εκλογικη αντιπροσωπος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621

    εφορευτικη επιτροπη

    καλησπερα παιδια

    θελω τα φωτα σας..
    με εκλεξανε στο δημο μου ως εκλογικη αντιπροσωπο.ηρθε χαρτι απο την αστυνομια..
    τι ειναι αυτο?
    ξερει κανεις?
    τι αρμοδιοτητες εχει?
    παει εστω και αυτο το διαβασμα για τη εξεταστικη των ημερων των εκλογων..
    Last edited by boo; 20-05-2019 at 21:48.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    μπου ευφορευτικη επιτροπη εννοεις? και εμανα με πηραν αλλα θα τους δωσο το χαρτη απο τα κεπα και θα παρω απαλλαγη, σημερα ρωτησα δικηγορο και μιλησα και με το πρωτοδικιο της περιοχης , ατομα με αναπηριες απαλασοντε

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ναι μπραβο ρε παυλο!
    εφορευτικη επιτροπη.αναπληρωτρια.τωρα μου το εδειξε το χαρτι μανα μου..
    επειδη ψηφιζω σε χωριο δε θελω να δουν χαρτι απο το κεπα..
    ασε που τωρα εχει σταματησει το επιδομα.
    περιμενω να περασω επιτροπη ιουνιο-ιουλιο αν πανε ολα καλα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    βοο χεστους, δειξε το χαρτι και μην κολονεις........δεν εχουμε κατι για να ντρεπομαστε οι αλλοι πρεπει να αλλαξουν τροπο σκεψεις και να πρωχορησει η κοινωνια

    ασχετο πηγα σε διατροφολογο, μιλουσαμε μια ωρα της ειπα οτι παιρνω αντιψυχωτικα, και μου ειπαι οτι πρεπει να αδυνατησεις πολυ αργα, δεν πρεπει να σοκαρεις καθολου τον οργανισμο σου. δεν ξερω που θα με βγαλει αυτη η ιστορια, αλλα θα δοκιμασω μου φανηκε ενημερωμενη για ατομα που παιρνουν τετοιες θεραπειες......... θα σας πω σιγα σιγα τα νεα απο την ολλοι ιστορια..... την αλλη βδομαδα θα μου βγαλει διαιτολογιο......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    οχι οχι ειναι χωριο δε θελω να μαθευτει τιποτα.
    και εγω χρειαζομαι διατροφολογο1.71 47 κιλα......
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    αν δε δειξης το κεπα και ζητησουν να μπεις πως θα αντεξεισ 16 ωρες?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    καταρχην παυλο οπως ειπα εχει ληξει η περιοδος αμεα απο το κεπα.αυτη τη στιγμη δε θεωρουμαι αμεα μεχρι να ξαναπερασω επιτροπη και αν παρω το 67%..ρωτησα ενα δημαρχο και μου ειπε να παω κατα τις 4.30-5 ως αργα το βραδυ 2-3 που θα γινει η καταμετρηση..μας ειπε οτι ουτε χαρτι απο γιατρο μπορω να παω.ειναι αναγκαστικο...ρε που μπλεξαμε..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    δεν τρεχει τυποτα! πηγαινε ΜΠΟΥ! πηγαινε , θα περασεις καλα, θ γελασεις μ τα σουργελα τους υποψυφειους και τους ψυφοφορους τους !!θα φατε και τσαμπα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    δε θα με αφηνουν να καπνιζω?και θα ειμα νηστικη τοσες ωρες?και θα χασω και το διαβασμα εστω κι αυτο το λιγο?δε λεω εμπειρια ειναι κι αυτο αλλα.και δε ξερω πως θα ειμαι αναμεσα σε ξενους τοσες ωρες.λαθος εποχη με διαλεξαν..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Καποιος μπορει να παρουσιασει κωλυμμα οπως προβλημα υγειας.

    Γνωμη μου ειναι να μεινεις σπιτακι σου κ μπορεις να ενημερωσεις το Πρωτοδικειο για το προβλημα σου.
    Συνηθως δεν σε κυνηγανε παντως.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    εγω ψηφιζω να παει η ΜΠΟΥ! καλο θα της κανει, η κοινωνικοτητα! θα δει πως φερωντε οι ανθρωποι μεταξυ τους, θα δει ποσο υποκρητες ειναι !!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ρωτησαμε αν μπορουμε να παμε χαρτι απο γιατρο αλλα μας ειπαν οτι δεν το δεχονται ..τσπ τωρα δε μπορω να κανω κατι..θα το φαω το αγγουρι..πρεπει να το παρω αποφαση..εχει 3 μηνες φυλακισης αν δεν πας..και ρε γμτ αν δεν ειχε ληξει το χαρτι κεπα αμα ηταν να παω στο πρωτοδικιο που ειναι στην πολη και δε με ξερει κανεις θα το εκανα.αλλα δεν ισχυει πλεον το χαρτι μου..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    3 μήνες φυλακή Πάσ με αναστολή η πρόστιμο, δεν
    Κάνεις φυλακή

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    49
    μ ειχαν καλεσει και μενα πριν 15 χρονια, δεν πηγα, δεν εμπλεξα γιατρους κλπ. απλα δεν πηγα, δεν με ξαναενοχλησανε, συνεχιζω και ψηφιζω, ολα καλα

  15. #15
    Quote Originally Posted by csath View Post
    μ ειχαν καλεσει και μενα πριν 15 χρονια, δεν πηγα, δεν εμπλεξα γιατρους κλπ. απλα δεν πηγα, δεν με ξαναενοχλησανε, συνεχιζω και ψηφιζω, ολα καλα
    Δεν σου έκαναν τίποτα γιατί έτυχε να πάνε οι υπόλοιποι της εφορευτικής επιτροπής και δεν ασχολήθηκε μαζί σου ο δικαστικός αντιπρόσωπος. Αν όμως ήταν κανένας αυστηρός, ή από τους 8-9 που καλούν δεν πήγαινε κανείς ή είχαν χαρτί από γιατρό τότε δεν νομίζω να την γλίτωνες. Απλά, ο δικαστικός αντιπρόσωπος δεν ήταν "ορεξάτος" να σου ανοίξει ιστορίες. Ήσουν τυχερός..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •