stutiki dusleitourgeia - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 74
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Μην παιρνετε επικινδυνα χαπια!
    Δεν είναι χάπια Ορέστη..και δεν είναι και καθόλου επικίνδυνο..αφού να σκεφτείς ότι τα πουλάνε σε καταστήματα με βότανα και τέτοια καταστήματα τα βρίσκεις σε κάθε γειτονιά...
    Εάν υπήρχε και ο παραμικρός κίνδυνος δεν θα τα πουλούσαν σε τέτοιου είδους καταστήματα...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οκ..λοιπόν το τριβόλι είναι ένα βότανο ακριβώς σαν το τσάι..μια κουταλιά του γλυκού τριβόλι μέσα σε ένα μπρίκι το βράζεις και μόλις αρχίζει να βγάζει καπνό το στραγγίζεις καλά καλά και το πίνεις είναι αρκετά πικρό μην βάζεις ζάχαρη γιατί χάνει της ιδιότητες του...εάν θέλεις βάλε μια κουταλιά μέλι...
    αυτο το κάνεις κάθε πρωί ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ...για παραπάνω δεν είναι..
    Τώρα εάν εσύ δεις νεύρα απτή πρώτη μέρα καλύτερα μην το ξανα πάρεις...δεν έχει σοβαρες παρενέργειες αλλά λίγα νευρα μπορεί να φέρει μιας και ανεβάσει τη τεστοστερόνη.

    και μετά τις 3μερες τι γίνεται?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και μετά τις 3μερες τι γίνεται?
    Σωστή ερώτηση....
    Μετά της τρεις μέρες εάν είναι ευχαριστημένος με το προϊόν συνεχίζει να το περνει αλλά θα το περνη μια φορά την εβδομάδα...ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...
    Μια φορά την εβδομάδα είναι μια χαρά η μία δόση την εβδομάδα αρκεί για να έχει κα...λες όλη την εβδομάδα.
    Είναι λίγο δυνατό προϊόν...γι'αυτό δεν κάνει κάθε μέρα να το περνούμε...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    και τι? Θα περιμένει μια βδομάδα για να κάνει κάποιος σε?
    πόσες ώρες διάρκεια έχει?

    είναι ποιο δυνατό και από τα χάπια?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και τι? Θα περιμένει μια βδομάδα για να κάνει κάποιος σε?
    πόσες ώρες διάρκεια έχει?

    είναι ποιο δυνατό και από τα χάπια?
    Όχι δεν θα περιμένει μια φορά την εβδομάδα για να κάνει σεξ..αυτό διαρκεί έως τρεις μέρες..άντε ας το πάρει και δύο φορές την εβδομαδα..άσε που αν το πάρει συστηματικά κάποιος για λίγο καιρό είναι πολύ πιθανόν για γιατρευτεί κι όλας..
    Τώρα αν είναι πιο δυνατό και απτά χάπια δεν το ξέρω ακριβώς δεν είμαι και γιατρός έτσι...
    Απλά απο τι πρόσεξα εγώ έμενα μου έφερνε νεύρα γι'αυτό και το παράτησα ενώ τα χάπια δεν μου έφερναν νεύρα και προτειμησα τα χάπια..
    Αλλά το ότι μου έφερε εμένα νεύρα το τριβόλι δεν σημαίνει ότι θα φέρνει νεύρα σε όλους..σε κάποιους μπορεί να φέρνει νεύρα σε κάποιους όχι...
    Αυτό λέω ας το δοκιμάσει όποιος θέλει και άμα δεις ότι του έφερε νεύρα ας το αφησει

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Όχι δεν θα περιμένει μια φορά την εβδομάδα για να κάνει σεξ..αυτό διαρκεί έως τρεις μέρες..άντε ας το πάρει και δύο φορές την εβδομαδα..άσε που αν το πάρει συστηματικά κάποιος για λίγο καιρό είναι πολύ πιθανόν για γιατρευτεί κι όλας..
    Τώρα αν είναι πιο δυνατό και απτά χάπια δεν το ξέρω ακριβώς δεν είμαι και γιατρός έτσι...
    Απλά απο τι πρόσεξα εγώ έμενα μου έφερνε νεύρα γι'αυτό και το παράτησα ενώ τα χάπια δεν μου έφερναν νεύρα και προτειμησα τα χάπια..
    Αλλά το ότι μου έφερε εμένα νεύρα το τριβόλι δεν σημαίνει ότι θα φέρνει νεύρα σε όλους..σε κάποιους μπορεί να φέρνει νεύρα σε κάποιους όχι...
    Αυτό λέω ας το δοκιμάσει όποιος θέλει και άμα δεις ότι του έφερε νεύρα ας το αφησει

    μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο,για καλυτερα?
    με αυτη την διαρκεια θα εισαι full ικανοποιημενος ή θα εχεις χαλαροτητα?

    αλλο χαπια και αλλο βοτανα,δεν εχουν τις ιδιες παρενεργειες
    αλλο εκτος απο το τριβολι υπαρχει?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο,για καλυτερα?
    με αυτη την διαρκεια θα εισαι full ικανοποιημενος ή θα εχεις χαλαροτητα?

    αλλο χαπια και αλλο βοτανα,δεν εχουν τις ιδιες παρενεργειες
    αλλο εκτος απο το τριβολι υπαρχει?
    Εννοείται ότι μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου και θα είναι και η πιο σωστή κίνηση να συμβουλευτεί καποιος τον γιατρό του..
    Εννοείς άλλο βότανο εκτός του τριβολιου??
    Δεν γνωρίζω αν υπάρχει άλλο βότανο να κάνει την ίδια δουλειά μπορεί και να υπάρχει δεν ξέρω.ρωτα σε κάποιο κατάστημα με βότανα...
    Όταν λες αν θα είναι φουλ ικανοποιημένος τη εννοείς,??
    Εννοείς αν θα έχει κάποιος πλήρης στύση???
    Αν εννοείς αυτό ναι θα έχει πλήρεις στύση και πολύ σκληρή μάλιστα ...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εννοείται ότι μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου και θα είναι και η πιο σωστή κίνηση να συμβουλευτεί καποιος τον γιατρό του..
    Εννοείς άλλο βότανο εκτός του τριβολιου??
    Δεν γνωρίζω αν υπάρχει άλλο βότανο να κάνει την ίδια δουλειά μπορεί και να υπάρχει δεν ξέρω.ρωτα σε κάποιο κατάστημα με βότανα...
    Όταν λες αν θα είναι φουλ ικανοποιημένος τη εννοείς,??
    Εννοείς αν θα έχει κάποιος πλήρης στύση???
    Αν εννοείς αυτό ναι θα έχει πλήρεις στύση και πολύ σκληρή μάλιστα ...

    ο γιατρος κατα πασα πιθανοτητα θα προτεινει τα χαπια
    ναι αλλο βοτανο εννοω!

    φουλ ικανοποιημενος,δηλαδη να εχει πληρης στυση χωρις χαλαροτητα και σκληρη

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    ο γιατρος κατα πασα πιθανοτητα θα προτεινει τα χαπια
    ναι αλλο βοτανο εννοω!

    φουλ ικανοποιημενος,δηλαδη να εχει πληρης στυση χωρις χαλαροτητα και σκληρη
    Ναι σου είπα θα σου είναι ΚΑΓΚΕΛΟ.ΠΕΤΡΑ.
    κάνει πολύ καλή δουλειά...
    Ναι ο γιατρός εννοείτε ότι θα προτείνει χάπια τι άλλο μπορεί να προτείνει..
    Άλλο βότανο δεν ξέρω και αυτό τυχαία το ανακάλυψα όταν μυραζα διαφημιστικά στην Κατερίνη και πέρασα μπροστά από ένα κατάστημα με βότανα..Τοτες μου ήρθε η θεϊκή ιδέα μήπως μπορεί να υπάρχει τσάι το οποίο να προκαλεί στύση..ο καταστήματαρχης μου είπε δεν υπάρχει τσάι γιαυτη τη δουλειά υπάρχει όμως το τριβόλι το οποίο είναι βότανο και το πίνουμε.. και όσοι το πήρανε ήταν υπέρ ευχαριστημένοι..και ρώτησα εάν είναι και επικίνδυνο..μου είπε δεν είναι επικίνδυνο αρκεί κάποιος να μην το παρακάνεις κι όλας..δηλαδή μην το περνει και δύο φορές την ίδια μέρα η και τρεις φορές την ίδια μέρα...μία δόση το πρωί είναι ότι πρέπει...
    Και το νερό είναι ακίνδυνο καιρό ο πίνουμε μπορείς να πιεις 20 ποτήρια την ημέρα??όχι θα σκάσει το στομάχι σου..ε κάπως έτσι..
    Μια φορά λοιπόν την ημέρα είναι αρκετό..

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    μα τι άλλο θα προτείνει ο γιατρός!

    πότε βλέπεις αποτέλεσμα αφού το πίνεις? πόσο κοστίζει?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    μα τι άλλο θα προτείνει ο γιατρός!

    πότε βλέπεις αποτέλεσμα αφού το πίνεις? πόσο κοστίζει?
    Είναι ένα σακουλάκι τώρα δεν θυμάμαι τα γραμμάρια αλλά έχει αρκετο προϊόν... κοστίζει μόνο 2€ ....
    Αρχίζει και λειτουργεί περίπου μετά από μισή ώρα απτή λήψη του...και διαρκεί περίπου από 24-48 ώρες ανάλογα και με τον οργανισμό.
    Σε εμένα είχε διάρκεια τη πρώτη φορά 48 ώρες ...
    Οπότε το χαϊδεύα λίγο γινότανε κάγκελο..όπως ακριβώς ειμουν στην ηλικία των 20 ετών περίπου.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Είναι ένα σακουλάκι τώρα δεν θυμάμαι τα γραμμάρια αλλά έχει αρκετο προϊόν... κοστίζει μόνο 2€ ....
    Αρχίζει και λειτουργεί περίπου μετά από μισή ώρα απτή λήψη του...και διαρκεί περίπου από 24-48 ώρες ανάλογα και με τον οργανισμό.
    Σε εμένα είχε διάρκεια τη πρώτη φορά 48 ώρες ...
    Οπότε το χαϊδεύα λίγο γινότανε κάγκελο..όπως ακριβώς ειμουν στην ηλικία των 20 ετών περίπου.

    τίποτα δεν κοστίζει, με τέτοια δράση που έχει

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    τίποτα δεν κοστίζει, με τέτοια δράση που έχει
    Ναι σχεδόν τζάμπα είναι και είναι και πολύ καλό προϊόν απλά σου λέω ανάλογα με τον οργανισμό..σε κάποιους οργανισμούς φέρνει νεύρα...όχι όμως σε όλους κατά καιρούς είχαμε παιδιά εδώ που περνάν τριβόλι και ήταν μια χαρά ούτε πονοκέφαλος ούτε νεύρα ούτε τίποτα..
    Αν θες το δοκιμάζεις..και πες μου μετά πως σου φάνηκε.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    υπάρχει περίπτωση να μην δει κάποιος αποτέλεσμα?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    υπάρχει περίπτωση να μην δει κάποιος αποτέλεσμα?
    Χαχαχαχ αμάν βρε πάνω δεν έχω μιλήσει και με όλους τους άνδρες για να ξέρω..έχω μιλήσει με 5-10 άνδρες και μου έχουν πει ότι έμειναν ευχαριστημένοι..απλά κάνα δυο από αυτούς είχαν πονοκέφαλο και εγώ μαζί με έναν ακόμα παιδί είχαμε λίγα νευρα...αλλά οι πλιοψηφια των ανδρών μείνανε ευχαριστημένοι..και εμείς φυσικά απλά είχαμε λιγα νεύρα είπαμε να το διακόψουμε.
    Τώρα από κει και πέρα τη να σου πω δεν ξέρω..μπορεί να υπάρχουν και καποιοι άνδρες που το δοκίμασαν και δεν μείνανε ευχαριστημένοι δεν ξέρω..
    Πάνε αγόρασε το αν θέλεις μόνο δύο ευρώ κοστίζει και ρωτά και το καταστηματάρχη αυτός τα πουλάει σίγουρα θα ξέρει κάτι παραπάνω από μένα...
    Η να στο πω αλλιώς άνοιξε ένα θέμα εδώ στο φόρουμ και κανέ ενα γκάλοπ πόσοι δοκίμασαν το τριβολι και αν μείναν ευχαριστημένοι...άντε να έχουμε και ένα θέμα να συζητήσουμε...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •