23 ετών πλήρως παρθένος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88

    23 ετών πλήρως παρθένος

    Καλησπέρα σε όλους,

    Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος βρίσκεται στην θέση μου δηλαδή να μην έχει κάνει τίποτα με το αντίθετο φύλλο.
    Είμαι 23 ετών του χρόνου 24 και δεν έχω δώσει ούτε το πρώτο μου φιλί..Επίσης αισθάνομαι και άσχημα γιατί από το ελάχιστο ποσοστό γυναικών
    που έχω γνωρίσει γιατί δεν είμαι και πολύ κοινωνικός όλες με απορρίψανε και έχει αρχίσει να με ενοχλεί ιδιαίτερα.Θέλω να σας ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει
    πως θα πείθω κάθε φορά τον εαυτό μου ότι δεν είναι άχρηστος και πως κυρίως θα φύγω από αυτό το λούκι του να στεναχωριέμαι γιατί έχω και καλύτερα πράγματα να κάνω όπως
    το να ξεφύγω από την κατάθλιψη μου ,το να γίνω παραγωγικός για τον εαυτό μου,και να αποκτήσω 1-2 φίλους..(που να είναι καλοί μαζί μου και να μην με σπάνε πλάκα για το γεγονός αυτό)

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    Καλησπέρα σου
    Καταρχάς θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις και να βγάλεις ολες τις αρνητικές σκεψεις από το μυαλό σου. Βρες κάποιο χόμπυ να ασχοληθείς.....κτ που να ιντριγκαρει εσένα πρωτα....κτ που θα γούσταρες να δοκιμάσεις....χορό,γυμναστή� �ιο,ζωγραφικη,πολεμικές τέχνες, εθελοντισμό....Ποια είναι η κλίση σου....και ψάξε βρες που θα μπορούσες να εξασκήσεις το χόμπυ....θα χαλαρώσεις θα ανανεωθείς θα πας ως άνθρωπος ενα βήμα πιο πέρα και μέσα από κει πολύ πιθανό να γνωρίσεις νέα άτομα....

    Προσοχή όμως μη ξεκινήσεις ένα χόμπυ μόνο για να γνωρίσεις άτομα χωρίς να σε ενδιαφέρει αυτο που κάνεις γτ θα τα παρατήσεις πολύ νωρίς και θα ξανακλειστεις άσε που θα είσαι στη τσίτα και ο κόσμος θα φεύγει μακριά αντί να έρχεται ......Για να σε πλησιάσει κάποιος λοιπόν (είτε νεοι φίλοι είτε μια κοπέλα) χρειάζεται να είσαι χαλαρός....

    Επιπλέον καλό θα ήταν για την αυτοπεποίθηση σου να φροντίζεις τον εαυτό σου.....να είσαι καθαρός να φοράς ρούχα ωραία και ας μην έχεις κάπου "γκράντε" να πας....στα απλά πράγματα ....θα σε κάνει να νιώσεις πολύ καλά και θα δείχνεις μια εικόνα περιποιημένη που θα έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να προσελκύσει άτομα στους χωρους που κινείσαι και που θα κινηθείς .....

    Όσον αφορά τους γύρω σου που σε πειράζουν με αρνητικά σχόλια...γνώμη μου είναι πως δεν χρειάζεται να ανοίγεσαι σε όλους για τα προσωπικά σου γτ ο καθένας θα θέλει να βγάλει το κόμπλεξ του για να φανεί κάποιος.....ένα το πολυ δύο άτομα που εμπιστεύεσαι εκεί να τα λες και πάλι όμως δεν είναι ωραίο να μιζεριαζεις συνέχεια γ αυτό το θέμα ....κάνει κακο σε σένα και κουράζει και τους γύρω σου.....

    Για να σε καθησύχασω δεν είσαι και ο τελευταίος παρθένος σε αυτή την ηλικία....ξέρω κάμποσα άτομα που από εμπιστευτικές πηγές φαινεται να ηταν παρθένοι στα 23-25 ...οπότε δεν είσαι ο μόνος.....

    Κοίτα τριγύρω σου... στη σχολη σου στη δουλειά σου γενικότερα τι παίζει.... και που θα μπορούσες να ψάξεις γ χόμπυ για φίλους.....βγες από το σπίτι και από τον υπολογιστη πιάσε ένα δυο γνωστούς και βγείτε για ποτάκι να φλερτάρετε......και άμα σου αρέσει κάποια βουρρρ...και με μικρές μπορείς να πας 18 ή 19 που δεν θα απαιτούν μεγάλη εμπειρία από έναν άντρα....απλά μη σε φρικάρει το γεγονός ότι "θα έπρεπε" να είσαι πιο έμπειρος σε αυτή την ηλικία....ε και;;; τι να κάνουμε τώρα....;

    Αλήθεια δεν σου έτυχε κάτι που να αξίζει το κόπο να κινητοποιηθείς μέχρι τώρα;;;

  3. #3
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Μιλάμε για χόμπυ φίλους ανθρώπους τι ακριβώς ;;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Συμφωνώ σε όσα είπε η Μίλιβα. Φίλε μου δεν χρειάζεται να σκεφτόμαστε πολλά, μας αρέσει κάποια κοπέλα; Πάμε και την προσεγγίζουμε και ό,τι γίνει, το πολύ πολύ να φας απόρριψη, ε και; Ούτε ο πρώτος είσαι, ούτε ο τελευταίος, εγώ να δεις πόσες έχω φάει. Προχωράω όμως παρακάτω, δεν κωλώνω να κάνω εγώ την πρώτη κίνηση.

    Διεκδίκησε και όλα θα έρθουν. Δεν χρειάζεται να νιώθεις άχρηστος, επειδή δεν έχεις δώσει ούτε ένα φιλί. Να σου πω εγώ άτομα, που έχουν κάνει σεξ και νιώθουν πιο άχρηστοι, από όσο εσύ πιστεύεις για τον εαυτό σου και αυτό διότι δεν τους καλύπτει τίποτα.

    Φίλε μου, βγάλε αυτά τα στερεότυπα από πάνω σου, δεν υπάρχουν κανόνες στο παιχνίδι του φλερτ και της σχέσης. Κανείς δεν είπε ότι αν δεν έχεις κάνει τίποτα στα 21-22-23 κλπ. θεωρείσαι άχρηστος. Μεγαλύτερο άχρηστο, πραγματικά άχρηστο όμως, θεωρώ κάποιον, που πάει με μια κοπέλα για σεξ, προκειμένου να "ξεδώσει", ούτε του άρεσε, απλά την είδε σαν "κρέας".

    Ναι αυτός είναι ο μεγαλύτερος άχρηστος.

    Τώρα για τις φιλίες που είπες, το κυριότερο άμα κάνεις παρέα με άτομα που έχουν σχέση, να φας κράξιμο και μπορεί να αισθάνεσαι και άβολα, που εκείνοι θα βγαίνουν με την σχέση τους και εσύ θα είσαι μόνος. Οπότε δεν στο συνιστώ με αυτά τα άτομα, προσπάθησε να βρεις άτομα που έχετε κοινά ενδιαφέρονται ναι μεν, αλλά να είναι και εκείνοι μόνοι τους. Γενικά άσε τον εαυτό σου χαλαρό, δεν χρειάζεται να τα υπεραναλύουμε όλα και προπαντός μην νιώθεις άχρηστος, ποτέ να μην το λες αυτό για τον εαυτό σου, γιατί θα το εκπέμπεις αυτόματα και στις προσεγγίσεις που θα κάνεις.

    Όταν νιώθουμε άχρηστοι κλπ. και το πιστεύουμε αυτό για τον εαυτό μας, τότε το εκπέμπουμε και στο φλερτ και οι κοπέλες να ξέρεις τα καταλαβαίνουν αυτά. Καταλαβαίνουν την ανασφάλεια και την χαμηλή αυτοπεποίθηση, από μίλια μακριά. Οπότε χαλάρωσε και ζήσε όπως σου αρέσει. Είπε η Μίλιβα πολύ ωραίες προτάσεις για κάποιο χόμπι, το έχεις σκεφτεί, το τι σου αρέσει δηλαδή;

    Όσο επενδύεις στον εαυτό σου και νιώθεις μεγάλη ευχαρίστηση με εσένα τον ίδιο, αυτό φαίνεται και προς τα έξω και είναι πολύ πιθανό να σε προσεγγίσουν γυναίκες, μόνο και μόνο επειδή εκμπέμπεις σιγουριά και αυτοπεποίθηση. Μην το ξεχνάς αυτό. Δεν χρειάζεται να έχεις ούτε το τέλειο στυλ, ούτε το τέλειο σώμα κλπ. χρειάζεται μόνο σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Βασικά πάω γυμναστήριο μια φορά το πρωί για τρέξιμο αλλά δεν έχει πολύ κόσμο(το πρωί) αν παίζει ρόλο αυτό..Επίσης υπάρχει τεράστιο θέμα κοινωνικοποίησης.Στη σχολή μ εχω βρει ένα παιδί 3 χρόνια μεγαλύτερο από εμένα ο οποίος είναι επίσης μόνος και ασχολείται με υπολογιστές κλπ όπως εγω,δεν μπορώ τους πολύ κοινωνικούς τύπους γιατί διαφέρουμε απέραντα.Περα από αυτόν όμως δεν έχω καμία επαφη με τα άλλα παιδιά ούτε τα τυπικά..Στην τελική δεν είμαι νορμάλ και το ξέρω αυτό από παιδί ,οπότε αν κάποιος έχει ψυχολογικά όπως εγώ και το αντιμετώπισε/ζει ας πει κάτι

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Αρχικά το ερώτημα που θα πρέπει να υποβάλεις στον εαυτό σου είναι το αν θεωρείς πως φταίνε οι άλλοι που έχεις περιέλθει σ'αυτην την κατάσταση ή φταίς εσύ.
    Αυτοκριτική έχεις κάνει ποτε?...Οχι του τύπου να κρίνεις τον εαυτό σου σαν αυστηρός δικαστής,αλλά να τον απιθώσεις στο πλάι και να τον δεις αντικειμενικά...Πιστεύεις ότι διαθέτεις στοιχεία που θα σε καθιστούσαν ελκυστικό ως φίλο ή ως σύντροφο?
    Θα σε έκανες παρέα αν ήσουν κάποιος άλλος?
    Θα σου καθόσουν αν ήσουν κοπέλα?
    Προσπάθησε να οραματιστείς πως θα ήταν η ελκυστική εκδοχή του εαυτού σου,ποια στοιχεία θα σου άρεσε να δεις πάνω σου και ξεκίνα να τα καλλιεργείς.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε θα σου δειξει αυτη λιγο στην αρχη αλλα αν της πεις οτι εισαι πρωταρεις με το καλημερα θα φρικαρει θα της το πεις κατοπιν εορτης αν δε θες να ξενερωσει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Βασικά πάω γυμναστήριο μια φορά το πρωί για τρέξιμο αλλά δεν έχει πολύ κόσμο(το πρωί) αν παίζει ρόλο αυτό..Επίσης υπάρχει τεράστιο θέμα κοινωνικοποίησης.Στη σχολή μ εχω βρει ένα παιδί 3 χρόνια μεγαλύτερο από εμένα ο οποίος είναι επίσης μόνος και ασχολείται με υπολογιστές κλπ όπως εγω,δεν μπορώ τους πολύ κοινωνικούς τύπους γιατί διαφέρουμε απέραντα.Περα από αυτόν όμως δεν έχω καμία επαφη με τα άλλα παιδιά ούτε τα τυπικά..Στην τελική δεν είμαι νορμάλ και το ξέρω αυτό από παιδί ,οπότε αν κάποιος έχει ψυχολογικά όπως εγώ και το αντιμετώπισε/ζει ας πει κάτι
    Φίλε όσο και να σου φαίνεται περίεργο, δεν είναι προβληματικό αυτό, μια χαρά νορμάλ είναι. Οι περισσότεροι από όσους ξέρω είναι έτσι. Κανείς δεν είναι ο φουλ κοινωνικός και όσοι είναι, είναι μόνο για την παρέα και τίποτα άλλο.

    Σου είπαμε πιστεύω αρκετές προτάσεις, αλλά και πάλι το περικλείεις στον εαυτό σου, που τον κατηγορείς. Όσο και να κατηγορήσεις τον εαυτό σου, δεν θα αλλάξει κάτι, θα αλλάξει μόνο όταν δεις τα πράγματα αντικειμενικά, ώστε να πάρεις και τις σωστές αποφάσεις. Σου ακούγεται δύσκολο ή ακατόρθωτο αλλά έτσι είναι.

    Εγώ δεν έχω βρει τόσο άτομα από την σχολή για παρέα, όσο άτομα που έχουμε κοινά χόμπι, εκτός σχολής. Στην σχολή γενικά οι περισσότεροι είναι παράξενοι, οπότε δεν δίνω σημασία. Συνέχισε γενικά την γυμναστική, θα σε τονώσει ψυχικά. Δεν θα βρεις άτομα για παρέα στο γυμναστήριο, πίστεψέ με, το έχω κάνει και δεν βρήκα ούτε με ένα άτομο να μιλήσω. Ο καθένας κοίταγε την δουλειά του και άντε να έλεγα ένα "καλημέρα-καλησπέρα" σε άγνωστους και τίποτα άλλο. Συνέχισέ το μόνο για το σώμα σου, τίποτα παραπάνω. Ακόμη και οι κοπέλες εκεί, ήταν μονόχνοτες. Πρώτη φορά, έβλεπα σε κοπέλες, τόσο ξινισμένα μούτρα, λες και είχαν καταπιεί κανένα λεμόνι, αλλά όταν αποκτάς σώμα, αλλάζεις και συμπεριφορά, έτσι πάει...

  9. #9
    Miliva21
    Guest
    Σε πρώτη φάση κανε κάτι για να ανανεωθεις και να μη νιώθεις άσχημα και τον ελεύθερο σου χρόνο αντί πχ να κάτσεις στο pc διάβασε κάτι να μάθεις για το κόσμο..να χαλαρώσεις ...οτιδήποτε ...τα πράγματα που μαθαίνεις μπορείς να τα πετάς σε συζητήσεις σου και να φαίνεσαι ψαγμένος....να έχεις άποψη...ψαξου στη σχολη σου γ ομάδες χόμπυ κάτι θα έχει...και στο γυμναστήριο απλά λέγε τα τυπικά καταρχάς εκεί αε οποίους βλέπεις και μετά μπορεί σιγά σιγά να μεγαλώσεις τη κουβέντα με κάποιους

    Βγαινε γ ποτάκι εκεί που φλερτάρουν όλοι και οποία στιγμή/ οπότε και αν σου γυαλισει κάποια κοπέλα σεξουαλικά μη διστάσεις...φλέρταρε...πειρα ματισμού κάνε φάση ...ας μην ξέρεις τπτ ας μην έχεις φιλήσει ...από το μηδέν όλα κάπως έτσι ξεκινήσαμε όλοι.........και ακόμα καλύτερα πήγαινε τη κοπέλα σπίτι σου αν θέλει η κάπου που να είστε οι δύο σας και εφόσον σε ανάβει σεξουαλικά κάνε σεξ μαζι της
    ..ας μη ξέρεις τι και πώς δεν πρζ...καλύτερα να πειραματιστείς κ να κάνεις πρώτη φορά σεξ με κάποια π θα σε ανάβει και καλύτερα να είναι και σε φάση ξεπέτας........Έτσι δεν θα υπάρχει άγχος για το πόσο έμπειρες η οχι θα τις φαίνονται οι κινήσεις σου... αν της άρεσε το σεξ..τι γνώμη έχει για σένα και όλα αυτά τα αγχωτικα πράγματα που ενδεχομένως μπορεί να σκέφτεσαι εκείνη τη πρώτη φορά .....εφόσον δεν θα την ξαναδείς....θα γίνει σε φάση πειραματίζομαι περνάμε καλά ήρθες να κάνουμε σεξ το κάνουμε αντιο...Δν σε βλέπω ξανά δεν με βλέπεις.....πιο ανακουφιστικό είναι έτσι....με αυτό το τρόπο θα είσαι λιγακι πιο έμπειρος στη κοπέλα που θα σου κινήσει παραπανω το ενδιαφέρον και θα την προσεγγίσεις με αυτοπεποίθηση και μεγαλύτερη σιγουριά και εμπειρία....

    Απλά όταν έρθει εκείνη η στιγμή βουτα...Πρέπει να πέσεις στα βαθιά να μάθεις κολύμπι.....μη πέσεις στη παγίδα ααα είμαι μεγάλος οι γυναίκες περιμένουν να έχω κάποια εμπειρία γτ αυτό θα σε κλείσει σε έναν φαύλο κύκλο....και εντάξει να είσαι 23 και να είσαι παρθένος οκει..
    .Δεν έχει τόση διάφορα με αυτόν ου είναι παρθένος στα 19 ή 20 Αλλά γ φαντάσου να είσαι στα 33;; μμμ...πιο δύσκολο αυτό

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post

    Εγώ δεν έχω βρει τόσο άτομα από την σχολή για παρέα, όσο άτομα που έχουμε κοινά χόμπι, εκτός σχολής. Στην σχολή γενικά οι περισσότεροι είναι παράξενοι, οπότε δεν δίνω σημασία. Συνέχισε γενικά την γυμναστική, θα σε τονώσει ψυχικά. Δεν θα βρεις άτομα για παρέα στο γυμναστήριο, πίστεψέ με, το έχω κάνει και δεν βρήκα ούτε με ένα άτομο να μιλήσω. Ο καθένας κοίταγε την δουλειά του και άντε να έλεγα ένα "καλημέρα-καλησπέρα" σε άγνωστους και τίποτα άλλο. Συνέχισέ το μόνο για το σώμα σου, τίποτα παραπάνω. Ακόμη και οι κοπέλες εκεί, ήταν μονόχνοτες. Πρώτη φορά, έβλεπα σε κοπέλες, τόσο ξινισμένα μούτρα, λες και είχαν καταπιεί κανένα λεμόνι, αλλά όταν αποκτάς σώμα, αλλάζεις και συμπεριφορά, έτσι πάει...
    Οντως ετσι ειναι... μου πηρε χρονια ατελειωτα για να καταλαβω οτι στη σχολη δεν κινεισαι μονος, αλλα μπαινεις σε 1-2 ομαδες και μεσω της ομαδας κοινωνικοποιεισαι, πχ ομαδα κινηματογραφου, φωτογραφιας, παραδοσιακων χορων. Στο γυμναστηριο που εκανα παλιοτερα αρχισα να γνωριζω κοσμο μετα απο 1 χρονο περιπου επειδη πηγαινα καθημερινα και σε συγκεκριμενες ωρες, οποτε οταν βλεπεις τα ιδια ατομα καθημερινα για ενα χρονο,ε καποια στιγμη θα μιλησεις.

    Για γνωριμιες και κοινωνικοποιηση με κοριτσια, θα προτεινα να πηγαινετε φουλ σε σχολες χορου, ή παραδοσιακους ή λατιν που κανουν και παρτυ. Αλλα οχι σαν τουριστες γιατι φαινεται και ξενερωνει, να σας αρεσει ο χορος, να περνατε καλα, και θα ερθουν και οι γνωριμιες.
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Οντως ετσι ειναι... μου πηρε χρονια ατελειωτα για να καταλαβω οτι στη σχολη δεν κινεισαι μονος, αλλα μπαινεις σε 1-2 ομαδες και μεσω της ομαδας κοινωνικοποιεισαι, πχ ομαδα κινηματογραφου, φωτογραφιας, παραδοσιακων χορων. Στο γυμναστηριο που εκανα παλιοτερα αρχισα να γνωριζω κοσμο μετα απο 1 χρονο περιπου επειδη πηγαινα καθημερινα και σε συγκεκριμενες ωρες, οποτε οταν βλεπεις τα ιδια ατομα καθημερινα για ενα χρονο,ε καποια στιγμη θα μιλησεις.

    Για γνωριμιες και κοινωνικοποιηση με κοριτσια, θα προτεινα να πηγαινετε φουλ σε σχολες χορου, ή παραδοσιακους ή λατιν που κανουν και παρτυ. Αλλα οχι σαν τουριστες γιατι φαινεται και ξενερωνει, να σας αρεσει ο χορος, να περνατε καλα, και θα ερθουν και οι γνωριμιες.
    Εμένα από άλλα τα είδη χορών, μου αρέσει το ταγκό. Δεν ξέρω, μου αρέσει να είμαι ο καβαλιέρος μιας κοπέλας και να χορεύουμε. Ποτέ όμως δεν το προσπάθησα, δεν έχω και το απαραίτητο σώμα άλλωστε, πρέπει να χάσω κάποια κιλά, γι'αυτό και ξεκίνησα γυμναστική στην φύση, με όλους όσους είναι άνω των 70. Με τις υγείες μου...

  12. #12
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Ευχαριστώ για τις προτάσεις που καταθέσατε μέχρι τώρα :)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αδερφε το μυστικο για να εχεισ οσεσ γυναικεσ θεσ ειναι να τισ αγαπασ δεν υπαρχει τιποτα αλλο ουτε θα υπαρξει αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Ποιος είπε ότι θέλω να έχω όσες γυναίκες θελω,είπαμε μην το ξεφτιλισουμε κιόλας εδώ μια δεν μπορώ να βρω που να με θέλει και εγώ επίσης.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Φιλε μου, δεν ξερω αν ολα τα παραπανω που σου προτεινουν τα παιδια ειναι εφυχτα εκει που κατοικεις. Τα οσα σου λενε ναι μεν ειναι σωστα , εξαλου συμφωνω κι εγω,αλλα δεν ξεω ποσο μπορουν να συμβουν στον κοσμο που ζουμε. Βεβαια εγω μενω Αθηνα, μπορει σε καποιο αλλο μερος, οπως σε καποια περιοχη με φοιτητεςνα συμβαινουν αρα δεν το αποκλειω.
    Ομως εαν καταλαβα καλα το δικοσου θεμα δεν ειναι οτι δεν εχεις κανει ακομα σεξ οσο το οτι εχεις καταθλιψη. Δυστυχως η καταθλιψη ειναι που σε εμποδιζει απο το να κανεις σεξ κι γενικα να κοινωνικοποιηθεις .Ετσι λοιπον θα πρεπει πρωτα απο ολα να απαλλαγεις απο αυτην την καταραμενη νοσο κι υστερα να βρεις οσες γυναικες θελησεις.
    Η καταθλιψη ειναι που σε απομωνονει απο τον κοσμο, η καταθλιψη φταιει που δεν εχεις αρκετους φιλους, η καταθλιψη ειναι αυτη που θα σε αποτρεψη να φιλησεις ακομα κι μια γυναικα που θα της αρεσεις! Για να καταφεεις εναν σκοπο θα πρεπει πρωτα απο ολ να ψαξεις να βρεις τι ειναι αυτο που σε εμποδιζει απο την επιτευση του σκοπου αυτου, ετσι λοιπον και συμφωνα με οσα κι οπως τα περιγραφεις φιλε μου το προβλημα σου το γνωριζουμε, αυτο που αναζητητε επροκειμενου ειναι η λυση αυτου, οπου ειναι η θεραπεια της καταθλιψης.
    Ετσι λοιπον για να κανεις σεξ πρωτα απο ολα θα πρεπει να απευθυνθεις σε καπον θεραπευτη της καταθλιψης σου. Διοτις το σεξ θα σου ελεγα να το εκανες πρωτην φορα με καποια επαγγελματια του ειδους κι οχι με καποια χαζογκομενα που μπορει κι να πει καμια βλακεια με αποτελλεσμα να σου αφησει ψυχικα τραυματα. Διοτις η επαγγελματιας φιλε μου κι θα σε βοηθησει - ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙς ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ! ΚΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ - αλλα και θα σο αφησει μια πολυ καλη αναμνηση με αποτελλεσμα να αναζητησεις αμεσα την επομενη φορα!!
    Οσο για το πως θα πλησιαζεις γκομενες, μην σε στεναχωρει, κανε πρωτα τα βηματα που σου λεω, θεραπευσου απο την κολοκαταθλιψη, η εστω μπαις στην αγωγη να γινεις λιγο καλητερα, μετα πηγαινε με καποια επαγγελματιας κοπελα, κι υστερα ,εδω ειμαστε, εαν ζω μεχρι τωτε; θα σου πω εγω τι να κανεις , εξαλου εχω βοηθησει κι αλλους συμφορμητες αλλα σε προσωπικα μηνυματα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος
    By PurplePuppet(male) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 28-02-2019, 22:07
  2. Koινωνική φοβία; Παρθένος , ετών 26....
    By giannis_90 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 67
    Last Post: 21-02-2016, 15:12
  3. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 12:42
  4. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  5. νομίζω μας αντιπροσωπευει πληρως..
    By ilianna in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 04-09-2011, 01:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •