1.5κιλοπανω??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147

    1.5κιλοπανω??

    Είναι δυνατόν από χθες να έχω βάλει 1.5κιλο ??? Οκ έφαγα αλλά όχι και 5000 θερμίδες . Έχω σκάσει

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κατακρατηση υγρων ειναι ..............συμβαινει ........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147
    Μακάρι έφαγα φρίκη λέμε

  4. #4
    Quote Originally Posted by agapoula View Post
    Μακάρι έφαγα φρίκη λέμε
    Agapoula! 1ον μην πτοείσαι! Το χάρηκες ότι και αν έφαγες; Αυτό έχει σημασία.. όταν σε έπιασε... το «φχαριστηθηκες»;
    Λοιπόν 2ον.. έτσι και εγώ.. την Κυριακή κατανάλωσα εντός μισάωρου 2000θερμιδες και μάλιστα βραδινή ώρα. Δευτέρα πρωί ήμουν ακριβώς όπως και εσυ 1.5 κιλό πάνω. Σήμερα δεν υπάρχει αυτό το 1.50 κιλό πια. Θα πρέπει απλά μετά από κάθε τέτοιου είδους ξέσπασμα να το παίρνεις απόφαση οτι χρειάζονται 3 μερουλες με ελάχιστες θερμίδες. ( Βασικά ελάχιστα λιπαρά υδατανθρακες και σάκχαρα , όχι απαραίτητα θερμίδες.) Για κάθε πίτσα με επιδόρπιο μετά για το τσακίρ κέφι —> 3 μέρουλες βραστό κολοκύθι και κοτόπουλο και είναι σα να μην την έφαγες ποτέ. Trust me! Βήμα βήμα βαθιές ανάσες και απενοχοποίηση ! :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    1,5 κιλο; Για ρωτα και εμας που ειμαστε 40-50 κιλα πανω απο το κανονικο μας πως την παλευουμε!!!!!!! Με δυσκολια, αλλα τα καταφερνουμε!!!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147
    Ευχαριστώ παιδιά πολύ !! Λουλούδι το ποσό γρήγορα μπήκε με σόκαρε αυτό είναι. Όταν μπαίνουν σιγά σιγά είναι πιο ύπουλη κατάσταση και δε σου έρχεται μπαμ!! Καλή συνέχεια στον αγώνα μας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Για να βαλεις ενα κιλο θες 7.000 θερμιδες εξτρα ...............

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Μαγκαιβερ μεσα στη μερα υπαρχουν τετοιες διακυμανσεις, μετα απο λιγο καιρο αν ζυγιστει θα το εχει χασει και το ξερεις. Αγαπουλα οντως καλη συνεχεια στον αγωνα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147
    Σε όλους καλή συνέχεια!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Μαγκαιβερ μεσα στη μερα υπαρχουν τετοιες διακυμανσεις, μετα απο λιγο καιρο αν ζυγιστει θα το εχει χασει και το ξερεις. Αγαπουλα οντως καλη συνεχεια στον αγωνα.
    Κανω επισης διαιτα , ζυγιζομαι μια φορα καθε 15 μερες , δεν εχει νοημα να ζυγιζεσαι μες την μερα , οντως εχει διακυμανσεις το βαρος , αλλα ειναι υγρα .......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κανω επισης διαιτα , ζυγιζομαι μια φορα καθε 15 μερες , δεν εχει νοημα να ζυγιζεσαι μες την μερα , οντως εχει διακυμανσεις το βαρος , αλλα ειναι υγρα .......
    Ναι, το ξερω οτι κανεις διαιτα. Καλα κανεις και ζυγιζεσαι καθε 15 μερες μακαρι να μπορουσα κι εγω αλλα μου εχει γινει εμμονη........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •