Ενας ερωτας παρανομος, παθιασμενος που εληξε (?) αδοξα.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 186
  1. #31
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    72
    Originally posted by Nora
    Ερωτευμενος εισαι και καλα κανεις!
    Αλλοι δεν τα εχουν νιωσει ποτε τους!:)

    Σε ξαναρωτω...θες να εισαι με εναν ανθρωπο ασταθη?

    Και κατι αλλο..δεν μπηκες με το ζορι στην σχεση...θελει 2 κατι τετοιο...αλλο αν στην πορεια γινονται 3 και 4:P:P

    Καθαρισε τον ευατο σου πρωτα:cool:
    καλα κανω δεν ξερω..
    θελω να ειμαι με ΑΥΤΟΝ τον ανθρωπο κ να την βοηθησω εγω να γινει καλα γιατι (θελω να) ελπιζω οτι αυτη η ασταθεια της ειναι κατι που θεραπευεται με τους ειδικους
    Δεν ηθελα να πω οτι μπηκα με το ζορι, νομιζα οτι ηξερα που εμπλεκα. Νομιζα οτι ηταν τελιωμενη η σχεση τους κ ηταν απο την στιγμη που αυτη γυρισε να δει αλλον. Μετα ερωτευτηκα κ εκει σταματα η λογικη..

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Σε μενα προσωπικα η διεκδικηση και το στενο μαρκαρισμα επιασε

    ;)

    Συμφωνω με την προταση που σου εκανε ο κρινο αλλα δεν ξερω αν θα μπορουσες να σηκωσεις πιθανη απορριψη η μπινελικωμα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    γιωργο ειναι ενα κακομαθημενο κοριτσι,που εχει μαθει να τα εχει ολα στο πιατο,ισως λογο της ομορφιας της οπως λες.και αυτος ειναι και ο λογος που και εσυ την θελεις τοσο.αν ηταν καμια 95 κιλα και ασχημη αμφιβαλω τωρα αν καναμε αυτη τη συζητηση καν.αυτος ηταν και ο λογος που ανεχτηκες τοσα πραγματα.ωραιο το περιτυλιγμα αλλα ειναι απλα ενα περιτυλιγμα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Originally posted by Φοίβη
    Originally posted by Empneustns
    χαχαχα,φοιβη μη το κανεις αυτο και σε μενα.επιβεβαιωση με μεγεθυνση δεν θα το αντεξω!!!χαχαχα.απλα δεν μπορω να βλεπω μια αδικια μπροστα μου και να κλαιγεται και να θελει τι;σαν κλεφτης που του κλεψαν το κλεμενο ρολοι και κλαιει για αυτο
    Γιατί βρε να μην το αντέξεις?Λόγω της μεγέθυνσης μάλλον ε?
    Έτσι όπως τα λες πάντως, θα λεγα οτι είσαι ο πρώην της εν λόγω κοπελιάς και εκνευρίζεσαι που, αντί να συμφωνούμε με σένα, τον αδικημένο κερατά, ακούμε προσεκτικά τον θύτη της σχέσης σας.;)
    φοιβη μπορει και να ειμαι,τι εχεις να μου πεις; ;)

  5. #35
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    72
    Originally posted by krino
    ξαφνικα γιναμε ολοι ιδιοκτητες κορμιων και μυαλων...!
    Ας μην το αναλυσω γιατι δεν εχει νοημα.

    Τεσπα αγαπητε γεωργιε παρε και την δικη μου απαντηση.



    Βρισκεσαι καπου αναμεσα σε ενα τριο ας το πουμε η στο πουθενα ισως.
    Μια κοπελα μπαινει - βγαινει αναμεσα σε σχεσεις επισης απο οσα γραφεις μπλεγμενη.


    Εγω αυτο που θα ελεγα σε εσενα αλλα και στον αλλον τυπο επισης (στην ιδια μοιρα φαινεται οτι εισαστε)
    βρες την και διεκδικησε την! Αν δεν το κανεις εσυ θα το κανει καποιος αλλος.
    Βρες την και μιλα της και αν την πεισεις εχει καλως.
    Αλλιως κανε στη ακρη να ερθει ο επομενος....
    σε ευχαριστω
    οσο για το ιδιοκτητες μυαλων κ κορμιων,αστο, εδω το δικο μου μυαλο δεν ξερω που ανηκει..
    Ο αλλος δεν ειναι στην ιδια μοιρα με μενα, δυστηχως ειναι σε χειροτερη γιατι δεν ξερει τιποτα αλλα υποψιαζεται κ αυτον λυπαμε περισσοτερο απ\'ολους (για να απαντησω εμμεσα κ τον εμπνευστη). Μονο που αγαπητε εμπνευστη, οταν ο αλλος την πηρε για δεδομενο κ δεν εκανε τιποτα πλεον για αυτην αλλα ετρεχε εξω με τους φιλους του κ αυτη ειχε τα προβληματα της κ δεν την ακουγε ποτε γιατι ειχε ποδοσφαιρο (για κανενα χρονο) ηταν επομενο να συμβει αυτο. Λαθος ομως ξαναλεω που δεν τον χωρισε αμεσως κ που εγω την δεχομουνα, δεν προσπαθω να φταιξω αλλους.

    Αγαπητε κρινο, μου λες να την διεκδικησω(κατι που ουστιαστικα ποτε δεν εκανα). Μα αυτη, με τα λογια που μου ειπε, ειναι σαν να με μισει κ οτι δεν θελει τιποτα μαζι μου. Ενας λογος (το ειπε η ιδια) ειναι οτι θα επιβεβαιωθουν οι υποψιες του αλλου..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Originally posted by Γιωργος1983:(
    ειναι ακριβως ετσι..δεν ξερω τιποτα κ δεν εμπιστευομε κανενα. Απο την αρχη ηταν να περναει αυτη καλυτερα (φυσικα περνουσα κ εγω καλα καποιες στιγμες, αυτες που ηταν διπλα μου) γιατι ηταν χαλια κ εκλαιγε ολη μερα γιατι δεν ηξερε τι θελει στη ζωη της. Σκεψου να μου μιλα στο τηλ σαν οδηγα για να παει στο σπιτι του κ να κλαιει κ να μου λεει σαγαπω κ δεν μπορω χωρις εσενα, να κλεινουμε, εκεινη να ειναι μαζι του κ εγω μονος..
    Κ ολα αυτα για τιποτα στο τελος..
    Πέρασες πάρα πολλά σε όλη τη διάρκεια αυτών των 7 μηνών. Έκανες μεγάλη υπομονή και άντεξες στεναχώρια και μοναξιά. Κάνατε όμως όνειρα μαζί, όνειρα πραγματοποιήσιμα, και κάπου στο βάθος της καρδιάς σου είχες πιστέψει οτι, αν ποτέ χωρίσει με τη σχέση της, θα είσαστε μαζί. Κι έτσι περίμενες υπομονετικά και ανεχόσουν, γιατί πίστευες αυτά που σου έλεγε, στα δάκρυά της, πίστευες στον έρωτά σας.
    Και ξαφνικά έρχεται το τέλος. Και μένεις μόνος, πονεμένος, χωρίς τίποτα απο όλα όσα σου είχε πει. Ούτε καν όσα είχατε ζήσει, γιατί στα ακυρώνει και αυτά...Πραγματικά πονάει αυτό...
    Θα σου πω ένα πράγμα, που ακούω απο όλη αυτή την ιστορία, και για μένα είναι πέρα για πέρα αληθινό. Αυτό είναι τα δικά σου συναισθήματα, Γιώργο. Ο δικός σου παθιασμένος έρωτας για εκείνη, τα δικά σου όνειρα, η δική σου σχέση μαζί της. Αυτά είναι αλήθεια, είναι δικά σου και κανείς δεν μπορεί να σου τα πάρει. Ούτε καν εκείνη. Αυτή είναι η δική μου οπτική. Αν σου αρέσει την κρατάς, αλλιώς πέτα τα λόγια αυτά απο το παράθυρο, οκ?
    Μάκια...

  7. #37
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    72
    Originally posted by Nora
    Σε μενα προσωπικα η διεκδικηση και το στενο μαρκαρισμα επιασε

    ;)

    Συμφωνω με την προταση που σου εκανε ο κρινο αλλα δεν ξερω αν θα μπορουσες να σηκωσεις πιθανη απορριψη η μπινελικωμα
    χαιρομε γιατι, διορθωσε με αν κανω λαθος, πρεπει να εισαι κ μαζι του τωρα?
    πιθανη απορριψη δεν ξερω αν θα σηκωνα, δεν μου ξανατυχε πριν απο αυτη..
    Εσυ ομως ειχες φθασει σε τετοιο σημειο ψυχολογικα οπως η δικια μου?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Λυπασαι την κοπελα, λυπασαι τον αλλο και τον ευατο σου κτλ κτλ

    Ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του και τις επιλογες του.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τωρα στον επομενο αυτο θα λεει και για σενα,πως δεν την καλυπτες και ο επομενος θα σκεφτεται ποσο χαζος εισουν που δεν εκανες κατι να την κρατησεις....μεχρι να φυγει και απο τον επομενο γιατι κανενας δεν ειναι κανενος,να παει στο παραεπομενο και στον μεθεπομενο κλπ κλπ και αυτο θα συνεχιστει μεχρι τα 55 γιατι μετα δεν θα περναει πια η μπογια της (δεν λεω λιγοτερο για κατανοητους λογους).

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Originally posted by Empneustns

    φοιβη μπορει και να ειμαι,τι εχεις να μου πεις; ;)
    Για αρχή, οτι μάλλον νιώθεις κι εσύ ανάλογο πόνο με αυτόν του Γιώργου, κι οτι πάρα πολύ(πάλι μεγενθύνω)θα ήθελες να κατηγορήσεις κάποιον για όλο αυτό τον πόνο. Ο πιο βολικός υποψήφιος είναι ο τρίτος της σχέσης, για τον οποίο δεν αισθάνεσαι και τίποτα(σε αντίθεση με σένα και την κοπέλα σου που φαντάζομαι αγαπάς).
    Μάκια...

  11. #41
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    72
    Originally posted by Empneustns
    γιωργο ειναι ενα κακομαθημενο κοριτσι,που εχει μαθει να τα εχει ολα στο πιατο,ισως λογο της ομορφιας της οπως λες.και αυτος ειναι και ο λογος που και εσυ την θελεις τοσο.αν ηταν καμια 95 κιλα και ασχημη αμφιβαλω τωρα αν καναμε αυτη τη συζητηση καν.αυτος ηταν και ο λογος που ανεχτηκες τοσα πραγματα.ωραιο το περιτυλιγμα αλλα ειναι απλα ενα περιτυλιγμα
    αν ηταν απλα ομορφη, δεν θα ημουν ετσι τωρα. Ομορφες πολλες, κ πρωην κ (χωρις να το παιζω καπως!!) εγω μπορω να εχω οποιαν θελω. Εγω αυτη ερωτευτηκα για την εξυπναδα της, το χιουμορ της, το ταλεντο της, τον τροπο που γελα, το τι με εκανε να νιωθω, την απιστευτη ερωτικη χημεια (δεν ξανανιωσα ποτε μου τετοιο πραγμα κ ειχα κ αλλες σχεσεις), την καλη της καρδια, την τρελλα της αλλα ναι, κ την ομορφια της, για μενα ειναι η πιο ομορφη κοπελλα στον κοσμο
    καταλαβαινω οτι διαφωνεις μαζι μου, κ εγω τα ιδια ελεγα με σενα πριν 2 χρονια σε ενα φιλο μου αλλα δυστιχως μονο οταν εισαι σε μια τετοια κατασταση θα καταλαβεις κ δεν θα το ευχομουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο..

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Originally posted by Γιωργος1983:(
    Originally posted by Nora
    Σε μενα προσωπικα η διεκδικηση και το στενο μαρκαρισμα επιασε

    ;)

    Συμφωνω με την προταση που σου εκανε ο κρινο αλλα δεν ξερω αν θα μπορουσες να σηκωσεις πιθανη απορριψη η μπινελικωμα
    χαιρομε γιατι, διορθωσε με αν κανω λαθος, πρεπει να εισαι κ μαζι του τωρα?
    πιθανη απορριψη δεν ξερω αν θα σηκωνα, δεν μου ξανατυχε πριν απο αυτη..
    Εσυ ομως ειχες φθασει σε τετοιο σημειο ψυχολογικα οπως η δικια μου?

    Φυσικα!Ειχα χασει τα αυγα και τα πασχαλια για να βρω την ακρη!Αυτος που με διεκδικησε, εκανε τα παντα στην κυριολεξια για να με κερδισει!
    Τι τον εδιωχνα, τι τον εψαχνα μετα!Αστα, ενα μπαχαλο!

    Δεν ειδα ψυχολογο αλλα μεσα απο αυτη την ιστορια, εμαθα πολλα για τον ευατο μου και τις δυναμεις μου.

    Τελικα πηρα το ρισκο και παρεμεινα με τον νεο και ωραιο:D:D

    Η διαφορα ομως ειναι οτι ενημερωσα πληρως και τον πρωην, αφου πηρα τις αποφασεις μου.

    Ειμαι υπερ της ειλικρινειας και οτι συνεπαγεται αυτης.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χαχαχαχαχα,δεν το πιστευω,ολοκληρο σεναριο.θα σου πω πως νοιωθω για να μην κανεις εικασιες.νοιωθω οπως οταν καποιος, κλεψει το σπιτι του καλυτερου μου φιλου ,και εκφραζομαι για τον κλεφτη αναλογα.και ναι κατηγορω, γιατι εκανε μια ανεντιμη πραξη,εκτος αν εσυ νοιωθεις ομορφα για μια τετοια πραξη.βεβαια μπορει ο κλεφτης να μην ειχε να φαει και το εκανε σαν υστατη πραξη επιβιωσης ,αλλα μπορει να το εκανε και για να παρει μια καινουρια φλατ τι βι. ειναι τοσο απλο τελικα :)

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Empneustns
    κρινο ξερεις οτι μεταξυ μας ακρη δεν βγαζουμε,ειμαστε διαφορετικης σχολης.Αν δεν βλεπεις αδικια δεν πειραζει,ξερω πως εσενα σου αρεσει να σε απαταει η γυναικα σου γιατι ξυπνησε μια μερα ασχημα,να την απατας εσυ κλπ κλπ. και ολοι μεσα να ειστε ευτυχισμενοι


    απο τσιτατα εισαι πρωτος,
    απο απαντησεις δεν το κοβω να πας καλα....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ναι βρε κρινο,ναι βρε αγορι μου

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •