Ψυχογενες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617

    Ψυχογενες

    Καλησπέρα παιδιά είχα ξανακάνει παρόμοια ερώτηση πέρσι μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια στο σεξ με έπιασε μια κρίση άγχους δεν ξέρω το γιατη αγχώθηκα τόσο πολύ και από τότε ξεκινισαν η κρίσης πανικού βέβαια τώρα είμαι καλύτερα αλλά έχω ακόμα το πρόβλημα έχω στύση αλλά μόλις πάει να γίνει η πράξει χάνετε και μου άφησε ενα πράγμα σαν ψυχαναγκαζμο αυνανιζομε για να ελέγξω αν έχω στύση το κάνω περίπου 3 με 5 φορές την μερα και έχει περίπτωσης που δεν έχω καλη στύση ούτε στον αυνανισμό και τρελαίνομαι από το άγχος ότι θα μείνει μόνιμο η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι θεραπείετε οριστικά αυτό? ( είμαι 25 χρόνον κανονικό βάρος) συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο απλά δεν ξέρω τη άλλο να κάνω

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Μάγκα πρέπει να μάθεις να το ελέγχεις, άμα έχεις στύση τότε δεν έχεις πρόβλημα. Προσοχή στα φάρμακα και ειδικά στα αντιψυχωτικά. Προπονήσου απλά και κόψε τον αυνανισμό, μια στο τόσο η και καθόλου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Όχι φάρμακα δεν περνώ είμαι κατά απλά υπάρχει θεραπεία για αυτό? Η κάποιος που πέρασε κάτι Παρόμοιο

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Για το ψυχαναγκασμο δε ξερω τι να σου πω αλλα αμα έχεις στυση μπορεις να ολοκληρωσεις απλα θελει προπονηση με γυναικα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Καλησπέρα παιδιά είχα ξανακάνει παρόμοια ερώτηση πέρσι μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια στο σεξ με έπιασε μια κρίση άγχους δεν ξέρω το γιατη αγχώθηκα τόσο πολύ και από τότε ξεκινισαν η κρίσης πανικού βέβαια τώρα είμαι καλύτερα αλλά έχω ακόμα το πρόβλημα έχω στύση αλλά μόλις πάει να γίνει η πράξει χάνετε και μου άφησε ενα πράγμα σαν ψυχαναγκαζμο αυνανιζομε για να ελέγξω αν έχω στύση το κάνω περίπου 3 με 5 φορές την μερα και έχει περίπτωσης που δεν έχω καλη στύση ούτε στον αυνανισμό και τρελαίνομαι από το άγχος ότι θα μείνει μόνιμο η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι θεραπείετε οριστικά αυτό? ( είμαι 25 χρόνον κανονικό βάρος) συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο απλά δεν ξέρω τη άλλο να κάνω
    Γεια σου και πάλι φίλε viper..πρόσφατα είχες ξανά ρωτήση ακριβώς το ίδιο...Ώστε το πρόβλημα παραμένει ...θα σε συμβουλευα να μην το σκέφτεσαι καθόλου και να μην αγχώνεσαι...το χηροτερευεις έτσι..
    Όταν έχουμε κανονική στύση αλλά μετά από ένα λεπτό πεφτη η μετα τη διείσδυση πέφτει είναι καθαρά ψυχολογικό..είναι απτό άγχος τίποτα άλλο...
    Επίσης καλό είναι αν μπορείς βοήθησε το πίνοντας άφθονους χυμούς.η χυμό ροδιού...αυτά φέρνουν στύση..τσεκαρισμενο από εμενα..και αν μπορείς και θέλεις δοκίμασε λίγο τριβόλι...για να το βοηθήσεις.. αν καταφέρεις δύο τρεις φορές και δεν σου πέσει στη πράξη μετά θα αρχίζει να υποχωρεί το πρόβλημα...

Similar Threads

  1. Ψυχογενές ή βιολογικό πρόβλημα;
    By sonia_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 26-02-2006, 13:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •