Ζήλεια και σπάσιμο!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740

    Ζήλεια και σπάσιμο!!!

    Καλημερα. Το αγορι μου πολλες φορες μιλαγε με αλλες η ετσι μου λεγε για να ζηλεψω. Το θεμα ειναι οτι εγω σπαζομουν και εκανα το ιδιο, και επειδη εχω πολλα απωθημενα και απο αυτο και γενικα ηθελα και αλλους για λιγο. Για σπασιμο και οχι οτι δεν τον ηθελα. Το θεμα τωρα ειναι οτι νιωθω τυψεις δεν του αξιζω και οτι εχω κανει εγω τα χειροτερα λαθη ενω ξερω πως δεν το ξεκινησα εγω, εκτος απο κατι φιλικες συναντησεις που ειχα στην αρχη της σχεσης και ισως τον πειραξαν αν και δεν το παραδεχεται. Τα χει καταλαβει αυτα που κανω, εχτες του ειπα και το λογο, για να τον εκδικηθω. Πιστευετε υπαρχει σωτηρια σε αυτη τη σχεση θα το ξεπερασει η θα του μεινει για παντα και θα με χωρισει; Πραγματικα δε νιωθω καλα και δεν το χα συνειδητοποιησει τοσον καιρο, μου ελεγε σε μισω αλλα δεν ηξερα το λογο. Νομιζα οτι δεν τον πειραζε και τωρα νιωθω οτι δεν του αξιζω...Σημερα που τον ρωτησα αν τον εχω πληγωσει μου ειπε οχι, γενικα ειναι ψυχουλα...

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    Τραβάτε με και ας κλαίω και οι δύο είστε ρε λουλούδι.....Από τη μια ο σύντροφός σου κάθεται και κάνει χαζομαρουλες να σε κάνει να ζηλέψεις και από την αλλη κάθεται και κλαιει που του κάνεις τα ίδια.....
    Αφού δεν το τραβάτε τι τα θέλετε και τα κάνετε...; αν έχετε νιώσει ότι που και που θεωρεί ο ένας τον αλλο δεδομένο υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να μην νιώθετε έτσι.....Όπως να κάνετε πράγματα μαζί αλλα και χωριστά να περιποίησης τον εαυτό σας να έχετε φίλους και ζωή πέρα από τη σχέση

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Φιλους εχει το αγορι μου εγω την εχω πατησει και δεν εμπιστευουμαι καμμια, αλλα εχω συγγενεις που παω και ξεχνιεμαι!! Ζωη περα απο τη σχεση και αυτο που ειπα δεν εχω εγω αλλα το αγορι μου δουλευει. Πρεπει να τα κοψουμε αυτα εχεις δικιο αν θα μου ξαναπει μαλακια θα του πω ναι παιδι μου οτι πεις. Τοσο καιρο νομιζα οτι τα ελεγε σοβαρα και μου λεει μια θεια μου που τον ξερει για να ζηλεψεις μου λεει τα λεει που θα βρει καλυτερα. Και το καταλαβα και οτι τα λεει για να ζηλεψω γιατι μου ελεγε για καποιες που του στελνανε και του λεω ποιες ειναι να τους στειλω κι εγω και δεν μ' αφηνε το γλυκουλι μου.

  4. #4
    Miliva21
    Guest
    Λουλούδι μου αυτά τα παιχνιδάκια ζήλειας τα παίζουν συνηθως όσοι νομίζουν ότι τους βλέπει ο συντρόφους τους δεδομένους οπότε αντί να προσπαθείτε επίτηδες να τσιγκλησετε ο ένας τον αλλο κάντε το πραγματικά να συμβεί...Όταν έχεις και άλλα ενδιαφέροντα δεν πέφτεις τόσο με τα μούτρα στη σχέση.....Και το νιώθει και ο άλλος κ έτσι δεν σε θεωρεί δεδομένο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    συγνωμη ρε λουλουδι αλλα ποσο χρονων ειστε?χχχαχχα ...αυτα τα κανουν τα 15χρονα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Λουλούδι μου αυτά τα παιχνιδάκια ζήλειας τα παίζουν συνηθως όσοι νομίζουν ότι τους βλέπει ο συντρόφους τους δεδομένους οπότε αντί να προσπαθείτε επίτηδες να τσιγκλησετε ο ένας τον αλλο κάντε το πραγματικά να συμβεί...Όταν έχεις και άλλα ενδιαφέροντα δεν πέφτεις τόσο με τα μούτρα στη σχέση.....Και το νιώθει και ο άλλος κ έτσι δεν σε θεωρεί δεδομένο
    Ναι, οντως, ετσι ειναι Μιλιβα. Θα τα λαβω υποψιν μου αυτα που λες και οτι μπορεσω θα αλλαξω.

Similar Threads

  1. Ζηλεια!
    By romaclis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 05-06-2011, 22:27
  2. Σπάσιμο νεύρων
    By ioannis2 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 22-05-2011, 02:38
  3. ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΙΜΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2010, 02:41
  4. σπάσιμο του προφυλακτικού.
    By anemos_thir_13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 30-07-2010, 00:00
  5. Σπάσιμο \"στεγανών\"
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 12-12-2007, 03:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •