Μετα την αποπειρα αυτοκτονιας...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    Μετα την αποπειρα αυτοκτονιας...

    Περιμενω να νοσηλευτω απο στιγμη σε στιγμη στο Αιγινητειο .Εκει θα με αναλαβουν και θα με βοηθησουν.Η γνωσιακη ψυχοθεραπεια ειναι θαυμα !!!Απο το 0 μπορεις να φτασεις παλι στο 10 .Εκανα ενα χρονο 3 φορες το μηνα .Εχω ενα μηνα να κανω εχω 6 μηνες να δω ψυχιατρο ψυριζα το καθετι για 3 ημερες ε τι θα κανα???Παραδωσα τα οπλα πια.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και πολλά φιλιά. καλή ανάσταση...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    32
    Κατανοω οτι οι ανθρωποι καποιες φορες φτανουμε στα ακρα οταν νιωθουμε οτι δεν αντεχουμε αλλο απο κατι που μας συμβαινει. Το σημαντικο ειναι να καταλαβουμε οτι η ζωη μας εχει μεγαλη αξια,να αφηνουμε τα δυσκολα πισω κ να συνεχιζουμε με δυναμη και αυτοπεποιθηση. Αν θεωρεις οτι εισαι σε αυτο το δρομο,τοτε ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα σταθεις στα ποδια σου και θα μας στειλεις μηνυμα εδω στο φορουμ για να μας πεις ποσο ομορφα νιωθεις πια!!! Καλη δυναμη και μη φοβασαι τιποτα!!!

  4. #4
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    τώρα θα σου έχουν δώσει χάπια και θα κοιμάσαι.Ξεκουράσου γλυκούλα εσύ θα βγείς νικήτρια από εκεί και σκέψου ότι λίγοι έχουν την τύχη να βρεθούν σε ένα τόσο καλό νοσοκομειο σαν το Αιγινίτειο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Παιδια σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη σας.Ανυπομονω να παω να νοσηλευτω στο Αιγινητειο γιατι ειναι τελειο απο ολες τις μεριες.Τη παρασκευη που εφυγα επειδη ηθελαν οι γιατροι να με κρατησουν μεσα και οι γονεις μου κι εγω οχι δεν μου εδωσαν τιποτα ουτε χαπια ουτε τιποτα.Και παιρνω τα χαπια που επαιρνα απο μονη μου .

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    32
    ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ!ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.ΠΑΡΤΟ ΣΑΝ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΣΕΙΣ Κ ΠΡΟΧΩΡΑ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •