βοήθεια δεν ξέρω τι να κάνω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3

    βοήθεια δεν ξέρω τι να κάνω

    Γεια σας με λένε Αλέξη και είμαι 19 και θα ήθελα λίγο την βοήθεια σας ..

    Πριν 1 εβδομάδα γνώρισα από κάτι γνωστούς μια κοπελιά (19 χρονών) από την αρχή μου κέντρισε το ενδιαφέρον αλλά δεν τις το είπα,με τα πολλά είπα σε μια φίλη μου να μιλήσει σε αυτήν και να μάθει.Περασαν οι μέρες και ξαφνικά μαθαίνω ότι και από αυτή υπήρχε ενδιαφέρον αλλά είχε αγόρι στον στρατό.
    Μιλούσαμε και μου την έπεφτε και ξαφνικά μου λέει πάμε για καφέ εγώ έκπληκτος δέχομαι .Την επόμενη μέρα την περιμένω με το αμάξι και όταν φτάνουμε στην καφετέρια από το πουθενά με φιλάει .
    στην καφετέρια ήμασταν συνεχεία αγκαλιά φιλάκια και τα λοιπά .Όταν φεύγαμε μου λέει να πάμε στο σπίτι μού δέχομαι, εκεί τα πράγματα ήρθαν διαφορετικά από ότι περίμενα άρχισε να με φιλα να την φιλώ και καταλήξαμε στο κρεβάτι .
    Αρχίσαμε τα προκαταρκτικά και κάτι μέσα μου έλεγε να μην κάνω τπτ γιατι είχε αγόρι έτσι και έγινε δεν έκανα τπτ γιατι σκεφτόμουν τον άλλο στο στρατόπεδο.
    Όταν της τα είπα αυτά αυτή έλεγε δεν την νοιάζει και θέλει να με νιώσει μέσα της της είπα όχι και σηκώθηκαμε μαζί και κάτσε με στο κρεβάτι και μιλούσαμε εκεί μου είπε ότι είμαι πολύ καλός για αυτήν το τι της βρήκα και τα σχετικά με τα πολλά πέρασαν μέρες χωρίς ένα μήνυμα .
    την περνω τηλέφωνο να μιλήσουμε και να τις πω ότι θέλω να με ξεχάσει και ότι δεν έπρεπε να έχει γίνει όλο αυτό μου απαντά ότι είναι αδύνατον να με ξεχάσει από εκεί και πέρα έχω τρελαθεί δεν ξέρω τι να κάνω πείτε μου σας παρακαλώ!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,345
    Να της τηλεφωνείς κάθε μέρα δέκα φορές και να της θυμίζεις να σε ξεχάσει...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3
    φίλε μου λάθος διατύπωση
    Δεν ξέρω τι να κάνω νομίζω έχω κολλήσει με την κοπελιά αλλά δε είναι σωστό δεν ξέρω τι να κάνω θα τρελαθώ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,345
    Κοίτα, η κοπελιά είναι ελαφρών ηθών, την απασχολεί κυρίως η ευχαρίστηση ανάμεσα στα μπούτια της... όπως εγκαταλείπει τον τωρινό της φίλο έτσι θα εγκαταλείψει και σένα με την πρώτη ευκαιρία. Μπορεί τον φίλο να τον χρησιμοποιήσει και σαν δικαιολογία για να μη κάνετε τίποτε μόνιμο...

    Νομίζεις ότι σε ερωτεύθηκε καν, μιας μέρας γνωριμία;

    Όταν σου λέει "είσαι πολύ καλός" σε αποκαλεί μαλάκα... όταν λέει "τί μου βρήκες" εννοεί εγώ ξέρω τί πουτανάκι είμαι, εσύ δεν το βλέπεις;

    Συμβουλή μου, Ξεκόλλα!! Ψάξε μια καλή κοπέλα αδέσμευτη!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Αμα σε πει καλο παιδι φυγε μακρια καλυτερα να σου πει οτι την εχεισ μικρη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Miliva21
    Guest
    Όντως τώρα αυτή η ιστορία δεν ειναι τρολ ;; μπράβο σου που έστω εσύ σκεφτηκες και σεβαστηκες τη σχέση της αν και όφειλε εκείνη να το κάνει...........κυλάει στο αίμα της ή απιστία που λενε.....Τεσπα δεν είμαι αρμόδια να τη κρίνω προφανώς και σου είπε ότι είσαι καλό παιδί για εκείνη γτ έχεις το φιλότιμο και τη μπέσα που λείπει σε εκείνη που όφειλε να υπερασπιστεί τη σχέση της.....Ποιος ξέρει μπορεί να μην τον γούσταρε τόσο πολύ τον γκόμενο μπορεί κιόλας επδ έλειπε να ήθελε να εκτονωθει σεξουαλικά...
    Ποιο είναι το πρόβλημα τώρα;;;;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Μόνο να ξέρεις πως όπως φέρθηκε τώρα έτσι θα φερθεί και παρακάτω. Εσύ θα είσαι στην θέση του άλλου που είναι στον στρατό. Από αυτά που λες άλλη στάση ζωής έχει αυτή και άλλη εσύ. Οπότε κάνεις ότι νομίζεις αλλά εις γνώσιν σου. Δεν θα μπορείς παρακάτω να πεις ότι σου φέρθηκε ανέντιμα. Τώρα ξέρεις. Και μπράβο για τον τρόπο που φέρθηκες.

    Τι εννοείς "εκεί τα πράγματα ήρθαν διαφορετικά από ότι περίμενα". Αφού με το που σε είδε άρχισε να σε φιλάει. Τι περίμενες δηλαδή όταν σου είπε να πας σπίτι της;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3
    ρε κοπέλια τι να πω νόμιζα ότι απλά με φίλησε για να εκτονωθεί αυτό τπτ αλλο νόμιζα
    Σεβάστηκα τον άλλο γιατι με κερατοσαν ενώ ήμουν στο στρατό πριν 3 μήνες και ξέρω πως θα νιώθει ο άλλος

    Αλλά από τότε που έγινε δεν την έχω βγάλει απ'το μυαλό μου την σκέφτομαι μέρα νύχτα δεν ξέρω τι να κάνω ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ αλλά και άμα αλλάξει άμα .......αμα.

  9. #9
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by alexiskosm View Post
    ρε κοπέλια τι να πω νόμιζα ότι απλά με φίλησε για να εκτονωθεί αυτό τπτ αλλο νόμιζα
    Σεβάστηκα τον άλλο γιατι με κερατοσαν ενώ ήμουν στο στρατό πριν 3 μήνες και ξέρω πως θα νιώθει ο άλλος

    Αλλά από τότε που έγινε δεν την έχω βγάλει απ'το μυαλό μου την σκέφτομαι μέρα νύχτα δεν ξέρω τι να κάνω ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ αλλά και άμα αλλάξει άμα .......αμα.
    Καταρχάς το γεγονός ότι "απάτησε" τη σχέση της δεν την κάνει ******* για μια ζωή .....Ναι οι πιθανότητες να ξανά απατήσει σε σχέση της είναι πολλές Αλλά δεν είναι de facto να τη καταδικάζουμε ότι έτσι θα φέρεται μια ζωή....είστε και μικροί κ εκείνη είναι μικρή θέλει να ζήσει και δεν το πολυσκεφτεται είναι κ η ηλικία που είναι παρορμητική....Δεν ξέρεις καν τον λόγο που αποφάσισε να απατήσει για να τη καταδικάζουμε μπορεί και να μην ήταν ευχαριστημένη από την σχέση της μπορεί και να ήταν

    Αφού έχεις κολλήσει τόσο μαζί της διεκδίκησε την μέχρι τέλους μη σου μείνει και απωθημένο αναρωτιέμαι όμως δεν θα είσαι σε επιφυλακή μήπως και σένα σου κάνει το ίδιο ;;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Βασικά πες της να ξεκαθαρίσει πρώτα τα πράγματα με τον νυν και βλέπεις πως θα πάει. Εντάξει, στα 19 δεν το δένουμε και κόμπο ότι βρήκαμε την σχέση της ζωής μας, μπορεί να μην είχε κάτι πολύ σοβαρό από την αρχή, μπορεί να μην της φερόταν καλά, μπορεί να ήταν άψογος αλλά να της την έχει δώσει η απόσταση, πολλά μπορεί...
    Επειδή μου φαίνεται ότι βρίσκεται σε φάση κουκουρούκου, αν ξαναγίνει κάτι πρόσεχε πολύ μην σε παρασύρει και γίνει κάτι χωρίς προφυλάξεις. Δεν θες να γίνεις πατέρας στα 19 με μία που δεν έχει πήξει το μυαλό της ακόμα, ούτε να κολλήσεις τίποτα χλαμύδια και να τρέχεις.

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. Δεν ξέρω τι να κάνω.... βοήθεια!!!!
    By MariaVal in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 16-09-2015, 17:08
  4. Δεν ξέρω τι να κάνω :/
    By Clementine in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 08-03-2015, 14:23
  5. Δεν ξερω τι να κανω!!!θελω τη βοηθεια σας
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-02-2013, 01:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •