Απίστευτη επιδείνωση αγχους - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 62
  1. #16
    MikeStam 3
    Guest
    τι εξετασεις να μου κανει ρε εισαι τρελος???οντως ο γιατρος μου,το εχει παραδεχτει οτι ανεβαζουν την προλακτινη αλλα αυτο γινεται σε μεγαλες δοσεις και δεν χρειαζεται να το αποδειξει φιλε εχεις εναν απιστευτο ψυχαναγκασμο δεν το εχω ξαναδει σε ανθρωπο πανε κανε κατι δημιουργικο σαν συμβουλη στο δινω και σταματα να ασχολεισαι με φαρμακολογιες χημικος θες να σπουδασεις??σιγα μην κανουμε εξετασεις επειδη θα παρουμε μικρη δοση αντιψυχωτικου και στην ζωη δν υπαρχουν αποδειξεις για ολα παιρνεις και καποιο ρισκο

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Και μπαν ενας λογος που εφαγα ησουν εσυ αλλα εγω ειμαι καλο παιδι δε τα κραταω και δε σε σκεφτομαι ουτε σου μιλαω ασχημα και εσυ μετα το μπαν χωρις καν να μιλησω σε θεμα σου μου εστειλες προσωπικο μυνημα . Εγω δε θελω να ειμαι μαγκας εδω αλλα να ενημερωσω το κοσμο και να δωσω την αληθεια σε οποιον τυχει να σαι καλα αλλα δε μπορω να λεω ναι σε ψεμματα επεοδη δεν εχω πτυχιο ιατρικης και ειδικοτητα στη φαρμακολογια. Αληθεια εγω δε θα σε ζαλισω αλλο δε γραφω σε δικο σου θεμα μονο αν μου το ζητησεις ξανα αλλα δεν ειμαι ψευτης και ουτε θα σωπασω και θα λεω ναι ναι επειδη σε σεβομαι.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    οι εξετασεις ειναι πολυ σημαντικες και σε μικρη δωση να παρεις για να ξερεις που βρισκεσαι και πως ησουν και εισαι.

  4. #19
    MikeStam 3
    Guest
    οκ doctor αιρετικε

  5. #20
    MikeStam 3
    Guest
    δεν ξερει ο γιατρος μου και ξες εσυ εχεις σε ολα δικιο ναι μειωνουν την σεροτονινη και την προλακτινη ναι σαι κανουν φυτο και δεν λειτουργουν σωστα τα εγκεφαλικα κυτταρα και ναι ανεβαζουν την προλακτινη σε τετοιο σημειο που να μην μπορεις να γαμας λοιπον αν εχεις καποια συμβουλη ευπροσδεκτη αν ειναι να με λες συνεχεια τα ιδια και τα ιδια μην με ξαναστειλεις καλυτερα

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Εγω δεν ειμαι γιατρος αλλα οταν εμαθα οτι τα φαρμακα που πηρα για ενα μηνα μειωνουν τη τεστοστερονη με επιασε ταμπλας και οταν ρωτησα μετα και ειπα ωραια για δωστε μου τις εξετασεις να δω τι ζημια μου κανατε και μου ειπαν δε σου εχουμε κανει εξετασεις πραγματικα εξοργιστικα με την εγκληματικη πρακτικη τους γιατι τωρα που πηγα και εκανα εξετασεις μου βγηκαν φυσιολογικα αλλα δε ξερω ποσο ηταν και τωρα που παιρνω φαρμακα που ανεβαζουν τη τεστοστερονη δε ξερω ποσο πρεπει να παει για να ειμαι οπως πριν. Απο αυτα τα φαρμακα κοσμος εχει παθει σεξουαλικη δυσλειτουργια να μην εχει στυση μεχρι και υπογοναδισμο να μη μπορει να κανει παιδια μεχρι και να βγαζει γαλα απο το στηθος γι αυτο ειναι σημαντικο να γινεται η εξεταση να ξερει ο αλλος τη ζημια επαθε στο συγκεκριμενο ζητημα. Αυτα απο εμενα και αληθεια φιλε οτι μου χεις πει χαλαλι σου δε με πειραζει. Λεγε ντοκτορα τωρα να με φτιαχνεις κι ας ειρωνευσε λες την αληθεια.

  7. #22
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Εγω δεν ειμαι γιατρος αλλα οταν εμαθα οτι τα φαρμακα που πηρα για ενα μηνα μειωνουν τη τεστοστερονη με επιασε ταμπλας και οταν ρωτησα μετα και ειπα ωραια για δωστε μου τις εξετασεις να δω τι ζημια μου κανατε και μου ειπαν δε σου εχουμε κανει εξετασεις πραγματικα εξοργιστικα με την εγκληματικη πρακτικη τους γιατι τωρα που πηγα και εκανα εξετασεις μου βγηκαν φυσιολογικα αλλα δε ξερω ποσο ηταν και τωρα που παιρνω φαρμακα που ανεβαζουν τη τεστοστερονη δε ξερω ποσο πρεπει να παει για να ειμαι οπως πριν. Απο αυτα τα φαρμακα κοσμος εχει παθει σεξουαλικη δυσλειτουργια να μην εχει στυση μεχρι και υπογοναδισμο να μη μπορει να κανει παιδια μεχρι και να βγαζει γαλα απο το στηθος γι αυτο ειναι σημαντικο να γινεται η εξεταση να ξερει ο αλλος τη ζημια επαθε στο συγκεκριμενο ζητημα. Αυτα απο εμενα και αληθεια φιλε οτι μου χεις πει χαλαλι σου δε με πειραζει. Λεγε ντοκτορα τωρα να με φτιαχνεις κι ας ειρωνευσε λες την αληθεια.
    Αυτα γίνονται σε μεγαλες δοσεις αν παρεις risperdal 4και 6mg οχι στο 1,5-2που θα παιρνω εγω γιατρε

    Εστάλη από ALE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #23
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by MikeStam 3 View Post
    Αυτα γίνονται σε μεγαλες δοσεις αν παρεις risperdal 4και 6mg οχι στο 1,5-2που θα παιρνω εγω γιατρε

    Εστάλη από ALE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ετσι μου λένε 3γιατροι ο μπαμπάς μου που ειναι παθολογος και αλλοι δυο ψυχιατροι να κανονισετε γιατρε αιρετικε να πατε και σε κανα συνεδριο να δωσετε συμβουλες στους αλλους ψυχιάτρους πως να χειρίζονται τα περιστατικά τους γιατι δεν ξερουν και ειναι εγκληματίες

    Εστάλη από ALE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Δε σου λεω πως θα βγαλεις γαλα ουτε θα μεινεις στυρος αλλα φιλε μπορει να εππηρεασουν τις τιμες της τεστοστερονης που παραγεται αποκλειστικα απο τους ορχεις σου και λιγοτερη τεστοστερονη σημαινει πολλα και οχι μονο στη σεξουαλικη ζωη. Μακαρι αγορι να πυροβολας παντα στο κρεβατι και να μη σε πειραξουν αυτα η αληθεια ειναι οτι μπορει να τη σκαπουλαρεις με αυτες τις δοσεις. Με φιλικους χαιρετισμους το ντοκτορι του φορουμ.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Οτι δε κανουν εξετασεις ειναι εγκληματικη πρακτικη και σε καποιες περιπτωσης και αντιδεοντολογικο αλλα κανεις δε νοιαζεται και κανεις δε τιμωρειται για τη παραβαση καθηκοντος που κανουν μη κανωντας εξετασεις. Εμεις δεν ειμαστε γυναικες να κοβεται η περιοδος για να καταλαβουνε το κακο.

  11. #26
    MikeStam 3
    Guest
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    Οτι δε κανουν εξετασεις ειναι εγκληματικη πρακτικη και σε καποιες περιπτωσης και αντιδεοντολογικο αλλα κανεις δε νοιαζεται και κανεις δε τιμωρειται για τη παραβαση καθηκοντος που κανουν μη κανωντας εξετασεις. Εμεις δεν ειμαστε γυναικες να κοβεται η περιοδος για να καταλαβουνε το κακο.
    Ειπαμε ειναι ολοι εγκληματιες σωσε την ανθρωπότητα απο την απατη της ψυχιατρικής στο χερι σου ειναι έχεις λαμπρο μελλον αγορι μου

    Εστάλη από ALE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Εγω κοιταζω εμενα, τωρα για λιγο θα με βρεις και σε αυτο το φορουμ και αυτοι που πρεπει η οι πληρεξουσιοι δικηγοροι τους θα με βρουν στις δικαστικες αιθουσες αν το αποφασισει ο εισαγγελεας ή η εισαγγελεας. Τα εβρωπαικα τευτερια γραφουνε. Ο θεος βλεπει, ο ηλιος ανατελει και ο τροχος γυριζει.

  13. #28
    MikeStam 3
    Guest
    ρωτησα και αλλο μελος και μου ειπε αποδεδειγμενα δν μπορει να επαληθευτει οτι μειωνουν την σεροτονινη θα ρωτησω και αυριο τον γιατρο μου γτ με εχεις επηρεασει αρνητικα φυσικα

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Εγω την αληθεια σου λεω και αν μπορεις να καταλαβεις το γραφει καθαρα μεχρι και το φυλλο οδηγιων το μονο επιχειρημα ειναι πως γραφουν ψεμματα τα φυλλα οδηγιων και οι γιατροι και οι επιστημονες λενε ψεμματα πως τη μειωνουν και υπαρχει συνομωσια για να μας πεισουν πως τη μειωνουν και μιλαω για τα ατυπα αντιψυχωσικα οχι αυτα της πρωτης γεννιας που δε τη μειωνουν.

  15. #30
    MikeStam 3
    Guest
    τα πιο παλια την μειωνουν και τα καινουργια οχι?ειναι απιστευτα αυτα που λες το κτλβενεις τα καινουργια υποτιθεται εχουν λιγοτερες παρενεργειες και οι γιατροι λες ναναι τοσο μαλακες απο τη μια να μας δινουν αντικαταθληπτικο που την αυξανει και απο την αλλη να δινουν αντυψωχωτικο που την μειωνει ?ποιο το νοημα της ολης αγωγης ετσι το καταλαβαινεις οτι αυτα που λες δν στεκουν μα καθολου ομως?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Απίστευτη ζήλεια
    By Fadasma in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 14-05-2017, 22:47
  2. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΜΟΝΗ
    By fighter in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 24-08-2016, 01:55
  3. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ
    By schizophrenic25 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 44
    Last Post: 31-08-2015, 15:14
  4. Replies: 17
    Last Post: 29-01-2012, 16:53
  5. επιδεινωση ΙΨΔ
    By korman709 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-2011, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •