ΆΓΧΟΣ ΓΙΑ SEX
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29

    ΆΓΧΟΣ ΓΙΑ SEX

    Γεια σας
    Θα ήθελα να σας αναφέρω το πρόβλημα μου και όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα μου ήταν πολύ χρήσιμο!
    Πριν λίγο καιρό σε ηλικία 31 "ολοκλήρωσα" με γυναίκα όπως και οι υπόλοιποι.. είχε κολλήσει το μυαλό (απίστευτη δύναμη)
    Τελικά αυτό ήταν το εύκολο κομμάτι το θέμα μου είναι 5φορες που έχουμε κάνει sex δεν μπόρεσα να "ολοκλήρωσω" μια είχα στύση μια δεν.
    Ένω με τρελενει πολύ και από την μεριά της με στηρίζει παρά πολύ έχω αρχίσει να ντρέπομαι να την δω μου φεύγει η όρεξη για σεξ γιατί δεν μπορώ να την ικανοποιήσω...
    Το πιστεύω ότι ειναι θέμα 80% ψυχολογίας.
    Αλλά έχω βαρεθεί να παίρνω χάπια ενισχύσης (τα οποία βοηθάνε αρκετά νομίζω) έχω βαρεθεί να προσπαθώ να αποδείξω και όλη αυτή η διαδικασία με κουράζει πολύ ψυχολογικά.
    Μάλλον θα πρέπει να "νικήσω" για 2η φορά τον εαυτό μου
    Είναι θέμα χρόνου και λόγου χρόνιας αυτοικανοποιησης να το ξεπεράσω;
    Και να αρχίσω να απολαμβάνω τον έρωτα.
    Όποιος έχει περάσει παρόμοια κατάσταση ή θέλει να με βοηθήσει θα μου έκανε πολύ καλό.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  2. #2
    Τα χάπια γιατί τα περνεις από τόση μικρή ηλικια?και λες βαρέθηκες να τα περνεις ενώ πέντε φορές έχεις κάνει σεξ.πόσες φορές τα έχεις πάρει?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Καλησπέρα!
    Έχω πάρει 2 φορές
    Τώρα παίρνω κάτι σαν θεραπεία που μου πρότεινε ένας γιατρός
    Και αγορά κ κάτι αλλά τώρα...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Τα παίρνω κυρίως για ψυχολογικούς λόγους νόμιζω πως θα αποδώσω καλύτερα...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Είχα κανονική στύση όσο ήμουν "μόνος"
    Δεν ξέρω τι σκατα συμβενει στο μυαλό και το σκέφτομαι συνέχεια..

  6. #6
    Quote Originally Posted by tups5678 View Post
    Είχα κανονική στύση όσο ήμουν "μόνος"
    Δεν ξέρω τι σκατα συμβενει στο μυαλό και το σκέφτομαι συνέχεια..
    Μήπως φταίει το άγχος τότε αν πριν ήσουν εντάξει. Αφού απευθυνθηκες σε γιατρό θέωρω θα βρεις μια λυση

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Τι να σου πει και ο γιατρός 2 λεπτά εξέταση τις αρτηρίες... Δώσε 50€ Πάρε αυτά τα χάπια και ελα σε ένα μήνα
    Δεν έχω πρόβλημα με το γιατρό
    Ούτε με τα λεφτά θά ανταλαζα πράγματικα τά πάντα για να φύγω όσο πιο γρήγορα από αυτή την κατάσταση
    Σορυ για το ύφος μου αλλά είμαι απίστευτα νευριασμένος και ξενερωμενος με την πάρτι μου

  8. #8
    Quote Originally Posted by tups5678 View Post
    Τι να σου πει και ο γιατρός 2 λεπτά εξέταση τις αρτηρίες... Δώσε 50€ Πάρε αυτά τα χάπια και ελα σε ένα μήνα
    Δεν έχω πρόβλημα με το γιατρό
    Ούτε με τα λεφτά θά ανταλαζα πράγματικα τά πάντα για να φύγω όσο πιο γρήγορα από αυτή την κατάσταση
    Σορυ για το ύφος μου αλλά είμαι απίστευτα νευριασμένος και ξενερωμενος με την πάρτι μου
    Πήγαινε σε ένα δεύτερο γιατρό γιατί εξέταση δύο λεπτών δεν έχω ξαναδεί ακούσει. Βέβαια δεν είμαι άντρας για να ξέρω

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Σε ευχαριστώ πολύ Αποστολία αλλά το θέμα μου είναι καθαρά ψυχολογικό πιστεύω.
    Δεν μπορεί πριν κάνω κάτι με κοπέλα να είχα στύση κάθε πρωί και τώρα τίποτα.
    Είναι μεσα μου η λύση αλλά είμαι στην χειρότερη ψυχολογική κατάσταση που ήμουν ποτε στην ζωή μου.
    Είμαι στο τσακ να τα παρατήσω όλα.
    Δεν ξέρω παίζει και να είμαι καταθλιπτικός.
    Αν δεν ήταν η κοπέλα αυτή να με στηρίζει τόσο δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα τώρα.

  10. #10
    Quote Originally Posted by tups5678 View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ Αποστολία αλλά το θέμα μου είναι καθαρά ψυχολογικό πιστεύω.
    Δεν μπορεί πριν κάνω κάτι με κοπέλα να είχα στύση κάθε πρωί και τώρα τίποτα.
    Είναι μεσα μου η λύση αλλά είμαι στην χειρότερη ψυχολογική κατάσταση που ήμουν ποτε στην ζωή μου.
    Είμαι στο τσακ να τα παρατήσω όλα.
    Δεν ξέρω παίζει και να είμαι καταθλιπτικός.
    Αν δεν ήταν η κοπέλα αυτή να με στηρίζει τόσο δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα τώρα.
    Ψυχολογικο θα είναι λογικά αλλά και τα ψυχολογικα θέματα έχουν τον ειδικό τους που μπορεί να δώσει καποια λυση

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Πρεπει να σκεφτεσαι την ικανοποιηση τη δικη σου, να ευχαριστηθείς εσυ, εχω καταλαβει οτι τα ρομάντζα δε χωράνε στο κρεβατι. Αν το ευχαριστηθείς, θα το ευχαριστηθεί, νόμος. Οπως ακριβως τωρα που το κανεις σαν αγγαρεία, ετσι το νοιωθει κι αυτη.
    Γνωμη αποκλειστικά δικη μου, εαν δεν δεις βελτίωση στον ορίζοντα με την συγκεκριμένη κοπελα, να παρεις την πρωτοβουλία να χωρισεις γιατι θα εχεις χειρότερες επιπτώσεις ψυχολογικα. Πάλεψε το λιγο μεν, αλλα μεχρι ενα όριο.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Ευχαριστώ george
    Ωραίο αυτό '" Αν το ευχαριστηθείς, θα το ευχαριστηθεί, νόμος. '"
    Θα το χρισημοποιήσω για να προχωρήσω!

  13. #13
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Πρεπει να σκεφτεσαι την ικανοποιηση τη δικη σου, να ευχαριστηθείς εσυ, εχω καταλαβει οτι τα ρομάντζα δε χωράνε στο κρεβατι. Αν το ευχαριστηθείς, θα το ευχαριστηθεί, νόμος. Οπως ακριβως τωρα που το κανεις σαν αγγαρεία, ετσι το νοιωθει κι αυτη.
    Γνωμη αποκλειστικά δικη μου, εαν δεν δεις βελτίωση στον ορίζοντα με την συγκεκριμένη κοπελα, να παρεις την πρωτοβουλία να χωρισεις γιατι θα εχεις χειρότερες επιπτώσεις ψυχολογικα. Πάλεψε το λιγο μεν, αλλα μεχρι ενα όριο.
    η κοπελα τον στηριζει λεει και αυτος θα την χωρισει?γιατι?για να βρει μετα καποια που να μην ανεχτει καθολου αυτην την κατασταση και να τoν ριξει πιο πολυ ψυχολογικα?λαθος τοποθετηση θεωρω φιλε.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    29
    Αποστολία εγώ κράτησα το κομμάτι που λέει '" Αν το ευχαριστηθείς, θα το ευχαριστηθεί, νόμος. '" Το υπόλοιπο προς χωρισμό (όχι ότι δεν μου πέρασε από το μυαλό όταν ήμουν πολύ χάλια) δεν το αξίζει καθόλου για την στήριξη και την δύναμη που μου δίνει γενικότερα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    φιλε η πολυ παρεα με την μαρια την παλαμη σου δημιουργσε προβλημα ..ψυχολογικο ειναι το θεμα σου αλλα πρεπει να δρασεις αμεσα μην σου γινει καμια στυτικη δεισλιτουργια...
    οσο για την κοπελα ισως να φταιει και αυτη να μην μπορει να σε χαλαρωσει και να σε αναψει...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Άγχος εργασίας..πως να διώξω το άγχος???
    By giorgos35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 07-10-2018, 23:53
  2. Άγχος, άγχος και πάλι άγχος..
    By nikos04 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-2017, 23:06
  3. ΑΓΧΟΣ πανω στο αγχος
    By sogoku in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 11-06-2015, 12:39
  4. ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
    By SILIA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 19-02-2009, 23:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •