Ladose η Seropram στις κρισεις πανικου;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95

    Ladose η Seropram στις κρισεις πανικου;

    πασχω εδω και παρα πολλα χρονια απο κρισεις πανικου.Πηρα αρκετα αντικαταθληπτικα και αγχολιτικα και ερχετε παλι η στιγμη να αλλαξω φαρμακο γιατι δεν ειμαι καλα. Η γιατρος μου, μου προτεινε Ladose η Seropram.Υπαρχουν καποιοι που τα εχουν δοκιμασει και ειδαν αποτελεσμα;θα εκτιμουσα παρα πολυ αν μου απαντουσατε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Προσωπικα δεν ειδα καμια βελτιωση με το σεροπραμ. Το ladose με βοηθησε πολυ.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    seroxat φίλε..!Το πάιρνω τόσα χρόνια και και όσες φορές μου έδωσαν άλλο,δεν είχε τα αποτελέσματα που έχει αυτό..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΠΟΛΛΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Και το σεροξατ δεν μου κανε τιποτα επίσης. και ειναι δυνατοτερο απο το σεροπραμ. Δοκιμασε λαντοζ εμενα με βοηθησαν πολύ.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΟΚ

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΛΕΞΗ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    ka8esai kai perimeneis panathseis apo edw mesa?Rwta thn giatro sou..ayth einai h pleon katallhlh na se apanthsei..kai an den eisai euxarhsthmenh apo aythn..allakse giatro..

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    υπαρχει κανεις?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Χαβιαρόπουλε, δεν είμαι σίγουρη πως έχω καταλάβει ακριβώς από τι υποφέρεις. Η αγωνία σου για κάθε λογής φάρμακο είναι τόσο μεγάλη που σκεπάζει όλα τα υπόλοιπα που ίσως έπρεπε να μας πεις για να σε βοηθήσουμε. Αν οπως νομίζω το πρόβλημά σου είναι οι κρίσεις πανικού ίσως σε βοηθούσε να μας έλεγες λίγες λεπτομέρειες παραπάνω. λίγες από τις σκέψεις σου, τι αισθάνεσαι ψυχικά και τι σωματικά. Τέλος πάντων.
    Αν λοιπόν σε βασανίζουν οι κρίσεις πανικού δες αυτό το site:

    http://www.panicportal.com/

    Είναι πολύ βοηθητικό. Στέλνεις το email σου και ο τύπος σου στέλνει καμιά 10 μαθήματα πως να ξεπερνάς τους πανικούς. Τα μαθήματα είναι προσωπικά, απευθύνονται σε σένα και σου στέλνει με email 1 κάθε μέρα, δωρεάν. Αν δεν ξέρεις αγγλικά πες σε κάποιο φίλο να σου μεταφράζει.
    Επίσης ο ίδιος τύπος πουλάει 1 βιβλίο που λέει αναλυτικά την τεχνική του και κάνει περίπου 70 δολλάρια (δεν το έχω πάρει και δεν γνωρίζω να σου πω σχετικά).
    Στεναχωριέμαι που προσπαθείς να λύσεις το πρόβλημα μόνο με κάποια χημική ουσία, γιατί από κρίσεις πανικού όπως γνωρίζεις δεν πέθανε ποτέ κανείς...¨

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    10
    to seropram me voh8ise arketa to pira mono 4 mhnes kai eimoun polu kala!!!!!!!!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    26
    Κ εγω δεν ειδα βελτιωση με το σεροπραμ. Απο χτες παιρνω ladose.Μακαρι να δω διαφορα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by toallomiso View Post
    Κ εγω δεν ειδα βελτιωση με το σεροπραμ. Απο χτες παιρνω ladose.Μακαρι να δω διαφορα...
    αν δεις να μας το πεις............γτ και γω δεν εχω βρει ακομη φαρμακο να με πιανει

  15. #15
    YokoChoco
    Guest
    Χαβιαρόπουλε.
    Κόψε μαχαίρι την καφεΐνη και οποιοδήποτε διεγερτικό ποτό πίνεις.
    Πίνε 3 ποτήρια τσάι ΜΕΛΙΣΣΟΧΟΡΤΟ την ημέρα και δοκίμασε κάψουλες ΒΑΛΕΡΙΑΝΑΣ...
    Και να περπατάς 60' κάθε μέρα.
    Να κάνεις Γιόγκα 3 φορές την εβδομάδα.
    Να δείς ψυχοθεραπεύτη και ένα καλό ψυχίατρο με ανοιχτό μυαλό.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •