ladose και sex
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    118

    ladose και sex

    Εδω και ενα μηνα παιρνω to ladose (1x/ημερα) . Στο sex εχω δει μια συμαντικη αυξηση στο χρονο του sex (πανω απο μιση ωρα) αλλα με το θετικο,οτι η ευχαριστηση ειναι σταθερη και επιθυμητη.Δηλαδη δεν νιωθω οτι κουραζομαι ή οτι βαριεμε και θα ηθελα να τελιειωσω αλλα δεν μπορω.
    Το μονο κακο ειναι οτι κατα την εκσπερματωση νιωθω ενα πονο στη βαση(πανω απο του ορχεις) λες και ειχαν μπλοκαριστει και ξαφνικα απελευθερωθηκαν .
    Στα υπολοιπα (υφη, χρωμα ,ποσοτητα ) δεν εχω ιδιετερες διαφορες.Απλως εχω αυτον τον πονο που με ανησυχει λιγο, αν ειναι απο το φαρμακο ή απο καποια προστατιτιδα πχ
    Ειχε κανει παρομοια παρενεργεια;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by nightcrawler View Post
    Εδω και ενα μηνα παιρνω to ladose (1x/ημερα) . Στο sex εχω δει μια συμαντικη αυξηση στο χρονο του sex (πανω απο μιση ωρα) αλλα με το θετικο,οτι η ευχαριστηση ειναι σταθερη και επιθυμητη.Δηλαδη δεν νιωθω οτι κουραζομαι ή οτι βαριεμε και θα ηθελα να τελιειωσω αλλα δεν μπορω.
    Το μονο κακο ειναι οτι κατα την εκσπερματωση νιωθω ενα πονο στη βαση(πανω απο του ορχεις) λες και ειχαν μπλοκαριστει και ξαφνικα απελευθερωθηκαν .
    Στα υπολοιπα (υφη, χρωμα ,ποσοτητα ) δεν εχω ιδιετερες διαφορες.Απλως εχω αυτον τον πονο που με ανησυχει λιγο, αν ειναι απο το φαρμακο ή απο καποια προστατιτιδα πχ
    Ειχε κανει παρομοια παρενεργεια;
    να υποθεσω οτι διαβασες τις οδηγιες χρήσης; μεσα σε αυτα θα ειδες ότι είναι και η καθυστερημένη εκσπερματωση. Οχι οταν επαιρνα ladose τέτοιο πόνο δεν είχα που αναφέρεις, οι πόνοι πάντως στις λοιμωξεις αυτες ειναι πολυ πιο επώδυνες, (αφορητος πονος στην ουρηση,στους ορχεις). Ειχα στο παρελθον τετοιους πόνους και εκανα εξετασεις. Ουτε προστατιτιδα ούτε κάτι άλλο....
    Ο γιατρος μου εγραψε κατι (δεν θυμαμαι ποιο χαπι ηταν) και περασε. Αν θες να μην το σκεφτεσαι κανε καμια εξεταση σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο, κακό δεν θα σου κάνει

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Τα περισσότερα αντικαταθληπτικα φέρνουν τη συγκεκριμένη παρενεργεια...
    Από τη μια δε το λες και κακό να κρατάς μισή ώρα παραπάνω και να χαρίζεις απανωτούς οργασμούς στο ταίρι σου, από τη άλλη όταν αλλάζει η ρουτίνα σου λες κάτι δε πάει καλά εδώ και σκέφτεσαι διάφορα.
    Εγώ από την πρώτη φορά που το βίωσα, το εξέλαβα σαν υπέρ! Τι ηλικία έχεις?

Similar Threads

  1. LADOSE
    By stratosdr in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 223
    Last Post: 22-11-2022, 06:23
  2. Ladose Ναι ή Οχι
    By specialguy in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 45
    Last Post: 30-10-2022, 00:40
  3. ladose και ιδψ.
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 24-11-2019, 09:27
  4. valdoxan ladose....ladose valdoxan....αμπε μπα μπλομ!!!
    By kapamaru!! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 14-06-2012, 13:06
  5. ladose...
    By Fleur in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 04-05-2010, 22:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •