Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για το ΚΕΠΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Mrgilleas
    Guest

    Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για το ΚΕΠΑ

    Οπως γραφει ο τιτλος ρωταω τι πρεπει να κανεις για να περασει κανεις απο την επιτροπη κεπα.ειχα περασει παλια αλλα πρεπει να εχουν αλλαξει τα πραγματα απο τοτε π.χ. πρεπει να εχει καταργηθει το παραβολο των 49 ευρω.πρεπει να το κλεισω διαδικτυακα να περασω επιτροπη ή πρεπει να παω σε ενα συγκεγκριμενο μερος για να περασω απο επιτροπη.οποιος εχει περασει ή περναει σε λιγο καιρο μπορει να με διαφωτισει πως μπορω να περασω απο αυτην την εξεταση

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    Θέλουν ένα έγγραφο ειδικό 2-3 σελίδες (περιεχει και προσωπικά σου στοιχεία) συμπληρώμενο από το γιατρό σου, χαρτιά από νοσηλείας, βιβλιαριο (αν είσαι ανασφάλιστος συνταγές φαρμάκων το τελευταίο τρίμηνο)

    Εστάλη από Lenovo TB-X304L στο E-Psychology.gr Mobile App
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #3
    Mrgilleas
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    Θέλουν ένα έγγραφο ειδικό 2-3 σελίδες (περιεχει και προσωπικά σου στοιχεία) συμπληρώμενο από το γιατρό σου, χαρτιά από νοσηλείας, βιβλιαριο (αν είσαι ανασφάλιστος συνταγές φαρμάκων το τελευταίο τρίμηνο)

    Εστάλη από Lenovo TB-X304L στο E-Psychology.gr Mobile App
    πρεπει να κανω ηλεκτρονικα την αιτηση εξετασης για κεπα στο σαιτ αυτο??? https://apps.ika.gr/eKEPA/faces/index.xhtml
    αν κανω την αιτηση αυτη εγγραφης ειμαι οκ για να περασω σε εξεταση περα απο τα δικαιολογητικα.την εκανα την εγγραφη δεν μου εγραψε ποτε περναω επιτροπη.η μονο κανεις εγγραφη για να δεις το ποσοστο οταν εξεταστεις??δηλαδη με την εγγραφη στο ανωτερω σαιτ ισχυει οτι θα περασω απο εξεταση ή θελει και αλλα πραγματα??

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σημερα με πηραν τηλ απο το κψυ και μου ειπαν οτι καταργηθηκε η χειρογραφη διαγνωση.
    πηγα στο δημαρχειο στο γραφειο "κεντρο κοινοτητας".εκει κανανε ηλεκτρονικη αιτηση οτι θελω να περασω κεπα.μου ζητησαν αμκα, iban, και την προηγουμενη αποφαση εφοσον υπηρχε.
    μετα μπαινει ο γιατρος σε μια σελιδα και κανει ηλεκτρονικη διαγνωση.αλλα η σελιδα αυτη που θα μπαινουν οι γιατροι δεν ειναι ενεργη ακομα..
    οταν γινει κι αυτο σου στελνουν μηνυμα στο κινητο για το ποτε θα περσεις απο την επιτροπη.
    αυτα εμαθα σημερα..ελπιζω να καταλαβα σωστα...
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    ναι αλλαξανε boo το εμαθα και γω, εγω περναω τον επομενο φεβρουαριο τοτε ληγη η τωρινή αποφαση κεπα

Similar Threads

  1. κεπα
    By boo in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 9
    Last Post: 06-02-2019, 00:01
  2. ΚΕΠΑ
    By dazed in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 26-02-2018, 23:45
  3. Είμαι εδώ για να βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ όσους το χρειάζονται!!!
    By Gogo23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 36
    Last Post: 10-03-2013, 04:10
  4. Replies: 31
    Last Post: 17-09-2012, 16:58
  5. Πόσα μέλη φόρουμ χρειάζονται για αλλαγή μιας λάμπας;
    By Seduction in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 27-08-2011, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •