Σας αρεσει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    Σας αρεσει?

    Σας ασεσει κερδιζεται τον κοσμο? να κερδιζεται τις καρδιες του κοσμο? να κερδιζετει την επιστοσυνη του κοσμυ?
    να καταφερνεται να γινεστε τα ατομα που θα θελουν οι αλλοι να γινουν φιλοι σας κ σχεση σας? εγω προσοπηκα αυτο θελω να κανω στην ζωη μου... γτ τα εχω δοκημασει ολλα κ αυτο ειναι που μου εδινε την μεγαλυτερη ευτιχια... απλα καμια φορα δεν μου ολλα οπως τα θελω με ολλους οσους θελω αλλα τι να κανουμε...
    περιμενω γνωμη σας [emoji8][emoji8][emoji8]

    Εστάλη από Redmi 5 Plus στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Εννοείς να παριστάνεις κάτι άλλο από αυτό που είσαι, προκειμένου να σε συμπαθήσουν; Γιατί να σε ενδιαφέρει τόσο πολύ, το να πάρεις εξωτερική επιβεβαίωση;

  3. #3
    Όλοι έχουμε ανάγκη από αποδοχή και στενή επαφή. Αρκεί να μη θέλουμε άλλους για να γεμίσουμε τα κενά μας...

    Εστάλη από Redmi 5 Plus στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Miliva21
    Guest
    Πώς και φιλάκια.....; το στέλνεις κάπου συγκεκριμένα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Την κερδιζω με την συμπεριφορα μου , ουτως η αλλεως , ειναι ομως ωραιο συναισθημα , η τοχεις , η δεν τοχεις , ειναι χαρισμα ....το θεμα ειναι να προσελκυεις και να επιλεγεις τους σωστους ανθρωπους .......οι φιλοι ειναι πολυ σημαντικοι στην ζωη .....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Την κερδιζω με την συμπεριφορα μου , ουτως η αλλεως , ειναι ομως ωραιο συναισθημα , η τοχεις , η δεν τοχεις , ειναι χαρισμα ....το θεμα ειναι να προσελκυεις και να επιλεγεις τους σωστους ανθρωπους .......οι φιλοι ειναι πολυ σημαντικοι στην ζωη .....
    Κοίτα δεν ξέρω τι παίζει σε μεγαλύτερες ηλικίες, αλλά στην ηλικία την δικιά μου, καλό είναι να φυλάγεται κάποιος πριν ανοιχθεί γενικά. Δεν είναι όλα ρόδινα στην ηλικία των 20+, ειδικά αν μιλάμε για σχέσεις ή φιλίες.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Πώς και φιλάκια.....; το στέλνεις κάπου συγκεκριμένα;
    βρε ναιιι!!!!... Φυσικααα!!!!! σε σενα τα στελνωωω!!!! αν κ δεν σε ξερω καλα μπορω να αναγνωρισω το ποσο καλοκαρδη εισαι γιαυτο...

  8. #8
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    βρε ναιιι!!!!... Φυσικααα!!!!! σε σενα τα στελνωωω!!!! αν κ δεν σε ξερω καλα μπορω να αναγνωρισω το ποσο καλοκαρδη εισαι γιαυτο...
    Ναι καλά καλά...

    Λοιπόν στο θέμα σου φυσικά και το έχουμε λίγο πολύ όλοι αυτό
    Αρκεί να μην μένουμε μόνο σε αυτό η ζωή έχει και αλλά πραγματα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Κοίτα δεν ξέρω τι παίζει σε μεγαλύτερες ηλικίες, αλλά στην ηλικία την δικιά μου, καλό είναι να φυλάγεται κάποιος πριν ανοιχθεί γενικά. Δεν είναι όλα ρόδινα στην ηλικία των 20+, ειδικά αν μιλάμε για σχέσεις ή φιλίες.
    αρηβος αυτο φιλος... κοιτα γενικα εγω θηθελα παντα να ανοιγωμαι σε νεα περηβαλοντα κ να γνωριζω καινουριους ανθρωπους... αλλα ως λογικο επομενο δεν μας γουσταρουν κ ολλοι κ γιαυτο κ πολλες φορες γυρναω στοβν εαυτο μου για να δω τι κανω λαθος κ το κανω σε βαθμο αυτοκαταστροφης οπως μου λενε κ η ψυχολογος κ ο γιατρος μου... αλλα δν μπορω ρε γαμωτοοο... ας πουμε ειχα γνωρισει μια κοπελα που στην αρχη εκανε σαν τρελη για να βρησκει χρονο να περναει μαζι μου κ μετα απο καποια δικα μου μικρο λαθακια π.χ. (καμια φορα την εβλεπα να μηλαει με αλλον κ την εγραφα η με ξενερωμνε κ την απεφευγα) κ μετα με ''εγραψε'' κ αυτη αλλα μετα μετανιωσα... κ εφτασα σε σημειο να της δειχνω ακομα κ σε εντονο βαθμο ποσο ηθελα να τα ξαναπαμε καλα αλλα αυτη τπτ... πφφφ γαμω το στανιο μου γαμωωω...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ναι καλά καλά...

    Λοιπόν στο θέμα σου φυσικά και το έχουμε λίγο πολύ όλοι αυτό
    Αρκεί να μην μένουμε μόνο σε αυτό η ζωή έχει και αλλά πραγματα
    χαχαχα καλα λεει.... κοιταξε ναι εχει αμετρητα... αλλα τα κοινονικα ανταμωματα ειναι κτ που συμβαινουν παντου

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    γενικα ηθελα μετα απο μια μεγαλη μπορα της ζωης μου να ξαναβγω κ ανα διεκδηκησω την ζωη κ οτι μπορω απο αυτην οπως κ αντθωπους κ σχεσεις κ φιλους κ παρεες κλπ... αλλα ρε γαμωτο καποιος ανθρωπους πονας πιο πολυ οταν τους χανεις... γτ ειχες πιστεψει σαυτους... τπους ειχες συμπαθησεις οχι απλα αγαπησει... σε καναν ευτυχησμενο οχι απλα ερωτευμενο... κ ειδικα αν λαβεις υποψην πως στην αρχη σε συμπαθησαμν κ αυτοι στην αρχη κ μετα δεν ξερεις τι ακρηβος εκανες λαθος κ εφυγαν

    σαν να σου λενε καα καποιο τροπο οτι δεν εισαι αξιος για αυτους... κλαπςςς

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    παντος πιστευω σημαντικο ειναι ενα κ μονο πραγμα... μορει να περικοψαμε ενα μεγαλο κομματι του εαυτου μας κ να το πεταξαμε στον αλλον για να το καψει στην φωτια του... αλλα... οσα κομματια του εαυτου μας κ αν θυσιασαμε για καποιον αλλον πρεπει να θυμωμαστε οτι ο εαυτος μας παντα θα αυτοαναπληρωνενται κ θα μπορει να ξανα ολοκληρωνεται απο μονος του οποτε δεν πρεπει να χανουμε τον εαυτο μας εξετιας καποιου αλλου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    κ το χειρωτερο δεν ειναι οτι οκ τον εχασες κ εχασες ενα κομματι τουθ εαυτου σου.. το χειροτερο ειναι να περνεις απο αυτοτο ατομο πολυ περιεργες συμπεριφορες του στυλ μια ναι μια οχι μια θελω μια δεν θελω... κ νιωθεις να σε κοροιδευει.. αφου κ ο κολητος μου μου λεει πως ετσι ειναι αυτοτο ατομο αλλ εγω ακομα γαμωτο νιωθω ασχημα γτ για πολλα απο αυτα ριχνω το φταιξημο πανω μου

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Κοίτα δεν ξέρω τι παίζει σε μεγαλύτερες ηλικίες, αλλά στην ηλικία την δικιά μου, καλό είναι να φυλάγεται κάποιος πριν ανοιχθεί γενικά. Δεν είναι όλα ρόδινα στην ηλικία των 20+, ειδικά αν μιλάμε για σχέσεις ή φιλίες.
    Ουτε γω ξερω τι γινεται στην γενια σου , αλλο γινοταν στην γενια μου , δεν υπηρχε επιφυλακτικοτης , αλλα προσεκτικος παντα πρεπει νασαι στην επιλογη των φιλων

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    κοιταχτε παιδια μπορει με της γενιες να αλαζουν τα πραγματα αλλα αυτες οι αλλαγες ειναιν μονον επιφανειακες.. κατα βαθος ολλες οι αναγκες περι σχεσεων του ανθρωπου ειναι ιδιες γτ κατα βαθος υπαρχει η φυση του ανθρωπου που ειναι παντα η ιδια

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν μου αρεσει η ζωή μου..
    By Alikaki14 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 03-02-2016, 01:26
  2. μου αρεσει καποιος
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 26-06-2015, 09:39
  3. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
    By dreamvs in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 10-06-2012, 00:27
  4. Δεν μ' αρέσει.. ενώ μ' αρέσει..
    By μαρκελα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-02-2012, 19:31
  5. ΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ
    By tweetaki15 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 26
    Last Post: 06-08-2011, 20:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •