Zyprexa (Διαβάστε να μη σας πιάνουν κορόιδo)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645

    Zyprexa (Διαβάστε να μη σας πιάνουν κορόιδo)

    https://www.google.com/url?sa=t&sour...rp1ynrDuPY8BUU
    Επειδή πολλά ταλέντα ψυχιάτροι υπογράφουνε γι αυτά τα φάρμακα αλλά δε σου δίνουν αυτό να το διαβάσεις πρώτα.
    Τέρμα οι παπάτζες, EUROPEAN MEDICENES AGENCY

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    ακινδυνα ειναι ολα τα ψυχοφαρμακα, δωστε στον λαο ψυχοφαρμακα ελευθερα............ πρεπει ολοι να εχουν προσβαση σε αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Μην γελας φιλε...δεν ειναι για γελια

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    μα τι να κανω οταν καθημερινα γραφω σε μελος του φορουμ, που λεει με εδωσαν να ξεκινησω αγωγη με το ταδε αντικαταθλιπτικο να το παρω? και σχολιαζω εγω απο κατω και γραφω, ψαξε για εναλλακτικες και υστερα την επομενη μερα εμφανιζεται και αλλο ατομο που ρωταει το ιδιο? και την επομενη και αλλο, και την μεθεπομενη το ιδιο.... στο τελος ειναι να λες μα καλα οι ψυχιατροι ολους τους διαγνωσκουν ως χριζοντες αγωγης με αντικαταθλιπτικα????

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Πέστα ρε φίλε! Τους έχουν μουρλάνει όλους στα χάπια ενώ η κύρια δουλεία τους είναι η ψυχανάληση, τους ξεφτίλες.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    υπαρχουν και περιπτωσεις που ειναι αναγκαια τα φαρμακα παιδια... εγω εχω ψυχωση και μονο τα φαρμακα με επαναφερουν στην κοινη πραγματικοτητα διαφορετικα ειμαι σε ενα δικο μου κοσμο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Αναγκαίο δεν είναι τίποτα, απλά κάποιους ανθρώπους μπορέι να τα θέλουν και να τους αρέσει η ζωή με αυτά. Εγώ έχω γνωρίσει άνθρωπο με ψύχωση αν το διακρίνω σωστά που ζει χωρίς φάρμακα σε χωριό.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σαν να μου λες οτι θελω να παιρνω φαρμακα..δοκιμασα και ψυχοθεραπεια σε διαφορους ψυχολογους καμια διαφορα..απλα καταλαβα καποια πραγματα για μενα οπως οτι ειμαι πολυ ενοχικη και αναλαμβανω τις ευθυνες πολλων αλλων ανθρωπων..αλλα στα ψυχωτικα δε με βοηθησαν..απλα ειχα καπου να τα λεω..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Προφανώς και θέλεις εκτός αν σε αναγκάζουν η στα βάζουν παρά τη θέληση σου στο φαεί ας πούμε. Δε σου λέω πως αν δε τα παίρνεις θα σε καλύτερα μπόρει να είναι και η καταστροφή για σένα να σταματήσεις αλλά γι αυτό και ονομάζονται μείζων νευροληπτικά. Θα σου δώσω ένα παράδειγμα, άλλοι άμα αρχίζουν τη πρέζα γίνονται παρακμιακοί αλλά υπάρχουν και μουσικοί που ζούνε πολλά χρόνια και καλη ζωή λειτουργική και με ανέσεις. Αύτα τα φάρμακα όπως και η πρέζα σε διαμορφώνουν και όταν τα κόψεις δεν είναι το ίδιο έχει αλλάξη η σκεψη και η ζωη σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Προφανώς και θέλεις εκτός αν σε αναγκάζουν η στα βάζουν παρά τη θέληση σου στο φαεί ας πούμε. Δε σου λέω πως αν δε τα παίρνεις θα σε καλύτερα μπόρει να είναι και η καταστροφή για σένα να σταματήσεις αλλά γι αυτό και ονομάζονται μείζων νευροληπτικά. Θα σου δώσω ένα παράδειγμα, άλλοι άμα αρχίζουν τη πρέζα γίνονται παρακμιακοί αλλά υπάρχουν και μουσικοί που ζούνε πολλά χρόνια και καλη ζωή λειτουργική και με ανέσεις. Αύτα τα φάρμακα όπως και η πρέζα σε διαμορφώνουν και όταν τα κόψεις δεν είναι το ίδιο έχει αλλάξη η σκεψη και η ζωη σου.
    Με τα φαρμακα..εχει αλλαξει η σκεψη και η ζωη σου???δεν αξηζει η ζωη ετσι παντως..ειμαι σε διλλημα καθε μερα με την ζωηνμου π,πεζω κορονα γραματα δεν μπορω να δουλεψω δεν γινεται τπτ βαρεθηκα ...αυτο λεγεται κολαση ..αληθινη και οχι υποκειμενικη και τετοια..δεν εχω τι να πω αληθεια .ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΑ .φευγει σιγα σιγα και πρεπει να υο καταλαβει.φευγει η ζωη ετσι δεν ερχετε πισω πιστευω.:/

Similar Threads

  1. Zyprexa
    By sub-zero in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 11
    Last Post: 28-04-2012, 01:36
  2. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΕ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 17-03-2011, 15:14
  3. ΑΠΟΤΟΜΕς ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΧΑΝΩ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 23-09-2010, 03:56
  4. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ
    By lady in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 14-11-2008, 13:53
  5. ZYPREXA ;
    By Georgz in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 07-08-2008, 00:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •