Υπάρχει μόνιμη λύση στο πρόβλημα της ΙΨΔ? Δεν αντέχω άλλο... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    57
    Ματινα εσυ τι είδους πρόβλημα έχεις? ΙΨΔ?

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    38

    ΒΟΗΘΕΙΑ

    έχω πολλά να πω κ δεν ξέρω πως ν\' αρχίσω.ζαναξ,σεροπράμ,νευρ� �ντίν,σεροκέλ σε μεγάλες δόσεις κ άλλα για τη Σ.Κ.Π. Μένω στον 1ο όροφο γιατί φοβάμαι ότι κάποια μέρα δεν θα τα καταφέρω κ θα πηδήσω.Γελάω με τα παιδιά κ απότομα νοιωθω σαν κάποιος να με αναγκάζει να αυτοκτονήσω κ παλεύω να μην καταλάβουν.Ο γιατρός μου είναι υπέροχος άνθρωπος μου λέει εγώ βοηθάω αλλά τη δύναμη πρέπει να τη βρεις μέσα σου!Δεν μπορώ ρε γαμώτο μόνη μου.Προσπάθησα να πεθάνω έπεσα σε κώμα αλλά με έσωσαν.Είπα να με βάλει στο Δαφνί κ δεν το έκανε ένοιωθα
    οτι τρέλαινομαι κ θα κάνω κακό στα παιδιά.Κατέβηκα στην κόλαση από ότι μου λένε δεν τα γνώριζα.Τελικά απο ότι κατάλαβα κ από Ιατρικη κ απο άλλοπαθητικες η Ι.Ψ.Δ. δεν θεραπεύεται είναι πάντα εκεί.Φοβάμαι.Νοιώθω μόνη κ αβοήθητη.Εύχομαι όσοι παλεύετε να γεμίσει γαλήνη η ψυχή σας.

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    38
    :(Σήμερα αποφάσισαν τα αστέρια μου να βρούμε τρόπους να γίνει η ζωή πιο όμορφη όπως πιστεύουν.Δεν ντρέπομαι για αυτό που έχω.Συνέχεια στη δουλειά στο σπίτι αγώνας για να περασει εστω και μια μερα χωρις αλλη μια παλια η ισως και καινουρια εμμονη.Ανακαλυψα οτι χθες το μονο που εφαγα ηταν καφες.Αυτο το παιχνιδακι ειναι καινουριο,ξεχναω να φαω.Ευτυχως που τα παιδια μου δινουν μεσημερι και βραδυ τα χαπια μου.Ομως το πρωι τι κανω?Αναρωτιεμαι 15 φορες αν τα ηπια.Φευγω με τη φοβια αυτη που μου κανει τη ζωη στη δουλεια δυσκολη.Καποιος μιλησε για ζυπρεξα,εμενα στο παραλιγο να μου καταστρεψουν το σηκωτι. Αυτος ο καλος θεουλης μπορει να με σταυρωσε τη μερα που γεννηθηκα αλλα στο παρακατι παντα,τυχαια ανακαλυπτω και αλλα προβληματα υγειας και τα λυνω.Θα σας πω κατι και λιγο μ\'ενδιαφερει αν φανει περιεργο:αρχισα να μαθαινω ενεργειακη θεραπεια,μ\'αρεσει,θα δω αν θα με βοηθησει.Αυτα.Ακομα κατι παλαβο που ανακαλυψα.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    38
    καλημέρα σε όλους αφού έκανα το γύρο του κόσμου όλη νύχτα άρχισα πάλι τα ίδια ήπια τα χάπια μου;κάθε φορά που κάνω μπάνιο τρέχω κ δεν φτάνω μπορεί να μου πει κάποιος μπορεί να φύγεις από την τρυπούλα της μπανιέρας;από ότι κατάλαβα οι περισότεροι-ες είστε νέα παιδιά εμάς μας νοιάζει να καταφέρουμε να τη βγάλουμε άλλη μια μέρα δεν θα έχουμε κ τους έρωτες από πάνω κανείς δεν μας καταλαβαίνει καμιά φορά ισως παίζουν μαζί μας.αν κάποιος νοιώθει δυνατός τότε Ο.Κ αλιώς άστο να πάει.εγώ πίστευα ότι θα κολλήσω τελικά κόλλησε αυτός δεν ξέρω τι παίζει με νοιάζει αλλά προστατεύω τον εαυτό μου.ξενύχτι μνμ γιατί δουλεύει βράδυ γύρω στα χαράματα ασυνάρτητες απαντήσεις μαλλον γιατί ήταν λιώμα άρχισα να σκέφτομαι εγώ χαπακώνομαι αυτός είναι γειά σου απλά δεν το ξέρει.έμπλεξα κ με κούρασε αυτό.πάντως ακόμα κοιτάω το κιν.αν έστειλε μνμ.το θέμα είναι ότι μπορεί να το κοιτάξω κ 50 φορές τη μέρα.η κόρη μου άπαιχτη πήρε κ τον έστειλε αδιάβαστο.το αγόρι της δεν μπορεί να καταλάβει τι περνάω αλλά νοιάζεται.καμιά φορά γελάει με αυτά που του λέω αλλά εντάξει κ ο γιατρός μου γελάει καμιά φορά γελάω κ εγώ.βλέπετε τον Μονκ; γίναμε κ πρωταγωνιστές στην τηλεόραση!σκεφτήτε να είστε στην εφορία κ να σας μπει ότι κάτι υπάρχει στο συμβόλαιο που δεν το βλέπετε το έχω διαβάσει το ρημαδι πάνω από 10 φορές.την άλλη μέρα προσπαθώ να μην το πιάσω πάλι στα χέρια μου αν διαβάζω το ίδιο συμβόλαιο κάθε μέρα τι γίνεται;με σώζει το ότι έχω ψηλό I.Q.τελικά έχω γίνει κ λίγο χαμαιλέοντας αυτό με σώζει λίγο.τελικά μήπως εμείς είμαστε καλά κ όλοι οι άλλοι τζαζ;














    σα να

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Παιδια σημερα στις ειδησεις του ΣΚΑΙ ακουσα οτι οι γιατροι βρηκαν θεραπεια για την ιδψ μεσω καποιου τσιπ που τοποθετουν στον εγκεφαλο.Μονο μην με ρωτησετε για λεπτομερειες γιατι δεν ξερω...απλα ειπα να το αναφερω, ισως ενδιαφερει καποιους.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    φυσικα και θεραπευεται!!!Χρειαζεται φαρμακοθεραπεια ,συμπεριφοριστικη ψυχοθεραπει και πολυ δουλεια με τον ευατο σου ...:)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    χαιρομαι οταν ακουω οτι κ υπαρχει ιαση κ για τις ψυχιατρικες παθησεις.
    απο ενα βαθμο ψυχαναγκασμο πασχω κ εγω:(

  8. #23
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    57
    anoiksi γεια σου,
    μπορείς να θυμηθείς ποια μέρα και σε ποιο δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΙ άκουσες την συγκεκριμένη είδηση?
    ευχαριστώ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    25.2.2009 και ηταν οι βραδυνες ειδησεις, τωρα ακριβως να σου πω δεν θυμαμαι, παντος ηταν οι βραδυνες.Ξερω και εγω 20-21 ειναι οι ειδησεις στον σκαι,τετοια ωρα περιπου.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Ευχομαι καπως να σε βοηθησα!!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •