εξωγηινοι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 142
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621

    εξωγηινοι

    μας παρακολουθουν με τις υπερδυναμεις τους.φοβαμαι μη μου κανουν βασανιστηρια επειδη τους εχω καταλαβει.ειναι παντου.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    αυτοι στο σπιτι ειναι απο αυτους.εχω κλειστει στο δωματιο. ο υποτειθεμενος πατερας πρεπει να με εχει καταλαβει.σημερα το απογευμα με ρωτησε τι εχω και προσπαθησα να μη με καταλαβει δε ξερω αν με πιστεψε που του ειπα οτι ειμαι μια χαρα. με κοιτανε περιεργα και μου βαζουν τις φωνες
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Βοο για κάποιο λόγο έχεις πιεστεί, δες και τα προηγούμενα θέματά σου. Μόλις πιέζεσαι σου προκύπτουν τέτοιες ανησυχίες. Μη φοβάσαι, κανείς δε θα σου κάνει τίποτα. Σου συνέβη κάτι τώρα τελευταία που σε αναστάτωσε;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    μια απο της ψευδεσθησης που ειχα στο ψυχωτικο επισοδειο ηταν οτι θα με διακτινισουν οι εξωγηινη

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΜΠΟΥ!! πες μας κουκλαμου, πωςς παν τα πραματα με την σχολη? με τους δικους σου ολα καλα?
    χαθηκες τελευταια ,γτ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω αρκετο αγχος.γραφουμς 2 διαγωνισματα στη σχολη την τριτη και την πεμπτη.ειναι πολυ δυσκολα δεν τα καταλαβαινω.καθολου.και δε μπορωνασκεφτω κατι αλλο απο τους εξωγηινους.οι δικοι μου ολο ξεσπανε πανω μου και με μειωνουν. χαθηκα γιατι δε μπορω να σκεφτω και να μιλαω.δεν εχω σκεψεις.εχω και τις κλειστες μου.δε μιλαω με κανεναν.δε μπορω να σκεφτω να πω μια κουβεντα με καποιον.δεν εχω σκεψη.δε μπορω νακανω διαλογο.
    δε θελω να βγαινω εξω.φοβαμαι τους εξωγηινους.θα με βρουνε καιθα μου κανουν πειραματα και μετα θαωμε σκοτωσουν.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω πολυ αγχος και για το επιδομα. αν θα το παρω. τι θα με ρωτησουν πως θα με δουν. αμα δεν το παρω καηκα..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΜΠΟΥ! τι ειδους πειραματα θα σου κανουν? σε εχουν ξανα απαγαγει? Υπαρχει καποιος η καποια εκει που ζεις οπου μπορεις νατον εμπηστευτεις?
    Εχεις δικιο να αγχωνεσαι με την σχολη, πρεπει να περασεις τα μαθηματα διοτις θα πικρανεις τους δικους σου, θα απογοητευσεις τους καθηγητες σου αλλα και οσους πηστευουν στις δυνατοτητες σου! για αυτο βρε ΜΠΟΥ θα πρεπει να προσπαθησεις πιο πολυ! να διαβαζεις πιο εντωνα! δυστυχως ειναι κουραστικο ,ειναι βαρετατα διαβασματα μερικες φορες! σε καταλαβαινω! αλλα πρεπει βρε ΜΠΟΥ, πρεπει να περασεις! διοτις εξαρταται το μελον σου!!
    Και για το επιδομα ΜΠΟΥ, θα πρεπει να εχεις το νουσου ωστε να το παρεις!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    θα με βασανιζουν για να μην μιλησω και τους ξεσκεπασω σε αλλα παιδια.δε μπορω να εμπιστευτω κανεναν.οι γονεις αφαντοι. φιλους δεν εχω περα απο τον κολλητο στην αθηνα.ειμαστε μακρυα....
    διαβαζω καιδεν μπορω να συγκρατησω τιποτα. εχω και δεπυ και συγκεντρωνομαι για 30-45 λεπτα και μετα θελω 1.5-2 ωρες διαλλειμμα. δεξερω τι να τους πω για να παρω τοεπιδομα.ασε που θα υπαρχουνεξωγηινοι και δε θα μπορω να τους πω τι μου συμβαινει μη με καταλαβουν..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πρεπει να σωσω τον κοσμο και ολους σας απο τους εξωγηινους. φορανε γυαλια για να μη βλεπεις οτι σε κοιταζουν. σε παρακολουθουν παντου και στο σπιτι σας. βαζουν ψευτικους γονεις και οικογενειες για να μας παρακολουθουν απο παιδια και να κανουν τα πειραματα τους. δοκιμασιες.καθε μερα ολη μερα οσο ειμαστε σε επαφη μαζι τους.τωρα καταλαβαινω τι σκοπο ειχε η γιατρος με τα φαρμακα της.θελει να με ελεγχει. και τωρα αμα τα κοψω θα με κλεισουν σε κλινικη με παγιδευσαν. μας πουλανε ψευτικες αγαπες και συναισθηματα. αλλα ολοι μονοι μας ειμαστε. βαζουν ειδικες ουσιες στο φαγητο για να μη δουλευει ο εγκεφαλος μας για να μην καταλαβαινουμε τι γινεται για αυτο τωρατον τελευταιο καιρο που δεν τρωω αρχισα να τους παιρνω χαμπαρι.για αυτοοι και καλα δικοι μου μου φωναζουν να τρωω...
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλή μου boo, είσαι ένα πολύ γενναίο και δυνατό κορίτσι που δυστυχώς όταν αισθάνεται πιεσμένη ο οργανισμός του αντιδρά με τέτοιες ιδέες που του δημιουργεί το μυαλό. Εγώ όταν αγχώνομαι ή είμαι κουρασμένη παθαίνω κρίσεις πανικού ή κάπως πιο ήπια συμπτώματα όπως ζαλάδες, ταχυκαρδίες και δεν μπορώ να κοιμηθώ καλά - όπως τώρα καλή ώρα. Άλλος μπορεί να τρέμει ολόκληρος κι άλλος να ακούει φωνές κι άλλος να του μπαίνουν ότι ιδέες μπορείς να φανταστείς. Εσένα συνήθως σου κολλάνε αυτές οι ιδέες με τους εξωγήινους και τους θετούς γονείς και τα πειράματα. Έχεις αγχωθεί με τη σχολή, με το επίδομα και ίσως με άλλα θέματα και το μυαλό σου σου παίζει παιχνίδια. Προσπάθησε να ηρεμήσεις. Δεν θα σε πειράξει κανείς και δεν θα πάθεις κάτι κακό. Διάβασε και τα προηγούμενα θέματά σου αν σε βοηθάει αυτό. Μόλις αισθάνεσαι καλύτερα σου φεύγουν αυτές οι ιδέες.
    Ελπίζω να κοιμηθείς καλά και να ξεκουραστείς και αργότερα να μας γράψεις ότι είσαι καλύτερα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μιλησα με τη ψυχολογο και της ανεφερα καποια πραγματα και μου ειπε.. Υπάρχει λοιπόν υποτροπή στη παρανοϊκή σκέψη...
    κανεις δε με πιστευει. ολα τα λενε ψυχωτικα.. κανεις δεν ακουει τι του λεω.. εχω απηυδησει.. νοιωθω τοσο μονη.. η γιατρος πριν 1 μηνα που ειχα παει μου ειπε γιατι να μη βρω μια δουλεια? ολοι στον κοσμο τους. συνενοηση και κατανοηση πουθενα.. μπορω να δουλεψω με τοσο φοβο? στο περιπτερο παω και η αγωνια μου βαραει κοκκινο.. ολοι μου λενε συμπτωματα ειναι κανεις δεν κανει τον κοπο να με ακουσει..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    η "μανα" μου με ειπε βρωμιαρα και οτι ντρεπεται να κυκλοφορσει εξω μαζι μου και πως ειμαι ετσι..μετα δεν της μιλαγα καιμου λεει..μουτρακια μουτρακια?και ειρωνεια απο πανω.ειμαι πολυ στεναχωρημενη κλαιω 1 .5 ωρα τωρα.με ειδε να κλαιω και συνεχισε να με βριζει...
    τι κακο εχω κανει πια..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    νοιωθω τοσο μηδενικο..εναν καλο λογο δεν ακουω ποτε..θελω να φυγω απο το σπιτι..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το ζορι το τραβας ΕΣΥ με τους εξωγηινους οπως και με τα παντα και αφου ολους τους κανεις εξαλους με τη συμπεριφορα σου μετα φοβασαι το πως θα απαντησουν θες να ακους καλο λογο ενω εσυ εισαι αρνητικη με τα παντα κατι που να μη τραβας ζορι μ αυτο δεν υπαρχει ολοι και ολα σου φταινε.

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 09:56
  2. αστροναυτες κι εξωγηινοι ......
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 19
    Last Post: 16-04-2017, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •