Μήπως φταίω εγω;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13

    Μήπως φταίω εγω;

    Γειά σας, είμαι σε σχέση εδω κάποιος μήνες με ενα αγόρι και οπότε πάμε κάπου να μείνουμε 3 4 μέρες μόνοι, κάποιες φορές δυσκολεύεται να τελειώσει και μερικές φορές δεν τελειώνει καθόλου. Αυτός λέει ότι είναι από την κούραση και το άγχος αλλα νιώθω ότι φταίω εγώ και μου έχει δημιουργούσει αρκετές ανασφάλειες αυτή η κατάσταση.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    Γειά σας, είμαι σε σχέση εδω κάποιος μήνες με ενα αγόρι και οπότε πάμε κάπου να μείνουμε 3 4 μέρες μόνοι, κάποιες φορές δυσκολεύεται να τελειώσει και μερικές φορές δεν τελειώνει καθόλου. Αυτός λέει ότι είναι από την κούραση και το άγχος αλλα νιώθω ότι φταίω εγώ και μου έχει δημιουργούσει αρκετές ανασφάλειες αυτή η κατάσταση.
    Καλησπέρα Άννα...λίγο για να καταλάβω καλύτερα..όταν λες δεν τελειώνει..του πεφτη πριν τελειώσει.???η το κάνετε αρκετή ώρα και δεν τελειώνει αλλά είναι ακόμα σε στύση????

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13
    Και τα 2 έχουν συμβεί, δεν ξέρω αν σε βοηθάω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    Και τα 2 έχουν συμβεί, δεν ξέρω αν σε βοηθάω
    Η αλήθεια είναι ότι με μπερδεύεις..αλλά εσύ που το ξέρεις καλύτερα θα κρίνεις..λοιπόν.
    Αν συμβαίνει το πρώτο δηλαδή κάνετε σεξ δεν τελειώνει και ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΣΤΥΣΗ τοτές δεν έχει πρόβλημα αλλά του εναντίον το αγόρι σου έχει μεγάλες επιδόσεις στο κρεβάτι..πολλά αγόρια ψάχνουμε να βρούμε τρόπους για να μην τελειώνουμε και να έχουμε μεγαλύτερη διάρκεια..και ο δικός σου το έχει εκ του φυσικού του... απολαύστε το τώρα που μπορείτε...

    Εάν κάνετε σεξ αργεί να τελειώσει δεν τελειώνει και μετά πέφτει πέφτει χωρίς να τελειώσει...τοτές είναι απτό άγχος..έχει κάποιο άγχος..τώρα τι άγχος δεν ξέρω χίλια δυο μπορεί να είναι πχ..ανεργία μαθήματα άγχος επιδόσεις στο σεξ .. οικογενειακά προβληματα και ότι άλλο δεν μπορείς να φανταστείς...αλλά δεν είναι κάτι σοβαρό...
    Πόσο χρόνον είναι το αγόρι σου????

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Η αλήθεια είναι ότι με μπερδεύεις..αλλά εσύ που το ξέρεις καλύτερα θα κρίνεις..λοιπόν.
    Αν συμβαίνει το πρώτο δηλαδή κάνετε σεξ δεν τελειώνει και ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΣΤΥΣΗ τοτές δεν έχει πρόβλημα αλλά του εναντίον το αγόρι σου έχει μεγάλες επιδόσεις στο κρεβάτι..πολλά αγόρια ψάχνουμε να βρούμε τρόπους για να μην τελειώνουμε και να έχουμε μεγαλύτερη διάρκεια..και ο δικός σου το έχει εκ του φυσικού του... απολαύστε το τώρα που μπορείτε...

    Εάν κάνετε σεξ αργεί να τελειώσει δεν τελειώνει και μετά πέφτει πέφτει χωρίς να τελειώσει...τοτές είναι απτό άγχος..έχει κάποιο άγχος..τώρα τι άγχος δεν ξέρω χίλια δυο μπορεί να είναι πχ..ανεργία μαθήματα άγχος επιδόσεις στο σεξ .. οικογενειακά προβληματα και ότι άλλο δεν μπορείς να φανταστείς...αλλά δεν είναι κάτι σοβαρό...
    Πόσο χρόνον είναι το αγόρι σου????
    Α ξέχασα να σε πω ότι στη πρώτη περίπτωση που δεν είναι πρόβλημα απλώς μάλλον για να τελειώσει πρέπει να κάνετε αρκετή ώρα σεξ μέχρι να τελειώσει...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13
    27 είναι, σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    27 είναι, σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις
    Παρακαλώ...τώρα τι απτά δύο συμβαίνει της περισσότερες φορές εσύ το ξέρεις...
    Όπως και να έχει δεν φταις εσύ...οι πιο πολλές νομίζουν ότι φταίνε οι ίδιες σε τυχόν προβλήματα σεξουαλικά..
    Στης90% των περιπτώσεων δεν φταίνε οι παρτενέρ..μόνο στο 10%...
    Αν υπάρχει και κάτι άλλο που σε προβληματίζει πες το..εδώ είμαστε...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    δεν θελω να σε αγχωσω αννα, αλλα εγω το εχω παθει αυτο 4-5 φορες να μην μπορω να τελειωσω σε μικρη ηλικια γυρω στα 18 και εφταιγε οτι δεν μου αρεσαν οι κοπελες που εκανα σεξ.
    Εκτος απο αυτο, θελω να ρωτησω αν ειναι εμπειρος στο σεξ? Αν ειχε και αλλες σεξουαλικες επαφες πριν απο εσενα λογικα θα μπορουσε να το διαχειριστει ολο αυτο και θα τελειωνε.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    δεν θελω να σε αγχωσω αννα, αλλα εγω το εχω παθει αυτο 4-5 φορες να μην μπορω να τελειωσω σε μικρη ηλικια γυρω στα 18 και εφταιγε οτι δεν μου αρεσαν οι κοπελες που εκανα σεξ.
    Εκτος απο αυτο, θελω να ρωτησω αν ειναι εμπειρος στο σεξ? Αν ειχε και αλλες σεξουαλικες επαφες πριν απο εσενα λογικα θα μπορουσε να το διαχειριστει ολο αυτο και θα τελειωνε.
    Το εχω σκεφτεί και εγω αυτό, τον εχω ρωτήσει καλα δεν περίμενα να μου οτι ισχύει κιόλας αλλα είμαστε πάνω 8 μήνες μαζί στο χέρι του είναι αν δεν του αρέσω να φύγει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    δεν θελω να σε αγχωσω αννα, αλλα εγω το εχω παθει αυτο 4-5 φορες να μην μπορω να τελειωσω σε μικρη ηλικια γυρω στα 18 και εφταιγε οτι δεν μου αρεσαν οι κοπελες που εκανα σεξ.
    Εκτος απο αυτο, θελω να ρωτησω αν ειναι εμπειρος στο σεξ? Αν ειχε και αλλες σεξουαλικες επαφες πριν απο εσενα λογικα θα μπορουσε να το διαχειριστει ολο αυτο και θα τελειωνε.
    Φίλε xfactor αν δεν του άρεσε η κοπέλα δεν θα του σηκωνόταν...τόσο απλό...εδώ λέει ότι του σηκώνεται αλλά δεν τελειώνει...που σημενη ότι ο άνθρωπος έχει τρομερές ορέξεις λογικό είναι...είναι μόλις 27 ετών...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    Το εχω σκεφτεί και εγω αυτό, τον εχω ρωτήσει καλα δεν περίμενα να μου οτι ισχύει κιόλας αλλα είμαστε πάνω 8 μήνες μαζί στο χέρι του είναι αν δεν του αρέσω να φύγει
    μπορει να του αρεσεις πνευματικα και οχι σεξουαλικα ομως, η να μην βρισκει κατι καλυτερο η πολλα μπορει,κανενας δεν ξερει.
    Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι στα πρωτα του βηματα σεξουαλικα και ειναι περιεργο που δεν τελειωνει,να μου ελεγες για εναν "απειρο" να σου ελεγα δεν υπαρχει προβλημα ειναι μεχρι να βρει τα κολπα του.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Φίλε xfactor αν δεν του άρεσε η κοπέλα δεν θα του σηκωνόταν...τόσο απλό...εδώ λέει ότι του σηκώνεται αλλά δεν τελειώνει...που σημενη ότι ο άνθρωπος έχει τρομερές ορέξεις λογικό είναι...είναι μόλις 27 ετών...
    κανεις λαθος γιωργο, εμεις οι αντρες ειμαστε σεξουαλικα οντα ακομα και μια ασχημη αμα μας ακουμπησει θα μας σηκωθει.ωστοσο το τελειωμα ειναι αλλη υποθεση για αυτο το ειπα αυτο οτι μπορει να μην γουσταρει και τοσο πολυ.Ωστοσο, θεμα αγχους στην ηλικια των 27 για εναν αντρα με εμπειριες ειναι μια στις 1/10 οι πιθανοτητες να ισχυει.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13
    Αυτά εχω σκεφτεί και εγω και δεν ξέρω τι να κάνω γιατί αυτός επιμένει οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο αλλα και εγω γεμίζω ανασφάλειες με ολα αυτό

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    Αυτά εχω σκεφτεί και εγω και δεν ξέρω τι να κάνω γιατί αυτός επιμένει οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο αλλα και εγω γεμίζω ανασφάλειες με ολα αυτό
    εχετε δοκιμασει πολλες στασεις?προφυλακτικο χρησιμοποιει?

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    13
    Ναι έχουμε δοκιμάσει διαφορά, προφυλακτικό όχι

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Στυτική δυσλειτουργία, μήπως φταίω εγώ;
    By vickympou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 77
    Last Post: 07-12-2018, 22:32
  2. Μήπως φταίω εγω(;)
    By Del-To-21042020a in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 22-11-2015, 23:07
  3. μηπως φταιω τελικα???
    By hapydays in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 65
    Last Post: 13-09-2013, 01:36
  4. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-04-2011, 16:33
  5. Μηπως τελικα φταιω?
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 17-12-2009, 16:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •