Τι να κανω? Βοηθεια!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    250

    Τι να κανω? Βοηθεια!!!

    Την αλλη εβδομαδα απολυομαι, αλλα επειδη η υπηρεσια μου ειναι σε νοσοκομειο θα ηθελα να κανω μια μαγνητικη εγκεφαλου τωρα που εχω την ευκαιρια να την κανω τζαμπα. Κατι ομως αρχισε να με φοβιζει και να με αγχωνει ταυτοχρονα αρκετα. Χθες καθως εκανα την βαρδια μου ειδα μια λαμψη να περνα απο διπλα μου, ( σαν μια αντανακλαση απο καμιναδα που χτυπαει το φως του ηλιου) δεν εδωσα σημασια. Σημερα παλι, το πρωι καθως ξαπλωνα και σκεφτομουν το ειδα παλι. Συμπτωση ή κατι αλλο? Φοβαμαι να παω στον γιατρο να με παραπεμψει για μαγητικη μην με βγαλει Ι5 τωρα στα τελειωματα. Εμεινε 1 βδομαδα και δεν ξερω τι να κανω.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    φιλε μου το χειροτερο που μπορεις να κανεις ειναι να μην κανεις τυποτα!! Ακομα και το πιο ασχημο σεναριο να πιασουμε , αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να το προλαβεις οσο γινετε σε αρχηκο σταδιο! μην αφηνεις τον χρονο να περναει διοτις σε αυτα τα θεματα ο χρονος περνωντας δεν ειναι γιατρια!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    250
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    φιλε μου το χειροτερο που μπορεις να κανεις ειναι να μην κανεις τυποτα!! Ακομα και το πιο ασχημο σεναριο να πιασουμε , αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να το προλαβεις οσο γινετε σε αρχηκο σταδιο! μην αφηνεις τον χρονο να περναει διοτις σε αυτα τα θεματα ο χρονος περνωντας δεν ειναι γιατρια!
    Το θεμα ειναι οτι μπορει οντως να ηταν καποια αντανακλαση. Λογω φοβιας τα μεγενθυνω και δεν μπορω να σκεφτω καθαρα. Συνεβησαν ολα την πιο ακαταλληλη στιγμη. Δεν θελω 1 βδομαδα πριν απολυθω να παρω Ι5, ειναι οτι χειροτερο. Σε γενικες γραμμες ομως κοιμαμαι μια χαρα, βγαινω εξω κλπ. Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω!!! Ο γιατρος που με παρακολουθει μου ειπε οτι ειναι ψευδαισθητωσης. Σκεφτομαι να παω σε εξωτερικο νοσοκομειο και να κανω μια μαγνητικη εγκεφαλου μολις απολυθω.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by Lupo View Post
    Την αλλη εβδομαδα απολυομαι, αλλα επειδη η υπηρεσια μου ειναι σε νοσοκομειο θα ηθελα να κανω μια μαγνητικη εγκεφαλου τωρα που εχω την ευκαιρια να την κανω τζαμπα. Κατι ομως αρχισε να με φοβιζει και να με αγχωνει ταυτοχρονα αρκετα. Χθες καθως εκανα την βαρδια μου ειδα μια λαμψη να περνα απο διπλα μου, ( σαν μια αντανακλαση απο καμιναδα που χτυπαει το φως του ηλιου) δεν εδωσα σημασια. Σημερα παλι, το πρωι καθως ξαπλωνα και σκεφτομουν το ειδα παλι. Συμπτωση ή κατι αλλο? Φοβαμαι να παω στον γιατρο να με παραπεμψει για μαγητικη μην με βγαλει Ι5 τωρα στα τελειωματα. Εμεινε 1 βδομαδα και δεν ξερω τι να κανω.
    μην πας σε στρατιωτικο νοσοκομειο... τουλαχιστον εσυ γνωριζεις οτι καποια θεματα αν ανακαλυφθουν κατα την διαρκεια της θητειας ειναι αιτια για I5, εγω δεν το γνωριζα... Αλλα ενταξει ειπες σε νοσοκομειο υπηρετησες!!

Similar Threads

  1. βοήθεια δεν ξέρω τι να κάνω
    By alexiskosm in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 28-12-2018, 08:32
  2. Δεν ξέρω τι να κάνω.... βοήθεια!!!!
    By MariaVal in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 16-09-2015, 17:08
  3. Βοηθεια!!Τι να κανω?
    By Vasilis19 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2015, 20:15
  4. Βοήθεια! Τι να κάνω;
    By nikiii in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 29-12-2014, 18:12
  5. τι θα κάνω...?...Βοήθεια..
    By Eni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 19-01-2013, 16:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •