GeoDon... εσείς το έχετε δοκιμάσει? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1
    Μετά την δική μου πολύχρονη εμπειρία χρίσης τού geodon , συνηδητοποιω οτι το φάρμακο αυτο ηταν απλά ενα δεκανίκι για να με βοηθήσει τότε να τα βγάλω περα με τις δυσκολιες της ζωής και τιποτα περισσότερο δεν ηταν. Δεν ηταν θαυματουργό, δεν ηταν το φαρμακο που θα μου αλλαζε την ζωη απο την μια μερα στην άλλη. ΔΕΝ θα μου έλυνε τα συσσωρευμένα προβλήματα της ζωης μου. Ειχα και εγω τα συμπτώματα που αναφέρονται παραπανω, (πχ. έτρεμα σαν ψάρι αν δεν έπαιρνα την ημερήσια δόση) και τωρα , μετα απο 3 χρονια που πλεον δεν το χρειαζομαι βλεπω οτι ηταν ο φοβος που με κυρίευε τότε. Ο φοβος να περπατήσω χωρις δεκανικι.
    Ακολούθησα ταυτόχρονα ψυχοθεραπεία, ατομική αρχικά και μετα ομαδική που συνεχίζω μεχρι και σημερα.
    Επειδή βλεπω γύρο μου να υπάρχει ακόμα μεγάλη προκατάληψη για τους χρήστες ψυχικής υγείας, και η χρήση φαρμάκων δίνει την \"τελειωτική¨διάγνωση τρέλας στους κομπλεξικούς(που μας βάζουν το στίγμα), φωνάζω να μην υποκύψει κανείς και βάλει την ταμπέλα στον εαυτό του.
    ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ειναι αδικο γιαννη συμφωνω εδω στην πολη που ζω εγω ειμαστε τοσοι πολλοι που δεν ειναι στιγμα εγω τουλαχιστον εχω βρει κοσμο που με δεχτηκαν οταν δεν συμπεριφερομε σωστα στεναχωριεςμαι γιατι ο συντροφος μου ηθελε να με αρραβωνιαστει κ το μετανιωσε εγω περνω geodon 6 χρονια πριν επερνα αλλα ειμαι 9 χρονια με το προβλημα το κακο ειναι οτι σε προδιδει η συμπεριφορα μερικες φορες

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •