υποκαταστατα.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Ο πατερας μου ηταν αλκοολικος κ χτυπουσε την μανα μ κ εμπαινα εγω κ τους χωριζα... ειχα εναν πατερα π 22 χρονια δν μ εχει αγορασει τιποτα δν μ εχει βοηθησει οικονομικα ποτε εκτος απο μαμα κ γιαγια... εχω φαει πολυ byllying στην κερκυρα γ τα φαρδια ρουχα κ τς παρεες μ ευτυχως τωρα μενω παξους με τν γιαγια μ... τεσπα.. Φιλους κ ερωτες ολα γρουσουζια..

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Εχεις λοιπον δυο ανθρωπους που σε αγαπαν και σε νιαζωντε! επικεντρωσου σε αυτες κι αστον τον πατερα σου! το θεμα ειναι να εισαι ειλικρηνεις στην μαμα σου, οσο γινετε βεβαια. Δουλευεις?
    Τελικα δεν μας ειπες, εισαι τελειως καθαρη απο την ηρωινη? δεν υπαρχει λογος να κολας, εκτως εαν δεν θες να απαντησεις , αν σε ενοχλει που ρωτω, τωτες συγνωμη κι σταματω! Αλλα για να σε βοηθησουμε πρεπει να γνωριζουμε ,

  3. #18
    οχι ακομα σεζον θα δουλεψω... η μαμα τα ξερει ολα..
    Δεν πινω τιποτα ειμαι καθαρη.. εκτος απο λιγο μαυρο.. 5-6 τσιγαρα τν βδομαδα

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Nina22 View Post
    οχι ακομα σεζον θα δουλεψω... η μαμα τα ξερει ολα..
    Δεν πινω τιποτα ειμαι καθαρη.. εκτος απο λιγο μαυρο.. 5-6 τσιγαρα τν βδομαδα
    τωτες τι τα θελεις τα μπουμπλε και τα υποκαταστατα βρε Νινουλ ? συγνωμη που στο λεω, αλλα ειναι λαθος να τρυγιρνοφερνεις απο τετοιες ουσιες! πινε κανα τσιγαρο και μεχρι εκει!
    Αυτο πυ θα επρεπε να ζητησεις απο τον γιατρο ειναι να σε βοηθησει να αλλαξεις διαθεση, να σε βοηθησει να γινεις πιο δυναμικη και πιο χαρουμενη, να ψαξει εαν εχεις συνοσυροτητα, εαν εχεις καταθλιψη η καποια αλλη ψυχολογικη νοσος!
    Κι θα σου ελεγα να των ρωτησεις εαν μπορει να σου κανει ψυχαναλυση!, ωστε να βγαλεις απο μεσα σου τα ασχημα παιδικα σου χρονια! οσο πιο νεα εισαι τοσο πιο ευκολο θα ειναι ! τοσο πιο πολυ θα χαρεις την ζωη σου, αφου ακομα εισαι πολυ νεα!
    μην αφηνεις τα ψυχικα σου τραυματα να ζουν στο υποσυνηδειτο σου νινα μου, μην κανεις το λαθος που εκανα εγω!

  5. #20
    Ευχαριστω πολυ γιωργο για τις απαντησεις..

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Nina22 View Post
    Ευχαριστω πολυ γιωργο για τις απαντησεις..
    παρακαλω Νινουλα! οπωτες θελησεις να ανταλαξεις μια κουβεντα εδω θα ειμαι! οταν αποφασησεις να ελαφρηνεις την καρδουλα σου απο τα βασανα των πικρων σου αναμνησεων εδω ,θα βρεις , εδω , θα σε περιμενει μια ορθανοιχτη πορτα να μπεςι μεσα και να βγαλεις ολα οσα σε βαρενουν!
    Προσωπικα, ειναι χαρα μου να προσφερω την ελαχιστη βοηθεια, παρηγορια η τις γνωσεις μου σε παιδια οπως εσενα, η σε παιδια με πολυ ασχημη ζωη μεσα στις ανουσιες ουσιες! παιδια οπου νομιζαν πως θα "παγωνσουν" τον χρονο μεσα απο αυτες τις ουσιες! παιδια οπου μεσα απο το παραμυθη της ηρωινης βρηκαν το συναισθημα που του εδινε τα παιδικα τους παιχνιδια!

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1
    MPOREIW SE PARAKALV giorgos panou ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΕΜΕΙΛ Η ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΝΝΟΩ ΜΗΝΥΜΑ ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΔΩ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ?γνωριζω καποιον εαν θες μπορω να σου πω, ΑΝΑΦΕΡΕΙς

    ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΑΝΑΛΗΣΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Το ζαναξ μπορεί να αποκαταστήσει την ηρωίνη είναι τόσο δυνατό;

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by stellaki13 View Post
    MPOREIW SE PARAKALV giorgos panou ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΕΜΕΙΛ Η ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΝΝΟΩ ΜΗΝΥΜΑ ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΔΩ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ)ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ?γνωριζω καποιον εαν θες μπορω να σου πω, ΑΝΑΦΕΡΕΙς

    ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΑΝΑΛΗΣΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Πολυ ευχαριστως να σε βοηθησω σε οτι μπορω φιλε μου. Απο εδω μεσα γιατι δεν στελνεις πρ.μην.? Εαν ομως δεν μπορεις γραψε μου ενα μειλ σου, να σου στειλω απο εκει.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. υποκαταστατα γευματων
    By tony_ed in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 10
    Last Post: 07-02-2015, 10:06
  2. Υποκατάστατα γεύματος
    By mihalis in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 8
    Last Post: 29-03-2014, 23:54
  3. Kινητρα, αντικινητρα, επιθυμιες, υποκαταστατα και δε συμμαζευεται.
    By λιλιουμ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 03-04-2012, 23:48
  4. Όχι άλλα υποκατάστατα...
    By aliki_d in forum Παχυσαρκία
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2010, 12:20
  5. Replies: 2
    Last Post: 05-11-2008, 03:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •