<<Μια ευχη>>☆☆♡
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    <<Μια ευχη>>☆☆♡

    Μακάρι αυτές τις μέρες των Χριστουγέννων που διανύουμε ο καθένας από εμάς να είχε μια ευχή!
    Μια ευχή που να μπορουσε να πραγματοποιηθει.
    Για μένα δεν θα έκανε καμία ευχη.
    Αλλά θα ευχομουν για όλους εσάς που είστε σε αυτό το φόρουμ να μπορεσετε να ζήσετε μια ζωή χωρίς αγχη, χωρίς στρεσ,χωρίς κατάθλιψη και χωρίς καμια άλλη διαταραχη που βασανιζει τη ζωή σας.
    Έγινα μέλος σε αυτή τη σελίδα πριν από λίγες μέρες και έχοντας περασει 6 μήνες από τότε που σταματησα τα αντικαταθλιπτικα.
    Νόμιζα ότι είχα περάσει κάτι πολυ σοβαρό και ότι μόνο εγώ επέρνα αντικαταθλιπτικα για 1,5 χρονο.
    Όταν διάβασα μερικές από τις ιστορίες σας εμεινα ενεη.
    Δεν περίμενα ποτέ ότι τοσοοοος κόσμος βασανίζεται κάθε μέρα και επί τόσα χρόνια με χιλιαδες προβληματα.Όταν γνωρίζεις πόσο πονάει μια απλή κατάθλιψη 1.5 χρονου τι μπορείς να νιώσεις γι αυτούς που περνάνε χρόνια τέτοια θεματα???
    Όχι βέβαια.δεν τους λυπάμαι.
    Αντίθετα τους θαυμαζω που είναι ακόμη στα πόδια τους, που γράφουν εδώ και συναναστρεφονται με άλλα άτομα που προσπαθούν και αυτοί να βοηθήσουν τους άλλους μέσα από τα πρόβλημα τους.
    Για όλους εσάς λοιπον εύχομαι να ξεπέρασετε γρήγορα τα προβληματα σας να σταθείτε στα πόδια σας,να σταματησετε να έχετε πόνους,φοβίες,εμμονές,άγχη, στεναχωριες και να αποκτήσετε με το νέο έτος μόνο χαρές και ευτυχίες στη ζωή σας!


    ΥΓ (ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΑΠΌ ΈΝΑ ΆΤΟΜΟ ΠΟΥ ΈΧΕΙ ΠΟΝΈΣΕΙ ΠΟΛΎ ΣΑΝ ΕΣΆΣ, ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΣΑΝ ΕΣΑΣ, ΈΧΕΙ ΦΤΆΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ ΣΚΑΛΟΠΆΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΑΛΛΆ ΞΑΝΆ ΑΝΕΒΗΚΕ,ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΤΗ ΖΩΉ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΝΉΚΕΙ, ΕΚΤΙΜΉΣΕ ΑΥΤΆ ΠΟΥ ΈΧΕΙ ΚΑΙ ΕΜΆΘΕ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΊΣ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ.
    ΕΓΏ ΤΑ ΚΑΤΆΦΕΡΑ...... ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΆΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΔΎΝΑΜΟ ΣΤΗ ΓΗ, ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΎΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΊΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΆ ΜΈΣΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΊΑ ΜΆΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΈΛΟΣ ΝΙΚΗΤΈΣ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΆ ΑΠΌ ΠΡΙΝ.
    ΕΊΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΌΤΙ Η ΕΥΧΉ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΙΑ ΌΛΟΥΣ ΣΑΣ♡♡♡

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    τις καλυτερες ευχες για το νεο ετος αποστολια. ελπιζω απο δω και περα ολα να ειναι καπως πιο ηρεμα και ευχαριστα

  3. #3
    Εύχομαι σε όλους να είστε καλά με υγεία Η νέα χρονια καί με λιγότερα προβλήματα.χαίρομαι που εγώ καταφερα να ξεπεράσω την καταθλιψη αλλά λυπάμαι για αυτούς που ταλαιπωρουνται ακομη.μακάρι να είχα ένα μαγικό ραβδι να ανακουφιζα όλους από αυτό γιατί ξέρω πόσο ποναει

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Να σαι καλα Αποστολια. Αυτα που γραφεις ειναι ευχη του καθενα μας για τον εαυτο του αλλα και για τους αλλους. Κι εγω το ιδιο πιστευα για μενα. Πως ειμαι ενας απο τους ελαχιστους με τετοια προβληματα. Αλλα εδω ειδα ανθρωπους που συνεχιζουν να προσπαθουν με καθε ειδους ασθενεια και μονο καλο με εκανε.

  5. #5
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Εύχομαι σε όλους να είστε καλά με υγεία Η νέα χρονια καί με λιγότερα προβλήματα.χαίρομαι που εγώ καταφερα να ξεπεράσω την καταθλιψη αλλά λυπάμαι για αυτούς που ταλαιπωρουνται ακομη.μακάρι να είχα ένα μαγικό ραβδι να ανακουφιζα όλους από αυτό γιατί ξέρω πόσο ποναει
    Εισαι πολυ γλυκο κοριτσι.Ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου να σου πανε ολα καλα και ποτε μα ποτε να μην ξαναγυρισεις στα σκοταδια!Μακαρι να υπηρχε οντως ενα μαγικο ραβδι αλλα δυστυχως δεν υπαρχει.Θελει κοπο και πολυ δουλεια αλλα δεν ειναι σε καμμια περιπτωση ακατορθωτο!

  6. #6
    [QUOTE=Αργύρης85;1025234]Να σαι καλα Αποστολια. Αυτα που γραφεις ειναι ευχη του καθενα μας για τον εαυτο του αλλα και για τους αλλους. Κι εγω το ιδιο πιστευα για μενα. Πως ειμαι ενας απο τους ελαχιστους με τετοια προβληματα. Αλλα εδω ειδα ανθρωπους που συνεχιζουν να προσπαθουν με καθε ειδους ασθενεια και μονο καλο με εκανε.[/QUOT

    Έτσι είναι Αργύρη.το πιο σήμαντικο όμως είναι ότι όλα αυτά μπορούμε να τα ξεπεράσουμε ολοι

  7. #7
    Σίγουρα δεν είναι ακατορθωτο.αρκεί να το πιστεψουμε

Similar Threads

  1. Ευχή για το 2016!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 42
    Last Post: 07-02-2016, 06:01
  2. ευχή
    By purity in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 04-11-2014, 05:14
  3. ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 13-06-2011, 03:23
  4. ΕΥΧΗ
    By lessing_ed in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 9
    Last Post: 06-01-2011, 13:43
  5. Κάνε μια ευχή...
    By anwnimi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 11-07-2009, 00:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •