30 χρονών παρθένος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 100
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    ναι λουλουδι το ειχα κανει και θεμα για φοβιες περι σεξ δυστυχως ακομη δεν το εχω ξεπερασει αλλα με υποστηριζει το αγορι μου
    Μπραβο εισαι πολυ τυχερη, μην τον χασεις!!!!!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Λοιπόν έμενα Αθήνα μέχρι 13 περίπου και μετακόμισα με τους γονείς τότε σε μία πόλη που δεν ήξερα κανέναν. Και δεν γνωρίζω ακόμα 17 χρόνια καλά κάποιους. Έχουμε μια επιχείρηση δουλεύω 5 μήνες και μετά τους υπόλοιπους κάθομαι. Πάω κάνα ταξίδι μόνος μου και κάνα δύο καφέδες μόνος την ημέρα. Και λίγο διάδρομο που έχω σπίτι. Και πολλές βόλτες με αμάξι εθνική και τσιγάρο. Και να τρώω ώρες στο πισί σε σειρές

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Μια χαρα ειναι η ζωη σου. Κοιταξε να βρεις μια κοπελα και μην καθεσαι αλλο.

  4. #19
    Εσύ που εστιάζεις το θέμα που εχεις?γιατί δεν κατάφερες να κάνεις γνωριμίες φιλικες που νομίζεις ότι οφειλεται?

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Ναί μία κουβέντα είναι που να βρώ ο κακομοίρης.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Δεν ξέρω ίσως επειδή είμαι λίγο κλειστός χαρακτήρας πολύ μονόχνοτος μπορεί. Με ζηλεύουν πολύ λόγω της δουλειάς και ότι είμαι πλούσιος στη περιοχή. Και δεν τους νοιάζει αν είμαι καλά ή όχι ψυχολογικά ή αν κάνω κάτι καλό στη ζωή μου

  7. #22
    Θα μπορούσες μέσω διαδικτυου να κάνεις κάποιες γνωριμιες.δεν νομίζω να σε ζηλευει κάνεις για τα λεφτά και δεν πρέπει να είσαι και εσύ προκατειλειμενος με τους άλλους.η φύση της δουλειάς σου δεν σου επιτρεπει να κάνεις γνωριμιες γιατί συνηθως στις δουλειες ανοίγει ο κυκλος των γνωριμιων μας

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Πώς; Έχω δοκιμάσει πάρα πολλά dating apps αλλα τζίφος.

  9. #24
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Πώς; Έχω δοκιμάσει πάρα πολλά dating apps αλλα τζίφος.
    Αδέρφια, συγεννεις εχεις?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Εγώ πιστεύω πως σαν κοινωνία έχουμε αναγάγει το σεξ και την εύρεση συντρόφου σε κορυφαίο θέμα στην ατζέντα ημερίσιας διάταξης. Εγώ θα έλεγα να επικεντρωθείς αλλού αυτή τη στιγμή. Επένδυσε στον εαυτό σου: φρόντισε τη διατροφή σου, να διαβάζεις βιβλία και να μαθαίνεις καινούργια πράγματα (κοινώς να μην είσαι σαν τα αλυσοπρίονα του πιο Αδύναμου Κρίκου). Μη φοβάσαι να βγαίνεις βόλτες και να πηγαίνεις λίγα χιλιόμετρα μακριά. Και ο Mr. Bean μόνος του διασκέδαζε, αλλά διασκέδαζε όμορφα. Φαντάσου να μιζέριαζε κιόλας. Το πράγμα που ζητάς τώρα θα έρθει από μόνο του μετά, φυσιολογικά.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Ναί μία κουβέντα είναι που να βρώ ο κακομοίρης.
    Απο την δουλεια δεν μπορεις; Απο διακοπες πχ; Αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα γιατι δεν πας Αθηνα να μεινεις; Εχεις ενα καλο, εκμεταλλευσου το! Το πιστευω κι εγω οτι σε ζηλευουνε αυτο δεν ειναι ατοπο που λες!!!!!!!!

  12. #27
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Δεν ξέρω ίσως επειδή είμαι λίγο κλειστός χαρακτήρας πολύ μονόχνοτος μπορεί. Με ζηλεύουν πολύ λόγω της δουλειάς και ότι είμαι πλούσιος στη περιοχή. Και δεν τους νοιάζει αν είμαι καλά ή όχι ψυχολογικά ή αν κάνω κάτι καλό στη ζωή μου
    Ε, να! Βλέπεις οτι είσαι αρνητικός γενικά με τους ανθρώπους; "Σε ζηλεύουν", " δεν τους νοιάζει αν είσαι καλά". ..Όλοι; ;; Δεν υπάρχει ούτε ένας καλός άνθρωπος εκεί πέρα να συναναστραφείς;
    Ρωτάω, γιατί μου φαίνεται περίεργο. Και τουλάχιστον, συνήθως, εφόσον όλοι εκεί γνωρίζουν οτι είσαι πλούσιος, θα προσπαθούσαν κάποιοι απ αυτούς να σου κάνουν κανένα προξενιό, την κόρη τους, την ανηψιά τους... έστω υστερόβουλα, έστω επειδή έχεις χρήματα...
    Ούτε αυτό; Ε, τότε νομίζω οτι υπάρχει κάτι που το βλέπουν όλοι οι άλλοι εκτός από εσένα.

  13. #28
    Θέλω να πω κάτι ιδιαίτερα αντικοινωνικό. Π.χ., υπερβολική αγένεια.

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Συγγενεις εχω αλλα μενουν αλλου ολοι και δεν εχω επαφες. Εχω δυο αδερφια πολυ μεγαλυτερα

  15. #30
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Συγγενεις εχω αλλα μενουν αλλου ολοι και δεν εχω επαφες. Εχω δυο αδερφια πολυ μεγαλυτερα
    Τα έχεις όλα νομίζω και τα αδέρφια σου και τα λεφτά σου και όλα. Έχεις επισκεφτει ποτέ καποιον ειδικό για αυτό το θέμα?

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. 40 ετών παρθενος
    By vickympou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 14-04-2020, 02:04
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •