Καλησπερα φιλοι μου ειμαι καινουριος στο forum και θελω συμπαρασταση σε αυτο που περναω..οπως ολοι εδω μεσα ετσι και εγω πασχω χροοοονια απο κρισεις πανικου..εχω διαγνωστει με διαταραχη πανικου και αγχοσ προσμονης απο 3 ψυχιατρους..δεν μ βοηθησε κανενας να το ξεπερασω παρα μονο οταν εκανα θεραπεια με seropram για 2 χρονια λογο καταθλιψης..τα συμπτωματα ειχαν σταματησει για αρκετα χρονια αλλα επανηλθαν..την καταθληψη την ειχα περασει στα 19 τωρα ειμαι 34 αλλα εχω αρκετα συχνα σφοδρες κρισεισ πανικου με αποκοριφομα προχθες που λυποθιμησα στην δουλεια και φυσικα δεν ειπα τπτ σε κανεναν για το θεμα μου απλα τουσ ειπα μια απλη αδιαθεσια..εχω κανει ολες τισ εξετασεις σε γιατρους δεν εχω τπτ παθολογικο..γενικα παρακολουθουμε τακτικα γιατι εχω ενα θεμα υγειας και κανω μια ενεση καθε 3 μηνες αλλα ειναι τελειως ασχετο με ολο αυτο.δεν θελω ν παω σε ψυχιατρο γιατι πεταω τα 50αρια τσαμπα και δουλεια δεν γινετε.απλα θελω να βρω ανθρωπους που περνανε το ιδιο και ν με καταλαβενουν γιατι νιωθω μονος και εχω αρχισει να απομακρυνομαι απο φιλους,σχεσεις,και διασκεδαση επιδει ντρεπομαι η μπορει και να φοβαμαι να το πω σε καποιον γιατι δεν ξερω πως θα το παρει και ολοι ξερουμε εδω μεσα οτι οταν ακουει οτι καποιος εχει θεματα ψυχολογικα και περνει χαναχ ασπουμε τον λρνρ ΤΡΕΛΟ.δεν ειμαι ακομα τουλαχιστον αλλα ολο και χειροτερευει το πραμα.περνω χαναχ των 0.50 ενα μισο οταν νιωθω οτι παει να με πιασει..και με αφηνει δεν λεω αλλα πλεον δεν κανω τπτ δεν παω πουθενα αν δεν εχω ενα χαπι μαζι μου για παν ενδεχομενο..δεν ειναι ζωη αυτη εχω κουραστει πολυ..σας ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα.