Όποιος γνωρίζει κάτι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    amelia1996
    Guest

    Όποιος γνωρίζει κάτι

    Καλημερα! Το εχω γραψει και σε αλλα threads ,αλλα θεωρησα πιο σωστο να ανοιξω και αυτο με την εξης ερωτηση: σας εχει τυχει περιπτωση ψυχοθεραπευτριας χωρις αδεια ασκησεως επαγγελματος που να εβρισκε δικαιολογιες οταν της ζητηθηκε το πτυχιο?δεν θα ηθελα να δημοσιευτουν ονοματα κλπ και οποιος δεν θελει να γραψει δημοσια μπορω να δωσω το email μου, ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εδω οι περισσοτεροι με πτυχια δε μπορουν να βοηθησουν ποσο μαλλον οταν δεν εχουν καν το βασικο πτυχιο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #3
    amelia1996
    Guest
    μπορει να γραψει και οποιος εχει διαβασει/ ακουσει κατι σχετικο.. το email μου ειναι : [email protected] για οποιον δεν θελει να γραψει δημοσια!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    13
    me syxgwreite pou mporw na grapsw gia t 9ema pou 9elq exw mperdeutei.. !

  5. #5
    amelia1996
    Guest
    Γραψτε εδω αν θέλετε!

  6. #6
    amelia1996
    Guest
    Απλώς εδωσα και το mail σε περίπτωση που καποιος δεν ηθελε να απαντήσει εδω !

  7. #7
    amelia1996
    Guest
    Γραψτε εδω αν θέλετε!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Ρώτα το σύλλογο. Αν ξέρεις το ονομά του. Παπατζήδες υπάρχουνε παντού.

  9. #9
    Mrgilleas
    Guest
    υπαρχουν πολλοι απατεωνες που πιανονται πισω απο την ταμπελα του ψυχολογου χωρις να εχουν σπουδασει ποτε αναλογο αντικειμενο ή σπουδασαν σε ιδιωτικο ιεκ ψυχολογια αφου πληρωσαν για να παρουν το πτυχιο τους χωρις να αξιζουν απο γνωσεις και ικανοτητες.μακρια απο ψυχολογους,αν εχεις ψυχιατρικο προβλημα σοβαρο πηγαινε σε ενα ψυχιατρο.οι ψυχολογοι μουφες ειναι και να εχουν σπουδασει το μυαλο τους το εχουν να αρπαξουν χρηματα λενε και δυο τρεις μπαρουφες,δενεσαι μαζι τους με τον καιρο αν δεν εισαι δυνατος χαρακτηρας και πολλες φορες σε στρεφουν εναντιον αλλων μπορει να σου που οτι τα ψυχολογικα σου ξεκινησαν επειδη σου φερθηκε ασχημα η μανα σου ή ο αλλος π.χ. συγγενης σου και να σε εναντιωσουν εναντιον του.μην ψαχνεις να βρεις την ακρη σε ψυχολογους ξεκινα φαρμακα αν εχεις σοβαρο προβλημα αλλιως αν θες να μιλας καπου μπορεις να επιστευτεις ενα εμπιστο συγγενη ή φιλο και οχι να σκας 30 και 50 ευρω και να τον κανεις μαγκα με τα χρηματα σου.εγω προσωπικα εχω ψυχωση δυστυχως θα ειμαι ισοβιος πελατης αλλα οχ των ψυχολογων που δεν τους εμπιστευομαι καθολου αλλα τω ψυχιατρων που ειναι αναγκαιοι για να μου γραφουν τα φαρμακα μιας και ειναι χρονια ασθενεια αυτο που εχω και απαιτει συνεχη ληψη της αγωγης.παντως πριν την ψυχωση που ειχα αγχωδεις διαταραχες πολυ λιγες φορες πηγα σε ψυχιατρο δεν τους ηθελα καθολου αλλα δυστυχως επαθα ψυχωση και τους εχω αναγκη,αλλα αν θες τη γνωμη μου οι ψυχολογοι ειναι σκετη απατη ουτε ιατρικη εχουν σπουδασει ουτε τιποτα,αν θες λογια υποστηριξης μπορεις να βρεις απο τον καθενα.εδω υπηρχε ψυχολογος στην αττικη που συνεστουσε στους πελατες του να παιρνουν ναρκωτικα για να αισθανονται καλυτερα και αφου τους εθιζε σε αυτα τους ξεζουμισε μετα οικονομικα.ΜΑΚΡΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΜΥΚΟΝΟ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΒΑΣΙΣΤΕΙΤΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΑΓΩΓΗ ΜΟΝΟ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ

  10. #10
    Mrgilleas
    Guest
    και για να μην νομιζεις οτ λεω ψεματα για την ειδηση που σου ειπα διαβασε αυτο το αρθρο
    https://www.cnn.gr/news/ellada/story...-synelifthisan

Similar Threads

  1. οποιος γνωριζει μεθοδους απεξαρτησης παρακαλω να μου γραψει! ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ! ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    By giorgos panou in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 112
    Last Post: 16-05-2015, 18:13
  2. Replies: 4
    Last Post: 12-03-2014, 06:28
  3. ΠΑΡΑΚΑΛΩ AΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ: SERENASE, DEPAKIN COMPRESS, ZIPREXA
    By Iwantogetfree in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 27-07-2011, 00:08
  4. Έχω θεματάκι...όποιος πραγματικά γνωρίζει ας απαντήσει!
    By Joan1983 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 02-06-2011, 15:47
  5. γνωρίζει κάποιος κατι σχετικά?
    By spirosk in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-12-2008, 17:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •