το μελλον μας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΛΟΥς ΕΔΩ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝΣΑΣ???? ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΚΑΘΗΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑς Κ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΒΥΘΗΖΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΛΗΠΗΣΗ ΣΑΣ????

    Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟς ΝΑ ΠΕΡΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΑΣ????

    https://www.youtube.com/watch?v=0iwcuH4uDzM

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    απο τοτε που ανοιξε το φορουμ μεχρι κ τωρα βλεπω την ιδια διαρκος σταση απο ολλα τα μελοι (βαζω κ μενα μεσα) η οποια ειναι η εξης... απλα καθωμαστε κ κλεμε την μοιρα μας για ολλα τα στραβα που μας βρηκαν...

    καπως ετσι δλδ...https://ibb.co/h9svvGL

    εγω θαηθελα σε αυτο το νημα να γραψει ο καθενας πως θα ηθελες να αρχιζει να αντιμετοπιει την ασχημη κατασταση του κ αμετα τι θα ηθελε να κανει κ πως θα ηθελε να ζησει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    238
    gianni000, εγώ τα τινάζω όλα στον αέρα (μια μόνιμη δουλειά που έχω δηλ. στο δημόσιο κι ένα ιδιόκτητο σπίτι), παρατάω γονείς (έχω ήδη 4 μήνες που δεν μιλάω μαζί τους), παίρνω τα παιδιά μου και φεύγω για το εξωτερικό. Αυτά θα κάνω και είμαι σίγουρη ότι θα μου βγει. Αποφάσισα να σταματήσω να ζω για τους άλλους και να ζήσω μόνο για μένα

  4. #19
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    ολλοι με τον εναν η τον αλλον τροπο φτασαμε ως εδω... για πολλους ισως κ αυτη η περιοδος της ζωης τους ναναι ενα πολυ κομβικο σημειο της ζωης τους... οπου απο εδω κ επειτα θα καθορισουν πολλα για την μετεπειτα ζω ητους... ομως ειμαι πολυ περιεργος να σας ρωτισω... τι σκοπευετε να κανετε απο δω κ περα? δλδ οκ εγινε οτ ιεγινε στην ζωη σας φτασατε εδω περασατε καποιο (ισως κ αρκετο) χρονικο δηαστιμα της ζωης σας σε αυτην την κατασταση οκ το καταλαβαινω... αλλα τι σκοπευετε να κανετε απο δω κ περα???
    Μακαρι να πεθαινα για να τελειωνε το μαρτυριο μου...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    Μακάρι να τελιώσει το μαρτύριό σου και να πεθάνεις όταν είναι η ώρα σου. το λέω -και- στον εαυτό μου.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Ντιν νταν το καμπανάκι του έρωτα, νομίζω όταν κάποιος ερωτευτεί και τον ερωτευτούν, ξεχνάει όλα του τα προβλήματα η σχεδόν όλα και είναι κολλημένος στον/ στην σύντροφό! Επίσης μπορεί να <<ερωτευτείς>> ένα ποδήλατο και να βάλεις στόχο να το αποκτήσεις ή ένα αυτοκίνητο πόσο καλά θα νιώσεις και θα ανέβει η ψυχολογία σου εάν αποκτήσεις κάτι που αγαπάς!! Και πόσο πιο καλά θα νιώσεις εάν αυτό που αγαπάς είναι ο εαυτός σου και αγάπη για το πλησίον σου! Αγάπη για ένα λουλούδι, αγάπη για ότι κάνεις κάντο με αγάπη. Κάνε την δουλειά που αγαπάς, κάνε την οικογένεια που αγαπάς η αγάπη είναι η λύση στο πρόβλημα μας!! Είναι κομματάκι δύσκολο βέβαια να κάνεις αυτό που αγαπας σε ορισμένους τομείς αλλά ότι μπορεί ο καθένας!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν εχω μελλον
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 51
    Last Post: 11-12-2018, 02:45
  2. ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ!!!!!!!
    By δελφίνι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 25-02-2015, 22:10
  3. Που είναι το μέλλον μου
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 10-01-2013, 04:28
  4. ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ!!!!!!!
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 12-12-2012, 17:11
  5. αγχος για το μελλον!!
    By Thal in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 04-09-2012, 18:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •