Ανησυχια περι ομοφυλοφιλιας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    238
    Αυτό που σου είπα, ότι ήξεραν από μικροί την προτίμησή τους, ότι από τότε που θυμούνται τον εαυτό τους, ερωτεύονταν αγόρια. Και είναι κάτι κοινό αυτό, που μου το έχουν πει όλοι (2-3 δηλαδή).

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φίλε εγώ σου έχω μιλήσει και στο παρελθόν. Αυτό που έχεις περάσει μικρός είναι πολύ σημαντικό και αφού σου αρέσουν οι κοπέλες προχώρα, είναι λογικό να σε έχει επηρεάσει αλλά δε σημαίνει πως είσαι ομοφυλόφιλος. Επίσης τα φάρμακα που παίρνεις επηρεάζουν τις ορμόνες τη λίμπιντο. Δε ξέρω γιατί τα παίρνεις όμως αυτός που στα συνταγογραφεί θα έχει τους λόγους του να το κάνει αλλά κρίνω σκόπιμο να σου πω πως επηρεάζουν τη σεξουαλική σου λειτουργία. Αλις ο φίλος ο Μαρτιν δε μπερδεύεται αλλά δεν είναι και αναγκασμένος να δίνει εξηγήσεις για το αν αυτά που λέει ισχύουν και ποια είναι αλλά και συ αν θες ρώτα τον μη του λες μπερδευται η οτι δε γινεται γιατι προφανως γινεται και στη συγκεκριμενη περιπτωση δε μπερδευται.

  3. #18
    MartinH97
    Guest
    airetike που χαθηκες ρε μαν , μας φαγανε οι ανασφαλειες. οσο αφορα τα φαρμακα ρωτησα τον γιατρο και μου λεει οτι τα συγκεκριμενα δεν επηρεαζουν την σεξουαλικη ορμη. μου ειπε αλλα μπορει να επηρεαζουν αλλα αυτα οχι .

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Καλησπερα φιλε είχα παραβιάσει τους όρους χρησεις του φορουμ και ορθά ημουν αποκλεισμενος απο τη προσβαση στο φορουμ γι αυτο και χαθηκα. Εσυ φιλε ειπες πως παιρνεις αντιψυχωτικα ζιπρεξα κιολας νομιζω και αν ο γιατρος σου δηλωσε πως δεν επηρεαζουν τη σεξουαλικη λειτουργια ειναι ΨΕΥΤΗΣ και ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ μιας και την επηρεαζουν και η δηλωση αυτη είναι ψευδης. Φιλε σου εχω πει βρες γυναικες και προχωρα εγω εχω γνωρισει ανθρωπο θυληπρεπη που τον κοροιδευανε ολοι αλλα στο σεξουαλικο ηταν αρσενικος εκατο τα εκατο γι αυτο μην ακους τους αλλους.

  5. #20
    MartinH97
    Guest
    xoltiva παιρνω οχι ζιπρεξα. ολα καλα εσυ ή μονο εγω παιρναω την φαση μου?

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Ο γιατρός σου είναι ψεύτης και απατεώνας και πραγματικά του αξίζει να του πάρουνε το πτυχίο γι αυτά που λέει. Τι να πω ρε φιλε καλά δεν ασχολειται πρωτου στα γραψει τα φαρμακα να σε βαλει να κανεις εξετασεις να δεις πως σε επηρεαζουν αλλα να σου λεει και ψεματα πως δε σε επηρεαζουν ειναι απαραδεκτο και αντιδεοντολογικο πραγματικα του αξιζει να του αφαιρεθει το πτυχιο του. Καλα φιλε εχω αρχισει δουλεια τωρα γιατι ειχα ενα ατυχημα και ειχα σταματησει. Οπως και να χει δες τι θα κανεις με τη ζωη σου και ο γιατρος που πηγαινεις ειναι κακος γιατρος αν οντως σου εχει πει αυτο το πραγμα για το ξολτιβα και δε παρανοησες. Για να ξερεις αλλαζει τη λειτουργια της υποφυσης αυτο το φαρμακο και παραγεις περισσοτερη προλακτινη.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    θα με χαρακτηριζα σαν πιγκουινο :Ρ
    Θέλεις να πεις ότι στο βάδισμα γέρνεις αριστερά-δεξιά; Ξέρω κάποιον που περπατάει έτσι και, απ' όσο μπορώ να πω, δεν είναι ομοφυλόφιλος. Είναι καθαρά θέμα κατασκευής του σκελετού. Μπορεί επίσης να είναι αποτέλεσμα ασθένειας ή ατυχήματος.

    Δεν καταλαβαίνω, υπάρχει στοχοποίηση/στιγματισμός ανθρώπων με κάπως διαφορετικό βάδισμα;

    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    αλλα αυτο που λες διερχομενους εννοεις ομοφυλοφιλους;
    Εννοώ αυτό ακριβώς που λέει η λέξη, δηλαδή οποιονδήποτε περνάει από κει.

  8. #23
    MartinH97
    Guest
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Θέλεις να πεις ότι στο βάδισμα γέρνεις αριστερά-δεξιά; Ξέρω κάποιον που περπατάει έτσι και, απ' όσο μπορώ να πω, δεν είναι ομοφυλόφιλος. Είναι καθαρά θέμα κατασκευής του σκελετού. Μπορεί επίσης να είναι αποτέλεσμα ασθένειας ή ατυχήματος.

    Δεν καταλαβαίνω, υπάρχει στοχοποίηση/στιγματισμός ανθρώπων με κάπως διαφορετικό βάδισμα;


    Εννοώ αυτό ακριβώς που λέει η λέξη, δηλαδή οποιονδήποτε περνάει από κει.
    Ναι υπάρχει και επίσης κάτι που ήθελα να ρωτήσω το ότι σκέφτομαι πως το να είσαι γυναίκα κάνει τα πράγματα πολύ πιο εύκολα με κάνει ομοφυλόφιλο;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    238
    Ρε Μάρτιν, σε λίγο θα μας ρωτήσεις αν το να ντύνεσαι γυναίκα τα βράδια σε κάνει ομοφυλόφιλο. Τι κόλλημα είναι κι αυτό! Γιατί δεν ηρεμείς λίγο, τι φοβάσαι τόσο πολύ; Ό,τι είσαι, είσαι για τον εαυτό σου. Έτσι όπως νιώθεις τρομοκρατημένος ποτέ δε θα καταλάβεις τι πραγματικά σου συμβαίνει...

  10. #25
    MartinH97
    Guest
    Quote Originally Posted by Άλις View Post
    Ρε Μάρτιν, σε λίγο θα μας ρωτήσεις αν το να ντύνεσαι γυναίκα τα βράδια σε κάνει ομοφυλόφιλο. Τι κόλλημα είναι κι αυτό! Γιατί δεν ηρεμείς λίγο, τι φοβάσαι τόσο πολύ; Ό,τι είσαι, είσαι για τον εαυτό σου. Έτσι όπως νιώθεις τρομοκρατημένος ποτέ δε θα καταλάβεις τι πραγματικά σου συμβαίνει...
    Άμα δεν ήταν κόλλημα δεν θα ήμουν εδώ και δεν θα αναζητούσα βοήθεια . Οπότε αν δεν μπορείς να απαντήσεις στα κολλήματα μου μην απαντάς .

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    επίσης κάτι που ήθελα να ρωτήσω το ότι σκέφτομαι πως το να είσαι γυναίκα κάνει τα πράγματα πολύ πιο εύκολα με κάνει ομοφυλόφιλο;
    Όχι, δε σε κάνει ομοφυλόφιλο· σε κάνει μια ταλαιπωρημένη ψυχή που ψάχνει αγωνιωδώς αλλά δε βρίσκει διαφυγή.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Χαλκιδική
    Posts
    49
    την απάντηση σε αυτό το ερώτημα μόνο εσύ θα την δώσεις, κανένας άλλος.
    Μπορεί να μην χρειάζεται να ανήκεις σε κάποια ομάδα, να ακολουθήσεις έναν δικό σου δρόμο και η καρδιά σου να διαλέξει το σωστό άτομο για σένα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Αντιλήψεις περι ομοφυλοφιλίας
    By Firfirikos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 01-03-2016, 01:03
  2. υπνος και ανυσηχια.
    By sunset in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 9
    Last Post: 17-09-2009, 14:05
  3. ανυσηχια για τον φιλο μου
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 14-07-2009, 11:46
  4. μυστικό περί ομοφυλοφιλίας, σε λάθος χερια?
    By Anderss in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-04-2009, 15:31
  5. ΑΝΥΣΗΧΙΑ...
    By γρηγορης in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 15-01-2009, 15:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •