effexor
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: effexor

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    effexor

    ειχατε καμια παρενεργεια με το effexor?παχυνε κανεις σας?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    5
    εγω..ενω ειδα διαφορα στη διαθεση, ειχα πονοκεφαλους και εβαλα σχεδον και τα 11 κιλα που ειχα χασει... και μου ειχαν πει κιολας οτι δε θα βαλω κιλα... δε μπορειτε να φανταστειτε πως μου ανοιξε η ορεξη μετα απο καποιο καιρο που τα πηρα. και τωρα γυρισα στα παλια μου χαπια γιατι δεν ειχα καμια διαθεση να βαλω κι αλλα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Ποιος απο σας εχει παρει effexor ?Τι παρενεργειες ειχατε πως νιωθατε ?Και γενικα με τα φαρμακα που παιρνετε τον πρωτο μηνα πως ησασταν και μετα πως κυλησε η κατασταση?Ρωταω γιατι πια το παιρνω 15 μερες και νιωθω οτι δε ζω στη πραγματικοτητα .Δεν εχω ορεξη να φαω,να πιω εχω πονοκεφαλους οι ιδεες με εχουν τρομαξει γιατι ειναι στο μυαλο μου συνεχεια παω να τις πιστεψω σιγα σιγα και φοβαμαι πολυ εξω.Ιδρωνω κοκκινιζω .Δεν υπαρχει περιπτωση να βγω.Και να κανω τι?Πιο μικρη τα χα αυτα τα συμπτωματα απο τις ιδεες αλλα το παλεψα και ειχα ερθει καπως στο φυσιολογικο.Τωρα τι γινεται ?Εβγαλα τα ματια μου μονη μου?
    Σας παρακαλω θελω πολυ να ακουσω τις απαντησεις σας .Γιατι νομιζω οτι μονο εγω ειμαι ετσι...Βοηθεια please...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Εγω παιρνω εφεξορ και δεν ειχα καμια παρενεργεια.Το παιρνω μαζι με ζυπρεξα και ζολοφτ.Με το ζυπρεξα και το ζολοφτ ειχα παρενεργειες.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    zinovia ειχες πονοκεφαλους μηπως στην αρχη,ανορεξια ,αδυναμια και φοβο?ποσο καιρο το παιρνεις?Σε παχυνε καθολου?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •