Λεβοντόπα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645

    Λεβοντόπα

    Σκέφτομαι τι μπορώ να πάρω για να κάνει τα αντίθετα από τα αντιψυχωσικά. Μάλλον θα πάω να μου γράψουνε αλλά αμφιβάλω θα με βοηθήσει. Θα παώ να κάνω και ούρα αίμα εξετάσεις τα πάντα να δω που βρίσκομαι γιατί φυσικά τα ταλέντα οι ψυχίατροι δε μου χουν κάνει εξετάσεις να ξέρω μόνο να με κουμπώσουνε ενδιαφέρθηκαν. Έτσι κουβέντα να κάνω έγραψα μπας και υπάρχει κανένας να πει κάτι πάνω στη λεβοντόπα.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Κάτι πάνω στη λεβαντοπα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Ώραιος. Περιεκτικός ο κύριος. Αφου τα θελα τα ακουσα, με εκανες και γέλασα φίλε είσαι ευρηματικλος ωφείλω να στο παραδεχτώ. Λέω μη το χει πάρει κάνεις και χωρίς να παίρνει αντιψυχωσικά. Έχω μπερδευτεί αν δουλεύει γι αυτλο που το θέλω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Είμαι αποφασισμένος φίλε, θα κάνω εξετάσεις να δω που βρίσκονται οι δείκτες και θα αρχισω αγωγή μετά.

  6. #6
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Σκέφτομαι τι μπορώ να πάρω για να κάνει τα αντίθετα από τα αντιψυχωσικά. Μάλλον θα πάω να μου γράψουνε αλλά αμφιβάλω θα με βοηθήσει. Θα παώ να κάνω και ούρα αίμα εξετάσεις τα πάντα να δω που βρίσκομαι γιατί φυσικά τα ταλέντα οι ψυχίατροι δε μου χουν κάνει εξετάσεις να ξέρω μόνο να με κουμπώσουνε ενδιαφέρθηκαν. Έτσι κουβέντα να κάνω έγραψα μπας και υπάρχει κανένας να πει κάτι πάνω στη λεβοντόπα.
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    λεβοντοπα και να δουμε και τι αλλο, κατσε να βγουν και οι εξετασεις.

  8. #8
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    λεβοντοπα και να δουμε και τι αλλο, κατσε να βγουν και οι εξετασεις.
    Γτ να παρεις λεβεντοπα και τι ειναι;;

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Αγωνιστής ντοπαμίνης, παρκισονικα φαρμακα. Ειναι κατι σα το αντιθετο των αντιψυχωσικων. Μπας και επανελθω θα το παρω.

  10. #10
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Αγωνιστής ντοπαμίνης, παρκισονικα φαρμακα. Ειναι κατι σα το αντιθετο των αντιψυχωσικων. Μπας και επανελθω θα το παρω.
    Αυτα ειναι για παρκισον απο τι ακριβώς να συνελθεις;;

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Από ότι έχω πάθει από τα αντιψυχωσικά όπως τις ορμονικές μεταβολές.

  12. #12
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Από ότι έχω πάθει από τα αντιψυχωσικά όπως τις ορμονικές μεταβολές.
    Τι ακριβως εχεις παθει;;

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Δεν έχουν γίνει εξετάσεις πρωτού τα πάρω οπότε δε δύναμαι να ξέρω ακριβώς. Ότι παθαίνει κάποιος πέρνοντας αυτά τα φάρμακα.

  14. #14
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Δεν έχουν γίνει εξετάσεις πρωτού τα πάρω οπότε δε δύναμαι να ξέρω ακριβώς. Ότι παθαίνει κάποιος πέρνοντας αυτά τα φάρμακα.
    Και εξακολουθω να διαροταμαι τόσοι άνθρωποι παίρνουν αντυψυχωτικα απλα εσυ επεσες σε κακιστους γιατρούς και ειχες ασχημες εμπειρίες

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Όσοι πέρνουν αντιψυχωσικά τα ίδια παθαίνουν. Απλά εγώ δε το δέχομαι να το παθαίνω αυτό και οι γιατροί πρωτού μου τα δώσουνε δε φροντίσαν να μου κάνουν εξετάσεις να ξέρω πόσο αλλάξαν οι τιμές. Εγώ έχω πάρει σε όλη μου τη ζωή ένα μήνα ζυπρεξα σε διπλάσια ποσότητα της μεγίστης όταν βγήκα από κρεβάτι εντατικής με τραχειοστομια να μη μπορώ να μιλάω και νοσηλεύτικα στην αντιστιχη κλινική όχι σε ψυχιατρική. Αυτή είναι η εμπειρία μου και φυσικά το εξιτήριο μου ήταν άνευε φαρμακευτικης προτροπής για οποιοδηποτε άλλο φαρμακο.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •