Γάμος - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 297

Thread: Γάμος

  1. #61
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Καλησπέρα σας.με λένε Μίνα. Θα μπω στο θέμα κατευθείαν.εγω και ο άντρας μου είμαστε παντρεμένοι 1.5 χρόνο.ημασταν πολύ καλα.
    Λοιπόν ένα Σάββατο ο άντρας μου βοήθησε μια κοπέλα σε ένα πολυκατάστημα να βάλει στο αμαξι της κάτι κούτες.Ειχανε παρκάρει δίπλα δίπλα.
    Μην τα πολύλογω .Καθώς έβαζε ο άντρας μου τις κούτες εκείνη του πε Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και άμα θέλει να πάνε για καφε.
    Ο άντρας μου αρνήθηκε λέγοντας της ότι δεν θελει δεν χρειάζεται και πως είναι παντρεμένος.εκεινη είπε συγγνώμη. Στο τέλος του ξαναλέει Ευχαριστώ πολύ και πως έχει τόσα πράγματα γιατί κάνει ανακαίνιση και ψάχνει ηλεκτρολόγους υδραυλικους κλπ. Ο άντρας μου όντας ηλεκτρολόγος προσφέρθηκε τονίζοντας της ότι μόνο για δουλεια στο δίνω δύο φορές..
    Η κοπελα δεν πήρε ποτέ. Εγώ από τοτε έχω χάσει τον υπνο μου..κάνω σενάρια.. μου τα είπε ο ίδιος εννοειται αλλά έχω αδυνατίσει πάω σε ψυχολόγο μου έχει γίνει εμμονή.εχουβ περάσει 4.5 μήνες από τοτε.
    Καλησπέρα.
    Μου φαινεται πως αγχώνεσαι άδικα,από την στιγμη που ο άντρας σου είπε στην αλλη ότι είναι παντρεμένος.

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Ε και;τι σημαίνει;

  3. #63
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Δεν είναι όμως ζηλιάρα ποτέ δεν τον ελεγχα ποτε.δικαιωματα δεν είχε δώσει. Αυτό με ξινισε πάρα πολυ
    Άμα σε ξινισε παρά πολύ το γεγονός ότι έδωσε το κινητό της δουλειάς (ούτε καν το προσωπικό του) σε μια άγνωστη που του είπε για ανακαίνιση κτλ κτλ κ δν τον ξαναπηρε και τηλ πολύ ευθικτη είσαι......

    Απορώ πως αντέχει ο σύντροφός σου και δν έχει πνιγεί ακόμα με τόση ανασφάλεια.........μπορεί να τα θέλει και αυτός....να τον ανεβάζει που ζηλεύεις ως δεύτερος ανασφαλής στη σχέση και να σου τα λέει και επίτηδες ...γνωρίζοντας ότι είσαι υπερβολική και θα κάνεις σκηνή.....

    Νορμάλ άνθρωπος που αντέχει να είναι με κάποιον που τον περιορίζει τόσο πολύ δεν είναι........έχει ελλείμματα αυτοπεποίθησης κ αυτός μάλλον και του αρεσει να ζηλεύεις...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Καλά κάνεις και τα λες χύμα.ειχα δεδομένο ότι θα προφυλασσοταν από αυτή την κακοτοπια.θα μπορούσα να έχω κολλήσει αλλού.στο ότι πχ πως βοήθησε μια άγνωστη..την ξέρει.;κλπ Εγώ δεν στάθηκα εκεί.σταθηκα στο τηλ. Σταύρωστε με
    Δεν λέω να σε σταυρώσουμε βρε συ Μίνα, προφανώς ούτε εσένα σου αρέσει αυτό που ζεις και δεν το κάνεις επίτηδες αλλά σοβαρά τώρα το ότι τόσα άγνωστα άτομα σε ένα φόρουμ σου λέμε όλοι μαζί οτι παραλογίζεσαι εντελώς και ότι ο άντρας σου δεν έχει κάνει τίποτα μεμπτο που να σου δίνει δικαίωμα να τον υποψιάζεσαι, δεν σε βάζει σε σκέψεις;

    Στην ψυχολόγο πηγαίνεις για κάποιο συγκεκριμένο λόγο; Σου έχει γίνει κάποια διάγνωση;

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Ότι αυτό που ζω είναι μόνο στο κεφαλι μου.και στη πραγματικότητα ο Νίκος είχε πρόθεση να κάνει τίποτα κι αυτο έχει φανεί μιας και εκείνη δεν κάλεσε ποτέ ούτε για δουλεια.της έδειξε ότι δεν είναι διαθεσιμος

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Ότι αυτό που ζω είναι μόνο στο κεφαλι μου.και στη πραγματικότητα ο Νίκος είχε πρόθεση να κάνει τίποτα κι αυτο έχει φανεί μιας και εκείνη δεν κάλεσε ποτέ ούτε για δουλεια.της έδειξε ότι δεν είναι διαθεσιμος
    Ναι αυτό σου λέμε όλοι τόση ώρα χωρίς να είμαστε ψυχολόγοι.
    Εννοούσα αν πήγαινες από πριν σε ψυχολόγο για κάποιο θέμα, αν σου έχει γίνει κάποια διάγνωση γενικά.

  7. #67
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Πήγαινα πριν 5 χρόνια στη ίδια.επειδη είχαμε σχέση τότε 4 χρόνια με τον τώρα άντρα μου Κι τον είχα χωρίσει και με κυνήγησε κανέναν μηνα και μετά σταμάτησε και έκανε άλλη σχέση.τοτε μαλιστα Εγώ το θεώρησα απιστία κ έτσι ξεκίνησα ψυχολογο

  8. #68
    Miliva21
    Guest
    Μα από τη στιγμή που είχατε χωρίσει....Και πόσο μάλλον με απόφαση δική σου και μετά από ένα μήνα έκανε άλλη σχέση....δικαίωμα του....Φυσικά και ΔΕΝ είναι απιστια....Τι έπρεπε δλδ να κάνει ο άνθρωπος να τρέχει πίσω σου μια ζωή και να τον φτύνεις.....;

    Έχεις παράλογες απαιτήσεις...
    Άλλαξε μυαλό γτ θα τον χάσεις τον άντρα σου...θα κουραστεί...αν δεν έχει αρχίσει να κουραζεται ήδη και τότε εκεί να δεις απιστία που θα πέσει συννεφο...και εκεινη τη φορα δυστυχώς δεν θα είναι στο μυαλό σου

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Έχει κουραστεί πολύ το ξέρω . Έχει νεύρα πολλά.πολλα ξεσπάσματα βρισιές.κλπ

  10. #70
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Έχει κουραστεί πολύ το ξέρω . Έχει νεύρα πολλά.πολλα ξεσπάσματα βρισιές.κλπ
    Ε λογικό ρε κοπέλα μου......αυτά έπρεπε να τα παιρνεις στη πλάκα και να χαίρεσαι στη τελική που ο σύντροφός σου έχει πέραση και είναι ελκυστικός......

    Όχι να του βγάζεις το λάδι ......

    Δεν θέλουν οι άντρες γκρίνια ξενερώνουν.....αντί να κάθεσαι και να σκέφτεσαι τι ήθελε αυτή και τι έκανε αυτός γτ δεν κάθεσαι να βρεις μια νέα έκπληξη να του κάνεις για να συσφιξετε τις σχέσεις σας και να σταματήσετε να τρωγεστε....Μια εκδρομή....ένα ταξίδι....νέα εσώρουχα.......το αγαπημένο του φαγητό ....

    Βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί πράγματα πρακτικά που θα σας βοηθήσουν ....

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Μiliva με έκανε να σκεφτώ ύποπτα οχι το ότι τον φλέρταρε κάποια.αυτο γίνεται κάθε μέρα σε όλους που λέει ο λόγος ...εμένα με έκανε κουρέλι.. το ότι έδωσε ένα δεύτερο τηλέφωνο για επιφυλαξη μην είναι εκείνη..περιεργη...Δηλαδη αν τον πάρει και δεν μου το χει πει ακόμα να μπορεί να το διαχειριστεί πιο εύκολα.εγω όμως αυτό δεν το εκλογικευσω.. βοήθεια..

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Κοπελα μου μην ανησυχεις ο αντρας σου σε αγαπαει αλλιως δεν θα σε κυνηγαγε. Και της αρνηθηκε αυτηνης και στο ειπε και της εδωσε το εταιρικο τηλεφωνο απλως σου εχει γινει εμμονη τωρα μην αγχωνεσαι πηγαινε σε ενα ψυχιατρο να σου δωσει την θεραπεια σου να ηρεμησεις πριν χασεις τον αντρα σου!!

  13. #73
    Banned
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    391
    Λουλούδι για να μην σε μπερδεύω όταν λέω εταιρικό εννοώ το τηλ της δουλειάς του της πρώτης.. τους δικούς του πελάτες τους έχει στο προσωπικο του

  14. #74
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Έχει κουραστεί πολύ το ξέρω . Έχει νεύρα πολλά.πολλα ξεσπάσματα βρισιές.κλπ
    Κοιτάξτε να περιορίσετε τις εντάσεις. Να σέβεστε ο ένας τον άλλον. Σε τί περιβάλλον θα μεγαλώσετε τα παιδιά που θα κάνετε; Σε φωνές, βρισίδια και τσακωμούς;

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by mina2014 View Post
    Λουλούδι για να μην σε μπερδεύω όταν λέω εταιρικό εννοώ το τηλ της δουλειάς του της πρώτης.. τους δικούς του πελάτες τους έχει στο προσωπικο του
    Μηπως το εδωσε καταλαθος οτι βρηκε προχειρο εκεινη τη στιγμη να την αποφυγει πως και πως; Μονο αυτη την εξηγηση μπορω να δωσω και αφου λες και οτι αυτη δεν τον πηρε ποτε. Μην σου μπαινουν ιδεες κοριτσι μου απολαυσε το γαμο σου!!!!!!!! Μια φορα ζουμε!!!!!

Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γάμος!
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 26-03-2014, 12:09
  2. προβληματικος γαμος!!
    By Ritaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 11:41
  3. Γάμος με αλλοδαπή
    By vascos55555 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 23-12-2011, 22:04
  4. Γάμος
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 20-02-2011, 21:11
  5. ΓΑΜΟΣ - ΣΕΞ : 1-0
    By Human in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 07-01-2009, 00:57

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •