Ερωτευμένος με μια παντρεμένη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    7

    Ερωτευμένος με μια παντρεμένη

    Διαγραφή topic
    Last edited by Thod0ris; 17-03-2019 at 23:36.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Όχι ότι έχει και σημασία αλλά τη ηλικίες έχετε??
    Δυστυχώς φίλε μου αυτά είναι πολυ δυσκολα θέματα..
    Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι αυτό.που δεν θέλεις να ακούσεις.....ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ. γιατί??????για παρα πολους λόγους...
    Θα σου πω μονάχα έναν λόγο .....ΜΗΝ ΧΤΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ..
    Τους υπόλοιπους λόγους δεν θέλεις να τους ακούσεις..πίστεψέ με..

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    7
    Διαγραφή topic
    Last edited by Thod0ris; 17-03-2019 at 23:36.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Thod0ris View Post
    Είμαι 30 και είναι 35. Ξέρω ότι θα ήταν ίσως Καλυτέρα να την αφήσω Αλλά για την ώρα το αποκλείουμε μέχρι να δούμε που θα εξελιχθεί.
    Αφενός στην προσωρινή ευτυχία δικιά σου και δυστηχια καποιον άλλων άνθρωπον

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Θα ήθελες να ήσουνα στη θέση του???να έχανες ταυτόχρονα και τη γυναίκα σου και τα παιδιά σου???
    Σκέψου και αυτή την εκδοχή!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Θα ήθελες να ήσουνα στη θέση του???να έχανες ταυτόχρονα και τη γυναίκα σου και τα παιδιά σου???


    Σκέψου και αυτή την εκδοχή!!!!!!!!!!!!!!
    Έχω βρεθεί. Ξέρω πως είναι. Ακριβώς στην ίδια θέση. Πάντα ήμουν κατά. Αλλά ποτέ μην λες ποτέ. Δεν το υπολόγισα απλά συνέβη

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Thod0ris View Post
    Έχω βρεθεί. Ξέρω πως είναι. Ακριβώς στην ίδια θέση. Πάντα ήμουν κατά. Αλλά ποτέ μην λες ποτέ. Δεν το υπολόγισα απλά συνέβη
    Αφού λοιπόν είσαι παθων..μην κάνεις και εσύ το ίδιο σε έναν συνάνθρωπό σου...ξέρεις πόσο πονάει...
    Ξέρω ότι δεν το υπολογίζες.και σου βγήκε στη πορεία
    ...αλλά.τωρα.ομως ξέρεις...άρα σιγά σιγά αραιώνε....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Εσύ ένα μεζέ πηγες να παρεις και δαγκώσεις τη λαμαρίνα και για τα καλά κι ολας...συγγνώμη κι όλας που εκφράζομε έτσι αλλά μιλαω τη γλώσσα των παντρεμένων αυτή τη στιγμή..δηλαδή μιλάω με τη λογική των παντρεμένων...
    Μην μπενεις καν σε αυτή τη λογική..να τη πάρω να φύγουμε να είμαστε ευτυχισμένοι για πάντα..ούτε καν..
    Μην διαλύεις μια οικογένεια...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Αυτά από μένα .... καληνύχτα...

  10. #10
    Quote Originally Posted by Thod0ris View Post
    Έχω βρεθεί. Ξέρω πως είναι. Ακριβώς στην ίδια θέση. Πάντα ήμουν κατά. Αλλά ποτέ μην λες ποτέ. Δεν το υπολόγισα απλά συνέβη
    Είσαι και εσύ χωρισμενος με παιδιά? Τι να πω πολύ δύσκολο να σου δώσει κάποιος εδώ μια σωστή απαντηση.από την μια είναι κρίμα να χωρίσει μια οικογένεια. Από την άλλη και η κοροιδια που κανετε στον άντρα της είναι χειρότερη.για μένα θα πρέπει να χωρίσει δεν φταει σε τίποτα ο άντρας της να τον κοροιδευει.όσο για τα παιδιά υπάρχουν πολλοι ειδικοι που θα μπορούσαν να βοηθήσουν ώστε να μεγαλώσουν σωστά.έχεις σκεφτεί όμως αν χωρίσει τι θα κανετε?εσύ είσαι διατεθειμενος να μεγαλώσεις δυο παιδιά γιατί είσαι νεαρος σε ηλικία και ίσως θες να κανεις την δική σου οικογενεια και όχι να μεγαλώνεις ξένα παιδιά.ενταξει οι χωρισμοι και τα διαζυγια στις μέρες μας δεν είναι τίποτα. Αλλά σκέψου λίγο και την μετεπειτα ζωή σας.και αν είστε μαζί αύριο μεθαυριο πως ξέρεις ότι δεν θα της γυαλισει και κάποιος τρίτος και τεταρτος.πολλα τα ρισκα.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    7
    Έσβησα όλο το αρχικό μήνυμα γιατί φοβάμαι λίγο μην το διαβάσει η ίδια μιας και είχε κάποτε λογαριασμό εδώ μέσα. Η αλήθεια είναι πως δεν την εμπιστεύομαι. Αλλά θα μπορούσα να δεχτώ εκείνη και τα παιδιά της μιας που είμαι καλά οικονομικά. Δεν ξέρω. Εγώ έχω κάνει ήδη οικογένεια και δυστυχώς τσίμπησα Κ εγώ κέρατο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    [edit . Μιας που επέλεξες να διαγράψεις το το αρχικο σου μνμ, το σβηνω και εγω απο εδώ]

    Καλησπέρα
    Δεν θα σου μιλήσω για το ηθικό κομμάτι του θέματος, αυτό δεν με αφορά και δεν θα σε κρίνω.
    Εγώ θα μείνω σε κάτι άλλο. Λες την γνωριζεις μερικούς μήνες και μάλιστα ζείτε σε διαφορετικές πόλεις. Άρα φαντάζομαι η επικοινωνία που έχετε και η επαφή είναι περιορισμένη. Θεωρείς οτι είναι λογικό σε ένα τέτοιο διάστημα και με τέτοιες συνθήκες κάποια γυναίκα να θέλει να αλλάξει την ζωή της όλη και των παιδιών της; εννοώ δεν το βρίσκεις λίγο επιπόλαιο; Πόσο σίγουροι είστε ότι όλο αυτό δεν θα ξεφουσκώσει μετά από λίγο μόλις γνωριστείτε καλύτερα; Τι σου λέει, αν σου λέει, κάτι τέτοιο για τον χαρακτήρα της;

  13. #13
    Quote Originally Posted by Thod0ris View Post
    Έσβησα όλο το αρχικό μήνυμα γιατί φοβάμαι λίγο μην το διαβάσει η ίδια μιας και είχε κάποτε λογαριασμό εδώ μέσα. Η αλήθεια είναι πως δεν την εμπιστεύομαι. Αλλά θα μπορούσα να δεχτώ εκείνη και τα παιδιά της μιας που είμαι καλά οικονομικά. Δεν ξέρω. Εγώ έχω κάνει ήδη οικογένεια και δυστυχώς τσίμπησα Κ εγώ κέρατο.
    Πολύ κρίμα και για σένα και για τον άντρα της κοπελας.έχεις ερθει στη θεση του και ξέρεις πως είναι. Αν σου πούμε να την αφήσεις ησυχη δεν θα το κάνεις.οπότε θα σου πω να πει όλη την αλήθεια στον σύζυγο γιατί αυτός είναι το θύμα της υπόθεσης και μετά ας συνεχίσετε την ζωή σας.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    7
    Και να φανταστείς ότι έσβησα όλο το αρχικό μήνυμα μου με τον φόβο μήπως και το δει. (Δεν θα ήθελα)

    Αυτό που λες είναι σωστό. Και συμφωνώ απόλυτα. Αλλά εγώ σαν ερωτευμένος τώρα δεν βλέπω τίποτα. Εσύ τι πιστεύεις ότι θα έπρεπε να μου λέει?

  15. #15
    Quote Originally Posted by Thod0ris View Post
    Και να φανταστείς ότι έσβησα όλο το αρχικό μήνυμα μου με τον φόβο μήπως και το δει. (Δεν θα ήθελα)

    Αυτό που λες είναι σωστό. Και συμφωνώ απόλυτα. Αλλά εγώ σαν ερωτευμένος τώρα δεν βλέπω τίποτα. Εσύ τι πιστεύεις ότι θα έπρεπε να μου λέει?
    Η Ελισάβετ πιο πάνω σε ρώτησε κάτι πολύ σημαντικό.συμφωνω μαζί της

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Σχέση με παντρεμένη και ζήλεια (δικιά μου)
    By albatros in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 02-05-2015, 08:39
  2. Ερωτευμενος
    By GeorgeP in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 14-12-2013, 05:17
  3. Σχέση με παντρεμένη
    By pantzos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 29-04-2013, 00:44
  4. ερωτευμενος με τον εαυτο του
    By elena_ch in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-2011, 14:00
  5. Σχέση με παντρεμένη . . . .
    By x-ray in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 134
    Last Post: 11-06-2010, 01:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •