Διαδικτυακη "σχεση"??! - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 196 to 200 of 200
  1. #196
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οριακος, η μαλλον διπολικος;;;; ;)

    καλα κι εσυ, επρεπε να πας στο ελ βενιζελος για να το καταλαβεις; υπαρχει μια στο εκατομυριοοοοοοοο να εχει παθει τετοιο πραγμα, να μεταφερθει αυθημερον στην αμερικη(;;) και η μανα της να σκεφτει, "αχ βρε, μηπως καβλαντιζε το κοριτσακι μου με κανεναν αγνωστο;;; ας ψαξω το κινητο , να του στειλω κανενα μηνυμα, να μην περιμενει"... δλδ, πιο παραλογο, πεθαινεις..
    Βαριόμουνα, είχα συνηθίσει να ξυπνάω πρωί, είχα πιει 2 καφέδες, είχα μια παλιά Alfa Romeo αλλά γρήγορη, δεν είχα μπει ποτέ Αττική Οδό, αφορμή για βόλτα παρά το παράλογον του πράγματος.

  2. #197
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτα που περιγραφεις, δεν ειναι διαδικτυακες σχεσεις; τι ειναι;

    δεν ξερω remedy πως να τις περιγραψω , παντως διαδικτυακες τις θεωρω ......αφου ξεκινησαν απο το ιντερνετ ......η μια φιλη μου με αποκαλει, διαδικτυακε μου φιλε ......εχω δει φωτο της , μιλαμε τηλεφωνικα , ξερω πολλα γι αυτην , κι αυτη για μενα , αλλα δεν εχουμε συναντηθει ποτέ εκ του συνεγγυς .....
    Last edited by Macgyver; 23-03-2021 at 19:05.

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Νοέμβρης 2001, ο Laden έχει ρίξει τους πύργους, είμαι φαντάρος, Αθήνα, έγκλειστος (Οριακός εδώ.) Η μία μου (κυρίως) σχέση αργοπέθαινε και η άλλη μου (δευτερεύουσα) δεν ήταν διαθέσιμη γιατί ο άντρας της επέστρεψε Ελλάδα. Οι ορμόνες να χορεύουν, το μυαλό να παίζει περίεργα παιχνίδια (Έρχεται τρίτος παγκόσμιος, το άγχος να με παραλύει, αυτοκαταστρέψου, όλα είναι μάταια κλπ), σπάνια που έβγαινα έπινα σαν κροκόδειλος και έμπαινα μέσα ζάντα, βάραγα 2 μαλακίες και έπινα 2 παπάδες στις τραχανοπλαγιές που έκανα σκοπιά και μετά κοιμόμουνα με 0 βαθμούς έξω με το κεφάλι στα γόνατα. Τότε δεν υπήρχαν smartphone, facebook, instagram κλπ. Υπήρχαν μόνο τα NOKIA με το φιδάκι και αναλογικές φορητές τηλεοράσεις 5 ιντσών. Μου σκάει από το πουθενά ένα SMS <Τι ώρα θα πάμε για χορό ?> Απαντάω, απαντάει και το γκομενάκι και αποκτάμε επικοινωνία. Μου μίλαγε με τις ώρες και ένας οριακός τι κάνει ? Την εξιδανικεύει χωρίς καν να την δει και φτιάχνει σενάρια. Χορός, χορεύτρια, ωραία φωνή, λέει ότι είναι όμορφη, εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος. Αλλά, υπήρχε ένα αλλά. Κάθε φορά, από τις σπάνιες που μπορούσα να βρεθούμε έβρισκε μία δικαιολογία, μια η Μαρία (Μαρία την λέγανε) δεν μπορεί, μία ο κώλος της πονεί. Όταν την πίεσα πάρα πολύ, μου πετάχτηκε σε SMS (ΕΜΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ> .Τύχαινε να είμαι έξω, πρώτη φορά στην Αττική Οδό, πήγαινα με την μία ρόδα και κάπνιζα. Δεν το πίστεψα αλλά λέω τι στον π$%τσο, να δω πόσα ψέματα λέει. Φτάνω στο ΕΛ ΒΕΛ, τους λέω τι μεταφορά ασθενή έχετε σήμερα, με ειδοποίησαν το πρωί, θέλω να την δω. Μου λένε <Κύριε, δεν έχουμε κανένα τέτοιο περιστατικό και αυτές οι μεταφορές κανονίζονται πολύ καιρό πριν>. Μετά από λίγες μέρες ξαναεπικοινωνούμε. Της λέω γιατί με έχεις πεθάνει στο φύκι, γιατί τόσα ψέμματα ?Μου λέει ότι είναι καθηλωμένη σε καροτσάκι αφού ξάπλωσε με την Virago της στην Συγγρού. Και το μνμα πότε θα πάμε για χορό που μου έσκασε ? Το στέλνω σε μιά φίλη μου που χορεύαμε μαζί, black humor, κατά λάθος ήρθε σε εσένα.Έστω και έτσι θα ήθελα να σε δω της λέω, τόσο καιρό μιλάμε. Δεν μου απάντησε ποτέ, μετά ήρθαν τα πολλά χιόνια του 2001.
    XA XA XA XA XA..!!

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    108
    Remedy, ο ορισμος του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ η ολη φαση

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οριακος, η μαλλον διπολικος;;;; ;)

    καλα κι εσυ, επρεπε να πας στο ελ βενιζελος για να το καταλαβεις; υπαρχει μια στο εκατομυριοοοοοοοο να εχει παθει τετοιο πραγμα, να μεταφερθει αυθημερον στην αμερικη(;;) και η μανα της να σκεφτει, "αχ βρε, μηπως καβλαντιζε το κοριτσακι μου με κανεναν αγνωστο;;; ας ψαξω το κινητο , να του στειλω κανενα μηνυμα, να μην περιμενει"... δλδ, πιο παραλογο, πεθαινεις..
    Remedy, ο ορισμος του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ η ολη φαση

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314

Similar Threads

  1. "απιστία" και "απάτη": βρείτε τις κρυμμένες διαφορές
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 04-08-2021, 20:17
  2. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  3. Replies: 9
    Last Post: 04-11-2016, 19:17
  4. "Ο καλοθελητής" ή "Ο κερατάς μαθαίνει πάντα τελευταίος"
    By xart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 15-09-2014, 12:57
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •