Οποιος κοροιδευει δεν ξερει τι του ξημερωνει!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 100
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740

    Οποιος κοροιδευει δεν ξερει τι του ξημερωνει!!

    Γι'αυτο μην κοροιδευετε την ψυχωση και ουτε μην υποτιματε τα ατομα με ψυχωση γιατι θα τα λουστειτε!!

  2. #2
    Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Γι'αυτο μην κοροιδευετε την ψυχωση και ουτε μην υποτιματε τα ατομα με ψυχωση γιατι θα τα λουστειτε!!
    Καλή Τσικνοπέμπτη Λουλούδι !!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Σε κοροϊδεψαν ;

    Λουλουδι καταλαβα οτι για να εισαι καλα ψυχολογικα (απο συναισθηματικης τουλαχιστον αποψεως, δε ξερω για ψευδαισθησεις, ισως και αυτο) απλως πρεπει να εχουμε ανοιχτα, καθαρα και φωτισμενα τα ματια της καρδιας και της διανοιας (μυαλου) μας.

    Εχεις ακουσει που λεγανε οι αρχαιοι να εχεις τα ματια σου δεκατεσσερα ;

    Εννοουσαν αυτα τα ματια.

    Το μυαλο, η καρδια κλπ. εχουν κατι σαν οφθαλμους.

    Στην Ινδια τα λενε τσακρα και πανε και κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης.

    Αμα τα εχεις αυτα ανοιχτα, καθαρα και φωτισμενα (και τα τρια μαζι) τοτε δε σε πιανει κανενα κακο.

    Δες το και θα το δεις...
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by tvasileios View Post
    Καλή Τσικνοπέμπτη Λουλούδι !!!
    Καλη Τσικνοπεμπτη Βασιλειε!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by maus View Post
    Σε κοροϊδεψαν ;

    Λουλουδι καταλαβα οτι για να εισαι καλα ψυχολογικα (απο συναισθηματικης τουλαχιστον αποψεως, δε ξερω για ψευδαισθησεις, ισως και αυτο) απλως πρεπει να εχουμε ανοιχτα, καθαρα και φωτισμενα τα ματια της καρδιας και της διανοιας (μυαλου) μας.

    Εχεις ακουσει που λεγανε οι αρχαιοι να εχεις τα ματια σου δεκατεσσερα ;

    Εννοουσαν αυτα τα ματια.

    Το μυαλο, η καρδια κλπ. εχουν κατι σαν οφθαλμους.

    Στην Ινδια τα λενε τσακρα και πανε και κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης.

    Αμα τα εχεις αυτα ανοιχτα, καθαρα και φωτισμενα (και τα τρια μαζι) τοτε δε σε πιανει κανενα κακο.

    Δες το και θα το δεις...
    Καλο μαους!! Απλα μας λενε τρελους εδω μεσα και βγαινουν και απο πανω!! Για την κοινωνια χεστηκα γραμμενη την εχω αλλα να μπαινω και εδω μεσα να χαλαρωσω και να λεει ο καθενας την παπαρια του!! Και αυτο δεν ειναι τιποτα!! Παλια μπαιναν κατι μισανθρωποι κομπλεξικοι που τα εβαζαν μαζι μου και δεν ειχα κανεναν να με υπερασπιστει, γι'αυτο και απηχα απο το σαιτ!! Αστα σου λεω το 90% ειναι για τα μπαζα!!

  6. #6
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Καλο μαους!! Απλα μας λενε τρελους εδω μεσα και βγαινουν και απο πανω!! Για την κοινωνια χεστηκα γραμμενη την εχω αλλα να μπαινω και εδω μεσα να χαλαρωσω και να λεει ο καθενας την παπαρια του!! Και αυτο δεν ειναι τιποτα!! Παλια μπαιναν κατι μισανθρωποι κομπλεξικοι που τα εβαζαν μαζι μου και δεν ειχα κανεναν να με υπερασπιστει, γι'αυτο και απηχα απο το σαιτ!! Αστα σου λεω το 90% ειναι για τα μπαζα!!
    Λουλούδι.. As always I feel you.
    Kαι εγω ειχα την ανάγκη να μπω στο φόρουμ για να αυτοβοηθηθώ και τελικά ... ένιωσα πως πάλι εξηγούμαι και απολογούμαι.. Ηθέλα να μοιραστω και εγω τις δικές μου προσεγγίσεις και τα ζητήματα που με απασχολούν αλλα τρόμαξα μην έρθει κανείς παπαντζο-φωστήρας να μου εξηγήσει την προπαίδεια..
    Εκνευρισμός και τσατίλα !! (Τουλάχιστον έχουμε πάθος)!

  7. #7
    Εδώ μέσα δεν νομίζω να είναι καποιος που να κοροιδευει αλλους για την ασθενειας τους.απλά μερικοι εκφερουν κάτι αποψεις που είναι πραγματι προβληματικες για να μην τις χαρακτηρισω αλλιως

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Κοριτσια σας ευχαριστω για την συμπαρασταση. Που να μπαινατε παλια που ο καθε παλαβος με ελεγε χοντρο ψυχωσικολουλουδο και αλλα τετοια ωραια και κοροιδευε ολες τις γυναικες, ελεγε οτι αν τους πει καποιος θα μεινω για παντα μαζι σου τρεχουν απο πισω του. Πολλη καφριλα λεμε. Και ο whyalwaysme και η savatage και η anxiousforever τα 'χαν βαλει μαζι μου γιατι δεν ειχαν τιποτα αλλο να κανουν. Και ολο το φορουμ πολλες φορες τα εβαζε μαζι μου και αλλα φορουμς, το τι εχω περασει δεν λεγεται αλλα τα λουζονται μετα ευτυχως.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Λουλουδι ανοιξον, καθαρισον, φωτισον τα τσακρα σου - οφθαλμους σου.

    Να μεριμνας ωστε να καθαριζεις για να νιωθεις ωραια.

    Καθαρισε επιτελους. Μη μενεις στα ιδια και τα ιδια.

    Εχεις ενα κακο. Το οτι δαιμονικη ενεργεια σου πεταει καποιος εσυ την επεξεργαζεσαι και την κρατας αντι να τη διωνεις και να καθαριζεις.

    Αμα τη δαιμονικη ενεργεια - κακες εμπειρες ας το πουμε ετσι την πετας και καθαριζεις και φωτιζεσαι τοτε θα εισαι μια χαρα.

    Εχεις αναγκη απο καθαριοτητα στην ψυχη σου πρωτιστως και να φωτιστει.

    Οχι απλως μην ασχολεισαι με τον καθενα αλλα να καθαριζεσαι και μετα.

    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Κοριτσια σας ευχαριστω για την συμπαρασταση. Που να μπαινατε παλια που ο καθε παλαβος με ελεγε χοντρο ψυχωσικολουλουδο και αλλα τετοια ωραια και κοροιδευε ολες τις γυναικες, ελεγε οτι αν τους πει καποιος θα μεινω για παντα μαζι σου τρεχουν απο πισω του. Πολλη καφριλα λεμε. Και ο whyalwaysme και η savatage και η anxiousforever τα 'χαν βαλει μαζι μου γιατι δεν ειχαν τιποτα αλλο να κανουν. Και ολο το φορουμ πολλες φορες τα εβαζε μαζι μου και αλλα φορουμς, το τι εχω περασει δεν λεγεται αλλα τα λουζονται μετα ευτυχως.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by maus View Post
    Λουλουδι ανοιξον, καθαρισον, φωτισον τα τσακρα σου - οφθαλμους σου.

    Να μεριμνας ωστε να καθαριζεις για να νιωθεις ωραια.

    Καθαρισε επιτελους. Μη μενεις στα ιδια και τα ιδια.

    Εχεις ενα κακο. Το οτι δαιμονικη ενεργεια σου πεταει καποιος εσυ την επεξεργαζεσαι και την κρατας αντι να τη διωνεις και να καθαριζεις.

    Αμα τη δαιμονικη ενεργεια - κακες εμπειρες ας το πουμε ετσι την πετας και καθαριζεις και φωτιζεσαι τοτε θα εισαι μια χαρα.

    Εχεις αναγκη απο καθαριοτητα στην ψυχη σου πρωτιστως και να φωτιστει.

    Οχι απλως μην ασχολεισαι με τον καθενα αλλα να καθαριζεσαι και μετα.
    Ναι οντως, ετσι ειναι μαους!! Οι υπολοιποι ανθρωποι ομως τι πιστευεις οτι κανουνε δεν τα κρατανε μεσα τους; Μονο εγω στενοχωριεμαι τοσο πολυ αραγε; Μαλλον ε;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Ολοι μαζευουνε δαιμονικη ενεργεια απο τις κακες εμπειριες και τους αλλους.

    Το θεμα ειναι να την αποβαλλουμε και να καθαριζουμε και μετα να ορθοποδησουμε.

    Εσυ κοιτα τον εαυτο σου. Αρκετο αγωνα εχει ο καθενας στον κοσμο αυτο.

    Η σιερα εχει ως εξης ανοιξαν, καθαρισον, φωτισον, αναστηλωσε τα τσακρα - οφθαλμους σου και θα εισαι μια χαρα.

    Να επαναλμβανεις καθαρισον και θα γινεται.

    Ο Θεος ή ο εγκεφαλος μας εχει πολλες δυνανοτητες και καθαριζει μονο του αμα το πεις.

    Αμα το ζητησεις νοερα θα γινει.


    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ναι οντως, ετσι ειναι μαους!! Οι υπολοιποι ανθρωποι ομως τι πιστευεις οτι κανουνε δεν τα κρατανε μεσα τους; Μονο εγω στενοχωριεμαι τοσο πολυ αραγε; Μαλλον ε;
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  12. #12
    Και εγω στεναχωριεμαι πολύ λουλουδι με την γνωμή των άλλων. Αλλά όταν με γνωρίζουν και τους γνωρίζω από κοντά. Απο εδώ ότι καί να λέει ο καθενας γελαω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Μαλλον επειδη η "δαιμονικη ενεργεια" μεταδιδεται προσωπο με προσωπο και οταν ο αλλος ειναι κοντα θα ελεγε ενας που πιστευει σε αυτα.

    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Και εγω στεναχωριεμαι πολύ λουλουδι με την γνωμή των άλλων. Αλλά όταν με γνωρίζουν και τους γνωρίζω από κοντά. Απο εδώ ότι καί να λέει ο καθενας γελαω
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by maus View Post
    Ολοι μαζευουνε δαιμονικη ενεργεια απο τις κακες εμπειριες και τους αλλους.

    Το θεμα ειναι να την αποβαλλουμε και να καθαριζουμε και μετα να ορθοποδησουμε.

    Εσυ κοιτα τον εαυτο σου. Αρκετο αγωνα εχει ο καθενας στον κοσμο αυτο.

    Η σιερα εχει ως εξης ανοιξαν, καθαρισον, φωτισον, αναστηλωσε τα τσακρα - οφθαλμους σου και θα εισαι μια χαρα.

    Να επαναλμβανεις καθαρισον και θα γινεται.

    Ο Θεος ή ο εγκεφαλος μας εχει πολλες δυνανοτητες και καθαριζει μονο του αμα το πεις.

    Αμα το ζητησεις νοερα θα γινει.
    Σ'ευχαριστω μαους.

  15. #15
    Quote Originally Posted by maus View Post
    Μαλλον επειδη η "δαιμονικη ενεργεια" μεταδιδεται προσωπο με προσωπο και οταν ο αλλος ειναι κοντα θα ελεγε ενας που πιστευει σε αυτα.
    Δεν είναι καμία δαιμονικη ενεργεια.είναι η σκέψη και το μυαλό μας που είναι λίγο ευαίσθητα

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
    By ασπασια in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 15-09-2015, 15:10
  2. ξημερωνει ....
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 02-01-2015, 05:55
  3. Replies: 10
    Last Post: 07-08-2012, 15:45
  4. Replies: 2
    Last Post: 21-07-2011, 20:39
  5. Ψαχνω ομοιοπαθητικο γιατρο οποιος ξερει...
    By BrainTrance in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 1
    Last Post: 10-12-2008, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •