Ηρωινη... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 87

Thread: Ηρωινη...

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Αυτο ακριβως ολο το αναβαλω...Φυσικα ομως εχω ξεκινήσει ξανα και ξανακυλισα αλλα θελω να προσπαθησω παλι..και ας ειναι ουτε θυμαμαι ποια φορά προσπάθειας..Νομίζω το είναι θετικό που δεν εχω κανεναν γυρω μου που να κανει χρήση..απτην αλλη δεν ξέρουν και ζοριζομαι πολύ..Αλλά απτην αλλη δεν χτυπαει ποτε το τηλ.να μου κάποιος αντε ελα παμε..
    Οπως λεει και ο Γιώργος αυτο καλύπτω οταν υπό τρόπο το πονο της ψυχης μου..ΑΛΛΑ δε θελω να το βαλω κατω και θα ξανάπροσπαθήσω..Μου έχει γίνει εμμονή οτι και να κανω αυτο σκέφτομαι πως θα ξεφύγω απλα μαλλον υπερνικα ο φόβος και το αναβαλω αυτος ο πονος και της ψυχης τις πρωτες μέρες..Γιώργο εχω ζουμπο απλα επειδη ειναι xon και οχι tex φοβάμαι τη ναλτραξιονη..ειμαι και στο πρόγραμμα και θέλω απο Δευτέρα να ξαναπαω..λειπω καιρό ελπιζω μην εχω θέμα..αν και εχω και χαρτι απο νοσοκομείο εκανα επέμβαση πολύ πρόσφατα..
    Απλα θα θελα να το ξεκινήσω πριν τη Δευτέρα να μην παω εκει με στερητικα και μέχρι να παω ..να χορηγηθω...πφφφφ φτανω να το αναβαλω..σκέφτομαι απο παρασκευη Σάββατο να αρχίσω αλλα εχω τα suboxone kai oxi subotex και φοβάμαι..καποια ιδεα σε παρακαλώ..
    Ευχαριστώ πολύ και τους δυο που με βοηθάτε..και συμβαίνει πραγματικά οντως με βοηθάτε!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Θα συμφωνήσω μαζί σου Γιώργο ειναι αρρώστια η χρήση..και οπως το ειπες ..κανει χρήση τοσος μα τοσος κόσμος..εχω δει γνωστους στο πρόγραμμα που ουδεμία σχεση ειχανε με όλα αυτά..ανθρωποι που ειναι μορφωμένοι που ειναι οκ νε το οικογενειακό περιβάλλον...
    Δε θελω να μου χαιδεψω τα αυτιά..αλλα θα τολμησω να πω πως δρα και σαν αντικαταθλθπτηκο η ηρωινη..
    Πραγματικά αν πριν καποια χρόνια κάποιος μου ελεγε οτι ξες τι θα μπλεχτεις με την ηρωινη..θα ορκιζόμουν οτι είναι τρελός..
    Και με απογοητευει με λυπη με εκνευρίζει που καθημερινά βλεπω όλο και πιο νεα παιδια να μπλέκονται με το διαολο..βλεπεις στην αρχη ειναι γλυκο..μετα οτι σου δινει στο παίρνει πισω στο δεκαπλασιο...
    Με εχει αλλαξει τοσο πολύ..Εχει γινει τοσο διαφορετική η ζωη μου..

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Reggina View Post
    Αυτο ακριβως ολο το αναβαλω...Φυσικα ομως εχω ξεκινήσει ξανα και ξανακυλισα αλλα θελω να προσπαθησω παλι..και ας ειναι ουτε θυμαμαι ποια φορά προσπάθειας..Νομίζω το είναι θετικό που δεν εχω κανεναν γυρω μου που να κανει χρήση..απτην αλλη δεν ξέρουν και ζοριζομαι πολύ..Αλλά απτην αλλη δεν χτυπαει ποτε το τηλ.να μου κάποιος αντε ελα παμε..
    Οπως λεει και ο Γιώργος αυτο καλύπτω οταν υπό τρόπο το πονο της ψυχης μου..ΑΛΛΑ δε θελω να το βαλω κατω και θα ξανάπροσπαθήσω..Μου έχει γίνει εμμονή οτι και να κανω αυτο σκέφτομαι πως θα ξεφύγω απλα μαλλον υπερνικα ο φόβος και το αναβαλω αυτος ο πονος και της ψυχης τις πρωτες μέρες..Γιώργο εχω ζουμπο απλα επειδη ειναι xon και οχι tex φοβάμαι τη ναλτραξιονη..ειμαι και στο πρόγραμμα και θέλω απο Δευτέρα να ξαναπαω..λειπω καιρό ελπιζω μην εχω θέμα..αν και εχω και χαρτι απο νοσοκομείο εκανα επέμβαση πολύ πρόσφατα..
    Απλα θα θελα να το ξεκινήσω πριν τη Δευτέρα να μην παω εκει με στερητικα και μέχρι να παω ..να χορηγηθω...πφφφφ φτανω να το αναβαλω..σκέφτομαι απο παρασκευη Σάββατο να αρχίσω αλλα εχω τα suboxone kai oxi subotex και φοβάμαι..καποια ιδεα σε παρακαλώ..
    Ευχαριστώ πολύ και τους δυο που με βοηθάτε..και συμβαίνει πραγματικά οντως με βοηθάτε!
    πωτε μην τα παρατας!!! ΠΩΤΕ!!! ποσο μαλον εσυ που εχεις λιγα χρονια προβλημα!!! Αυριο θα σου πρωτεινω ακριβως τι να κανεις!, Μην φοβασαι το σουμποτεξ και σουμποξον!! διοτις η βουπρενορφινη ειναι ανταγωνστης και αγωνιστης πραμα που σημαινει οτι η βουπρενορφινη θα σου βγαλει την ηρωινη απο τους οποιουχους υποδοχεις στον εγκεφαλο μεσο των νευροδιαβηβατων! αρα καλο ειναι να μηνεις καποιες ωρες καθαρη ,εξαρτατε βεβαια ποσ χρηση κανεις, πως την κανεις ποσο καιρο την κανεις,, το τι τρως! τα κιλα σου και αλλα πολλα! θα τα πουμε αυριο! καλη νυχτα

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Σε ευχαριστώ πολύ διαβασα και αλλου μνμ θα τολμησω να ζητησω τη βοηθεια σου νομιζω το χεις..διαβασα καπου και για μια μεθοδο που ακολουθείς μου αρεσε πολύ..Αυτό που όταν θελεις να κανεις χρήση κάθεσαι και μελετάς το μετά..Την δικιά μου ψυχολόγο πια δε τη θελω καθόλου...Βασικά θα ηθελα να αλλαξω οκανα..θα με βοηθούσε ισως καξ το ωραριο αλλα δε τολμαω καν να τους ρωτησω αν γίνεται να ζητήσω κατι σαν μεταθεση ας πούμε στο τάδε που κλεινει και 3 αντι για 230 και βολεύει γιατί πολλες φορές δεν προλαβαινω να πάω.
    Πάντως ναι θα πω.. πως με την πειρα σου εχεις απόκτησει τεράστια γνώση..μπορεις να βοηθήσεις ανθρώπους..εμενα παντως αν θελεις μπορεις σίγουρα!!Ευχαριστώ πολύ Καληνύχτα και σε σενα

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Reggina View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ διαβασα και αλλου μνμ θα τολμησω να ζητησω τη βοηθεια σου νομιζω το χεις..διαβασα καπου και για μια μεθοδο που ακολουθείς μου αρεσε πολύ..Αυτό που όταν θελεις να κανεις χρήση κάθεσαι και μελετάς το μετά..Την δικιά μου ψυχολόγο πια δε τη θελω καθόλου...Βασικά θα ηθελα να αλλαξω οκανα..θα με βοηθούσε ισως καξ το ωραριο αλλα δε τολμαω καν να τους ρωτησω αν γίνεται να ζητήσω κατι σαν μεταθεση ας πούμε στο τάδε που κλεινει και 3 αντι για 230 και βολεύει γιατί πολλες φορές δεν προλαβαινω να πάω.
    Πάντως ναι θα πω.. πως με την πειρα σου εχεις απόκτησει τεράστια γνώση..μπορεις να βοηθήσεις ανθρώπους..εμενα παντως αν θελεις μπορεις σίγουρα!!Ευχαριστώ πολύ Καληνύχτα και σε σενα
    με κανετε να κοκκινιζω ρε κοριτσια με τα τοσο καλα σας λογια!! Το να σε βοηθησω να ξεκοψεις δεν φανταζεσαι ποσο χαρα θα μου δωσει!! θα ειναι μια νικη στο κατεστημενο της πουριτσνης κοινωνιας που τα στερεοτυπα της θελουν εμας να ειμαστε αποτυχημαινει, τεμπεληδες, αεργοι λογο ντεμπελιας!! μας βλεπουν ως "βαρος" στο συστημα υγειας! που στην τελικη ειναι παρα πολυ μικρος ο προυπολογησμος για την αποτοξυνοση! ΓΙΑ αυτο σε παρακαλω βαλε τα δυνατα σου! εξαλου το ιατρικο σου ιστορικο ειναι πολυ θετικο,εχεις πολυ λιγο καιρο στη χρηση, δεν εχεις εξαρτση απο αλλα ναρκωτικα δεν εισαι πολυτοξικομανης δλδη! επισης το κοινωνικο σου υποβαθρο ειναι και αυτο πολυ καλο,διοτις δεν εχεις φιλους χρηστες ωστε να παρασηρεσαι!!
    Exeις δοκιμασει με σλλο προγραμμα πωτες?

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Άργησα πολυ συγνώμη..giorgo panou
    Ευχαριστώ πολύ ναι αυτη τη φορα θα το προσπαθήσω με τη δικιά σας βοηθεια

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Πολυ με βοηθήσατε αυτες τις μερες και εσυ και η Nasia ..βασικά μεχρι τωρα δεν ηξερα οτι είναι φυσιολογικό να το πω ολα αυτα ψυχολογικά..να βγουνε με το που αρχίσουν τα στερητικα..μιλούσα με τη ψυχολογο απο οκανα την ρωτουσα τις ελεγα δεν αντεχω με ολο αυτο που νιώθω και το μονο που μου λεγε αν δεν κοψω το χόρτο παράλληλα εστω για ενα μηνα δεν συζητάει τίποτα..πίστευα οτι εμενα μου βγαίνει τετοιο ψυχολογικό πατατράκ και ελεγα αντε μωρε θα πιω μια φορα λιγο να ισσοροπισω και μετα δεν θα πιω αλλο θα συνελθω δε μπορεί..εσυ εισαι που το λες..βασικα βιαζόμαι πολύ..δεν εχω και υπομονή..μου φαίνεται η μερα ατελείωτη οταν δεν πίνω..πολύ πολυ πολυ σπανια πια..
    Οχι κανενα αλλο πρόγραμμα περσ απτον οκανα και η ψυχολόγος μιυ λςει συνέχεια οτι είμαι για κλειστό..πολλες υποτροπές οπότε πολλες εισαγωγές..έχει τσατιστη και απειλη ορ
    Τι θα

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Απειλη οτι θα με διώξει..και τωρα λογω νοσοκομείου μου είπε οτι με ξανά δέχεται για εισαγωγή..πφφφφφ

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Κοριτσια ,πρεπει να σας πω οτι απο απερισκεψια μου ξεχασα να αναφερω το ποσο επικηνδινη ειναι η κοκαινη, μπορει να μην εχει τις χαρμανες της πρεζας αλλα ειναι εξσου δυσκολο να την κοψεις ,και αν δεν εχει στεριτικα αμεσα λογο ουσιας εχει κατις χειροτερο , τις ψυχολογικες και εγκεφαλικες παρενεργειες.
    Νασια, θα σου αναφερω μια προσωπικη εμπειρια .Καπωτες ειμουν σε μια ομαδα ,σε ενα κεντρο αποτοξινωσης, βρησκομασταν στην ομαδα υποδοχης,δλδη στις πρωτες μερες.Θυμαμαι οτι απο τα ατομα που παραβρησκομασταν υπηρχαν χρηστε κοκας και ηρωινης. Οπως θα φανταζεστε οι ηρωινομανης εκαναν μπαμ απο μακρια, οι πιο πολλοι ηταν ατιμελητοι, χλομα προσωπα και κινησιες αργες.Απο την αλλη οι χρηστες κοκας με το ζορι τους καταλαβαινες , ηταν κανονικα ντυμεοι με ροδοπα προσωπα.Ενας απο τους χρηστες κοκας αναφερε οτι νιωθει πολυ πιο καλα σε σχεση με τους ηρωινομανης.Τωτες ο θεραπευτης του ειπε οτι για να μπορεσει να περασει στην επομενη ομαδα θα πρεπει οσοι παιρνουν κοκα να περασουν απο ψυχιατρικη επισκεψη διοτις η κοκα δημιουργει παρανοα!! και αλλες σοβαρες ψυχολογικες και εγκεφαληκες πρενεργειες! οπου πολλες φορες ειναι μονημες. σε αντιθεση -ελεγε ο θεραπευτης - με τους χρηστες πρεζας οπου το μονο που πρεπει να δουν ειναι για ασθενειες. Τωτες θυμαμαι οπου καταλβαν το ποσο επικηνδινη ειναι η κοκαινη.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Reggina View Post
    Απειλη οτι θα με διώξει..και τωρα λογω νοσοκομείου μου είπε οτι με ξανά δέχεται για εισαγωγή..πφφφφφ
    Ο οκανα ειναι περιεργη φαση και εχει τεραστιες διαφορες κεντρο με κεντρο. Εκει που ειμαι εγω ειναι παρα πολυ λασκα.Σχεδον πωτες δεν εχουν διωξει καποιον ειδικα λογο υποτροπων .
    Προσωπικα και μετα απο συνεδριες με γιατρο και ψυχολογο βρηκαμε οτι πασχω απο καταθλιψη η οποια υπαρχει πολλα χρονια. Αυτο ηρθε σε εξεραση σε εμενα οταν προ 2 περιπου χρονια εκαμα μια τεραστια βλακεια -επειδη φοβαμαι αυτο που ειπε η Νασια θα σας πω σε προσωπικο μηνμα -αποτελλεσμα αυτης ης βλακειας μου ηταν να καταστραφω οικονομηκα και να αλλαξει η ζωη μου ! Μεσα στην απελπισια μου οδιγηθικα στην αποφαση της αυτοκτωνιας το ειχα παρει αποφαση, το ειχα φηλ9σοφιση ,μαλιστα εβαλα σε μια ειρα τις υποχρεωσεις μου ,αφιερωνα χρονο στους δικους μου και σε φιλους και αρχησα να γραφω γραμα αποχερετηστιριο κι αλλα τετοια οπου ομως με πειρε χαμπαρι ομως ο γιατρος και σε συμφωνια με τους γονεις μου με εκλεσαν στο Δαφνι λογο επικηνδινοτητας,δεν εκατσα πολυ ,βγκηκα ,αρχησα φαρμακευτικη αγωγη και σιγα σιγα εφγαν αυτες οι σκεψεις, μαλον αυτη η αποφαση μου.Πλεον παιρνω πολ ελαφρα φαρμακ , αντκαταθλιπτηκα και βρησκομαι μακρια απο την αυτοκτωνια.

  11. #41
    Quote Originally Posted by Reggina View Post
    Πολυ με βοηθήσατε αυτες τις μερες και εσυ και η Nasia ..βασικά μεχρι τωρα δεν ηξερα οτι είναι φυσιολογικό να το πω ολα αυτα ψυχολογικά..να βγουνε με το που αρχίσουν τα στερητικα..μιλούσα με τη ψυχολογο απο οκανα την ρωτουσα τις ελεγα δεν αντεχω με ολο αυτο που νιώθω και το μονο που μου λεγε αν δεν κοψω το χόρτο παράλληλα εστω για ενα μηνα δεν συζητάει τίποτα..πίστευα οτι εμενα μου βγαίνει τετοιο ψυχολογικό πατατράκ και ελεγα αντε μωρε θα πιω μια φορα λιγο να ισσοροπισω και μετα δεν θα πιω αλλο θα συνελθω δε μπορεί..εσυ εισαι που το λες..βασικα βιαζόμαι πολύ..δεν εχω και υπομονή..μου φαίνεται η μερα ατελείωτη οταν δεν πίνω..πολύ πολυ πολυ σπανια πια..
    Οχι κανενα αλλο πρόγραμμα περσ απτον οκανα και η ψυχολόγος μιυ λςει συνέχεια οτι είμαι για κλειστό..πολλες υποτροπές οπότε πολλες εισαγωγές..έχει τσατιστη και απειλη ορ
    Τι θα
    Ρεγγινα είμαι πολύ χαρούμενη που βοηθιεσαι από εμάς κι εγώ βοηθιεμαι πολύ μαζί σας ..γιατί εμένα η μάνα μου με πιεζε να πάω στο ΚΕΘΕΑ να βοηθηθω και εγώ οχι μόνο δεν πάτησα το πόδι μου αλλά με το που μου το έλεγε ούρλιαζα νευριαζα ένιωθα ότι με θεωρεί άρρωστη και αυτό με τρελαινε .. και θύμωνα που και η ίδια πήγαινε και μίλαγε για μένα σ αυτους χωρις να είμαι εγώ εκεί ...
    Πάρε δύναμη αλλά όσα και να ακούσεις όσα και να σου πουν στο χέρι σου είναι Ρεγγινα θα είναι πολύ πολύ πολύ δύσκολο ... ζύγισε τα μέσα σου ... την Τρίτη που θα πας στο προγραμμα σκέψου καλά γιατί πας .. θες να ξεφύγεις από αυτά ... καντο για να έχεις μια όμορφη ζωή χωρίς εξάρτηση θα επανέλθεις σιγά σιγά όπως τόσοι το έκαναν .... βγες από τον βούρκο ... μια ζωή την έχουμε μην την πετάς από αδυναμία χαρακτήρος .. όλα είναι θέμα χρόνου , ο χρόνος θα στα γιατρέψει όλα .. όμως καμία επιτυχία δεν γίνεται εύκολα δυνοπαθεις για να κατορθώσεις κάτι σε όλους τους τομείς ! Προετοιμάσου για τα δυσκολότερα αλλά θα αποζημιωθεις και με το παραπάνω

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    28
    Giorgo δεν μου αρέσει καο δεν μου ταιριαζει καθόλου ο οκανα που βρίσκομαι η ψυχολόγος βασικά αλλα δεν ξερω και αν γίνεται να αλλαξω...οσο γιατι κοκα φαντάσου με συμβούλεψαν παλαιοί χρήστες. .μηπως να το γυρίσω στη κοκα. ...ευτυχώς δε το τόλμησα...
    Βοηθάει και η άρνηση της Νασιας..
    Αλλα παιδια ειναι πολυ ποκυ φοβισμένη πως θα ξεφύγω. ..αυτο με φαγε και περασαν τα χρόνια..οτι μπορω και ειναι 3-4 μέρες υπόθεση. .ιαως στις αρχες ηταν ευκολο..ηταν βασικα τη πρωτη φορα πογ επινα για ενα χρονο ξεφυγα πολύ εύκολα. .
    Τωρα ενω λέω. ...θα ..θα..αλλα ναι νιώθω απογοητευμενη πολύ με μενα..ημουνα δυνατή και τωρα με τρομαζουνε ιδέες πια...
    Απτη μια περιμενω να ρθει η τρίτη αλλα φοβαμαι τοσο πολύ ακομα και πως θα φτασω μεχρι εκει με στερητικα..πως θα σηκωθώ απτο κρεβατι να φτασω εκει..και φαντασου έέέ εχω αμάξι...Πραγματικά δεν ξερω πως να λειτουργησω πια..Γιαυτό νομιζω το αναβάλω. .στις αρχες αυτο το μπορω μωρέ 3-4 μερες θα κοιμαμαι και παει..ελα που τελικα δεν ειναι ετσι..τωρα νομιζω με κρατάει πισω και αυτος ο φόβος...
    Γιώργος μηπως εχεις να μου πεις κάτι..λεω απο Κυριακή να μην κανω αλλο χρήση..να ξυπνησω σε καποια φαση απλα μεσα στη νυχτα να πιω ζουμπο..αλλα πραγματικά και αυτο νιωθω οτι ισως δε με καλύψει..οποτε καθομαι ετσι στεγνα δλδ κοιμαμαι ξυπναω κοιμάμαι...και με πιανει η τρελα μου πεστο και τσουπ φευγω για εκεί σα τη τρελη...και επειδή μαλλον εχω στο νου μου οτι δε θα με πιασει το ζουμπο..εκεί αφηνομαι στο τιποτα .στον υπνο μόνο και ισως αυτο να με στελνει πιο γρηγορα εκεί..
    Εχω σαλταρει ρωταω και τη ψυχολογο απτον οκανα πως να κινηθώ και δεν μου μιλαει καν..μου απανταει κυρια..τάδε δεν εχω να πω κατι..οταν κπψετε τη χρήση τα ξαναλέμε..Εμμ λεω μεσα μου βρε για να διακοψω δε χρειάζομαι..αλλα επειδη νιώθω οτι με εχει προσβαλει λέγοντας οτι δεν μπορει να μου λεει ελαα..και να πηγαινοερχομαι τζαμπα το κανω αφου θα υποτοπιασω παλι..και χρειάζομαι κλειστό..απο εκει εχω κολλήσει και δεν τολμω να τις μιλήσω
    ΣΥΓΝΏΜΗ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ
    ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΒΡΗΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΖΑΝΚΙ

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Είμαι στο δρόμο, μολις σχόλασα, θα σου απάντησω με ηρεμία απο σπίτι μου.

    Υ. Γ. Μην γράφεις πως μας κουραζεις βρε κοπέλα μου. Προσωπικά, μου άρεσει να προσφέρω βοήθεια, γεμιζω τον χρονο μου οποτ εκτως δουλειάς δε καμω κατι ενδιαφέρον ,τα λςμε σε λιγακι

  14. #44
    Quote Originally Posted by Reggina View Post
    Giorgo δεν μου αρέσει καο δεν μου ταιριαζει καθόλου ο οκανα που βρίσκομαι η ψυχολόγος βασικά αλλα δεν ξερω και αν γίνεται να αλλαξω...οσο γιατι κοκα φαντάσου με συμβούλεψαν παλαιοί χρήστες. .μηπως να το γυρίσω στη κοκα. ...ευτυχώς δε το τόλμησα...
    Βοηθάει και η άρνηση της Νασιας..
    Αλλα παιδια ειναι πολυ ποκυ φοβισμένη πως θα ξεφύγω. ..αυτο με φαγε και περασαν τα χρόνια..οτι μπορω και ειναι 3-4 μέρες υπόθεση. .ιαως στις αρχες ηταν ευκολο..ηταν βασικα τη πρωτη φορα πογ επινα για ενα χρονο ξεφυγα πολύ εύκολα. .
    Τωρα ενω λέω. ...θα ..θα..αλλα ναι νιώθω απογοητευμενη πολύ με μενα..ημουνα δυνατή και τωρα με τρομαζουνε ιδέες πια...
    Απτη μια περιμενω να ρθει η τρίτη αλλα φοβαμαι τοσο πολύ ακομα και πως θα φτασω μεχρι εκει με στερητικα..πως θα σηκωθώ απτο κρεβατι να φτασω εκει..και φαντασου έέέ εχω αμάξι...Πραγματικά δεν ξερω πως να λειτουργησω πια..Γιαυτό νομιζω το αναβάλω. .στις αρχες αυτο το μπορω μωρέ 3-4 μερες θα κοιμαμαι και παει..ελα που τελικα δεν ειναι ετσι..τωρα νομιζω με κρατάει πισω και αυτος ο φόβος...
    Γιώργος μηπως εχεις να μου πεις κάτι..λεω απο Κυριακή να μην κανω αλλο χρήση..να ξυπνησω σε καποια φαση απλα μεσα στη νυχτα να πιω ζουμπο..αλλα πραγματικά και αυτο νιωθω οτι ισως δε με καλύψει..οποτε καθομαι ετσι στεγνα δλδ κοιμαμαι ξυπναω κοιμάμαι...και με πιανει η τρελα μου πεστο και τσουπ φευγω για εκεί σα τη τρελη...και επειδή μαλλον εχω στο νου μου οτι δε θα με πιασει το ζουμπο..εκεί αφηνομαι στο τιποτα .στον υπνο μόνο και ισως αυτο να με στελνει πιο γρηγορα εκεί..
    Εχω σαλταρει ρωταω και τη ψυχολογο απτον οκανα πως να κινηθώ και δεν μου μιλαει καν..μου απανταει κυρια..τάδε δεν εχω να πω κατι..οταν κπψετε τη χρήση τα ξαναλέμε..Εμμ λεω μεσα μου βρε για να διακοψω δε χρειάζομαι..αλλα επειδη νιώθω οτι με εχει προσβαλει λέγοντας οτι δεν μπορει να μου λεει ελαα..και να πηγαινοερχομαι τζαμπα το κανω αφου θα υποτοπιασω παλι..και χρειάζομαι κλειστό..απο εκει εχω κολλήσει και δεν τολμω να τις μιλήσω
    ΣΥΓΝΏΜΗ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ
    ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΒΡΗΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΖΑΝΚΙ
    Ποπο πραγματικά πρέπει να είναι πολύ ηλίθια αυτή η ψυχολόγος ... για την ακρίβεια ή αυτή τηρεί επ ακριβώς τους κανονισμούς του προγράμματος και ενδεχομένως δεν ταιριάζει αυτό το το προγραμμα για σένα ή απλά είναι ηλίθια αυτή και αντί να σε βοηθήσει σε αντιμετωπίζει έτσι επειδή αυτή βαριέται να κάνει την δουλειά της .. λες και είναι σε κανα κισέ της εφορίας ......

  15. #45
    καθόλου μην σκέφτεσαι ότι μας ζαλισες κι εγώ καινούργια είμαι εδώ και είμαι χαρούμενη που μιλάω πρώτη φορά το κάνω στη ζωή μου και αισθάνομαι κατανόηση και συμπαράσταση γιατί οι έξω άμα μιλήσεις σε κοιτάνε σαν τελειωμένο προβληματικό... θέλω να να πας καλά και να τελειώσει αυτό το θέμα σου και αν και δεν γνωριζόμαστε μπορείς να αισθάνεσαι ότι έχεις παρέα.. μην εξαφανιστείς να είσαι εδώ να μας λες πως πας ... εγώ θα μπαίνω και θα βλέπω δε θα εξαφανιστω.. απλά καμία φορά αργω γιατί δεν είμαι μόνη μου και δεν μπορώ ... ότι σκέφτεσαι να το μοιραστείς να νιώσεις ότι επικοινωνείς με άτομα που έχουν παρόμοια θέματα με εσένα .. προπάντων με τον Γιώργο γιατί εκείνος θα σε καταλάβει και θα σε βοηθήσει ακόμα περισσότερο

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ηρωινη..
    By Nina22 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 15-08-2020, 22:16
  2. ηρωινη.....ακόμα εδώ....
    By Fanoula in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2018, 06:18
  3. Στερητικά από ηρωίνη
    By newlife in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2015, 17:22
  4. Ηρωινη και χαπια
    By redwood in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-11-2012, 01:11
  5. ΗΡΩΙΝΗ..
    By ΓΙΑΝΝΗΣ1990 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 35
    Last Post: 27-07-2010, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •