Straight , bi , gay ? Δεν μπορώ να καταλάβω και φοβάμαι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 191
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Αυτό ακριβώς!!!!

  2. #17
    MartinH97
    Guest
    Και πως καταπολεμαω αυτή το κλείσιμο του εαυτού μου , των σκέψεων μου αλλά και πώς βρίσκω ξανά το πάθος χωρίς αυτα τα φρένα ;

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Βρίσκεις γυναικίο ποδόγυρο, κανεις σεξ με κοπελες. Οταν καταφερεις και κανεις σεξ με κοπελες θα σου περασουν ολα θα σκεφτεσαι τη γυναικα μετα και θα βαζεις τον ευατο σου στη θεση του επιβητορα.

  4. #19
    MartinH97
    Guest
    Βρέθηκα με κοπέλα , μου είχε πει ότι έχει περίοδο οπότε και δεν έκανα κίνηση παρά μόνο να κοιμηθώ μαζι της αλλά μέσα στο βράδι ένιωθα ότι ζεσταίνομαι και ανάβω αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω αν ανάβω ή αν βασανιζομαι . Ήμουν γενικά ανήσυχος και δεν ξέρω πως να το μεταφράσω , λίγη βοήθεια!

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φίλε προσπαθησε μπορει να μη τα καταφερεις στην αρχη, προσπαθησε πολλες φορες και θα τα καταφερεις. Θελει εξασκηση.

  6. #21
    MartinH97
    Guest
    Δεν λέω αυτό , λέω μήπως αυτό το φούντωμα που ένιωσα ήταν καλό ή κακό . Το μυαλό μου πήγε απευθείας στο ότι είναι κακό για αυτό θέλω και μια τρίτη γνώμη . Επίσης ο χαρακτηρισμός χασκι για έναν άνθρωπο πως εκλαμβάνεται;

  7. #22
    Φίλε μου Μαρτιν, το φασμα είναι πλέον τόσο ευρύ οπότε οι ταμπέλες είναι παλιακές και ξεπερασμένες.
    Γιατι δεν απολαμβάνεις απλά τις φερομόνες που εκκρίνει το ατομο που κρατάς στην αγκαλιά σου (ανεξαρτήτως φύλου) και άφησέ τις να σε ταξιδέψουν και να σε κυριέψουν.
    Μην εχεις ανασφάλεια.. Ζησε το. Αστο και θα δείξει που λενε? καπως ετσι.. Εχεις πολύ χρόνο να καταλήξεις..

  8. #23
    MartinH97
    Guest
    Kobo το θέμα είναι τόσα χρόνια νιώθω σαν να μην ζούσα και να μην μπορουσα να κάνω αυτό που θέλω , η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω (!) Να κάνω κάτι με άντρες . Απλά δεν μπορώ να καταλάβω αυτά που νιώθω όταν βρίσκομαι μαζί με κοπέλες και τα συνδέω όλα αρνητικά .

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φιλε οτι και να σκεφτεσαι απλα ολοκληρωσε με κοπελα και να μη τα καταφερεις με τη πρωτη δε πειραζει απλα ολοκληρωσε και μη σκεφτεσαι τιποτα.

  10. #25
    MartinH97
    Guest
    Έχω ολοκληρώσει μια φορά αλλά είχα πιεστεί πολύ δεν σκεφτόμουν καλά πράγματα, δεν το είχα κάνει για εμένα γτ πάντα νόμιζα ότι πρέπει να ευχαριστώ τους άλλους και οχι τον εαυτό μου . Νιώθω ότι δεν έχω ανδρισμό μέσα μου , δεν ξέρω τι μου συμβαίνει!

  11. #26
    MartinH97
    Guest
    Πάντα ένιωθα ότι κάτι μέσα μου δεν με ευχαριστεί , δεν μου άρεσε η ζωή που έκανα γτ πάντα ακολουθούσα και εσκυβα το κεφάλι . Έχει περίπου ενάμιση μήνα που βρήκα το γιατί και ο πόλεμος που γίνεται μέσα μου είναι πολύ σκληρός αλλά θέλω να νικήσω . Δεν ξέρω όμως το πώς !

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Βαρα αβερτα φιλε και με προσπαθησε να σου ρθει να το κανει με μισος το κάρφωμα.

  13. #28
    MartinH97
    Guest
    Φίλε μήπως όλο αυτά τα λετε για να μου πιπιλισετε το μυαλό και να καταλάβω ότι ίσως είμαι γκέι ;

  14. #29
    MartinH97
    Guest
    Θυμάμαι στο γυμνάσιο σε τμήμα γερμανικών να είμαι με έναν συμμαθητή ο οποίος ήταν 30 κάτι και εγώ γύρω στα 15-16 και μου άρεσε που με ακουμπούσε . Πχ το πόδι και τραβούσα μαλάκια με διάφορα σκηνικά με αυτόν αλλά μετά ξενερωνα και έλεγα τι κάνω . Η αλήθεια είναι πως δεν είχα πολλούς φίλους τότε , με κανανε μπουλινγκ και δεν είχα καμία ερωτική επαφή με κοπέλα . Αλλά όσο το σκέφτομαι αυτό νιώθω πως κάτι σημαίνει χωρίς όλα τα προηγούμενα να παίζουνε ρόλο . Δεν ξέρω τι συμβαίνει και θέλω μια απάντηση .

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Ρε φιλε μπορει να εχεις γλυκαθει με το αλλο αντρικο φιλε αλλα ησουν 5 χρονο, κοιτα να πας με πολλες γυναικες καργα και εγω αληθεια στο λεω καταλαβω πως σα αρεσουν οι γυναικες αρα ο πρωτος η το τελευταιοε εισαι που σκεφτεσαι κι αλλα αλλοι το παιζουν αντρες βαρβατοι και κανουν αλλα κι αλλα, κοιτα να υο κανεις 50 φορες και μετα αποφασιζεις αν θες να πειραματηστεις αλλ τωρα ρς φιλε μ αυτα που εχεις περασει εχεις τα ερεθισματα.

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν μπορω να τον καταλάβω
    By markela1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 15
    Last Post: 23-05-2017, 20:23
  2. Δεν μπορώ να καταλάβω
    By giannis56 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-2014, 13:00
  3. Δεν μπορω να τον καταλαβω
    By chocolate34 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 11-12-2013, 14:17
  4. δεν μπορω να τον καταλαβω!
    By 20ree in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 09-06-2013, 11:50
  5. δεν μπορω να καταλαβω
    By festina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-2009, 12:11

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •