Επισκεψη στο ψυχιατρο. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ευχαριστω ολους δεν μπορω να γραψω πολλα γιατι δεν μπορω να κατσω στον υπολογιστη πολυ,θα αναρρωσω σωματικα πρωτα και μετα θα παω στον ψυχιατρο.Αισθανομαι πολυ πολυ πιο ανεβασμενος και πραγματικα δεν προκειται ποτε να καταλαβω αυτην την ασθενεια.
    Αυτο που ξερω ειναι οτι το τελευταιο μισο χρονο εχω \"παιξει\" πολλες φορες με τα φαρμακα και εχω βρεθει σε ασχημη κατασταση,απανωτες ψιλοκρισεις σε μια ζωη που σε θελει να εισαι δυνατος παντοτε χωρις διαλειμματα.

    Παντως οταν τελειωνουν οι κρισεις αισθανομαι πολυ δυνατος καθως και \"βελτιωμενος\" σαν να αποκομισα κατι.
    Ισως να ειναι φυσικο αυτο μιας και βγαινω απο την ατελειωτη ρουτινα κατα καποιο τροπο και ξεσπαω.
    Παντως κατι μου λειπει απο τη ζωη μου και μου λειπει πολυ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Keep, σου εύχομαι να βρεις συντομα τί ειναι αυτο που σου λείπει κ να το αποκτησεις:)

    Οσο γι αυτο \"σε μια ζωη που σε θελει να σαι δυνατος χωρις διαλειμματα\", εχω αναρωτηθει κ εγώ .....η ζωή το θέλει?εμεις απο τον εαυτο μας οντας ανταγωνιστικοι? οι άλλοι απο εμας?
    το να ειμαι αδυναμος εστω για κάποιες στιγμες δεν το επιτρέπω στον εαυτο μου? γιατί? για την εικονα μου? για να φανω αντάξιος των προσδοκιών των άλλων? ποιων η γνωμη μετράει για μένα? ποιους εχω βάλει εγω δίπλα μου?ανθρωπους που με κρινουν ή ανθρωπους που προσπαθουν να με καταλαβουν?ανθρωπους που βλέπουν κ ακουν? ή άλλους που μονο επι-κρινουν? ευθυνη μου δεν ειναι να κάνω κάτι για ολα αυτα?

    σκέψεις, απο μια φράση σου Keep, δεν περιμενω απαντησεις....

    να σαι καλά για την αφορμη κ οχι μονο....:)
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Σου ευχομαι να συνελθεις περισσοτερο κ να βρεις αυτο που λιπει κ σε μενα.εναν συντροφο λολ.να δω ποτε 8α γνωρισω και γω κανεναν να με κανει να ερωτευτω,γιατι με τα φαρμακα και γω εχω καταντιση αναισθησια :P Κουραγιο κιπακο μου.:P
    Kαι μην πιεζεις τον ευατο σου κανε και κανενα διαλειμα.το χριαζεσε

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •