Quote Originally Posted by kostass35 View Post
Καλησπερα στο φορουμ!θα ηθελα να σας εκμυστηρευτώ το πρόβλημα μου κ αν κάποιος άντρας ειχε το ιδιο ή γνωριζει την αντιμετωπιση του θα χαρω να μου πει την πως το ελυσε!
Το προβλημα μου ειναι τι δν ευχαριστιεμε το σεξ οσο θα επρεπε κ δεν μπορω να τελιωσω αν δεν αυνανιστω απο μονος μου!
Πιστευω οτι μου εχει δημιουργηθει αυτο λογω του μακροχρονιου καθημερινου αυνανισμου κ τη παρακολουθηση πορνο κ οτι μαλλον εχω συνηθισει να τελιωνω απο μονος μου..κ οσες φορες βρισκομαι σεξουαλικα με γυναικα δν μου κανει αισθηση κ δν τελιωνω με τη σεξουαλικη πραξη παρα μονο με αυνανισμο!Ειναι ψυχολογικο λυνετε ή εχω δημιουργησει προβλημα σε νευρα πεους κ χρειαζετε επεμβαση κτλ!
Θα ηθελα να πω οτι στυση εχω κανονικα κ με ερεθιζουν πολυ οι γυναικες..αυτο σκεφτομαι εντονα συνεχεια κ ο αυνανισμος μου ειχε γινει σαν ψυχαναγκασμος!τωρα δεν αυνανιζομαι σε αυτο το ρυθμο κ αγχωνομε πολυ οτι μου εχει συμβει ισως κακο!
ευχαριστω πολυ!
Οι συμβουλές που σου έδωσαν είναι ξεκάθαρα σωστές για μένα. Αν περιορίσεις το ζητημα αυνανισμός, η όρεξη σου θα επανέλθει σε σούπερ επίπεδα, μη σε αγχώνει καθόλου. Το σώμα σου είναι φτιαγμένο για να επιθυμεί (από οργανικής πλευράς) αν και εφ' όσον τού αφήσεις κάποιο χώρο...