Sycrest παρενεργειες - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 97 of 97
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Α ρε μικε να ξερες πως νοιωθω, φιλε αστο απλα για να μη παχυνεις μη τρως σαβουρες αλλα αυτα σου λεω πειραζουν και το μεταβολισμο και τις ορμονες. Χημεια φιλε. Μακρια και αλαργα. Κατσε δες να κανεις πραγματα για τον ευατο σου και με το καλο να βάλει αλλον να τζιραρει τις χημειες μετα. Στα ναρκωτικα φιλε οταν ακους χημεια μακρια και αυτα τα φαρμακα τα ψυχοτροπα ναρκωτικα ειναι τι νομιζεις και πολυ δυνατα μαλιστα. Γι αυτο σου λεω ψυχαναληση και σιγα σιγα κοψτα εντελως αυτος ειναι ο στοχος σου. Αστο φιλε γιατι δε φανταζεσαι τι σημαινει να ριχνεις χημεια στον εγκεφαλο. Αμα αρχισω και μιλαμε και λεμε πραγματα θα πρεπει μετα να παρουμε μαντιλια να σκουπιστουμε πιυ κλαιμε. Εγω φιλε προσπαθω να κλαψω για κατι πολυ ασχημο πιυ μου εχεις συμβει και δε μπορω δυστηχως. Γι αυτο σου λεω μακρια και αλαργα ζητω η ψυχαναλυση.

  2. #92
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Α ρε μικε να ξερες πως νοιωθω, φιλε αστο απλα για να μη παχυνεις μη τρως σαβουρες αλλα αυτα σου λεω πειραζουν και το μεταβολισμο και τις ορμονες. Χημεια φιλε. Μακρια και αλαργα. Κατσε δες να κανεις πραγματα για τον ευατο σου και με το καλο να βάλει αλλον να τζιραρει τις χημειες μετα. Στα ναρκωτικα φιλε οταν ακους χημεια μακρια και αυτα τα φαρμακα τα ψυχοτροπα ναρκωτικα ειναι τι νομιζεις και πολυ δυνατα μαλιστα. Γι αυτο σου λεω ψυχαναληση και σιγα σιγα κοψτα εντελως αυτος ειναι ο στοχος σου. Αστο φιλε γιατι δε φανταζεσαι τι σημαινει να ριχνεις χημεια στον εγκεφαλο. Αμα αρχισω και μιλαμε και λεμε πραγματα θα πρεπει μετα να παρουμε μαντιλια να σκουπιστουμε πιυ κλαιμε. Εγω φιλε προσπαθω να κλαψω για κατι πολυ ασχημο πιυ μου εχεις συμβει και δε μπορω δυστηχως. Γι αυτο σου λεω μακρια και αλαργα ζητω η ψυχαναλυση.
    Κοιτα ομως φιλε για σένα καλυτερη μπορει να ναι η ψυχανάλυση για καποιον αλλον η γνωστικη συμπεριφορικη με μελετες που εχουν γινει η γνωστικη συμπεριφορικη αποδειχθηκε η πιο αποτελεσματική μέθοδος για τις αγχώδεις διαταραχές

  3. #93
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Εγω φιλε δε κανω τιποτα αλλα η ψυχαναλυση επειδη εχω μια ιδεα πως δουλευει η γλωσσα και οι πραξεις που κανουμε μπορει να λυσει πολλα λογικα σφαλματα που κανουμε και δημιουργειται προβλημα μετα. Εγω θα ηθελα να κανω αλλα δεν εμπιστευομαι να μιλησω για μενα και για αλλους αν δεν εχω φιλο καποιον. Μη κολλας ολα ψυχαναλυση ειναι ασε τις μεθοδους η ψυχαναλυση ειναι μια στη βαση της απλα οι μεθοδοι εστιαζουν συγκεκριμενα.

  4. #94
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Αυτα τα θεματα θελουν ψαξιμο, την χημικη πλευρα τους δεν υην εχουμε εξαντληση. Δεν μιλαμε οτι ειναι δυσκολο να εξηγηθει ο μηχανισμος σε εναν ασχετο. Ουτε οι βιοχημικοι ξερουν βασικα πραματα για το πως δρουν τα φαρμακα αυτα γιατι απλα ειναι αδυνατο να γινει ερευνα πρωτογενης οπως γινεται στα αλλα φαρμακα.

  5. #95
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Έτσι είναι φίλε ο εγκέφαλος πολύ σωστά τα λες και μεις να καταλάβουμε στο περίπου τι γίνεται θέλουμε. Η νευροεπιστήμη έχει προχωρήσει αλλά τι να πουν κι αυτοι δε τα δινουν στο κοσμάκι και είναι και δύσκολο για καποιον ανθρωπο να αναλυσουν πως δουλευει ο εγκεφαλος ποσο μαλλον πως δουλευει με τη χημεια των φαρμάκων.

  6. #96
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Έτσι είναι φίλε ο εγκέφαλος πολύ σωστά τα λες και μεις να καταλάβουμε στο περίπου τι γίνεται θέλουμε. Η νευροεπιστήμη έχει προχωρήσει αλλά τι να πουν κι αυτοι δε τα δινουν στο κοσμάκι και είναι και δύσκολο για καποιον ανθρωπο να αναλυσουν πως δουλευει ο εγκεφαλος ποσο μαλλον πως δουλευει με τη χημεια των φαρμάκων.
    Φιλε ξερεις την βιολογικη αιτια του αγχους που οφείλεται βιοχημικά δηλαδή;;

  7. #97
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φίλε μη τι ψάχνεις αν μπορουσανε να διακρινουνε οι γιατροι θα κανανε διαγνωστικες εξετασεις για τον εγκεφαλο πραγμα που δε γινεται ουτε πριν ουτε μετα τη χορηγηση φαρμακων. Εγω παντως για τα αντιχυχωτικα εχω συγκεκριμενη αποψη και καλο να σου κανουν το κανουν καταστρεφοντας σε, δηλαδη αμα ποναει το ποδι και το κοψεις δε ποναει μετα, αλλα καλυτερα ο πονος το αγχος παρα η καταστολη. Σκεψου δε πας με μαγνιτικες να σου παρακουλουθουν το μυαλο στο γιατρο με τη κουβεντα και το πως εισαι θελει να κανει διαγνωση τι κανει ο εγκεφαλος.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. SYCREST-υπογλωσιο
    By joanna22 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 20
    Last Post: 04-04-2019, 11:12
  2. Sycrest
    By MikeStam 3 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 0
    Last Post: 23-12-2018, 06:03
  3. Έχει πάρει κανείς sycrest
    By nastaz in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 24-08-2018, 20:57
  4. Παρενέργειες!!!
    By fratello in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-2013, 13:07
  5. Παρενέργειες ή όχι;
    By Venidos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-2013, 03:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •