Βραδυκαρδία - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 267
  1. #166
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Δεν ειναι γιατροι εδω μεσα τι να σου πουνε εδω οι γιατροι και δε κατεχουν καποιες φορες οχι εδω μεσα. Τζαμπα ασχολεισαι φιλε. Κατσε δες ενα ειδικο γιατρο να σου πει και μη ψαχνεσαι τζαμπα.

  2. #167
    Antonis8
    Guest
    https://imgur.com/a/tKKnpsW

    Δεν έχω καλό φωτισμό,καποιες είναι απο το χέρι εσωτερικά στον καρπο ,καποιες απο το ποδι απο πάνω. Οταν λέω κηλίδα εννοω σαν να έχει μαζευτεί μπλε αίμα κάτω απο τον αστράγαλο. Δεν διακρίνεται εύκολα σε αυτές που εβγαλα, θα δοκιμασω μετά που θα έχω καλύτερο φως

  3. #168
    Antonis8
    Guest
    Θα παρω και τον παθολογο μου να ρωτησω. Φοβαμαι ότι νεκρωνεται σιγά σιγά ο οργανισμος μου λόγω κακής κυκλοφοριας.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    https://imgur.com/a/tKKnpsW

    Δεν έχω καλό φωτισμό,καποιες είναι απο το χέρι εσωτερικά στον καρπο ,καποιες απο το ποδι απο πάνω. Οταν λέω κηλίδα εννοω σαν να έχει μαζευτεί μπλε αίμα κάτω απο τον αστράγαλο. Δεν διακρίνεται εύκολα σε αυτές που εβγαλα, θα δοκιμασω μετά που θα έχω καλύτερο φως
    Δε βλέπω τίποτα περίεργο. Φαίνονται όλα μια χαρά. Αλλά αν έχεις έναν θεράποντα ιατρό (παθολόγο), ζήτα και τη γνώμη του, για την ηρεμία του πνεύματος περισσότερο.

  5. #170
    Antonis8
    Guest
    Και μολις εβγαλα ακόμα ένα σημάδι στην παλαμη

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Φοβαμαι ότι νεκρωνεται σιγά σιγά ο οργανισμος μου λόγω κακής κυκλοφοριας.
    Εγώ βλέπω ακμαίους μαλακούς ιστούς νεαρού ατόμου. Αλλά όπως είπαμε, μια συμβουλή από παθολόγο που θα σε δει από κοντά είναι απαραίτητη για να ηρεμήσεις.

  7. #172
    Antonis8
    Guest
    Είδα ότι έχω και πισω απο το γόνατο.
    https://imgur.com/a/TfL59Z1

    Παιρνω τον παθολογο μου αλλά δεν απανταει, θα τον παρω παλί σε λίγο. Πήρα στα επειγοντα και μου ειπαν αν θέλω να το κοιταξω με έναν αγγειολογο.

  8. #173
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Τι νομιζεις ρε φιλε πως ειναι τα επειγοντα, εγω ειχα αιμοραγια απο την αρτηρια κι ωσπου να το εντοπισουνε και να την εμβολισουνε πηγα να πεθανω. Γι αυτο σου λεω για προβληματα που δεν κινδυνευι η ζωη σου αμεσα δε ασχολουνται. Εδω εμενα με το ζορι με σωσανε και απο τυχη δεν εχασα και κανα νεφρο. Πανε σε γιατρο κανονικο σε τακτικα οχι σε επειγοντα και στο τελος πανε και σε ολιστικο να κατσει να στα εξηγησει τις λεπτομεριες.

  9. #174
    Antonis8
    Guest
    Τι συμπτωματα ειχες? Προφανως δεν μπορω να πάω τέτοια ώρα σε γιατρό, μενω σε χωριο, μονο τον παθολογο μου μπορω να καλεσω να έρθει σπιτι αλλά φανταζομαι δεν θα με βοηθήσει ιδιαίτερα.

    Τι συμπτωματα ειχες εσύ; Μπορει να έχω το ίδιο ;

  10. #175
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Αιντε αιντε τι το ιδιο να εχεις ρε αλλη γλωσσα μιλαμε, εγω δεν ειδα καν τις φωτογραφιες που ανεβασες και δε το πα γι αυτο, φιλε για τα αγγεια πρεπει να πας σε αγγειολογο που ασχολειται και ξερει ακριβως ο παθολογος τι να σου πει ρε φιλε. Σοβαρεψου λιγο φιλε να φερεις το παθολογο στη χειροτερη να σε παραπεψει σε γιατρο αγγειοχειρουργο αγγειολογο. Δε μπορω να καταλαβω πως σκεφτεσαι, αλλα τι να σου πω φιλε πηγαινε στο νοσοκομειο θα σου πουν πως δε θα πεθανεις και οταν μπορεις πηγαινε στο γιατρο και πες του γιατρε τι σημαινει που ειναι ετσι οι φλεβες μου και θα σου απαντησει. Ο παθολογος τι να σου πει ρε φιλε και στο καφενειο του χωριου να πας και να πεις θα σου πουνε το ιδιο που θα σου πει και ο παθολογος. Φιλε θες μαθημα πως δουλευει ο οργανισμος αυτα που λες ειναι για συζητηση οχι με γιατρο αλλα με καφετζου χαρτοριχτρα. Εγω μαγκα ειχα σοβαροτατο ατυχημα δεν ανοιγουν ετσι οι αρτηριες απο μονες τους απο τη μια στιγμη στην αλλη χωρις να εχεις προβλημα. Αστο φιλε τα χεις μπερδεψει πολυ ασχημα πηγαινε σε ενα γιατρο οταν μπορεσεις να σου εξηγησει πως δουλευει ο οργανισμος και να του πεις να σου απαντησει οσες απποριες εχεις γιατι εσυ φοβασαι και τη σκια σου αυτη τη στιγμη και το χερι σου βλεπεις και φοβασαι οτι θα πεθανεις αλλα αφου πας και σου απαντησουνε θα εχεις μαθει τι λενε και μετα αν δε βαλεις μυαλο και λες παλι τετοια τραβα σε μεντιουμ.

  11. #176
    Antonis8
    Guest
    [Βρήκα τον αγγειολογο τελικά, μου ειπε αν θέλω να ερθω σήμερα στις οκτώ ή αύριο στη μια. Αν προλαβω θα παω σήμερα. Σκέφτομαι να πάνω αύριο γιατί σήμερα είμαι κουρασμένος αλλά σκέφτομαι μηπως χρήζει άμεσης ιατρικης γνώμης αυτό που έχω.

  12. #177
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φιλε οπου και να πας πηγαινε σε ενα γιατρο μετα να σου εξηγησει ολα για τον οργανισμο και αν κατι δε σε πειθει πηγαινε και στους επιμερους γιατρους να στα εξηγησουν καλυτερα. Αλλα αφου πας σε ολους τους γιατρους μετα μη ψαχνεσαι παλι. Οταν πας εξηγησετου να στα πει αυστηρα πως εχουν γιατι πες του πως βαζεις με το μυαλο σου τα χειροτερα χωρις να ξερεις και πανικοβαλεσαι. Ειναι σπουδαιο πραγμα η γνωση για να μη σκεφτεσαι οτι να ναι. Αν σου πα καμμια κουβεντα παραπανω να σε ξυπνησω το κανα να σαι καλα μαγκα και ακουμε να μαθεις να μη κοροιδευεσαι.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Είδα ότι έχω και πισω απο το γόνατο.
    https://imgur.com/a/TfL59Z1
    Τώρα είμαι σίγουρος πως είναι χαμένα λόγια, αλλά τέτοιου είδους σχηματισμούς τους έχω εδώ και 30 χρόνια ... Και είμαι ακόμα εδώ.

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αντώνη τρώγεσαι με τα ρούχα σου και δεν βλέπω να σπας τον φαύλο κύκλο σύντομα... Πραγματικά, αυτή η ψυχολόγος που σε παρακολουθεί, τι λέει για όλα αυτά;;;

  15. #180
    Antonis8
    Guest
    Η ψυχολόγος δεν μου ειπε προς το παρον να μην πηγαινω στους γιατρούς,απλα να εμπιστευομαι τη διάγνωση τους. Θα πάω στον αγγειολογο τώρα και θα σας πω τι μου ειπε.
    Last edited by Antonis8; 16-03-2019 at 14:23.

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. Βραδυκαρδία το βράδυ όταν ξαπλώνω
    By Inked in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 06-07-2017, 15:42
  2. Έκτακτες συστολές/Βραδυκαρδία
    By Inked in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 23-12-2013, 16:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •