Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 65
  1. #16
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    δεν ειμαι γιατρος ρε μαλακισμενο και μιλα ποιο καλα. σ ρχομαι μσν να τα πουμε απο κοντα

  2. #17
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Originally posted by AWE
    δεν ειμαι γιατρος ρε μαλακισμενο και μιλα ποιο καλα. σ ρχομαι μσν να τα πουμε απο κοντα
    το msn δεν είναι δικό μου ρε καθίκι .Της μάνας σου είναι.

  3. #18
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    εσυ ο χριστιανος που θα εξορκιστεις? βριζεις? θα σε τιμωρισει ο θεος. αντε ξορκισου ρε φιλε,μπουκωσου και σε φαρμακα, γινε σαν φυτο και μετα ελα να μας κανεις παραπονα γιατι δεν γινεσαι καλα. αν θες στειλε μσν να μιλησουμε γιατι και εγω το ιδιο εχω (ειχα) και 8α καταλαβεις πολλα πραγματα

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    15
    ελα χαλαρωστε ρε οργια... gene αταλαβαινω το θυμο σου γιατι καιεγω καπως ετσι ειμαι΄΄΄το εχειςπερασει για καποια περιοδο΄΄;;;;;;εχεις βγει καθολουαπο τη ολη μαλακια;;;;; η πρωτη φορα δοκιμαζεις φαρμακα;;;; γιατι για να δεις αποτελεσματα θελει καμια 3 βδομαδες και βαλε

  5. #20
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Εντάξει φίλε το σταματάω διότι δεν έχω τίποτα μαζί σου .Μου φαίνεσαι καλό παλικάρι. Τι όμαδα είσαι ρε ?

  6. #21
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    ΑΡΗΣ φιλε,εσυ? απο που εισαι? εγω με εναλλακτικη θεραπεια, χωρις φαρμακα, σε ενναλακτικο ψυχιατρο, καμια σχεση με φαρμακα και κλασσικη ιατρικη,ειμαι πολυ καλυτερα και πιστευω οτι θεραπευετε. αυτο που λεω ειναι, οτι θεραπευτε και οτι δεν πρεπει να περνουμε φαρμακα,γιατι αυτα απλα κουκουλωνουν το προβλημα. πρεπει να ασχοληθουμε με την ενεργεια που εχουμε μεσα μας.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    δε με πείθεις φίλε δίοτι είμαι διαβασμένος. Άρης ε? Μάλιστα.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    τι ενοεις διαβασμενος? τι πιστευεις οτι το προκαλει αυτο? θα σε πω και εγω μετα τι πιστευω

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ενδιαφερουσα κουβεντα μπορω να πω....
    αν μη τι αλλο ζωντανη...!
    συνεχιστε.


    ;)

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Genehunter μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος? Τι ακριβως παθαινεις? (Αν θες λες βεβαια)

  11. #26
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Originally posted by AWE
    τι ενοεις διαβασμενος? τι πιστευεις οτι το προκαλει αυτο? θα σε πω και εγω μετα τι πιστευω
    Προκαλείται από τα τόσα χρόνια που έχουμε να πάρουμε πρωτάθλημα και από την απελευθέρωση στον αέρα της τσουκνίδας.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Originally posted by Winston_man
    Genehunter μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος? Τι ακριβως παθαινεις? (Αν θες λες βεβαια)
    Ψυχαναγκαστική επανάληψη κινήσεων.

  13. #28
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    32
    Genehunter μην απελπιζεσαι αγορι μου.Καταλαβαινω οτι ισως εχεις προσπαθησει πολυ για να απαλλαγεις απο αυτο κ το οτι σου επανηλθε τωρα σε πανικοβαλλει κ σε εξοργιζει. Τα εχεις παρει στο κρανιο με ολους γιατι θεωρεις οτι αδυνατουν να σε βοηθησουν. Εγω μαζι σου φιλε μου,αλλα μηπως.....λεω μηπως......ηρθε η ωρα να επιστρατευσεις το πεισμα σου κ τη θεληση σου κ να αναλαβεις να βοηθησεις κ εσυ λιγακι τον εαυτο σου αντι να περιμενεις τα παντα απο τους αλλους?Και προτεινω να αφησεις τις ιδεες περι εξορκισμου ομως ,αν θες να κανεις σοβαρη δουλεια.

  14. #29
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στη μάντρα με τα πρόβατα
    Posts
    59
    Αδερφέ σε καταλαβαίνω γιατί δεν μπορείς να καταλάβεις . Λες να μην προσπαθούν οι ασθενείες της ασθένειας αυτής μόνοι τους ? Το θέμα είναι ότι δεν μπορούν με τίποτα να απαλλαγούν.
    Είναι σα να μου λες να διώξω το ζάχαρο χωρίς ινσουλίνη.Δε γίνεται.

  15. #30
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    γινεται φιλε. κι ομως γινεται

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •