Ποσο ακομα να προσπαθησω να σωσω τον γαμο με 2 χρονων παιδι; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 214
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Λυπάμαι που πήραν τα πράγματα τέτοια τροπή, αλλά τότε δες το από εδώ και πέρα... Μίλα κι εσύ με κάποιον δικηγόρο να σε κατευθύνει.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,624
    Quote Originally Posted by Giannisss View Post
    Γεια σου Sonia kai Remedy,

    Αυτο με τις ελευθεριες θα σου εξηγησω πως γυρνουσε πισω σε μενα, χωρις να το θελω με ενα απλο παραδειγμα και ελπιζω να με καταλαβεις. Το παιδι οταν ηταν βρεφος το θηλαζε η μανα του. Ολη η αρμοδιοτητα δικια της δεν ανακτευομουνα. Απο καποιο σημειο και μετα ειχε προβληματα μαστιτιδασ και το παιδι επειδη δεν ετρωγε και εχανε κιλα. Πηγαμε 5 φορες στον παιδιατρο και μας ελεγε οτι το παιδι φτανει σε κρισιμο σημειο επειδη εχει υποσιτιστει. Σεβομουνα το γεγονος οτι ηταν μανα και οτι ηθελε να θηλασει, δεν ανακατευομουνα. Μεχρι το σημειο που ο παιδιατρος ειπε οτι το παιδι την επομενη φορα που δεν θα εχει βαλει βαρος, θα πρεπει να διασωληνωθει στο νοσοκομειο. Ξερεις τι εκανα;; Της εξηγησα οτι και εγω σαν πατερας το θεωρω λογικο να θελει να το θηλαζει, αλλα ταυτοχρονα ασ δοκιμασουμε παραλληλα με τον θηλασμο να του δινουμε και γαλα απο το μπουκαλι για να μην πεθανει το παιδι κυριολεκτικα απο την πεινα. Το δεχτηκε μετα απο πολυ φασαρια και το παιδακι οντως αρχισε να συνερχεται απο αποψη κιλων. Αυτο το σκηνικο επαναληφθηκε απειρεσ φορες γιατι δεν ανακτευομουνα, αλλα οταν το παιδι εφτανε σε κρισιμο σημειο επρεπε να επεμβαινω. Δεν μου το συγχωρησε ποτε. Πως αλλιως θα μπορουσε να δρασει ενας πατερας που δεν θελει ο γιος του να πεθανει αλλα και να παρεξηγηθει και με την γυναικα του;;

    Το δεχομαι αυτο που λες να της δωσω ευκαιριες. Τις της εδινα αλλα ολο με επαιρνε τηλεφωνο μετα και ζητουσε την γνωμη μου. Ειναι κατα την γνωμη μου ενας ανθρωπος που ηθελε αλευθεριες, αλλα δεν μπορουσε. Με επαιρνε τηλ για απλα πραγματα οπως δεν μπορω να βρω το ταδε γαλα αλλα εχει μονο το ταδε γαλα, ποιο να παρω; και της ελεγα ποιο ηθελα εγω. Μετα απο καιρο σε εναν καβγα μου το πετουσε μετα σαν επιχειρημα οτι κοιτα, εσυ μου λεγες ποιο γαλα να παρω. Εμενα αναυδος και δεν ειχα επιχειρηματα.

    Εμενα κατα την γνωμη μου η γυναικα ηθελε πολυ να ειναι ανεξαρτητη, δεν ηξερε απλα τον τροπο, οσο χαζο και αν ακουγεται. Χαρακτηριστικο παραδειγμα μου λεγε οτι δεν αντεχει να κοιμαται με το παιδι το βραδυ γιατι δεν αντεχει, ε της ελεγα οκ να κοιμηθω εγω μαζι του γιατι ειχε καποιες ανησυχιες ο μικρος, και μετα απο μερες με κατηγορουσε οτι κοιμομουνα με το παιδι και οχι αυτη. Δεν το καταλαβαινω. ΚΑι αυτο ειναι απλα ενα παραδειγμα. Ενα αλλο παραδειγμα ειναι οτι αρρωσταινε και χρειαζοντανε γιατρο. Ε της ελεγα να ψαξει να βρει γιατρο και αν θελει βοηθεια να μου πει. Η απαντηση που επαιρνα; Δεν μπορω εγω ποναω παρα πολυ ψαξε βρες μου εσυ. Και καταληγαμε οχι μονο να ψαχνω γιατρο, αλλα να την πηγαινω κιολας.

    Να μην τα πολυλογω μολις με πηρε τηλ και ζητησε διαζυγιο...

    Και ναι οντως εσκαγα καποιες φορες με την εννοια του λογικου κατα την γνωμη μου, οπως για παραδειγμα μετα απο τις 3 ωρες υπνου για 7 συνεχομενες μερες οταν μου λεγε οτι θελει να παει για ψωνια αντι να κατσει να με ξεκουρασει, της ελεγα πας καλα;; τι ειναι αυτα που λες;; Ε και καπως ετσι ξεκινησε ενας φαυλος κυκλος που δεν μπορουσα να βγω.

    Βλεποντας με μετα να αντιδρω ετσι ομως οι γονεις της με βγαλανε τυραννο απεναντι στην κορη τους. Μονο για την αποτομη συμπεριφορα μου απεναντι στην κορη τους εχουνε να πουνε κατι, για ολα τα αλλα μου λενε οτι ημουν αψογος.
    ΄συγνωμη...
    το "εσυ με πηρες τηλεφωνο και ρωτησες την γνωμη μου", δεν σου φαινεται αρκετα καλο επιχειρημα; τι αλλο επιχειρημα χρειαζεται;

    κοιτα... ο λογος που σου μιλησα για συμβουλο σχεσης, ειναι οτι εκεινος εχει την ευκαιρια να ακουσει και τους δυο σας και να εξηγησει σε καποιον απο τους δυο ηκαι στους δυο, τι δεν καταλαβαινει απο αυτα που λεει ο αλλος.
    τα παραδειγματα που παραθετεις, δεν ειναι απλα πραδειγματα που δειχνουν οτι εχεις δικιο, ειναι παραδειγματα που δειχνουν οτι η γυναικα σου ειναι παραλογη και επικινδυνη και κοντεψε να σκοτωσει το παιδι σας....
    επομενως για ποιες διαφωνιες μιλας; επρεπε αμεσα να καλεσεις εισαγγελεα και να παρεις το παιδι σου να το προστατευσεις.

    δλδ οπως τα λες, δεν εχει απλα αδικο, αλλα ειναι τρελη με βουλα και οι γονεις της ειναι επισης τρελλοι, γιατι αντι να σου δωσουν δικιο, που εχεις σωσει το εγγονι τους απο βεβαιο θανατο, σε εχουν βγαλει επιθετικο και τερας.... σε αυτες τις "αποτομες συμπεριφορες" που σου καταλογιζουν οι γονεις, υπηρξε εστω σποραδικα και βια; ξυλο; η μιλανε αποκλειστικα για το οτι αντιμιλας στην κορη τους, κι αυτο το λενε επιθετικοτητα και σε βγαζουν σκαρτο;

    παντως το παραδειγμα για την 7μερες αυπνιας σου ειναι λιγο ακυρο.
    φυσικα και εχεις δικιο να θες να ξεκουραστεις αντι να πας βολτες.
    γιατι της φωναζες ομως; μπορουσες να της πεις οτι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να κοιμηθεις πριν παθεις υπερκοπωση η πεσεις σε κωμα , αλλα μπορει να παει οσες βολτες θελει, μονη της. για ποιον λογο να κανεις καυγα;
    γενικα, εχω την αισθηση οτι η εναι ολοι τους τρελλοι κι εσυ ο λογικος και αδικημενος (σοβαρα το λεω, δεν ειρωνευομαι), η μας ειπες αυτα τα 2 τραγικα περιστατικα και υπαρχουν αλλα 10 που βγαζουν εσενα αδικο και βιαιο η δεν ξερω τι αλλο...
    ενας θεραπευτης μπορει να κρινει καλυτερα απο μας. και οι δυο εκδοχες μου φαινονται ακραιες και χρηζουν βοηθειας.

    οσο για την εξελιξη με το διαζυγιο, δεν ξερω αν πρεπει ν το παρεις για κατι τοσο αρνητικο. οπως τα περιγραφεις δεν ξερω τι λογους εχετε να ειστε ακομα μαζι. ευχομαι ολοψυχα ν βρειτε μια καλην λυση για να μην στερησετε τπτ απο το παιδι σας.
    οπωσδηποτε να συμβουλευτεις δικο σου δικηγορο για να ρυθμιστουν δικαια τα δικαιωματα για το παιδι και να μην το χασεις.
    καλη τυχη ευχομαι.

  3. #33
    Γεια σου garida,

    Το βασικο χαρακτηριστικο των Ελληνων του εξωτερικου, ειναι οτι οι περισσοτεροι Ελληνες του εξωτερικου εχουν παντα στο μυαλο να γυρισουνε πισω. Και οι περισσοτερες αποφασεις περιστρεφονται γυρω απο αυτο και τα χρηματα εννοειται. Οι ελληνες στην Ελλαδα ικανοπιουνται με λιγοτερα πραγματα τα οποια εχουνε σχεση με οικονομικη αξια και δινουνε βαση σε αλλες αξιες οπως οικογενεια, φιλους κτλ. Γνωμη μου εννοειται. Δεν συμφωνεις;;

  4. #34
    Γεια σου Remedy,

    Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου, μολις τωρα διαβασα το μνμ σου και συγνωμη που δεν σου απαντησα.

    Προφανως και οτι λεω ειναι απο την δικια μου μερια, αλλα το γεγονος παραμενει γεγονος και δεν αλλαζει. Το παιδι κοντευε να διασωληνωθει απο την πεινα και τον ταιζα με το μπουκαλι και σκοτωνομασταν για αυτο. Πολλακις. Και να με την απειλη της καταγγελιας καταφερνα και τον ταιζα και απο τοτε με βλεπανε σαν εχθρο.

    Δεν υπηρξε ουτε ενα σκηνικο εντονης βιας με την εννοια της χειροδικιας, το πεταμα πραγματων η βρισιμο χοντρο. Απλα εντονος τροπος το πως μιλουσα και λιγο αποτομος. Συγκεκριμενο σκηνικο δεν μπορουνε να μου κοστολογησουνε, γενικα με κατηγορουν ως αποτομο και οτι προσβαλλω, χωρις παραδειγματα.

    Ο λογος που εκανα καβγα κατα την γνωμη μου ειναι η ελλειψη εκτιμησης και μου βγαινε αυθορμητα. Το αναγνωριζω το λαθος εκ μερους μου.

    Εγω εβγαλα μια δικια μου θεωρια οτι στην ουσια της πηρα αθελα μου τον ρολο της μανας, και για αυτο τον λογο αρχισε να με μισει για αυτον τον λογο. Αλλος ειναι η μανα στην θεωρια και αλλος στην πραξη.

    Και οι γονεις ειναι γονεις με αρχες του 18ου αιωνα, οπως το του στυλ να σεβεσαι τον πεθερο σου, την γυναικα κορωνα στο κεφαλι κτλ. χωρις να ρωτας.

    Φαινεται οτι παει σε καλο δρομο το διαζυγιο, γιατι επιδιωκει να εχω επαφη με το παιδι μας εστω απο το κινητο. Πιστευετε οτι απο ηλικια των 2 χρονων ειναι σημαντικη η παρουσια του πατερα εστω απο το κινητο στην αρχη και με αρκετες επισκεψεις τον χρονο στην Ελλαδα;;;

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Φιλε μου, φανταζομαι το ποσο ασχημα θα εισαι ψυχολογικα! τα ποσα βαροι σου επεσαν πανω σου! εχεις την δουλεια σου, που δεν μπορεις να αφησεις !! ουτε για πλακα! μετα θα πρεπει να φροντηεις το παιδι σου! , δεν μπορω να μπω στην θεση σου ειναι τοσο δυσκολη και πραγματικα! εισαι "μαγκας" που τα φερνεις ακομα περας, μπραβω σου! δειχνεις την δυαφορα του ανδρα απο την γυναικουλα! που αντη να ειναι διπλα σου , με το παιδακι της το σπιτι σας ,σε παρατησε και γυρησε Ελλαδα στις φιλες της για να γκομενιζει!!
    Διοτις φιλε μου, οσο κι να μην θες να το πηστεψεις, 0ευχομαι να βγω λαθος - αλλα αυτη εχει "φυγει" απο την "φολιτσα σας" !! Δυστυχως αυτα ειναι τα "μοντερνα χρονια" , αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι μοναδικη στην γυναικα σου τα τελευταια χρονια την συνανταμε συνεχως σε πολλες κοπελες ! οπου δυστυχως σαν κακομαθημενες απο το σπιτι τους, που νομιζαν οτι θα βρουν τον πρηγκιπα του παραμυθιου που τους ελεγε η μανα τους! και σαν προσγηονωντε στην σκληρη πραγματικοτητα! μολις βλεπουν οτι θα πρεπει να φροντισουν το τεκνο τους! οτι θα πρεπει να φρωνισουν τον ανδρα τους! αντι να σκηψουν το κεφαλη αυτες σηκονουν την μιτη τους! και εχουν απετησεις περα των λογικων !
    Δυστυχως φιλε μου , εμπλεξες! , κατα την γνωμη μου αυτη , εχει ξενερωσει που δεν εχει τις χλιδε που τις ελεγε η μανα της οτι αξιζει, δεν εχει τα παραμυθια που φανταζωταν με τις φιλες της! νομιζε οτι το εξωτερικο ειναι σε αλλον πλανητη! και επειδη ειδε οτι και εκει ανθρωποι ζουνε που παλευουν για την ζωη τους ξενερωσε , κι ηρθε στο χωριο της, στην μαν της να της κανει παραπωνα! κι να βρει κανεναν αλλον! -ευχομαι να κανω λαθος ! ,ευχομαι να φαει καμια ,,, κι να συνελθει , να γυρησει στην αγγαλια σου- , οπου της ειναι και πρα πολυ το να ειναι με εναν ανδρα σαν εσενα!
    Φιλε μου, θα σου ελεγα να μην τν περιμενεις αλλο, απεναντιας γυρνα στο εξωτερικο , παρε αν μπορεις το παιδι μαζι σου! βρες τροπους, ειτε να τοκανωνησεις με τα πεθερικα σου, που λογικα αυτη τωρα, για να βρει γκομενο θα την εμποδιζει το παιδι ,αρα θα μπορεις να το παρεις! -συγνωμη που μηλω ετσι, μακαρι να την εχω παρεξηγησει ,αλλα αυτα προκηπτουν απο τα γραπτα σου - συνεχιζω, γυρνα εξω λοιπον, βρες μια αλλοδαπη! οπου ειναι παρα πολυ προσγηομενες και πολυ πιο σωστε σε θεματα συμβηωσεις απο τις Ελληνιδες!
    Το θεμα ειναι να προσπαθησεις να πησεις το παιδακι σου οτι η μανα του το παρατησε! οτι δεν ειναι καλη μαμα! και οτι θα βρειτε αλλη μαμα ,σωστη, που θα το αγαπαει! Ποσο πικρενομαι που γραφω τετοια πραματα! αλλα δυστυχως ετσι ειναι η ζωη, με τετοιες γυναικες τετοιες πρεπει να ειναι και οι κινησεις σου!
    Ευχομαι την ηστατη στιγμη να ριξει την ουρα κατω απο τα σκελια της, κι με το κεφαλι κατω να ερθει στον αντρα της, να ζζητησει 100000 συγνωμη και εαν θελεις εσυ την συγχωρας!
    Οπως κι να εχει , θα πρεπει να εξηγηθεις αντρικια φιλε μου, οπως δλδη εχεις φερθει μεχρι σημερα!

  6. #36
    Γεια σου giorgos panou,

    Δεν ξερω απο που εισαι, ποσο χρονων εισαι η τι δουλεια κανεις, αλλα πραγματικα συμφωνω 100% μαζι σου! Ενστερνιζομαι απολυτα τις αποψεις σου. Στο τελος μας βγαζουνε και φταιχτες και πανω. Μας παραμυθιαζουνε στην αρχη οτι δηθεν θελουνε να κανουνε οικογενεια κτλ. και στο τελος θελουνε να γυρισουνε πισω στην μανα τους να κανουνε την ζωη τους. Χωρις να υπολογιζουνε ουτε καν την ψυχουλα ενος μικρου παιδιου..

    Η ουσια ειναι οτι η γυναικα μου ζητησε διαζυγιο σημερα τελικα συνεναιτικο και εννοειται οτι θα της το δωσω. Η πικρα μενει τελικα. Και το τι θα τραβηξω μολις μπω στο σπιτι που τωρα θα ειναι τελειως αδειο, απολυτα ησυχο και σκοτεινο, μονο η ψυχη μου το ξερει...

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Giannisss View Post
    Γεια σου giorgos panou,

    Δεν ξερω απο που εισαι, ποσο χρονων εισαι η τι δουλεια κανεις, αλλα πραγματικα συμφωνω 100% μαζι σου! Ενστερνιζομαι απολυτα τις αποψεις σου. Στο τελος μας βγαζουνε και φταιχτες και πανω. Μας παραμυθιαζουνε στην αρχη οτι δηθεν θελουνε να κανουνε οικογενεια κτλ. και στο τελος θελουνε να γυρισουνε πισω στην μανα τους να κανουνε την ζωη τους. Χωρις να υπολογιζουνε ουτε καν την ψυχουλα ενος μικρου παιδιου..

    Η ουσια ειναι οτι η γυναικα μου ζητησε διαζυγιο σημερα τελικα συνεναιτικο και εννοειται οτι θα της το δωσω. Η πικρα μενει τελικα. Και το τι θα τραβηξω μολις μπω στο σπιτι που τωρα θα ειναι τελειως αδειο, απολυτα ησυχο και σκοτεινο, μονο η ψυχη μου το ξερει...
    Φιλε μου ! αυτο που σε περημενει στο αδειο σπιτικο σας, ειναι το τιμημα του ερωτος! δυστυχως τα ζεστα κι ομορφα συναισθηματα οταν φευγουν γινωντε παγμενα και ασχημα αισθηματα! , αλλα δεν σε φοβαμαι! εισαι "μαγκας" κι θα τα καταφερεις, αλλα κι αν υπηρχε μια μικρη περυπτωση να μην τα καταφερνες! δεν θα την αφησεις λογο του παιδιου σου!
    Θα περασει ο καιρος κι θα δεις που θα πεις καποια μερα "ευτηχως που εφυγε" διοτις στην θεση της θα ειναι μια κοπελα που δεν θα εχει την γυφτοαρχοντια της ελληνιδας βλαχας! διοτις οι αλλοδαπες ειναι πολυ καλητερες σε θεματα συμβησεις! η κοπελα απο την Ευρωπη θα πληρωνει ακομα κι τους λογαριασμους!! σε αντιθεση με τις δικες μας που οχι μονον δεν πληρωνουν τυποτα σε μια συγκατηκιση αλλα θελουν να τους πληρωνουμε ακομα και το κομμοτιριο!
    Οσο για τις ερωτησεις σου, ειμαι 38 κι εχω κανει αρκετα επαγγελματα, εχω υπαρξει και εργοδωτης και υπαλληλος. Αλλα εχω υπαρξει αρκετες φορες και "χρηματοδωτης" σε διαφωρες "βλαχαρες" .

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    Quote Originally Posted by Giannisss View Post
    Γεια σου garida,

    Το βασικο χαρακτηριστικο των Ελληνων του εξωτερικου, ειναι οτι οι περισσοτεροι Ελληνες του εξωτερικου εχουν παντα στο μυαλο να γυρισουνε πισω. Και οι περισσοτερες αποφασεις περιστρεφονται γυρω απο αυτο και τα χρηματα εννοειται. Οι ελληνες στην Ελλαδα ικανοπιουνται με λιγοτερα πραγματα τα οποια εχουνε σχεση με οικονομικη αξια και δινουνε βαση σε αλλες αξιες οπως οικογενεια, φιλους κτλ. Γνωμη μου εννοειται. Δεν συμφωνεις;;
    ναι συμφωνω.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Γιαννη φιλικη συμβουλη μαζεψε 50 χιλιαρικα ευρω να τα δωσεισ στο παιδι στα 18 για να μη βριζω κι εγω καντου ενα αποταμιευτικο 50 ευρω το μηνα πλιζ σε παρακαλω ψυχουλα εχω κι εγω μη με στεναχωρεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Γεια σου giorgos panou,

    Εχεις δικαιο γιατι πρεπει τωρα να φανω ισχυρος, ωστε αυριο μεθαυριο ο γιοκας μου οταν μεγαλωσει να μπορει να αισθανεται περηφανος για τον πατερα του. Το τι σταυρο θα κουβαλησω ειναι αλλο παραμυθι...

    Εμεις που μενουμε στο εξωτερικο παντα λεγαμε παπουτσι απο τον τοπο σου και ασ ειναι μπαλωμενο και παντα στις Ελληνιδες καταληγαμε μετα απο τις ξενες. Που να ξερα...

    Βλεπω εχεις καλη "προυπηρεσια", αρα εχεις μια καλα σχηματισμενη γνωμη.

    Ενα πραγμα μπορεις ομως να μου πεις, γιατι επιμενει συνεχεια να μου δειξει τον μικρο στο κινητο; Για να μου απαντησει για το μελλον του γαμου μας, με εγραψε μια ολοκληρη βδομαδα, αλλα μολις αποφαφισε να χωρισουμε σημερα με πηρε 3 τηλ για να δω τον μικρο. Τι λες;;;

  11. #41
    Γεια σου elis,

    Χωρισμενος και εσυ με παιδι;;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Κι εγω μονο που το δικο μου το παιδι ειναι 20 και ζηταει λεφτα τωρα ειμαι 40 κατα λαθοσ εγινα μπαμπασ τοτε και χωρισαμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Η γυναικα μου το μονο που εκανε να γενησει το παιδι εγω δουλευω 20 χρονια αλλα πινω μπυρεσ και το παιδι θελει λεφτα και να παμε να γαμηθουμε ποσο πιο απλα να στο πω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    23
    Σε αυτά τα μηνύματα που γράφουμε εδώ, ο κάθε ένας γράφει την άποψη του. Ο giannisss είπε την άποψη του όπως βλέπει τα πράγματα αυτός.
    Για εμάς τους κριτές και παρατηρητές θα έπρεπε για να κρίνουμε και να βοηθήσουμε σε αυτό το πρόβλημα να διαβάσουμε την άποψη της γυναίκας του.
    Έλα που δεν γίνεται.
    Και όμως γίνεται. Αν μπορείς giannisss γράψε ακριβώς την άποψη της για το πρόβλημα είμαι σίγουρος μπορείς να το κάνεις αυτό.

  15. #45
    Εχω χασει την μπαλα πλεον.

    Θα το εκτιμουσα παρα πολυ απλα αν μου εξηγουσε καποιος γιατι η γυναικα μου εκανε μια βδομαδα να αποφασισει για το διαζυγιο, αλλα για να δω τον γιο μας με παιρνει ξαφνικα ποσα τηλ την ημερα. Δεν βγαζω ακρη...

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποσο χρονων ειμαστε παιδια?
    By MissButterfly in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 06-05-2016, 00:49
  2. 25 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...
    By stefanos14587 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2013, 14:40
  3. θελω να σωσω τον γαμο μου
    By κωστας1983 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 17-02-2012, 18:07
  4. Έντονο πρόβλημα σε γάμο με παιδί...
    By gus1973 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-11-2010, 15:41
  5. Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ, ΓΑΜΟ & ΠΑΙΔΙ
    By Marnek in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 28-07-2008, 00:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •