Ταπεινοτητα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    @giorgos35 με θεωρεις τρελη επειδη ειπα για τοξινες κι ετσι; Το ξερεις οτι οι τοξινες δημιουργουν αγχος; Και επισης οπως ειπα αμα εισαι ομορφος εισαι και υγιης αρα αισθανεσαι καλυτερα μεσα σου και ετσι δεν φρικαρεις, ετσι το εκλαμβανω εγω!! Κανω λαθος; Ελπιζω να μην σε πειραξε κατι που ειπα η να με θεωρησες τρελη.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,407
    Αυτο με τον παραδεισο μου θυμισε την μοριοδοτηση για μια θεση στο δημοσιο.....
    Εν παση περιπτωση...δεν νομιζω να γινεται καποιος καλος με σκοπο ανταλλαγμα. Δεν θα ειχε αξια η καλοσυνη του.
    Τα θεωρω ανοησιες ολα αυτα.
    Απλα ο ανθρωπος στην σκληροτητα κ την αδικια της ζωης δραπετευει με το μυαλο του κ δημιουργει την μεταθανατον ζωη για ανακουφιση.
    Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μπορει να πει τι υπαρχει μεταθανατον.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by serios View Post
    Αυτο με τον παραδεισο μου θυμισε την μοριοδοτηση για μια θεση στο δημοσιο.....
    Εν παση περιπτωση...δεν νομιζω να γινεται καποιος καλος με σκοπο ανταλλαγμα. Δεν θα ειχε αξια η καλοσυνη του.
    Τα θεωρω ανοησιες ολα αυτα.
    Απλα ο ανθρωπος στην σκληροτητα κ την αδικια της ζωης δραπετευει με το μυαλο του κ δημιουργει την μεταθανατον ζωη για ανακουφιση.
    Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μπορει να πει τι υπαρχει μεταθανατον.
    Δεν καταλαβες σειριος. Δεν ειμαι καλη με σκοπο το ανταλλαγμα, παντα ημουν καλη επειδη ηθελα να ειμαι και το πληρωνα ακριβα. Αλλα δεν εκανα και θα ηθελα να τα κανω για να μπω στον Παραδεισο, νομιζω πρεπει να παρω κιολας κατι, θα μου το επιτρεψεις αυτο ε; Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν υπαρχει Παραδεισος, οποτε ακυρο τα οσα ελεγα. Δεν περιμενα να μην πεταχτει καποιος ποτε, το ειχα στο μυαλο μου οτι ο καθενας μπορει να λογοκρινει αυτα που λεω και ενω προσπαθω παντα να ειμαι σωστη κατι θα "παρεξηγηθει" απο αυτα που λεω λογικο στην κοινωνια που ζουμε. Οσο για τη μεταθανατια ζωη, συμφωνω το λογικο ειναι οτι δεν μπορουμε να ξερουμε προς το παρον.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,407
    Δεν πηγαινε σε καποιον συγκεκριμενα αυτο που ειπα αλλα ηταν μια διαπιστωση που εκανα για το συγκεκριμενο θεμα.

    Για μενα δεν νοειται καλοσυνη με ανταλλαγμα ενα επαθλο οπως η αιωνια ζωη κ οταν γινεται αυτοσκοπος. Ειναι υποκριτικο.
    Αυτη ειναι η αποψη μου.
    Μη τα παιρνεις ολα προσωπικα.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    @giorgos35 με θεωρεις τρελη επειδη ειπα για τοξινες κι ετσι; Το ξερεις οτι οι τοξινες δημιουργουν αγχος; Και επισης οπως ειπα αμα εισαι ομορφος εισαι και υγιης αρα αισθανεσαι καλυτερα μεσα σου και ετσι δεν φρικαρεις, ετσι το εκλαμβανω εγω!! Κανω λαθος; Ελπιζω να μην σε πειραξε κατι που ειπα η να με θεωρησες τρελη.
    Βρε λουλούδι από όλα όσα είπαμε εσύ αυτό κατάλαβες??ότι σε θεωρώ τρελή???
    Από που και ως που???
    Αν σου έδωσα τέτοια εντύπωση σου ζητώ συγγνώμη...
    Γιατί ποιος άνθρωπος δεν έχει κατακρίνει τον εαυτό του??όλοι μας το έχουμε κάνει αυτό αφού σου είπα και για εμένα τι έκανα παλιά..και μετά σιγά σιγά το βελτιωσα..και δεν έχει καμία σχέση με τη τρέλα αυτό το πράγμα...μου λες για φάρμακα και τοξίνες και δεν ξέρω τι άλλο...οι πιο πολλοί εδώ μέσα έχουμε λάβει φάρμακα και ούτε αυτό έχει σχέση με τρέλα..και εγώ έχω πάρει φάρμακα και για στυτική δυσλειτουργία και για το σπέρμα..και τη να λέει ότι είμαι τρελός???
    Εγώ ότι είπα το είπα με καλή πρόθεση και με ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΥΠΕΝΙΓΜΟ..στο ορκίζομαι αυτό..
    Με στεναχωρεσες τώρα με αυτό το μήνυμα σου...όχι εννοείται ότι δεν σε θεωρώ τρελή και ούτε είσαι..
    Αν αν σου έδωσα αυτή την εντύπωση σου ζητώ και παλι συγγνώμη...
    Ήθελα μόνο να βοηθήσω και δεν υπαινιζομουν τίποτα απολύτως..

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by serios View Post
    Δεν πηγαινε σε καποιον συγκεκριμενα αυτο που ειπα αλλα ηταν μια διαπιστωση που εκανα για το συγκεκριμενο θεμα.

    Για μενα δεν νοειται καλοσυνη με ανταλλαγμα ενα επαθλο οπως η αιωνια ζωη κ οταν γινεται αυτοσκοπος. Ειναι υποκριτικο.
    Αυτη ειναι η αποψη μου.
    Μη τα παιρνεις ολα προσωπικα.
    Καλησπέρα Σέριε απάντησα σε αυτό που έλεγες έμμεσα μεσα σε ένα μήνυμα μου ..κατά κάποιο τρόπο δηλαδη. Σε πρόλαβα...
    Όταν είπα ότι εάν ένας α θρωπος κάνει αγαθουργθες με σκοπό να τραβήξει της εντυπώσεις Τότες ολες αυτές οι καλές πράξεις πάνε στο κενό..δεν μετράνε...
    Εννοείτε ότι δεν έχει νόημα να είμαστε καλοί με αντάλλαγμα...αυτό που συζητάμε με το λουλούδι ειναι η αγωνία ενός μέσω ανθρώπου για τη διάσωση της ψυχής του μετά θάνατον....ποιος άνθρωπος δεν έχει αγωνία αν θα σωθεί η όχι μετά το θανατο,???όλοι έχουμε αυτή την αγωνία ακόμα και αυτή που λένε ότι δεν πιστεύουν στο Θεό...και με βάση αυτό εξήγησα το πώς μπορεί να σωθεί ένας άνθρωπος..ποια είναι τα κριτήρια..και φυσικά όχι με τρόπο να ξέρεις θεέ μου οριστε εγώ έκανα αυτά που ζητάς για να σωθώ... Αλλά όλα αυτά να τα ακνεις μέσα στην καρδιά σου. Να πιστεύεις σε αυτά που κάνεις...να το κάνεις με όλη την αγάπη της ψυχής σου...
    Ο θεός πάνω το βλέπει...
    Ξέρω ότι μιλάς γενικά και συμπληρώνεις και ότι δεν το λες συγκεκριμένα για κάποιο άτομο πχ σε εμένα η στο μέλος λουλούδι απλά και εγώ απαντάω σε αυτό που λες..
    Η να στο πω αλλιώς είναι το ένστικτο της επιβιώσεις..
    Φιλικά πάντα..δεν στη λέω..απλά καμιά φορά ο γραπτός λόγος μας μπερδεύει και μπορούμε εύκολα να μας παρεξηγήσουνε η να παρεξηγηθουμε...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Βρε λουλούδι από όλα όσα είπαμε εσύ αυτό κατάλαβες??ότι σε θεωρώ τρελή???
    Από που και ως που???
    Αν σου έδωσα τέτοια εντύπωση σου ζητώ συγγνώμη...
    Γιατί ποιος άνθρωπος δεν έχει κατακρίνει τον εαυτό του??όλοι μας το έχουμε κάνει αυτό αφού σου είπα και για εμένα τι έκανα παλιά..και μετά σιγά σιγά το βελτιωσα..και δεν έχει καμία σχέση με τη τρέλα αυτό το πράγμα...μου λες για φάρμακα και τοξίνες και δεν ξέρω τι άλλο...οι πιο πολλοί εδώ μέσα έχουμε λάβει φάρμακα και ούτε αυτό έχει σχέση με τρέλα..και εγώ έχω πάρει φάρμακα και για στυτική δυσλειτουργία και για το σπέρμα..και τη να λέει ότι είμαι τρελός???
    Εγώ ότι είπα το είπα με καλή πρόθεση και με ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΥΠΕΝΙΓΜΟ..στο ορκίζομαι αυτό..
    Με στεναχωρεσες τώρα με αυτό το μήνυμα σου...όχι εννοείται ότι δεν σε θεωρώ τρελή και ούτε είσαι..
    Αν αν σου έδωσα αυτή την εντύπωση σου ζητώ και παλι συγγνώμη...
    Ήθελα μόνο να βοηθήσω και δεν υπαινιζομουν τίποτα απολύτως..
    Γιωργο μου καλημερα με παρεξηγησες. [emoji4]Λυπαμαι που στενοχωρηθηκες αλλα με αυτο που θα σου πω τωρα θα σου περασει. [emoji4] Δεν ειπα οτι μου εδωσες τετοια εντυπωση με τα λογια σου βρε. Απλα επειδη δεν μου απανταγες νομισα οτι ειπα κατι παραλογο αυτο για τις τοξινες που ειπα επειδη δεν εχει σχεση με αυτο που μου ειπες εσυ καταλαβες τωρα; Δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου και σε θεωρω πολυ καλο ατομο απλα τα γραφομενα μας παρεξηγιουνται. Εγω στο ειπα αν με θεωρεις τρελη επειδη στενοχωρηθηκα εγω, οχι για να στενοχωρησω εσενα!! Ποτε δεν θελω να στενοχωρω κανεναν και μαλιστα μιλησα με τη Μιλιβα σε μηνυματα και μου λεει φαινεσαι πολυ καλη και ευαισθητη ενω στο φορουμ δεν φαινεται αυτο και της λεω σοβαρα πως γινεται αυτο. Πραγματικα νομιζα οτι ειχα δωσει το αληθινο μου προφιλ εδω αλλα ισως μου βγαινει λιγο η επιθετικοτητα επειδη φοβαμαι μην μου την πουν. Το μονο ατομο που δεν θα σε στενοχωρησει ποτε ηθελημενα ειμαι εγω, μην φοβασαι. [emoji3][emoji3][emoji4][emoji4]
    Last edited by λουλούδι; 12-01-2019 at 12:05.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλησπέρα Σέριε απάντησα σε αυτό που έλεγες έμμεσα μεσα σε ένα μήνυμα μου ..κατά κάποιο τρόπο δηλαδη. Σε πρόλαβα...
    Όταν είπα ότι εάν ένας α θρωπος κάνει αγαθουργθες με σκοπό να τραβήξει της εντυπώσεις Τότες ολες αυτές οι καλές πράξεις πάνε στο κενό..δεν μετράνε...
    Εννοείτε ότι δεν έχει νόημα να είμαστε καλοί με αντάλλαγμα...αυτό που συζητάμε με το λουλούδι ειναι η αγωνία ενός μέσω ανθρώπου για τη διάσωση της ψυχής του μετά θάνατον....ποιος άνθρωπος δεν έχει αγωνία αν θα σωθεί η όχι μετά το θανατο,???όλοι έχουμε αυτή την αγωνία ακόμα και αυτή που λένε ότι δεν πιστεύουν στο Θεό...και με βάση αυτό εξήγησα το πώς μπορεί να σωθεί ένας άνθρωπος..ποια είναι τα κριτήρια..και φυσικά όχι με τρόπο να ξέρεις θεέ μου οριστε εγώ έκανα αυτά που ζητάς για να σωθώ... Αλλά όλα αυτά να τα ακνεις μέσα στην καρδιά σου. Να πιστεύεις σε αυτά που κάνεις...να το κάνεις με όλη την αγάπη της ψυχής σου...
    Ο θεός πάνω το βλέπει...
    Ξέρω ότι μιλάς γενικά και συμπληρώνεις και ότι δεν το λες συγκεκριμένα για κάποιο άτομο πχ σε εμένα η στο μέλος λουλούδι απλά και εγώ απαντάω σε αυτό που λες..
    Η να στο πω αλλιώς είναι το ένστικτο της επιβιώσεις..
    Φιλικά πάντα..δεν στη λέω..απλά καμιά φορά ο γραπτός λόγος μας μπερδεύει και μπορούμε εύκολα να μας παρεξηγήσουνε η να παρεξηγηθουμε...
    Συμφωνω απολυτα!!

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Γιωργο μου καλημερα με παρεξηγησες. [emoji4]Λυπαμαι που στενοχωρηθηκες αλλα με αυτο που θα σου πω τωρα θα σου περασει. [emoji4] Δεν ειπα οτι μου εδωσες τετοια εντυπωση με τα λογια σου βρε. Απλα επειδη δεν μου απανταγες νομισα οτι ειπα κατι παραλογο αυτο για τις τοξινες που ειπα οτι ητανε τρελο επειδη δεν εχει σχεση με αυτο που μου ειπες εσυ καταλαβες τωρα; Δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου και σε θεωρω πολυ καλο ατομο απλα τα γραφομενα μας παρεξηγιουνται. Εγω στο ειπα αν με θεωρεις τρελη επειδη στενοχωρηθηκα εγω, οχι για να στενοχωρησω εσενα!! Ποτε δεν θελω να στενοχωρω κανεναν και μαλιστα μιλησα με τη Μιλιβα σε μηνυματα και μου λεει φαινεσαι πολυ καλη και ευαισθητη ενω στο φορουμ δεν φαινεται αυτο και της λεω σοβαρα πως γινεται αυτο. Πραγματικα νομιζα οτι ειχα δωσει το αληθινο μου προφιλ εδω αλλα ισως μου βγαινει λιγο η επιθετικοτητα επειδη φοβαμαι μην μου την πουν. Το μονο ατομο που δεν θα σε στενοχωρησει ποτε ηθελημενα ειμαι εγω, μην φοβασαι. [emoji3][emoji3][emoji4][emoji4]
    Καλημέρα λουλούδι....οκ ..όλα καλά .είναι αυτό ότι καμία φορά ο γραπτός λόγος μας μπερδεύει....τώρα κατάλαβα καλύτερα το τι ήθελες να πεις ...ναι και εγώ το έχω προσέξει αυτό που σε είπε η μιλιβα...κάποιες φορές βγάζεις επιθετικότητα χωρίς λόγο... συγγνώμη δεν στο λέω ούτε για να σε προσβάλλω ούτε τίποτα..από καλό στο λέω...η μπορεί σε εμάς να φενετε έτσι....πάντως και εγώ ότι λέω όχι μόνο σε εσένα αλλά και σε όλα τα παιδιά στο φόρουμ να ξέρεις πάντα μα πάντα τα λέω από καλή πρόθεση για να βοηθήσω....όπως και τα παιδιά στο φόρουμ με έχουν στηριξη σε πάρα πολλά ...γι'αυτό είναι το φόρουμ για να λέμε αυτά που μας απασχολούν να βοηθήσουμε και να βοηθήθουμε....
    Όλα καλά λοιπόν....

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλημέρα λουλούδι....οκ ..όλα καλά .είναι αυτό ότι καμία φορά ο γραπτός λόγος μας μπερδεύει....τώρα κατάλαβα καλύτερα το τι ήθελες να πεις ...ναι και εγώ το έχω προσέξει αυτό που σε είπε η μιλιβα...κάποιες φορές βγάζεις επιθετικότητα χωρίς λόγο... συγγνώμη δεν στο λέω ούτε για να σε προσβάλλω ούτε τίποτα..από καλό στο λέω...η μπορεί σε εμάς να φενετε έτσι....πάντως και εγώ ότι λέω όχι μόνο σε εσένα αλλά και σε όλα τα παιδιά στο φόρουμ να ξέρεις πάντα μα πάντα τα λέω από καλή πρόθεση για να βοηθήσω....όπως και τα παιδιά στο φόρουμ με έχουν στηριξη σε πάρα πολλά ...γι'αυτό είναι το φόρουμ για να λέμε αυτά που μας απασχολούν να βοηθήσουμε και να βοηθήθουμε....
    Όλα καλά λοιπόν....
    Γιωργο δεν ξερω γιατι βγαζω επιθετικοτητα. Ισως δεν μου κανει καλο το φορουμ. Βλεπω οτι ολοι γινονται δικαστες και κριτες εδω μεσα και μου βγαινει αυτη η αντιδραση μαλλον αρρωσταινω. Και στην καθημερινη μου ζωη ειμαι καλη και γλυκια αλλα αμα βλεπω το αδικο γινομαι επιθετικη, ειναι σαν αμυνα δηλαδη. Που και παλι οσο κακια και να γινομαι τους αλλους δεν τους φτανω λεω θα χασω τους ανθρωπους που αγαπω και θα με φανε λαχανο ολοι. Δεν εχω καλες εμπειριες απο ανθρωπους. Και ενα καλο να κανω δεν θα το εκτιμησουν ποτε εκτος ισως απο τους πολυ δικους μου ανθρωπους. Γι' αυτο εχω πολλη πικρια μεσα μου και μου βγαινει σε επιθετικοτητα. Αν προσεξεις ομως υποστηριζω παντα το καλο δηλαδη μπαινω στη θεση του αλλου. Αυτα.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Γιωργο δεν ξερω γιατι βγαζω επιθετικοτητα. Ισως δεν μου κανει καλο το φορουμ. Βλεπω οτι ολοι γινονται δικαστες και κριτες εδω μεσα και μου βγαινει αυτη η αντιδραση μαλλον αρρωσταινω. Και στην καθημερινη μου ζωη ειμαι καλη και γλυκια αλλα αμα βλεπω το αδικο γινομαι επιθετικη, ειναι σαν αμυνα δηλαδη. Που και παλι οσο κακια και να γινομαι τους αλλους δεν τους φτανω λεω θα χασω τους ανθρωπους που αγαπω και θα με φανε λαχανο ολοι. Δεν εχω καλες εμπειριες απο ανθρωπους. Και ενα καλο να κανω δεν θα το εκτιμησουν ποτε εκτος ισως απο τους πολυ δικους μου ανθρωπους. Γι' αυτο εχω πολλη πικρια μεσα μου και μου βγαινει σε επιθετικοτητα. Αν προσεξεις ομως υποστηριζω παντα το καλο δηλαδη μπαινω στη θεση του αλλου. Αυτα.
    Το ξέρω βρε λουλούδι ότι είσαι πολύ καλός άνθρωπος ποτέ δεν αμφέβαλλα....και αν καμιά φορά διαφωνούμε σε κάτι δεν σημαινει ότι σε θεωρώ κακιά απλά διαφωνώ ..δεν έχει να κάνει με τη καλοσύνη η με τη κακιά αυτό...
    Ναι σε γενικές γραμμές οι άνθρωποι και κομπλεξικοι είμαστε και αχάριστοι είμαστε και γι'αυτό άλλωστε είναι δύσκολο το θέμα φιλίας...πόλη σπάνια μια φιλία να κρατήσει χρόνια και να είναι αληθινή φιλία...
    Εσύ κάνε αυτό που σε γεμίζει ως άνθρωπο και όλα θα πάνε καλά...μην ανησυχείς....

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το ξέρω βρε λουλούδι ότι είσαι πολύ καλός άνθρωπος ποτέ δεν αμφέβαλλα....και αν καμιά φορά διαφωνούμε σε κάτι δεν σημαινει ότι σε θεωρώ κακιά απλά διαφωνώ ..δεν έχει να κάνει με τη καλοσύνη η με τη κακιά αυτό...
    Ναι σε γενικές γραμμές οι άνθρωποι και κομπλεξικοι είμαστε και αχάριστοι είμαστε και γι'αυτό άλλωστε είναι δύσκολο το θέμα φιλίας...πόλη σπάνια μια φιλία να κρατήσει χρόνια και να είναι αληθινή φιλία...
    Εσύ κάνε αυτό που σε γεμίζει ως άνθρωπο και όλα θα πάνε καλά...μην ανησυχείς....
    Τα λεω αυτα επειδη ειπες βγαζω εναν επιθετικο εαυτο! Αλλα τεσπα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :)

  13. #58
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Λουλουδι, δεν μπορω να γνωριζω το ποιον του χαρακτηρος σου μεσα απο ενα φορουμ, ποσο μαλον οταν δεν εχω αντικρησει τις δυο μικρες εισωδους της ψυχης! δλδη τα ματακια σου.
    Απο αυτα που γραφεις ομως δειχνει να εισαι ενα ατομο με εξερετο βαθος που για αγνωστο λογο ειναι θυμομενο! αυτος ο θυμος ειναι σαν μια κουρτινα που κρυβει τις αρετες σου! οσο φυσαει λιγακι η κουρτινα κανει ακρη κι πωτες πωτες φαινωντε οι ομορφιες σου! αυτο λοιπον που πρεπει ειναι να φυσιξει ενας δυνατος ανεμος και να παρει περα την κουρτινα! ωστε να προναλει ο ο χαρακτηρας σου. ε?

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Λουλουδι, δεν μπορω να γνωριζω το ποιον του χαρακτηρος σου μεσα απο ενα φορουμ, ποσο μαλον οταν δεν εχω αντικρησει τις δυο μικρες εισωδους της ψυχης! δλδη τα ματακια σου.
    Απο αυτα που γραφεις ομως δειχνει να εισαι ενα ατομο με εξερετο βαθος που για αγνωστο λογο ειναι θυμομενο! αυτος ο θυμος ειναι σαν μια κουρτινα που κρυβει τις αρετες σου! οσο φυσαει λιγακι η κουρτινα κανει ακρη κι πωτες πωτες φαινωντε οι ομορφιες σου! αυτο λοιπον που πρεπει ειναι να φυσιξει ενας δυνατος ανεμος και να παρει περα την κουρτινα! ωστε να προναλει ο ο χαρακτηρας σου. ε?
    Γιωργο η αληθεια ειναι οτι με αγγιξε κατι που ειπε η Μιλιβα, εχω παρα πολλη αρετη χωρις υπερβολη αλλα επειδη γινομουν χαλι να με πατησουν οι αλλοι και με εκμεταλλευονταν εγινα μισανθρωπος. Που και που δειχνω την καλη μου πλευρα εκει που μου βγαινει ομως. Εξαλλου το να επιτιθεσαι σε εναν κακο δεν σε κανει κακο.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •