ΦΑΡΜΑΚΟΦΟΒΙΑ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Δεν ξέρω τι διάγνωση έχει κάνει ο γιατρός σου κι επιμένει στα αντιψυχωσικά, to xanax είναι μεν αγχολυτικό αλλά δυνατό φάρμακο. Ίσως ένα αντικαταθλιπτικό νέας γενιάς να σε βοηθούσε, κάτι άλλο εκτός ladose, συζήτησέ το μαζί του.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Ακη ζαλαδες εχω κι εγω . Ιδιαιτερως αν δεν προσεξω τη διατροφη μου. Κι εγω δεν αντεχω αντικαταθλιπτικα εξαιτιας των παρενεργειων και οχι δοκιμασει σχεδον ολα τα εναλλακτικα. Και cbd και βοτανα ,της παναγιας τα ματια!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by anhedonia View Post
    Δεν ξέρω τι διάγνωση έχει κάνει ο γιατρός σου κι επιμένει στα αντιψυχωσικά, to xanax είναι μεν αγχολυτικό αλλά δυνατό φάρμακο. Ίσως ένα αντικαταθλιπτικό νέας γενιάς να σε βοηθούσε, κάτι άλλο εκτός ladose, συζήτησέ το μαζί του.
    το xanax δυνατό φάρμακο? για μένα είναι το πιο ανεκτό και μου φτιάχνει την διάθεση....! μπορώ να το συγκρίνω και με την κάνναβη πάνω κάτω... στην αρχή όταν το ξεκινάς φαίνεται σε μερικούς να είναι δυνατό...μετά ο οργανισμός το συνηθίζει και σε πιάνει πιο λίγο... μερικοί κάνουν την βλακεία και λένε ότι δεν τους έκανε τίποτα και περνούν μεγαλύτερες δόσεις με αποτέλεσμα κατάχρηση/εθισμός και προβλήματα μακροχρόνια..... το θετικό με το xanax είναι ότι δρα άμεσα... βοηθάει σχεδόν παντού.. σε κάνει να σκέφτεσαι πιο θετικά και γενικά προκαλεί μια ελαφριά ευφορία σε σχέση με της υπόλοιπες βενζοδιαζεπίνες... αλλα θελει προσοχη... δεν ειναι σε ολους το ιδιο...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Demi71 View Post
    Ακη ζαλαδες εχω κι εγω . Ιδιαιτερως αν δεν προσεξω τη διατροφη μου. Κι εγω δεν αντεχω αντικαταθλιπτικα εξαιτιας των παρενεργειων και οχι δοκιμασει σχεδον ολα τα εναλλακτικα. Και cbd και βοτανα ,της παναγιας τα ματια!!!
    δοκιμασε L-theanine θαυματα κανει....!!!!! ;)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Θα το δω κι αυτο. Σε ευχαριστω πολυ :) Τωρα παιρνω ω3 συν τρυπτοφανη

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Βοήθεια!άμεση ανάγκη για αντιβίωση και φαρμακοφοβια
    By Μερμηγκας in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 13
    Last Post: 25-11-2016, 19:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •