Φωτογραφίες μου στο ιντερνετ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 91
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζω οτι σε αυτο οτι αυτοκτονησαν φταινε και τα στερεοτυπα της κοινωνιας μας που μας εχουν θωρακισμενους πισω απο ρουχα γιατι δε σε μαθαινουν να αντιμετωπιζεις τις δυσκολιες της ζωης η πως να αντιμετωπιζεις δυσκολες καταστασεις οκ εισαι θυμα ενως εγκληματος πχ η κοινωνια τι κανει γι αυτο σε αποτελειωνει με τις αρχες της?

    το πιο πιθανο ειναι να τις ανεβασε καποιος πρωιν σου..

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mason595 View Post
    Όχι μου χακαραν το Facebook έφτιαξαν ψεύτικο προφίλ με Όχι τις γυμνές μ φωτογραφίες με φωτογραφίες που είχα στο προφίλ μ και με έλεγαν λεσβια και πριν λίγες μέρες μ πήρε τηλέφωνο ο κολλητός μου και μου είπε οτι του έστειλαν κάτι φίλοι του από ομάδα στο Facebook φάκελο που είχε το ονοματεπώνυμο μου με τις φωτογραφίες και είχε και αλλού; φακέλους κοριτσιών όχι έχει εμενα γυμνή στήθος
    αρα δεν σαι εχει σε φοτογραφιες εσενα ακαταλληλου περιεχομενου! μειτε εφτιαχθει προφιλ με δικες σου φοτογραφιες? ε τωτες μην αγχωνεσαι! αλλο καταλαβα εγω!

  3. #18
    Ναι αλλά αφού βρήκαν φίλοι του κολλητού μου φωτογραφίες μου με το όνομα μου γιατί να μην τις βρουν και άλλοι?

  4. #19
    Έχει σε ομάδα του Facebook φάκελο μου με φωτογραφίες μου γυμνό στήθη και με εσώρουχα και με το όνομα μου και έχει κ άλλους φακέλους με άλλα κορίτσια και ονοματα

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μια δημοσιευσαν γυμνες φωτογραφιες σου μια τις εστιλαν στο φιλο σου δε ξερω μηπως παιζεις λιγο προ πο καταρχην αν ειχαν δημοσιευσει γυμνες φωτο στο φβ θα τις ειχε κατεβασει το φβ ως ακαταληλες

  6. #21
    Να ξεκαθαρίσω δημοσίευσαν σε μια ομάδα στο φμπ φάκελο με γυμνές μου φωτογραφίες με πήρε τηλ ο κολλητός μου γιατί του το είπαν φίλοι του που με βρήκαν

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον καποιος φιλος του κολητου σου μοιραζει φωτογραφιες σου μπορει να τις πηρε κρυφα απ το κολητο σου

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εσυ ηθελες να κανεις το χατηρι του κολητου σου οκ αλλα αυτος παραταει τις συσκευες οπου να ναι παει στο μπανιο και οι αλλοι κανουν ερευνα στο κινητο του? λιγο πολυ ολοι το εχουν κανει αλλα αυτος διχνει οτι δε τον νιαζει καν να σε προστατεψει και σε εχει για χαρισμα εκτος του οτι μπορει να σκεφτοταν θα λενε οτι τα εχω με αυτη και θα παρω ποντους τι κολητοι ειναι αυτοι που διαλεγεις?

  9. #24
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εσυ ηθελες να κανεις το χατηρι του κολητου σου οκ αλλα αυτος παραταει τις συσκευες οπου να ναι παει στο μπανιο και οι αλλοι κανουν ερευνα στο κινητο του? λιγο πολυ ολοι το εχουν κανει αλλα αυτος διχνει οτι δε τον νιαζει καν να σε προστατεψει και σε εχει για χαρισμα εκτος του οτι μπορει να σκεφτοταν θα λενε οτι τα εχω με αυτη και θα παρω ποντους τι κολητοι ειναι αυτοι που διαλεγεις?
    Δεν έχω στείλει καμία φωτογραφία του κολλητού μου.. Είδαν ότι κάνουμε παρέα κ του είπα ν είδαμε της φίλης σου γυμνές φωτογραφίες σε ομάδα στο φμπ

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν βγαλω ακρη ετσι οπως τα λες σφυρα μου παντως εξακολουθω να νομιζω οτι διαλεγεις ανθρωπους που δε σου ταιριαζουν δε ξερω γιατι πες απο ενστικτο αν θες τι γνωμη μου

  11. #26
    Σε αυτό έχεις δίκιο

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το θεμα ειναι οτι δε θελει κανεις να ξερει τι θα συμβει οταν καποιος σαν εμενα η σαν εσενα η σαν ολους μας διαλεξει λαθος ανθρωπο γιατι η πολυ ηρεμια απο την αναποδη ειναι τυφωνας καταστροφης

  13. #28
    Προς το παρόν δεν θ πάω στην αστυνομία γιατί δεν ξέρω το όνομα της ομάδας που ποσταρε τις φωτός.. Αλλά αν ξανασυμβεί θα πάω μ την πρωτη

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως σου εκανε πλακα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by mason595 View Post
    Προς το παρόν δεν θ πάω στην αστυνομία γιατί δεν ξέρω το όνομα της ομάδας που ποσταρε τις φωτός.. Αλλά αν ξανασυμβεί θα πάω μ την πρωτη
    Επιλογή σου είναι βέβαια το τι θα κάνεις, αλλά πιστεύω πως δεν πρέπει να το αφήσεις έτσι. Πρέπει να απευθυνθείς στις αρχές κατ'εμέ. Δεν είναι για εμένα επιχείρημα, το αν θα γίνει μια φορά ή δυο. Το θέμα είναι ότι έγινε και πρέπει να δράσεις για αυτό. Μην ντρέπεσαι την αστυνομία, υπάρχουν υποθέσεις όπως είπε και κάποιο άλλο μέλος, πολύ χειρότερες από αυτό, όμως για εμένα μην το αφήσεις.

    Αν δεν ξέρεις το όνομα της ομάδας κλπ. σίγουρα θα το βρει η αστυνομία.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 24-04-2013, 11:26
  2. Παλιές φωτογραφίες...
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 16-09-2012, 18:17
  3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
    By lavie in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 27-02-2012, 15:50
  4. Οι φωτογραφίες μας
    By Χάιντι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 10
    Last Post: 16-09-2010, 23:02
  5. φωτογραφιες
    By MKEH78 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 874
    Last Post: 04-08-2010, 13:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •