κακοποιηση... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 72
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο που λες δεν ισχυει αυτο το σκεφτομουν ΠΡΙΝ το θεμα σου οταν ελεγα σε αλλο μελος οτι εχω μαθει το εργο απ εξω ΕΣΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΕΤΣΙ εχω ακουσει πολα τετοια περιστατικα που μαλιστα παραδεχτηκαν αυτο που λεω ΕΝΩ εσυ πεταχτηκες και ειπες οτι αναφερομαι σε σενα εγω δεν ειπα κατι τετοιο

    Οπα οπα δημοκράτη, η λέξω πετάγομαι δεν υπάρχει σε ένα forum. Έχουμε ισηγορία και ελευθερία έκφρασης της γνώμης μας. Αφού είσαι τόσο παθιασμένος αριστερός ιδεαλιστής (που δεν ξέρω καν γιατί ξεκίνησες πολιτική συζήτηση, άσχετη με τη μάστιγα της κακοποίησης) θα έπρεπε να το γνωρίζεις. Ιδεολόγε της κακιάς ώρας...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχει διαφορα να πεταγεσε για να πεις κατι και διαφορα να πιανεσαι απο ανουσια επιχηρηματα ορθογραφιας κλπκλπ γιατι οσοι διαβαζουν δεν ειναι χαζοι και καταλαβαινουν την ουσια οσων λεω και εσυ προσπαθεις να τους επηρεασεις με καταχρηστικους χαρακτηρισμους επειδη τραβας καπιο αλλο ζορι μαζι μου ενω εχω καταλαβει γιατι γιατι ηθελες να δεχομαι καταιγισμο απο επιθεσεις και να μην αντιδρω τοτε θα ειμουν καλος

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εχει διαφορα να πεταγεσε για να πεις κατι και διαφορα να πιανεσαι απο ανουσια επιχηρηματα ορθογραφιας κλπκλπ γιατι οσοι διαβαζουν δεν ειναι χαζοι και καταλαβαινουν την ουσια οσων λεω και εσυ προσπαθεις να τους επηρεασεις με καταχρηστικους χαρακτηρισμους επειδη τραβας καπιο αλλο ζορι μαζι μου ενω εχω καταλαβει γιατι γιατι ηθελες να δεχομαι καταιγισμο απο επιθεσεις και να μην αντιδρω τοτε θα ειμουν καλος
    Τι κουταμάρες λες αγοράκι μου? Σε ξέρω κι από χθες για να τραβάω ζόρι μαζί σου? Παρανοϊκή διαταραχή προσωπικότητας έχεις;

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ........................................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:07.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ...............................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:08.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το συμπερασμα αυτο που ελεγα στη ταξη οταν ειμουν φοιτητης για να τα βγαλεις περα στη ζωη θα πρεπει να εισαι απο πετρα για να επιβιωσεις και μετα αφου σε κανουν ετσι θα λενε μετα οτι δεν εχεις αισθηματα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ElsaRizou View Post
    Τι κουταμάρες λες αγοράκι μου? Σε ξέρω κι από χθες για να τραβάω ζόρι μαζί σου? Παρανοϊκή διαταραχή προσωπικότητας έχεις;
    Έλσα, βάλτον στη λίστα αγνόησης κορίτσι μου να ησυχάσεις, εγώ το έχω κάνει και βρήκα την υγειά μου... Έχει πρόβλημα έκφρασης ο άνθρωπος, όλο ακαταλαβίστικα λέει... Μην ταράζεσαι, αρκετά προβλήματα έχεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    45
    Είναι θλιβερό πως διασύρεται μια κοινωνία ολόκληρη με τις πράξεις μελών της που εξωτερικεύουν τον λειψό εσωτερικό τους κόσμο ,τις όποιες ανομολόγητες και ανώμαλες ορέξεις τους , τις καταβολές της ανατροφής τους , τις ανύπαρκτες αισθηματικές ρύσεις του κενού χαρακτήρα τους , τις αρρωστημένες ψυχικές ορμές τους, το ανύπαρκτο ήθος τους... Αυτή είναι η απάντησή μου Αλέξανδρε σε όλες τις προσβολές σου.
    Last edited by Delmem250119a; 23-01-2019 at 08:04.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ...............................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:09.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ..................................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:10.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ......................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:11.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πολυ καλα σου λενε ολοι να με βαλεις στη λιστα αγνοησης και να τα λες με το παιδι απο δω που μιλατε την ιδια γλωσσα.σε λιγο θα γινεται και φιλοι

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by ElsaRizou View Post
    Τι κουταμάρες λες αγοράκι μου? Σε ξέρω κι από χθες για να τραβάω ζόρι μαζί σου? Παρανοϊκή διαταραχή προσωπικότητας έχεις;
    Έλσα, βρίσκεσαι σε ένα φόρουμ ψυχολογίας, υπάρχουν πολλοί άνθρωποι εδώ που έχουν διάφορα προβλήματα έτσι δεν πρέπει να παίρνεις προσωπικά τα όποια σχόλια βλέπεις. Οι ψυχικές ασθένειες/διαταραχές κτλ δεν αποτελούν βρισιά, θα βρεις εδω ανθρώπους και με παρανοική διαταραχή και με σχίζο και με διάφορα άλλα, δεν είναι κατακριτέοι για αυτό ίσα ίσα είναι παράσημο για τους περισσότερους γιατί το παλεύουν με θάρρος και τρομερή επιμονή. Είναι ένας χώρος που οι περισσότεροι εκφράζονται ελεύθερα, κάποιοι είναι δύσκολο να τους καταλάβεις και μπορεί να σου φαίνονται ακαταλαβίστικα αυτά που γράφουν ή να τα θεωρείς προσωπικές επιθέσεις αλλά να θυμάσαι τον χώρο που βρίσκεσαι.

    Ο αλέξανδρος είναι οκ παιδί, έχει κι αυτός τα προβλήματα του όπως οι περισσότεροι και τον τελευταίο καιρό φαίνεται να είναι κάπως φορτισμένος. Δείξε κατανόηση ή αδιαφορία και προχώρα.

    Στο λέω φιλικά για να μην χαλιέσαι άδικα.
    Επίσης άσχετο : με έκπλησει ο τρόπος γραφής σου και η χρήση της γλώσσας. Μπράβο σου!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    πολυ καλα σου λενε ολοι να με βαλεις στη λιστα αγνοησης και να τα λες με το παιδι απο δω που μιλατε την ιδια γλωσσα.σε λιγο θα γινεται και φιλοι
    Αλέξανδρε τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει ότι είσαι ιδιαίτερα φορτισμένος. Θα ήθελες να αναφέρεις αν σου συμβαίνει κάτι και ποιοι είναι αυτοί που σε ενοχλούν;

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ...............................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 23-01-2019 at 04:13.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κακοποίηση
    By nikiii in forum Κακοποίηση
    Replies: 44
    Last Post: 22-01-2015, 01:16
  2. Κακοποίηση στο σχολείο
    By whitecandle in forum Κακοποίηση
    Replies: 22
    Last Post: 12-07-2012, 17:16
  3. ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ !!!!
    By Eleni Morfid in forum Κακοποίηση
    Replies: 6
    Last Post: 17-10-2011, 16:06
  4. Βιασμός - Κακοποίηση
    By Seduction in forum Κακοποίηση
    Replies: 47
    Last Post: 09-06-2011, 00:22
  5. Κακοποίηση
    By oXe in forum Κακοποίηση
    Replies: 51
    Last Post: 19-09-2010, 11:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •