Που χάθηκε παλι o elis;;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 95
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δεν πιστευω να τον διαγραψουν ε? θελω να πω οτι μπορεις να φας οσα μπαν θες αλλα δε σε διαγραφουν ε?
    δε θα χασεις το τροολαρισμα μην ανυσιχεις.

  2. #17
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ο Έλις έχει καλή καρδούλα...και πάντα καλοπροαίρετος
    +φωνω.....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Δεν διαφωνώ το να έρθει ο elis κλπ. απλά να μην χαλάει τσάμπα τα νήματα. Νομίζω πως κουράζει να βλέπεις άσχετα πράγματα σε σοβαρά νήματα, παρόλο που έχουμε ελευθερία λόγου.

    Για παράδειγμα, θυμάμαι ένα θέμα από ένα παιδί, που δεν ήθελε να πάει στρατό, επειδή δούλευε για τους γονείς του και ο elis νόμιζε μάλλον ότι ήθελε να αποφύγει τον στρατό, έτσι του είπε να πάει στρατό και να μην είναι "κότα". Ε ντάξει, κάπου να χαλαρώσει και εκείνος.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Δεν διαφωνώ το να έρθει ο elis κλπ. απλά να μην χαλάει τσάμπα τα νήματα. Νομίζω πως κουράζει να βλέπεις άσχετα πράγματα σε σοβαρά νήματα, παρόλο που έχουμε ελευθερία λόγου.

    Για παράδειγμα, θυμάμαι ένα θέμα από ένα παιδί, που δεν ήθελε να πάει στρατό, επειδή δούλευε για τους γονείς του και ο elis νόμιζε μάλλον ότι ήθελε να αποφύγει τον στρατό, έτσι του είπε να πάει στρατό και να μην είναι "κότα". Ε ντάξει, κάπου να χαλαρώσει και εκείνος.
    Όντως κουράζει και το ότι πετάει άσχετα αλλά και τα βρωμόλογα που χρησιμοποιεί... Μερικοί από μας μάθαμε τρόπους...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αγαπαμε ελις!! Και ας τρολλαρει, αφου δεν ειναι καλα!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε θα χασεις το τροολαρισμα μην ανυσιχεις.
    Και εσυ τρολλαρεις ασυστολα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Δεν ξέρω αν τρολαρει η όχι πάντως e psychology χωρίς Έλις .=.αυτοκίνητο δίχως μηχανη...
    Πολλοί είναι αυτοί που τρολαρουν μόνο ο Έλις πείραξε..
    Ο Έλις είναι ο μόνος εδώ πέρα που δεν πειράζει κανέναν..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κι εγω τον ' παω ' ,.................

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δεν πιστευω να τον διαγραψουν ε? θελω να πω οτι μπορεις να φας οσα μπαν θες αλλα δε σε διαγραφουν ε?

    Εχω φαει 12 παρατηρησεις , συνολον 37 βαθμοι ......

  10. #25
    Miliva21
    Guest
    Έχω φάει 2 infractions και δεν έχω καταλάβει πως....
    Θέλω καθαρό ποινικο μητρωο μπουχου χου

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν ξέρω αν τρολαρει η όχι πάντως e psychology χωρίς Έλις .=.αυτοκίνητο δίχως μηχανη...
    Πολλοί είναι αυτοί που τρολαρουν μόνο ο Έλις πείραξε..
    Ο Έλις είναι ο μόνος εδώ πέρα που δεν πειράζει κανέναν..
    Εμένα με πειράζει κι όταν λείπει το φόρουμ είναι πιο ήρεμο κι εγώ επίσης... Ούτε εγώ είμαι καλά αλλά προσέχω τα λόγια μου...
    Αυτά είχα να πω και το λήγω εδώ από μεριάς μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Και εσυ τρολλαρεις ασυστολα.
    δε σε ενδιαφερει τι γραφει καποιος αλλα ποιος το γραφει αν και κατι αλλο ενοω
    Last edited by αλεξανδρος_77; 06-02-2019 at 00:02.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Το φόρουμ εκτος των άλλων προσφέρει βοήθεια σε άτομα τα οποία η κοινωνία έχει απομονώσει. Άτομα που οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν/φοβούνται/ προσβάλλονται από αυτα/ ή αδιαφορούν και τα έχουν απομονώσει. Έτσι το φορουμ αποτελεί έναν χώρο, τον μοναδικό για κάποιους, ώστε να μπορούν να ανταλλάξουν δυο κουβέντες έστω και διαδικτυακές με άλλους ανθρώπους χωρίς να κρίνονται συνεχώς. Είναι θλιβερό να αντιμετωπίζουν την ίδια συμπεριφορά και εντός του φόρουμ και μάλιστα από ανθρώπους που έχουν υποτίθεται μια κατανόηση σε θέματα ψυχικής υγείας.
    Ναι, ο ελις, τρολαρε συχνά, θα συνεχίσει να τρολάρει προφανώς αν ξαναμπει, πολλές φορές χρησιμοποιούσε άσχημη γλώσσα, δυσκολευόταν να ακολουθήσει τους κανόνες του φόρουμ ή να συμμετέχει στην συζήτηση....μαντέψτε γιατί.

    Ήθελα να ξερα, όλοι εσείς που διαμαρτύρεστε για τον ελις- και τον κάθε ελις- που στο κάτω κάτω δεν μπορούσε να σας κάνει και τίποτα μέσα από μια οθόνη, δεν κινδυνεύατε να σας επιτεθεί ξαφνικά πανω στον παροξυσμό της ασθένειας του πχ, στην πραγματική ζωή....πως συμπεριφέρεστε στους ανθρώπους με ψυχικές ασθένειες γύρω σας; Σας χαλάνε την αισθητική και τους βάζετε χ;;; Είχατε ποτέ κάποιον ασθενη στην οικογένεια σας ή στο στενό σας περιβάλλον; Τι κάνατε όταν πεταγόταν στην κουβέντα σας για να πει ένα άσχετο; Ή όταν ξαφνικά έβαζε τις φωνές μέσα στην νύχτα; Τι θα κάνατε ας πούμε αν ήταν το παιδί σας; Ή τα δικά σας παιδιά δεν θα γίνουν ποτέ έτσι;

    Είχα έναν συμφοιτητή όταν σπούδαζα, δεν ξέρω από τι έπασχε αλλά ήταν πραγματικά δύσκολα κάποια διαστήματα, έμπαινε ξαφνικά μέσα στο αμφιθέατρο κι άρχιζε να βρίζει δυνατά με τις χειρότερες βρισιές που είχα ακούσει ποτέ διακόπτοντας το μάθημα. Ευτυχώς δεν έτυχε ποτέ να ακούσω κάποιον συμφοιτητή μου να πει "α τον μαλάκα , μου χάλασε την μέρα σήμερα!" γιατί δεν ξέρω πώς θα είχα αντιδράσει. Μάλλον δείχναμε όλοι κατανόηση ή όποιος δεν την είχε, δεν έτυχε ποτέ να τον ακούσω να το εκφράζει. Τι έπρεπε να κάνουμε άραγε; Να ζητήσουμε να τον διώξουν για να μη μας χαλάει την αισθητική;

    Καταλαβαίνω πως το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες και οφείλει να διατηρεί κάποια όρια. Αυτό που δεν καταλαβαίνω και δεν θα καταλάβω ποτέ είναι η τόση έλλειψη κατανόησης από άτομα που είτε πάσχουν και τα ίδια είτε κοντινά τους πρόσωπα.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχω δεν ειχα διαθεση να τα βαλω με κανενα απλα τα πραγματα ειχαν φτασει σε ενα σημειο που ηταν αδυνατο με τη λογικη της υποχορησης να ηταν ολα οκ αν καποιος δεν εχει ορεξη να με ενοχλησει δε με ενδιαφερει το τι κανει

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Ελισάβετ, επειδή εγώ είπα ότι ενοχλούμαι απ' το συγκεκριμένο μέλος θα σου πω ότι εμένα μια χαρά μπορεί να με πειράξει και μέσα από την οθόνη, με ταράζουν οι βρισιές που απευθύνει προς τα μέλη άρα και προς εμένα (χώρια που με έχει προσβάλλει και προσωπικά με καθόλου ωραία λέξη) και με ενοχλεί και που γράφει άσχετα στα άλλα θέματα γιατί η ιδεοψυχαναγκαστική μου διαταραχή βαράει κόκκινο! Αν ο elis είναι απροσάρμοστος λυπάμαι πολύ αλλά δεν φταίω εγώ ούτε κανένας άλλος...
    Αν κατάλαβες κατάλαβες αλλιώς συνέχισε να τον δικαιολογείς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Οτι χαθηκε..
    By deneimaiapodw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 24-06-2012, 22:59
  2. ΧΑΘΗΚΕ ΣΚΥΛΑΚΙ
    By mcan in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 1
    Last Post: 29-08-2009, 21:23
  3. Aν το πεις, χάθηκε..
    By liberchild in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 79
    Last Post: 04-11-2007, 14:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •