30 χρονών παρθένος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 100
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    αγενής δεν είμαι σίγουρα. Είμαι πολύ ευγενικός ευαίσθητος μάλθακος και ντροπαλός. Δυστηχώς για προξενειό δεν παίζει με τίποτα δεν κύκλο για τέτοια οι δικοί μου. Ένταξει είναι ίσως κάτι καλά παιδιά αλλά και πάλι δεν τους νοιάζει έκανα ένα φεγγάρι ξέμπαρκος με κάποιους παρέα και από αυτούς όλοι παντρεύτηκαν ή έχουν σοβαρή σχέση εκτός από μένα. Και το αστείο είναι ότι ξέρουν ότι 30 άρισα και δεν έκανα ποτέ σχέση αλλά τι να μου κάνουν. Παρθένος δεν τους το χω πεί ότι είμαι γιατί είμαι και κλειστή κοινωνία και θα μαθευτεί. Ναί πές πέρνω ένα αεροπλάνο πάω αθήνα και νοικιάζω σπίτι τι θα γίνει; Δεν είμαι τύπος δημόσιων σχέσεων στο άκυρο θα μπώ σε κύκλο και θα βρώ και εκει την γυναίκα που ψάχνω;;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    αγενής δεν είμαι σίγουρα. Είμαι πολύ ευγενικός ευαίσθητος μάλθακος και ντροπαλός. Δυστηχώς για προξενειό δεν παίζει με τίποτα δεν κύκλο για τέτοια οι δικοί μου. Ένταξει είναι ίσως κάτι καλά παιδιά αλλά και πάλι δεν τους νοιάζει έκανα ένα φεγγάρι ξέμπαρκος με κάποιους παρέα και από αυτούς όλοι παντρεύτηκαν ή έχουν σοβαρή σχέση εκτός από μένα. Και το αστείο είναι ότι ξέρουν ότι 30 άρισα και δεν έκανα ποτέ σχέση αλλά τι να μου κάνουν. Παρθένος δεν τους το χω πεί ότι είμαι γιατί είμαι και κλειστή κοινωνία και θα μαθευτεί. Ναί πές πέρνω ένα αεροπλάνο πάω αθήνα και νοικιάζω σπίτι τι θα γίνει; Δεν είμαι τύπος δημόσιων σχέσεων στο άκυρο θα μπώ σε κύκλο και θα βρώ και εκει την γυναίκα που ψάχνω;;
    Καλο μου αγορι και δεν το λεω ειρωνικα απλα για να σε ξυπνησω, τα εχεις ολα!!!!!! Δεν συμφωνω οτι κατι σου λειπει και δεν σε θελουν, εγω ειμαι σιγουρη οτι φταινε οι αλλοι. Κοιταξε να δεις αμα πας Αθηνα, σ'αυτο κυριως θελω να σε ξυπνησω, και βρεις μια δουλεια, θα γνωρισεις απο εκει κοπελα και οχι μια αλλα πολλες. Ξερω ατομα που δεν τους πειραζει το αγορι να ειναι παρθενος αρκει να βρεις την καταλληλη. Στην Αθηνα εχεις σιγουρα επιλογες.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Καλησπέρα πρώτη φορά γράφω εδώ στο φόρουμ. Αισίως έφτασα 30 χρονών δυστηχώς και δεν έχω κάνει σεξ ακόμα αλλά και ούτε έχω φιλήσει επίσης κοπέλα. Επίσης ποτέ δεν είχα φίλους μόνο γνωστούς, και έτσι δεν κατάφερα να χωθώ ποτέ σε γυναίκα μέσω φίλων. Όσο πέρναγαν τα χρόνια άρχισα να συνειδητοποιώ ότι μόνο αν έβρισκα ίσως την γυναίκα της ζωής μου θα μου έφευγε αυτή η ρετσινιά. Δυστηχώς ακόμα δεν την βρήκα αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν πολύ ψάχνω. Δεν ξέρω τους τρόπους δεν ξέρω φλερτ ή καμάκι. Επίσης μένω σε μία πολύ κλειστή και μικρή κοινωνία που δεν βοηθάει!!
    φιλε αμα μενεις σε μια κλειστη κοινωνια ειναι μονοδρομος το ντειτινγκ αππ ειδικα αμα δεν εχεις παρεες.
    αλλιως φυγε απο εκει μεινε σε μια πολη και προσπαθησε ακομα και μια δουλεια της πλακας να βρεις και να κοινωνικοποιηθεις..επισης καποιο χομπι που θα μαζευει κοπελες.
    εαν δεν βρεις απλα μεινε αθηνα και μπες σε ντειτινγκ αππ υπαρχουν 1 εκατομυριο "πεινασμενες" γυναικες.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Αποστολια εχεις δυο χρονια σχεση και δεν εχεις ολοκληρωσει;; Μπραβο στο αγορι σου!!!!!! Πολυ χαιρομαι που υπαρχουν τετοια ατομα.
    χαχχαχααχχαχχαχαχαχαχαχαχ χαχα.
    υπαρχει αγορι που θα περιμενε 2 χρονια χωρις σεξ?χαχαχαχχχ.
    μαλλον την κοπελα την απαταει,αυτο που λες δεν προκειται να υπαρξει ποτε.

  5. #35
    Στην δουλειά σου δεν βλέπεις κόσμο;
    Πάντως, να ξέρεις πως άμα γνωρίσεις μία κοπέλα θα πρέπει έτσι κι αλλιώς να γίνεις περισσότερο κοινωνικός, διότι κι εκείνη θα θέλει να βγείτε, να σου γνωρίσει τις παρέες της, τον κύκλο της, θα πάτε με παρέες έξω ή καμιά εκδρομή, τέτοια πράγματα θα κάνετε.
    Εκτός κι αν είναι κι εκείνη κλειστός άνθρωπος και μοναχική, αλλά τότε με ποιόν τρόπο θα την γνωρίσεις; Από πού;
    Ξεκίνα να βγαίνεις και να μιλάς με ανθρώπους, δεν γίνεται διαφορετικά. Πήγαινε γυμναστήριο, πήγαινε σε κάποια καλλιτεχνική δραστηριότητα ή εικαστικά, ή ορειβασία, ή ό,τι σε ενδιαφέρει τέλος πάντων, άλλαξε λίγο lifestyle, δεν γίνεται αλλιώς. Και κυρίως, σταμάτα να σκέφτεσαι αρνητικά για τους άλλους.

  6. #36
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    χαχχαχααχχαχχαχαχαχαχαχαχ χαχα.
    υπαρχει αγορι που θα περιμενε 2 χρονια χωρις σεξ?χαχαχαχχχ.
    μαλλον την κοπελα την απαταει,αυτο που λες δεν προκειται να υπαρξει ποτε.
    Δυστυχώς για σένα ευτυχως για μένα υπάρχει αυτό το αγόρι. Γιατί προφανώς είσαι απο τους άντρες που μόνο το σεξ αποζητουν από μια γυναικα

  7. #37
    Πολλούς παρθένους γεμίσαμε ή πολλά τρολ?
    γιάννης

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δούλευα κάποτε σε ένα νησί και προς το τέλος της απογευματινής βάρδιας ή στην αρχή της νυχτερινής ερχόταν στη ρεσεψιόν μία γυναίκα γύρω στα 35-40 για να της καλέσουμε ταξί. Μιλούσε λίγο με εμένα ή τον άλλο ρεσεψιονίστ και ενώ φαινόταν αρχικά μια ομορφούλα και σοβαρή 35αρα, την δεύτερη-τρίτη φορά που εμφανίστηκε και μετά, έλεγε τέτοιες βλακείες που καταλάβαινες ότι έχει πρόβλημα. Έλεγε ας πούμε "Εγώ χώρησα γιατί ο άντρας μου με ζήλευε που ήμουν εμφανίσιμη και με ήθελε για τα λεφτά μου και του την έσπαγε που ήμουν πιο έξυπνη από αυτόν και πιο καλός χαρακτήρας κι από τότε έχω μείνει μόνη μου. Δεν μου λείπει τίποτα, λεφτά πολλά έχω, έχω περιουσία εδώ στο νησί, στην Αθήνα μένω σε 250 τετραγωνικά σπίτι στα ΒΠ, αλλά δεν ξέρω τι πάει στραβά, με θεωρούν εμένα περίεργη, δεν με πλησιάζουν, η αλήθεια είναι ότι οι φίλες μου είναι παντρεμένες οι περισσότερες και με ζηλεύουν και τι να πω εγώ με αυτές, έχουν μπλέξει με κάτι βλάκες και ασχολούνται όλοι μέρα με τα παιδιά και τόσους μήνες εδώ το καλοκαίρι όσοι μου μιλάνε ξέρουν που έχω λεφτά και λένε και λόγια πίσω από την πλάτη μου που είμαι χωρισμένη και δεν μπορώ να κάνω παρέες και σχέση που να κάνω, οι άντρες δεν μου μιλάνε και και και και..." Απνευστί όλα αυτά σε ανθρώπους που συναντούσε πρώτη φορά στη ζωή της και ζήτημα να τους είχε μιλήσει 2-3 φορές.
    Δηλαδή με τον τρόπο της έβγαζε όλους τους άλλους φάουλ και κατώτερους κι αυτήν την σούπερ ουάου και μετά αναρωτιότανε γιατί έμενε μόνη της στη ζωή και τα έριχνε στους άλλους κι όχι στον εαυτό της. Δεν υπάρχει χειρότερο μείγμα από άνθρωπο ξιπασμένο και ταυτόχρονα αντικοινωνικό και μισάνθρωπο για να απωθήσει τους γύρω του. Έχεις σκεφτεί μήπως κατά κάποιο τρόπο κι εσύ είσαι έτσι;

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δούλευα κάποτε σε ένα νησί και προς το τέλος της απογευματινής βάρδιας ή στην αρχή της νυχτερινής ερχόταν στη ρεσεψιόν μία γυναίκα γύρω στα 35-40 για να της καλέσουμε ταξί. Μιλούσε λίγο με εμένα ή τον άλλο ρεσεψιονίστ και ενώ φαινόταν αρχικά μια ομορφούλα και σοβαρή 35αρα, την δεύτερη-τρίτη φορά που εμφανίστηκε και μετά, έλεγε τέτοιες βλακείες που καταλάβαινες ότι έχει πρόβλημα. Έλεγε ας πούμε "Εγώ χώρησα γιατί ο άντρας μου με ζήλευε που ήμουν εμφανίσιμη και με ήθελε για τα λεφτά μου και του την έσπαγε που ήμουν πιο έξυπνη από αυτόν και πιο καλός χαρακτήρας κι από τότε έχω μείνει μόνη μου. Δεν μου λείπει τίποτα, λεφτά πολλά έχω, έχω περιουσία εδώ στο νησί, στην Αθήνα μένω σε 250 τετραγωνικά σπίτι στα ΒΠ, αλλά δεν ξέρω τι πάει στραβά, με θεωρούν εμένα περίεργη, δεν με πλησιάζουν, η αλήθεια είναι ότι οι φίλες μου είναι παντρεμένες οι περισσότερες και με ζηλεύουν και τι να πω εγώ με αυτές, έχουν μπλέξει με κάτι βλάκες και ασχολούνται όλοι μέρα με τα παιδιά και τόσους μήνες εδώ το καλοκαίρι όσοι μου μιλάνε ξέρουν που έχω λεφτά και λένε και λόγια πίσω από την πλάτη μου που είμαι χωρισμένη και δεν μπορώ να κάνω παρέες και σχέση που να κάνω, οι άντρες δεν μου μιλάνε και και και και..." Απνευστί όλα αυτά σε ανθρώπους που συναντούσε πρώτη φορά στη ζωή της και ζήτημα να τους είχε μιλήσει 2-3 φορές.
    Δηλαδή με τον τρόπο της έβγαζε όλους τους άλλους φάουλ και κατώτερους κι αυτήν την σούπερ ουάου και μετά αναρωτιότανε γιατί έμενε μόνη της στη ζωή και τα έριχνε στους άλλους κι όχι στον εαυτό της. Δεν υπάρχει χειρότερο μείγμα από άνθρωπο ξιπασμένο και ταυτόχρονα αντικοινωνικό και μισάνθρωπο για να απωθήσει τους γύρω του. Έχεις σκεφτεί μήπως κατά κάποιο τρόπο κι εσύ είσαι έτσι;
    Ο κοσμος ειναι πολυ κακος. Εγω την καταλαβαινω. Οντως υπαρχει ζηλεια, οντως υπαρχει κομπλεξ, κακια ολα τα στραβα και αυτα τα εχουν ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. Κυριως αμα τα εχεις ολα σε ζηλευουν, και αμα ηταν και χωρισμενη οπως λες, θα εβρισκαν πατημα να τη σχολιαζουν. Ειχε πει καποτε η Μιλιβα σε ενα ποστ οτι οι ανθρωποι που δινουν πολλα, δλδ αυτοι που αξιζουν πολλα δεν παιρνουν πισω αυτα που δινουν αντιθετα για μενα παιρνουν μονο αρνητικα πραγματα γιατι ολοι ξεσπανε πανω τους και στο τελος γινονται μισανθρωποι ελεγε η Μιλιβα. Ας μπουμε και λιγο στη θεση του αλλου δεν κανει κακο. Ολοι μισανθρωποι ειμαστε απλως αυτη η κοπελα ειχε απηυδησει και δεν ηξερε πως αλλιως να εκφραστει ωστε να βρει ανθρωπους στη ζωη της γιατι θελουμε δεν θελουμε ειμαστε κοινωνικοι.
    Κι εσυ που κανεις την καλη ακομα, μπηκες στη θεση της γιατι τα λεει αυτα; Αντιθετα την εβρισες και ειπες οτι εχει προβλημα. Συγγνωμη εσυ οταν εισαι κυνικη αυτη μπορει να ειναι αγγελουδι. Μην κρινουμε ετσι χωρις να μπαινουμε στη θεση του αλλου και για μενα αυτη μπορει να ειναι ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου και απλα βγαζει μια ευαισθησια με αυτον τον τροπο που εσυ δεν την βλεπεις. Σκεφτηκες ποτε τι μπορει να εχει περασει αυτη η γυναικα; Ελεος δλδ να μην κρινουμε αυτους που δεν πρεπει!!!!!!!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δυστυχώς για σένα ευτυχως για μένα υπάρχει αυτό το αγόρι. Γιατί προφανώς είσαι απο τους άντρες που μόνο το σεξ αποζητουν από μια γυναικα
    εγω απλα εκανα μια τοποθετηση στο αλλο μελος που ελεγε.τωρα αν το πιστευεις πραγματικα μπραβο σου οτι δεν εχει κανει τιποτα δυο χρονια.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δούλευα κάποτε σε ένα νησί και προς το τέλος της απογευματινής βάρδιας ή στην αρχή της νυχτερινής ερχόταν στη ρεσεψιόν μία γυναίκα γύρω στα 35-40 για να της καλέσουμε ταξί. Μιλούσε λίγο με εμένα ή τον άλλο ρεσεψιονίστ και ενώ φαινόταν αρχικά μια ομορφούλα και σοβαρή 35αρα, την δεύτερη-τρίτη φορά που εμφανίστηκε και μετά, έλεγε τέτοιες βλακείες που καταλάβαινες ότι έχει πρόβλημα. Έλεγε ας πούμε "Εγώ χώρησα γιατί ο άντρας μου με ζήλευε που ήμουν εμφανίσιμη και με ήθελε για τα λεφτά μου και του την έσπαγε που ήμουν πιο έξυπνη από αυτόν και πιο καλός χαρακτήρας κι από τότε έχω μείνει μόνη μου. Δεν μου λείπει τίποτα, λεφτά πολλά έχω, έχω περιουσία εδώ στο νησί, στην Αθήνα μένω σε 250 τετραγωνικά σπίτι στα ΒΠ, αλλά δεν ξέρω τι πάει στραβά, με θεωρούν εμένα περίεργη, δεν με πλησιάζουν, η αλήθεια είναι ότι οι φίλες μου είναι παντρεμένες οι περισσότερες και με ζηλεύουν και τι να πω εγώ με αυτές, έχουν μπλέξει με κάτι βλάκες και ασχολούνται όλοι μέρα με τα παιδιά και τόσους μήνες εδώ το καλοκαίρι όσοι μου μιλάνε ξέρουν που έχω λεφτά και λένε και λόγια πίσω από την πλάτη μου που είμαι χωρισμένη και δεν μπορώ να κάνω παρέες και σχέση που να κάνω, οι άντρες δεν μου μιλάνε και και και και..." Απνευστί όλα αυτά σε ανθρώπους που συναντούσε πρώτη φορά στη ζωή της και ζήτημα να τους είχε μιλήσει 2-3 φορές.
    Δηλαδή με τον τρόπο της έβγαζε όλους τους άλλους φάουλ και κατώτερους κι αυτήν την σούπερ ουάου και μετά αναρωτιότανε γιατί έμενε μόνη της στη ζωή και τα έριχνε στους άλλους κι όχι στον εαυτό της. Δεν υπάρχει χειρότερο μείγμα από άνθρωπο ξιπασμένο και ταυτόχρονα αντικοινωνικό και μισάνθρωπο για να απωθήσει τους γύρω του. Έχεις σκεφτεί μήπως κατά κάποιο τρόπο κι εσύ είσαι έτσι;
    Πρεπει να αρρωστησεις κι εσυ να σε εχουν ολοι στη μπουκα να δεις για ποτε θα γινεις μισανθρωπος αν δεν εισαι ηδη. Γιατι εχεις πολυ αερα αλλα στους αλλους τον κοβεις. Ωραια εισαι!!!!!!

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Λοιπόν σε ειδικό δεν έχω πάει ποτέ φοβάμαι δεν ξέρω πώς θα με βοηθήσει να γνωρίσω κόσμο να μου πείτε δουλειά του είναι. Η μάνα μου που και που μου πετάει σπόντες να πάω μαραζώνει η γυναίκα που με βλέπει έτσι. Επίσης δεν πιάνω άσχετους να τους πώ τι ότι είμαι παρθένος και δεν έχω φίλους και θα πάρω τα λεφτά στο τάφο μου; Η οτι πηγαίνω εκδρομές μόνος μου σαν την καλαμιά στον κάμπο; Έχουμε και εγωισμό ευτυχώς. Επίσης στην δουλειά μου άμα ήμουν άλλος άνθρωπος θα χε πολλές κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Αυτές δεν ψάχνουν για σχέση και σίγουρα δεν θέλουν παρθένο έρχονται εδώ για να περάσουν καλά δεν κάνουν για μένα αυτές. (Τουρίστριες εννοώ)

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Επίσης τα dating apps δεν λειτουργούν καλά εδώ που είμαι ή δεν ξέρω να τα χρησιμοποιώ και αυτά

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by jkkkk View Post
    Λοιπόν σε ειδικό δεν έχω πάει ποτέ φοβάμαι δεν ξέρω πώς θα με βοηθήσει να γνωρίσω κόσμο να μου πείτε δουλειά του είναι. Η μάνα μου που και που μου πετάει σπόντες να πάω μαραζώνει η γυναίκα που με βλέπει έτσι. Επίσης δεν πιάνω άσχετους να τους πώ τι ότι είμαι παρθένος και δεν έχω φίλους και θα πάρω τα λεφτά στο τάφο μου; Η οτι πηγαίνω εκδρομές μόνος μου σαν την καλαμιά στον κάμπο; Έχουμε και εγωισμό ευτυχώς. Επίσης στην δουλειά μου άμα ήμουν άλλος άνθρωπος θα χε πολλές κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Αυτές δεν ψάχνουν για σχέση και σίγουρα δεν θέλουν παρθένο έρχονται εδώ για να περάσουν καλά δεν κάνουν για μένα αυτές. (Τουρίστριες εννοώ)
    Jkkk ακουσε με μια χαρα εισαι πιστεψε το. Εδω μεσα οπως και εκει εξω ο καθενας λεει την παπαρια του και μετα δεν ξερει τιποτα, ουτε συγγνωμη δεν ζητανε. Εγω θιχτηκα με αυτα που ειπε η κυρια απο πανω γιατι ειμαι παθουσα εχω προβλημα υγειας και δεν το σεβαστηκε αυτο. Μπαινουμε εδω μεσα αντι να γινουμε καλα γινομαστε χαλια. Να μας λεει η καθε κυρια μισανθρωπους ελεος δλδ. Εσυ κι εγω ειμαστε ευαισθητες ψυχες να ξερεις και ολοι μπορουν να ξεσπασουν πανω μας. Αυτο εχω καταλαβει και για σενα. Ευτυχως δεν ειμαι η μονη ομως που ειμαι τοσο καλη γιατι θα ειχα αυτοκτονησει. Ευτυχως υπαρχουν καλα ατομα οπως εσυ. Μακαρι να μπορουσα να σου γνωρισω καποια. Κρατα τις καλες απαντησεις και μη δινεις σημασια στις αρνητικες, ξαναδιαβασε τα ολα παλι να δεις τι μπορει να σε βοηθησει και τα κακα πετα τα εκει που πρεπει. Φιλια.

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    21
    Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κοπελιά!! Αυτή η ευαισθησία και η ντροπαλότητα θα με φάει εμένα δυστηχώς! :(

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. 40 ετών παρθενος
    By vickympou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 14-04-2020, 02:04
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •