Ηρωινη... - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 87 of 87

Thread: Ηρωινη...

  1. #76
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    Ω ναι ..θα συμφωνήσω φιλτατε :)
    Νέας εποχής ναρκωτικό που καίει τα εγκεφαλικά κύτταρα κ αφαιρει ζωές με πλάγια μέσα

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Terraquse View Post
    Πάντα θα υπάρχουν κάποια παιδιά που αποπροσανατολιζονται..στην κοινωνία που ζω εγώ όμως βλέπω ..κ με 5 παιδιά επιτρέψε μου να έχω μια άποψη ..βλέπω τα δικά μου κ τους φίλους του πως σνομπαρουν αυτά όλα που παρέσυραν εμας κάποτε ..
    Κ δεύτερον λόγο κρίσης η " νύχτα " τουλάχιστον σε περιοχές εκτός Αθήνας έχει τελειώσει ..
    μην εισαι ποτε σιγουρος ακομα και για τα παιδια σου,αμα θελουν να κανουν κατι θα κανουν χωρις να το μαθεις, Εγω βλεπω απειρα πιτσιρικια να ειναι με τσιγαρο στο χερι, δεν ξερω που ζεις και πιστευεις πως τα παιδια δεν κανουν χρηση ναρκωτικων.

  3. #78
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    Δεν είπα ότι δεν υπάρχουν παιδιά που κάνουν ναρκωτικά ..είπα ότι τα ποσοστά είναι μικρότερα από την δική μας γενιά ..όσον αφορά τα δικά μου ..με μαμά τέως πρεζακια λίγο δύσκολο να μου ξεφεύγουν καταστάσεις από την αντίληψη μου .. γιατί είσαι τόσο αρνητικός κ αντιδραστικός ? Σίγουρα η κοινωνία μας δεν είναι παραδεισένια κ οι κίνδυνοι είναι πολλοί αλλά όμως σύγκρινε τις παλαιότερες δεκαετίες με το σημερα ..

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    τα ποσοστα χρηστων πρεζας μπορει να ειναι μικροτερα εδω συμφωνω , αλλα σε χορτο κ.λ.π ειναι σιγουρα περισσοτερα.
    Στο λεω εγω που το νιωθω απο την δικια μου 10ετια, και κυκλοφορω νυχτα, εχω γνωρισει απειρα πιτσιρικια που πινουνε φουντες κ.λ.π και σε καθε ενα σχολειο ειναι και ενας αλβανος ντιλερ, οποτε αυτο με την κριση δεν ισχυει, δινουνε περιοχες.

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Terraquse View Post
    Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν αλλά διαφωνώ με την χρήση χημείας για να πολεμήσεις την ηρωίνη ..ξηρή αποτοξίνωση μόνο αποδίδει ...είχα δοκιμάσει μεθαδονη αλλά εγκεφαλικά λειτουργούσε σαν υποκατάστατο στο να φτιαχτω ..
    υπαρχπυν κι αλλα εκτως απο την μεθαδωνη οπου οντως ειναι συναγωνιστης της ηρωινης!
    Ο λογος που τα νεα παιδια δεν εμπλεξαν κι δεν πεθαινουν σαν τις μυγες οπως καπωτες δεν ειναι λογο της γνωσης, η των πληρφωριων οπου εχουν! μειτε απο την προληψη των κρατικων φορεων. Αυτο το βλεπουμε εξαλου σε χωρες οπως οι ΗΠΑ, οπου εχουν αυξηθει οι νεκροι απο οπιουχα οσο πωτες! εχουν τα χειρωτερα ποσωστα! πιο ψηλα και απο την δεκαετια του 70,80!!
    Οι λογοι νομιζω οτι εχουν να κανουν πρωτα απο ολα με το οτι πριν 15 χρονια περιπου αλλαξαν πολλα στις διακηνησεις ναρκωτικων και στο πως την εβλεπαν! δεν ηθελαν πλεον νεκρους πρεζακηδες, πλεον θελουν να ζεις και να δουλευεις κι απο πανω ωστε να εχουν πιο πολλα κερδοι! ετσι εριξαν παρα πολυ την αναλογια οποιου και κοπτηκων! πλεον στην Ελλαδα οσο κι να πιεις ηρωινη δεν παθαινεις ζημια! πολυ σπανια να βρεις καποιον που παθαινει αυτα που παθαιναμε εμεις! Αλλος λογος ειναι οτι στην εποχη μας υπηρχαν τα παρτοι και η κουλτουρα των ναρκωτικων αυτων! οπου νομιζαμε οτι δεν κανουν κακο, τα εξτασι, θυμαμαι οτι τα βλεπαμε πολυ ελαφρα, οπως τα τρυπακια κι ολα αυτα! Δυστυχως πολλα απο τα παιδια αυτα για να χαλαρωσουν απο 2 μερες συνεχομενου χωρου επεσαν στην ηρωινη!οπου ηταν παντου τωτες!
    Υπαρχουν και αλλοι λογοι , οπως κινωνικοι, αλλα και ιατρικοι! εξαλου ,δεν ειναι τυχαιο οτι παρα πανω απο τους μισους χρηστες βαριας χρησης ηρωινης εχουν διαφορετικα ερεθησματα στους νευροδιαμηβαστες τους σε σχεση με τους φυσιολογηκους ανθρωπους!
    Οτι και να ειναι, προσωπικα δεν γουσταρω να ξανα γινω ετσι! εχω αλλα ονειρα πλεον, ονειρα με χρωματα και οχι εφηαλτες μεσα σε σκοταδια!

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    Τα hemps πλέον πωλούνται στα περίπτερα...δεν είμαι ενάντια στην χρήση μαριχουάνας αρκεί φυσικά να είναι με μέτρο ..μεγάλο θέμα αυτό για συζήτηση .

    Γιώργο θα συμφωνήσω μαζί σου για το στάτους των εργατών που μας θέλουν .κάτι σαν πρόβατα ας πούμε

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    1
    Κοίτα αφού έχεις πάει στον οκανά προφανώς τα προγράμματα με υποκατάστατα δε σου κάνουν ,
    Από ότι κατάλαβα η σελίδα δε σε αφήνει να προτείνεις προγράμματα λόγω διαφημίσεις αλλά αν θες τη γνώμη μου πήγαινε σε ένα στεγνό πρόγραμμα!
    Οι Τρεις πρώτες μέρες θα είναι εφιάλτης αλλά αν θα παίρνεις ψυχολογική υποστήριξη θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρος ,
    Καλη δυναμη Και πάρτο απόφαση το γρηγορότεο, Αυτό μόνο χειρότερο γίνεται όσο το αφήνεις Δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει καλύτερη στιγμή όσο το αφήνεις!

  8. #83
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    4
    Εφόσον κάποιος δουλεύει κ εκτός από μια μέρα ρεπό δεν έχει άλλη μέρα ελεύθερη και πίνει 2g τη μέρα σταφ γύφτικο κ θέλει να αρχίσει τα ΣΟΥΜΠΟ χωρίς καθόλου χαρμανες τις 2-3 πρώτες μέρες με την βοήθεια ενός μικρού κοκτέιλ 3 χαπιών ..λοναργκαλ ζαναξ και τι άλλο θα βοηθούσε + ΣΟΥΜΠΟ?δεν θυμάμαι ακριβώς την φαρμακευτική αγωγή κ θέλω να κόψω το σταφ κ να μπω στο ΣΟΥΜΠΟ αλλά δουλεύω..

  9. #84
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    Γιατί στο ρεπό να το ρίξεις στις νταγκλες κ στην χημεία ?
    Καθαρός από όλα θα ήταν τέλεια αλλά για μας που δεν μας πάει το ξενερωτο θα πω χασίς κ πάλι χασίς ..
    Επικοινωνιακό σε κάνει χαρούμενο σου ανοίγει την όρεξη ..σου ανεβάζει το ηθικό κ το " ανήθικο" ..
    Η χημεία σε αρρωσταίνει ενώ τα μπαφάκια μπορείς να τα κοντρολαρεις ..Μακρυά από την χημεία σκόνες κ τρελοχαπα ..
    Ακούω γνώμες

  10. #85
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by BMW View Post
    Εφόσον κάποιος δουλεύει κ εκτός από μια μέρα ρεπό δεν έχει άλλη μέρα ελεύθερη και πίνει 2g τη μέρα σταφ γύφτικο κ θέλει να αρχίσει τα ΣΟΥΜΠΟ χωρίς καθόλου χαρμανες τις 2-3 πρώτες μέρες με την βοήθεια ενός μικρού κοκτέιλ 3 χαπιών ..λοναργκαλ ζαναξ και τι άλλο θα βοηθούσε + ΣΟΥΜΠΟ?δεν θυμάμαι ακριβώς την φαρμακευτική αγωγή κ θέλω να κόψω το σταφ κ να μπω στο ΣΟΥΜΠΟ αλλά δουλεύω..
    Για πιο λογο να πινεις? Και τι χαρμανες θα βγαλεις, μια χαρα θα το πας.
    Εγω δουλευω κι παω κι οκανα. Κι αρχησα να μειωνω κι τα σουμπο μονος μου αφου παιρνω τεικχομ πολλες μερες.
    Εμενα ο οκανα με σωσε απο φυλακή, απλα ειμαι υποχρεωμενος να πηγαινω. Κι μολις το τελειωσω υγειες θα παρω κι τα 18.000ευρο

    Εστάλη από M5s στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #86
    Παιδιά, είδα μια διαφήμιση στο facebook HEROINDETOXEUROPE.COM
    Δεν ξέρω ακριβώς τί είναι αλλά έδειχναν έναν τρόπο αποτοξίνωσης που υπόσχεται πολλά, μάλλον σε κλινική στο εξωτερικό.
    Μπορεί και να είναι μούφα, δεν γωρίζω, απλά το έβαλα για όποιον θέλει να το δει.

  12. #87
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    4
    Reggina είμαι από Θεσσαλονίκη δυτικά 39χρ και ειμαι έτσι πως σε διαβαζω σχεδόν εσύ..Αν υπάρχει κάποιος τρόπος κ θέλεις θα θελα πολύ να τα πουμε τηλεφωνικός ή και από κοντά..πάω κ γω κάθε μέρα με ταμαξι γυφτ..θα χαρώ να τα πούμε.. Αντρέας!!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Ηρωινη..
    By Nina22 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 15-08-2020, 22:16
  2. ηρωινη.....ακόμα εδώ....
    By Fanoula in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2018, 06:18
  3. Στερητικά από ηρωίνη
    By newlife in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2015, 17:22
  4. Ηρωινη και χαπια
    By redwood in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-11-2012, 01:11
  5. ΗΡΩΙΝΗ..
    By ΓΙΑΝΝΗΣ1990 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 35
    Last Post: 27-07-2010, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •