου πω την αλήθεια, οκ δεν θεωρώ τον εαυτό μου όπως έχω ξανά πει, όμορφο. Συγκριτικά τώρα με το "όμορφο" που μας το πλασάρουν. Δεν έχει βρεθεί κοπέλα, εκτός από λίγες περιπτώσεις, που να έρθει και να μου την πέσει, επειδή με γούσταρε. Συνήθως στις προσεγγίσεις μου κάνω εγώ το πρώτο βήμα και όπου βγει. Δεν έχω δηλαδή το κόμπλεξ της απόρριψης, παρόλο που έχω φάει πολλές χυλόπιτες.

    Δεν έχω κάνει σχέση, σχέση με την έννοια του να είμαι με μια κοπέλα μαζί. Μόνο επιφανειακές και τίποτα άλλο. Όμως, τώρα η αλήθεια είναι πως ψάχνω για κάτι πιο μόνιμο. Είμαι ρομαντικός αρκετά και αυτό είναι μείον Μάρα, έμαθα να το κρύβω πλέον. Μου αρέσει γενικά να φλερτάρω. Ζω από τις γυναίκες, βλέπω ένα χαμόγελο μιας κοπέλας και νιώθω σαν να είμαι στον 7ο ουρανό.

    Γενικά να σου πω την αλήθεια, τώρα που το σκέφτομαι, είμαι τόσο χύμα, που δεν νομίζω καμία να με άντεχε. Τώρα για να αναλύσω λίγο καλύτερα το εξωτερικό κομμάτι, κάποτε ήμουν πολύ καλύτερος, επειδή έκανα αθλητισμό, σε κολυμβητήρια κλπ. Όμως τώρα μετά από το γυμνάσιο, το άφησα και κάπου εκεί μου χτύπησαν την πόρτα, τα κιλά.

    Τώρα κάνω προσπάθειες να τα χάσω, με γυμναστική στην φύση. Έχω πάει και σε γυμναστήριο, έκατσα για 5 μήνες, αλλά όσο και να ήθελα, ποτέ μου δεν το συμπάθησα. Θέλω να αισθάνομαι τον καθαρό αέρα και να ακούω το κελάηδισμα των πουλιών, να βλέπω και άλλο κόσμο κλπ. Ντάξει είναι κάποια ηλικίας, σιγά μην έρθει κανένας νέος, για τζόκινγκ, όμως εμένα μου αρέσει το όλο σκηνικό και κάνω καλύτερη γυμναστική κιόλας έτσι.

    Κοίτα γνωριμίες μπορείς να κάνεις παντού, εγώ έκανα γνωριμία, σε στάση λεωφορείου, με μια πολλή όμορφη κοπέλα, ξεκίνησε εκείνη την κουβέντα με μια ερώτηση και εγώ το συνέχισα. Γνωριμία έχω κάνει σε καφέ, τυχαία. Γνωριμία έχω κάνει στο σούπερ μάρκετ με μια επίσης όμορφη κοπέλα. Δεν είναι θεωρώ τόσο ο τόπος, όσο το timing. Φαντάζομαι όμως πως στα πάρτι στους χορούς, έχεις περισσότερες πιθανότητες για μια γνωριμία.

    Το κακό με εμένα, για να σου το αναλύσω λίγο περισσότερο είναι, ότι με θέλουν οι περισσότερες, για φίλο (friendzone), εντάξει δεν είναι και όλες έτσι, αλλά οι περισσότερες ναι. Πάνω κάτω σου εξήγησα το τι παίζει με εμένα.

    Α, και για να μην το ξεχάσω, κοίτα να σου πω κάτι, οι "χοντρούλες", όχι το υπερβολικό πάχος, γιατί εκεί είναι ιατρικό το θέμα μετά, πως να στο εξηγήσω, θα στο πω όπως το λένε στην Θεσσαλονίκη, όπου σπουδάζω, οι "μπαμπάτσικες" οι χαριτωμένα χοντρούλες, φίλη μου προτιμούνται ιδιαίτερα από τους άντρες.

    Δεν ξέρω γιατί δεν σε προσέγγιζαν, δεν ξέρω αν ήταν μόνο θέμα εξωτερικής εμφάνισης, οι γυναίκες με καμπύλες και μελαχρινές κιόλας, είναι ό,τι καλύτερο. Ίσα ίσα που οι λεπτές, έχουν και πολλά κόμπλεξ να ξέρεις, ενώ οι παχουλούλες είναι πιο χαλαρές και το γουστάρω. 53 κιλά είσαι αρκετά καλά για κοπέλα, αρκετά καλά όμως. Μια φίλη μου είναι στα 60 κιλά και την βλέπω σαν αρκετά λεπτή, φαντάσου εσύ που είσαι και 53. Θα σου έλεγα να πάρεις κιόλας μερικά :P

    Τεσπα αυτά τα λίγα, σορρι για το μεγάλο κείμενο.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Ερώτηση: Πως θα φλερτάρω σωστά μια κοπέλα ώστε να έχω περισσότερες πιθανότητες;
    Φίλε μου, σου απάντησα πάνω σε αυτό. Κοίτα δεν είναι μόνο η τεχνική του φλέρτ, δεν υπάρχει δηλαδή κάποια επιτυχημένη συνταγή, που την κάνεις και τσουπ (όπως λέει και η Μίλιβα), έχεις κοπέλα έτοιμη.

    Όλα είναι στο μυαλό, όταν αισθάνεσαι εσύ πρώτα από όλα, καλά με τον εαυτό σου, τότε θα αισθάνονται το ίδιο και οι γύρω σου. Το θέμα είναι τι εκπέμπεις στον άλλον, πχ. εγώ που δεν σε ξέρω και βλέπω τι γράφεις, διακρίνω μια μιζέρια και μια ηττοπάθεια, φαντάσου τώρα μια κοπέλα που θα βλέπει άλλα 100 κιόλας.

    Όταν είσαι καλά με τον εαυτό σου, έρχονται και οι γνωριμίες, όμως μην κάθεσαι και εσύ μέσα, βγες έξω, πήγαινε σε κάποιο μπαράκι να πιεις κανένα ποτάκι, να δεις και καμιά κοπελίτσα. Είναι οι ημέρες τώρα που βγαίνουν όλοι έξω και έτσι έχεις περισσότερες πιθανότητες να κάνεις γνωριμία, συν του ότι όλοι είναι πιο ξεκούραστοι λόγω εορτών.

    Πράξε, θεωρητικά δεν έγινε ποτέ τίποτα.

  7. #37
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    21 είμαι Μάρα. Ναι συμφωνώ για την εξωτερική εμφάνιση, αλλά εγώ όπως έχω πει είμαι πιο χύμα, στην προσωπική μου ζωή. Μου αρέσει η καλοπέραση και η καλή παρέα τίποτα άλλο. Κάνω πράγματα που γουστάρω, σε ένα μέτρο όμως.

    Να σου πω την αλήθεια, οκ δεν θεωρώ τον εαυτό μου όπως έχω ξανά πει, όμορφο. Συγκριτικά τώρα με το "όμορφο" που μας το πλασάρουν. Δεν έχει βρεθεί κοπέλα, εκτός από λίγες περιπτώσεις, που να έρθει και να μου την πέσει, επειδή με γούσταρε. Συνήθως στις προσεγγίσεις μου κάνω εγώ το πρώτο βήμα και όπου βγει. Δεν έχω δηλαδή το κόμπλεξ της απόρριψης, παρόλο που έχω φάει πολλές χυλόπιτες.

    Δεν έχω κάνει σχέση, σχέση με την έννοια του να είμαι με μια κοπέλα μαζί. Μόνο επιφανειακές και τίποτα άλλο. Όμως, τώρα η αλήθεια είναι πως ψάχνω για κάτι πιο μόνιμο. Είμαι ρομαντικός αρκετά και αυτό είναι μείον Μάρα, έμαθα να το κρύβω πλέον. Μου αρέσει γενικά να φλερτάρω. Ζω από τις γυναίκες, βλέπω ένα χαμόγελο μιας κοπέλας και νιώθω σαν να είμαι στον 7ο ουρανό.

    Γενικά να σου πω την αλήθεια, τώρα που το σκέφτομαι, είμαι τόσο χύμα, που δεν νομίζω καμία να με άντεχε. Τώρα για να αναλύσω λίγο καλύτερα το εξωτερικό κομμάτι, κάποτε ήμουν πολύ καλύτερος, επειδή έκανα αθλητισμό, σε κολυμβητήρια κλπ. Όμως τώρα μετά από το γυμνάσιο, το άφησα και κάπου εκεί μου χτύπησαν την πόρτα, τα κιλά.

    Τώρα κάνω προσπάθειες να τα χάσω, με γυμναστική στην φύση. Έχω πάει και σε γυμναστήριο, έκατσα για 5 μήνες, αλλά όσο και να ήθελα, ποτέ μου δεν το συμπάθησα. Θέλω να αισθάνομαι τον καθαρό αέρα και να ακούω το κελάηδισμα των πουλιών, να βλέπω και άλλο κόσμο κλπ. Ντάξει είναι κάποια ηλικίας, σιγά μην έρθει κανένας νέος, για τζόκινγκ, όμως εμένα μου αρέσει το όλο σκηνικό και κάνω καλύτερη γυμναστική κιόλας έτσι.

    Κοίτα γνωριμίες μπορείς να κάνεις παντού, εγώ έκανα γνωριμία, σε στάση λεωφορείου, με μια πολλή όμορφη κοπέλα, ξεκίνησε εκείνη την κουβέντα με μια ερώτηση και εγώ το συνέχισα. Γνωριμία έχω κάνει σε καφέ, τυχαία. Γνωριμία έχω κάνει στο σούπερ μάρκετ με μια επίσης όμορφη κοπέλα. Δεν είναι θεωρώ τόσο ο τόπος, όσο το timing. Φαντάζομαι όμως πως στα πάρτι στους χορούς, έχεις περισσότερες πιθανότητες για μια γνωριμία.

    Το κακό με εμένα, για να σου το αναλύσω λίγο περισσότερο είναι, ότι με θέλουν οι περισσότερες, για φίλο (friendzone), εντάξει δεν είναι και όλες έτσι, αλλά οι περισσότερες ναι. Πάνω κάτω σου εξήγησα το τι παίζει με εμένα.

    Α, και για να μην το ξεχάσω, κοίτα να σου πω κάτι, οι "χοντρούλες", όχι το υπερβολικό πάχος, γιατί εκεί είναι ιατρικό το θέμα μετά, πως να στο εξηγήσω, θα στο πω όπως το λένε στην Θεσσαλονίκη, όπου σπουδάζω, οι "μπαμπάτσικες" οι χαριτωμένα χοντρούλες, φίλη μου προτιμούνται ιδιαίτερα από τους άντρες.

    Δεν ξέρω γιατί δεν σε προσέγγιζαν, δεν ξέρω αν ήταν μόνο θέμα εξωτερικής εμφάνισης, οι γυναίκες με καμπύλες και μελαχρινές κιόλας, είναι ό,τι καλύτερο. Ίσα ίσα που οι λεπτές, έχουν και πολλά κόμπλεξ να ξέρεις, ενώ οι παχουλούλες είναι πιο χαλαρές και το γουστάρω. 53 κιλά είσαι αρκετά καλά για κοπέλα, αρκετά καλά όμως. Μια φίλη μου είναι στα 60 κιλά και την βλέπω σαν αρκετά λεπτή, φαντάσου εσύ που είσαι και 53. Θα σου έλεγα να πάρεις κιόλας μερικά :P

    Τεσπα αυτά τα λίγα, σορρι για το μεγάλο κείμενο.
    Kαι η καλοπέραση θέλει μέτρο...Αν καταλαβαίνεις πως το εννοώ!

  8. #38
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    21 είμαι Μάρα. Ναι συμφωνώ για την εξωτερική εμφάνιση, αλλά εγώ όπως έχω πει είμαι πιο χύμα, στην προσωπική μου ζωή. Μου αρέσει η καλοπέραση και η καλή παρέα τίποτα άλλο. Κάνω πράγματα που γουστάρω, σε ένα μέτρο όμως.

    Να σου πω την αλήθεια, οκ δεν θεωρώ τον εαυτό μου όπως έχω ξανά πει, όμορφο. Συγκριτικά τώρα με το "όμορφο" που μας το πλασάρουν. Δεν έχει βρεθεί κοπέλα, εκτός από λίγες περιπτώσεις, που να έρθει και να μου την πέσει, επειδή με γούσταρε. Συνήθως στις προσεγγίσεις μου κάνω εγώ το πρώτο βήμα και όπου βγει. Δεν έχω δηλαδή το κόμπλεξ της απόρριψης, παρόλο που έχω φάει πολλές χυλόπιτες.

    Δεν έχω κάνει σχέση, σχέση με την έννοια του να είμαι με μια κοπέλα μαζί. Μόνο επιφανειακές και τίποτα άλλο. Όμως, τώρα η αλήθεια είναι πως ψάχνω για κάτι πιο μόνιμο. Είμαι ρομαντικός αρκετά και αυτό είναι μείον Μάρα, έμαθα να το κρύβω πλέον. Μου αρέσει γενικά να φλερτάρω. Ζω από τις γυναίκες, βλέπω ένα χαμόγελο μιας κοπέλας και νιώθω σαν να είμαι στον 7ο ουρανό.

    Γενικά να σου πω την αλήθεια, τώρα που το σκέφτομαι, είμαι τόσο χύμα, που δεν νομίζω καμία να με άντεχε. Τώρα για να αναλύσω λίγο καλύτερα το εξωτερικό κομμάτι, κάποτε ήμουν πολύ καλύτερος, επειδή έκανα αθλητισμό, σε κολυμβητήρια κλπ. Όμως τώρα μετά από το γυμνάσιο, το άφησα και κάπου εκεί μου χτύπησαν την πόρτα, τα κιλά.

    Τώρα κάνω προσπάθειες να τα χάσω, με γυμναστική στην φύση. Έχω πάει και σε γυμναστήριο, έκατσα για 5 μήνες, αλλά όσο και να ήθελα, ποτέ μου δεν το συμπάθησα. Θέλω να αισθάνομαι τον καθαρό αέρα και να ακούω το κελάηδισμα των πουλιών, να βλέπω και άλλο κόσμο κλπ. Ντάξει είναι κάποια ηλικίας, σιγά μην έρθει κανένας νέος, για τζόκινγκ, όμως εμένα μου αρέσει το όλο σκηνικό και κάνω καλύτερη γυμναστική κιόλας έτσι.

    Κοίτα γνωριμίες μπορείς να κάνεις παντού, εγώ έκανα γνωριμία, σε στάση λεωφορείου, με μια πολλή όμορφη κοπέλα, ξεκίνησε εκείνη την κουβέντα με μια ερώτηση και εγώ το συνέχισα. Γνωριμία έχω κάνει σε καφέ, τυχαία. Γνωριμία έχω κάνει στο σούπερ μάρκετ με μια επίσης όμορφη κοπέλα. Δεν είναι θεωρώ τόσο ο τόπος, όσο το timing. Φαντάζομαι όμως πως στα πάρτι στους χορούς, έχεις περισσότερες πιθανότητες για μια γνωριμία.

    Το κακό με εμένα, για να σου το αναλύσω λίγο περισσότερο είναι, ότι με θέλουν οι περισσότερες, για φίλο (friendzone), εντάξει δεν είναι και όλες έτσι, αλλά οι περισσότερες ναι. Πάνω κάτω σου εξήγησα το τι παίζει με εμένα.

    Α, και για να μην το ξεχάσω, κοίτα να σου πω κάτι, οι "χοντρούλες", όχι το υπερβολικό πάχος, γιατί εκεί είναι ιατρικό το θέμα μετά, πως να στο εξηγήσω, θα στο πω όπως το λένε στην Θεσσαλονίκη, όπου σπουδάζω, οι "μπαμπάτσικες" οι χαριτωμένα χοντρούλες, φίλη μου προτιμούνται ιδιαίτερα από τους άντρες.

    Δεν ξέρω γιατί δεν σε προσέγγιζαν, δεν ξέρω αν ήταν μόνο θέμα εξωτερικής εμφάνισης, οι γυναίκες με καμπύλες και μελαχρινές κιόλας, είναι ό,τι καλύτερο. Ίσα ίσα που οι λεπτές, έχουν και πολλά κόμπλεξ να ξέρεις, ενώ οι παχουλούλες είναι πιο χαλαρές και το γουστάρω. 53 κιλά είσαι αρκετά καλά για κοπέλα, αρκετά καλά όμως. Μια φίλη μου είναι στα 60 κιλά και την βλέπω σαν αρκετά λεπτή, φαντάσου εσύ που είσαι και 53. Θα σου έλεγα να πάρεις κιόλας μερικά :P

    Τεσπα αυτά τα λίγα, σορρι για το μεγάλο κείμενο.
    Δεν το έστελνες pm καλύτερα , ξεφεύγεις από το θέμα...Θα ήθελα να ακούσω κάποιον μεγαλύτερο με σχετική εμπειρία πάνω στο θέμα όσο για τη μαγική συνταγή το ξέρω κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και τον ελκύουν άλλα στοιχεία στον άλλον.Η μιζέρια που αναφέρεις προέρχεται από τις σκέψεις μου που ανοιγομαι στο forum ώστε να πάρω τις συμβουλές που χρειάζομαι.Στην ζωή είναι λίγο διαφορετικα τα πραγματα..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Kαι η καλοπέραση θέλει μέτρο...
    Συμφωνώ, αλλά εντάξει όταν λέω καλοπέραση, δεν λέω να χτυπιέμαι όλη την ημέρα στα κλαμπ, δεν πηγαίνω κιόλας εκεί, απλά χαλαρά πράγματα με παρέα ή χωρίς.

    Δεν εννοώ καλοπέραση τις κοπέλες. Με τις κοπέλες περνάω ναι μεν καλά, αλλά δεν ξέρω τι γίνεται στο θέμα σχέση. Ίσως και να μην κάνω εγώ ο ίδιος για σχέση.

  10. #40
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Συμφωνώ, αλλά εντάξει όταν λέω καλοπέραση, δεν λέω να χτυπιέμαι όλη την ημέρα στα κλαμπ, δεν πηγαίνω κιόλας εκεί, απλά χαλαρά πράγματα με παρέα ή χωρίς.

    Δεν εννοώ καλοπέραση τις κοπέλες. Με τις κοπέλες περνάω ναι μεν καλά, αλλά δεν ξέρω τι γίνεται στο θέμα σχέση. Ίσως και να μην κάνω εγώ ο ίδιος για σχέση.
    Εννοούσα για όσα λέγανε πριν περί σώματος.Καλή και η καλοπέραση,αλλά να προσεχουμε και την εικόνα μας,γιατί είναι μεγάλο ατού.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Δεν το έστελνες pm καλύτερα , ξεφεύγεις από το θέμα...Θα ήθελα να ακούσω κάποιον μεγαλύτερο με σχετική εμπειρία πάνω στο θέμα όσο για τη μαγική συνταγή το ξέρω κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και τον ελκύουν άλλα στοιχεία στον άλλον.Η μιζέρια που αναφέρεις προέρχεται από τις σκέψεις μου που ανοιγομαι στο forum ώστε να πάρω τις συμβουλές που χρειάζομαι.Στην ζωή είναι λίγο διαφορετικα τα πραγματα..
    Ναι ξέφυγα οκ, έχεις δίκιο. Εξαρτάται τι εννοείς στο θέμα "ζωή". Αυτά που σου λέω, είναι με βάση την δική μου εμπειρία, όποια και να είναι αυτή. Δεν την είδα σε καμιά ταινία δηλαδή. Οκ σέβομαι φίλε μου το ότι θέλεις να ακούσεις συμβουλές από έναν μεγαλύτερο, αν και δεν ξέρω γιατί απαξιώνεις έτσι, την κάθε συμβουλή. Η συμβουλή, δεν πηγαίνει ανάλογα με την ηλικία, τεσπα φίλε μου, σου εύχομαι καλή τύχη, ό,τι και να γίνει.

  12. #42
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Τέλος πάντων , ας αφήσουμε το θέμα του φλερτ , αν υπάρχει κάποιος άλλος που θα ήθελε να προσθέσει κάτι ας γράψει σχετικά με το ότι έχω κόμπλεξ ας το πούμε τα οποία πηγάζουν και από την ψυχική μου υγεία,μέχρι στιγμής έχω παρει καλές προτάσεις για το πώς να κινηθώ αν και το ξέρω αυτό πάνω κάτω απλά θα ήθελα πολύ να ακούσω κάποιον εδώ μέσα ο οποίος πάσχει από ψυχολογικά προβλήματα που τον ρίχνουν κάτω και πώς καταφέρνει τη ζωή του και τις σχέσεις του..;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εννοούσα για όσα λέγανε πριν περί σώματος.Καλή και η καλοπέραση,αλλά να προσεχουμε και την εικόνα μας,γιατί είναι μεγάλο ατού.
    Συμφωνώ αρκετά εδώ, σε εμένα λίγο παραξέφυγε.

  14. #44
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Παίζει ρόλο η ηλικία όταν πας 25 θα καταλάβεις το ότι αλλαξες και θα την βλέπεις τη ζωή Αλλιώς , και μετά όταν πας 30 πάλι θα καταλάβεις αλλά περισσότερα και στα 40 ακόμη πιο πολλά, τέλος πάντων όμως ευχαριστώ και για την ευχή σου

    Οι πρόχειρες λύσεις δεν ταιριάζουν σε όλα τα άτομα ,και ισχύει και σε μένα αυτό

    Ένας 20χρονος η 23χρονος κλπ δεν θα μπορούσε να κυβερνήσει μια χώρα στην σημερινή εποχή όσο και έξυπνος και ώριμος να είναι.Με την ηλικία έρχεται και ή σοφία στη σκέψη.
    Last edited by nickirkas; 25-12-2018 at 03:01.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος
    By PurplePuppet(male) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 28-02-2019, 22:07
  2. Koινωνική φοβία; Παρθένος , ετών 26....
    By giannis_90 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 67
    Last Post: 21-02-2016, 15:12
  3. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 12:42
  4. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  5. νομίζω μας αντιπροσωπευει πληρως..
    By ilianna in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 04-09-2011, 01:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •